Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119851) LendvaiFeri1 válasza atike (#119850) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Pff, a rúddal nekem is menne... ;]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#119852) aelod válasza atike (#119850) üzenetére


aelod
veterán

IPF-nél rawban tartott csúcsára gondoltam.
Béci ruhában guggolta azt ;)

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#119853) Cs1csó válasza atike (#119850) üzenetére


Cs1csó
félisten

Kath Béla az első guggoló edzésemnél segédkezett anno, helyes technika, testtartás stb. :D

(#119854) brownus válasza Cs1csó (#119853) üzenetére


brownus
veterán

én meg csak akkor guggolok ha sz.rnom kell :D

(#119855) Tibiajax válasza brownus (#119854) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

pottyantós wécétek van?

(#119856) KaitouP válasza Tibiajax (#119849) üzenetére


KaitouP
veterán

Ne haragudj. :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#119857) Mik76 válasza Tibiajax (#119855) üzenetére


Mik76
senior tag

:C

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#119858) Cs1csó válasza brownus (#119854) üzenetére


Cs1csó
félisten

Hát akkor majdnem én is becsokiztam! Végül 120kg-ig jutottam el szabad súlyos gugolással de nem sokig csináltam talán 1 évig.

Tibiajax

Te állva szoktál kakálni? Az ülés kvázi gugolás ;]

[ Szerkesztve ]

(#119859) KaitouP válasza Cs1csó (#119858) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát van hely ahova az ember nem szívesen ül le, és kénytelen a WC felett félig-meddig állva/gugolva szabadjára ereszteni a barna medvét... Vagy nem? :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#119860) brownus válasza Tibiajax (#119855) üzenetére


brownus
veterán

tudod, az az oroszos :D nincs idő olvasgatni, közben a kávédat kortyolgatni. mint a gazdag nyugaton...
ahol még langyos víz is megsimogatja az ánuszrózsácskádat utána... a nagy szart! a tegnapi reklám újsággal törlöd ki, és örülsz ha nem az a fényes papír mert az csak szétkeni... :(

(#119861) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Az offolást most már tényleg abba kellene hagyni. :U

⭐ Stella

(#119862) atike


atike
nagyúr

Dead Trigger trailer

...az a haj............ :)

[ Szerkesztve ]

(#119863) hhenry


hhenry
őstag

Most jutottam el Bumblebeehez hát ez borzasztó :O

(#119864) aelod válasza hhenry (#119863) üzenetére


aelod
veterán

Én csak a trailert néztem meg. Szerintem elég is volt belőle. Mát az utolsó transformers is a dínókkal nálam nagyon a legalja volt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#119865) hhenry válasza aelod (#119864) üzenetére


hhenry
őstag

Nagyon gáz :(

(#119866) Vikthor válasza atike (#119862) üzenetére


Vikthor
nagyúr

konkrétan a trailert nem tudtam végignézni, annyira alja...

bezzeg a World War Z-et meg nem képesek folytatni.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#119867) erahurka válasza hhenry (#119863) üzenetére


erahurka
félisten

Én tegnap néztem, kellemes meglepetés volt. Ennek kéne lennie a blockbuster minimumnak, nem kaptam tőle agybajt két percenként.

A csajszi viszont hogy lett ilyen ronda? A régebbi filmjeiben még tök helyes, itt meg pff...

[ Szerkesztve ]

(#119868) hhenry válasza erahurka (#119867) üzenetére


hhenry
őstag

Hát elég csúnya de szerencsétlen robotot meg megcsinálni úgy mintha egy ovódád lenne :W

(#119869) Cs1csó válasza erahurka (#119867) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szerintem is aranyos film persze sok hülyeség volt benne de belefér. A családját bírtam az anyját a pót apját, az öccsét
Lehet direktbe tolták, hogy ilyen fiús, csúnya megjelenése legyen a frizurája a csajnak elég lelakott volt végig, ez tudatos volt.

Jah és lehet már öregszik :DDD

(#119870) hhenry válasza Cs1csó (#119869) üzenetére


hhenry
őstag

Én néztem róla most képeket hát ég és föld :DDD

(#119871) erahurka válasza hhenry (#119868) üzenetére


erahurka
félisten

Ja, az mondjuk elég béna volt hogy egy idióta gyökeret csináltak a robotból. :DDD

(#119869) csicso82: Pamela Adlont én is bírtam kb. a filmben, de ő is hogy megöregedett! Emlékszem a Kaliforgiában még simán elfogadtam volna :Y

(#119872) hhenry válasza erahurka (#119871) üzenetére


hhenry
őstag

Kövi részről mit tudni?

(#119873) Ispy válasza Cs1csó (#119869) üzenetére


Ispy
veterán

Hát igen, az aranyos a jó jelző, Pegi 6-ra lett belőve, 40 évesen azért nem varázsolt el. :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#119874) gyuromoj


gyuromoj
veterán

BRÉKING!!!
Lesz, Pappa Pia 2 ;]

(#119875) hhenry
Van, de nálam nem jött be. :B

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#119875) hhenry válasza gyuromoj (#119874) üzenetére


hhenry
őstag

Van 1? :P

(#119876) Cs1csó válasza erahurka (#119871) üzenetére


Cs1csó
félisten

Na igen a Kaliforgia alatt kb. 40 éves volt itt meg már elmúlt 50.

(#119877) erahurka válasza hhenry (#119872) üzenetére


erahurka
félisten

Passz. De mintha azt olvastam volna legutóbb, hogy a Michael Bay vonalat is folytatni akarják :DDD

(#119878) hhenry válasza erahurka (#119877) üzenetére


hhenry
őstag

Vele együtt? :F

(#119879) Met válasza hhenry (#119863) üzenetére


Met
nagyúr

Vasárnap néztem meg.
Szeretem a TF filmeket de ezt untam, majdnem kikapcsoltam többször.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#119880) emiki6 válasza Ispy (#119839) üzenetére


emiki6
veterán

Szerintem tök megérte, hogy határozott véleménnyel rendelkező egyének próbálták meggyőzni egymást, teljesen sikertelenül. Főleg úgy, hogy nem említettétek, hogy tapasztaltak lennétek akár biztosítva vagy anélkül történő mászásban. :P

Az, meg hogy valaki nem képes felmérni azt, hogy milyen veszélyes amit csinál, annak nem ez a film adta meg a végső öngyilkossági lehetőséget, simán talált volna más alternatívát is véletlenül meghalni. Arra gondolok, hogy ezek az esetek vannak:
- sose mászott, látta a filmet, kimegy biztosítatlanul mászni, nem jut semeddik, mert esélye nincs haladni a falon, még biztosítva se.
- ugyanaz, mint az előző, csak tud haladni, leesik, the end. Úgyse volt normális, neki mindegy.
- megtetszik neki a sport, elmegy falat mászni biztosítva, mert értelmes ember. Megismeri a sportot, a képességeit és rájön, hogy amit a filmben látott, az nem az ő szintje.
- ua, mint az előző, csak ő mégis akar solot mászni, ezért megtanulja hogyan kell, huszonháromezerszer megmássza a falat biztosítva, minden zeget-zugot memorizál, minden helyzetre felkészül, megcsinálja a solo-t, örül, mert elérte egy célját, amit rengeteg munka és felkészülés előzött meg.
- stb.
Mindig lesz valaki, aki nem képes felmérni a valóságot, nem gondolkozik, csak folyton olyan dolgokat csinál, amire nem készült fel, ők ki fognak hullani. Szerintem, egy normális, értelmes ember el tudja dönteni, hogy érdekli e a dolog, alkalmas e rá és utána néz, hogy mivel jár. Aki nem így jár el, azt én nem fogom sajnálni, mert tudat alatt kompenzálni akarja a túlnépesedést. Nem fogok a filmkészítőkre mutogatni, mert a Darwin-díj-ért versengőket nem óvja meg önmaguktól. Nem fogom becsmérelni a mászót csak azért, mert nem értem miért csinálja amit.
Volt valami, hogy egy gyerek felvágta a hasát, mert a teletabis műsor miatt azt hitte van benne egy tv. Nem tudom mennyire igaz, de jól szemlélteti azt, amit mondani akarok. Ezeknek bármit mutatsz valahogy sikerül úgy értelmezniük, hogy kinyiffanhassanak. Ezeket ha bezárod egy gumiszobába, akkor hátraszaltóval kitörik a nyakuk. Aki meg nem ilyen, az nem fog hülyeséget csinálni.

Ez az én véleményem, nem kívánom megváltoztatni és nem kívánom senkitől, hogy vegye át.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#119881) hhenry válasza Met (#119879) üzenetére


hhenry
őstag

Szerintem az első oké volt de azóta :O

(#119882) Cs1csó válasza gyuromoj (#119874) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az 1-ről hallottam de nem mertem megnézni.

(#119883) gyuromoj válasza Cs1csó (#119882) üzenetére


gyuromoj
veterán

Azt hittem hogy Made in Hungária szint lesz, de sajnos benéztem... WellHello film sokkal jobban tetszett.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#119884) erahurka válasza hhenry (#119878) üzenetére


erahurka
félisten

A Mark Wahlberges sztorit folytatnák asszem. Utolsó lovag vagy mi volt a legutóbbi címe.

(#119885) Cs1csó válasza erahurka (#119884) üzenetére


Cs1csó
félisten

Piszok jó látvány volt és parádés akciók de ennek már tényleg se füle se farka nem volt.

(#119886) hhenry válasza erahurka (#119884) üzenetére


hhenry
őstag

Emberünk szerintem nem nagyon illik bele

(#119887) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#119888) Viszlát válasza LendvaiFeri1 (#119887) üzenetére


Viszlát
addikt

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#119889) Ispy válasza emiki6 (#119880) üzenetére


Ispy
veterán

Nem próbáltam én meggyőzni senkit, úgy is nekem van igazam, azt kész. ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#119890) Ispy válasza Viszlát (#119888) üzenetére


Ispy
veterán

Így néz a nejem, amikor nem ágyaztam be, és tele a mosogató koszos edénnyel. :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#119891) erahurka válasza hhenry (#119886) üzenetére


erahurka
félisten

Passz, én csak a trilógiát láttam azt is olyan régen hogy semmire sem emlékszem. Persze azon kívül, hogy nonononononononono :DDD

(#119892) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

:U

(#119888) Viszlát

:C

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#119893) hhenry válasza erahurka (#119891) üzenetére


hhenry
őstag

Mondjuk nem tudom,hogy erről a dolgoról még hány bőrt akarnak lehúzni

(#119894) diablo1984 válasza Viszlát (#119888) üzenetére


diablo1984
veterán

:C

(#119895) RetepNyaraB válasza gbors (#119780) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Iszonyatosan szar volt a Solo film; biztosan ugyanazt neztük? Legalabb ilyen hosszan tudnam magyarazni, miert volt az (tisztan filmmüveszeti szempontbol, mert a franchise-t pont leszarom, bar jo vasarlokent mindegyik ipari hulladekot megnezem moziban, amit ledugnak a torkunkon), de inkabb nem. Nem eri meg.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#119896) Viszlát


Viszlát
addikt

Welcome to Marwen

Sajnos klasszikus példája a jól összerakott előzetesnek, a film maga messze elmarad a várakozásoktól. Egyáltalán nem szokásom semmilyen emberi tragédiát degradálni, most sem erről van szó. A megtörtént eset alapvetően jó alapot szolgáltat, de számomra nem sikerült jól megfogniuk a trauma utáni gyógyulás folyamatát, túlságosan elmerül annak virtuális oldalában, a valóság pedig foghíjas és olyan ugrások felett kellene szemet hunyni, amiket nagyon fontos lett volna jobban kifejteni. Helyenként kifejezetten unalmassá és vontatottá válik, hiába kifogástalan a technikai része, manapság ez már alap, nem jár érte pont...

Carell már bizonyított komoly drámai szerepekben, de Leslie Mann nagyon rossz választás volt, nincs meg az eszköztára ahhoz, hogy egy ilyen filmben komolyan lehessen venni, főleg úgy, hogy ezt is ugyanúgy próbálta megoldani mint az ótvar vígjátékait.

4/10

#értékelés

[ Módosította: vond ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#119897) Tibiajax válasza Viszlát (#119896) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

úgy olvastam, hogy Welcome to Marvel

(#119898) hhenry válasza Tibiajax (#119897) üzenetére


hhenry
őstag

Én is :D

(#119899) Tibiajax válasza hhenry (#119898) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az a baj , hogy má' annyira ezen keresztül látok mindent itt, már minden rezzenést..ma egy kicsit volt hegymászó-topik is, de ne feledjük el, h alapvetően ez egy marvel-topik ugye

(#119900) diablo1984 válasza Tibiajax (#119897) üzenetére


diablo1984
veterán

már görcsben vagy az Endgame miatt? :D

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.