Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64051) V/ válasza levenduli (#64049) üzenetére


V/
Topikgazda

Oké, igazad van. :R :R :R

Account settings
Feedback
Recent Feedback
(View all Feedback)
Feedback as a seller - Itt látod a kapott értékeléseket, csillagok nélkül.

Adhat csillagot ezekre, amelyek szubjektív megítélések, véleményem szerint értelmezhetetlen.
How accurate was the item description? A leírás nagyon szép, mert beleteszek egy csomó fizetős csicsát, több oldalon magyarázom a cipőfűző praktikus használatát.

How satisfied were you with the seller's communication? Folyamatosan nyaggatom üzentekkel, e-maill a vevőt, kommunikálok vele akkor is maikor semmi értelme

How quickly did the seller ship the item? A megvételt követő 1 órán belül átadja a futárnak, aki 3 napon belül USA-ból kézbesíti is.

How reasonable were the shipping and handling charges? Ingyen biztosít 3 napos futárszolgálatot a 2 $-os kütyühöz -szállköltség piaci ára 50$-

Ezek 5 csillagok lennének.
Ugyanmár.

[ Szerkesztve ]

(#64052) ANOka válasza V/ (#64051) üzenetére


ANOka
őstag

Vevőként azokat a csillagos sz@rokat sosem szoktam kitölteni.

[ Szerkesztve ]

(#64053) V/ válasza ANOka (#64052) üzenetére


V/
Topikgazda

Pont erről beszélek, hogy nem igazán van értelme a rangozásnak, úgy hogy a vevőnek nem kötelező, csak ajánlott értékelést adnia.
Nagyon jó eladó lehetek, de senkitől sem kapom meg a visszajelzést, akkor mit számolnak?

[ Szerkesztve ]

(#64054) levenduli válasza V/ (#64053) üzenetére


levenduli
tag

Köszönöm a válaszokat !

(#64055) Nooeca


Nooeca
senior tag

Manapság nem jön meg semmi ebayről... más tapasztalt ilyet?

(#64056) Vertigo18 válasza Nooeca (#64055) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ugyanez... valami gáz lehet. Nem egy csomagom áll "valahol", ráadásul Bangoodos, Gearbestes cumók ideértek.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#64057) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Rendeltem egy ilyen mini kamerát.
Nem érkezett meg (okt. 27 volt a határidő), az eladó már küldené is újra vagy a refund-ot.
Nyilván az utóbbit választom.
Kérdésem inkább az, hogy elakadhatott-e más ok miatt, mondjuk vámon (nem az ára miatt)?
Arról gondolom kapnék értesítést.

#?*@&!

(#64058) radi8tor válasza zeon.hu (#64057) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Igen, az ilyen "kémkedésre alkalmas" kamerákat (pl tollba épített VGA kamera) meg szokták fogni a vámon.
Van erre törvény is, hogy csak hatóság hozhat be ilyet az országba. Asszem' még bírságot is kiszabhatnak érte.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#64059) V/ válasza radi8tor (#64058) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem szokták megfogni, általában értékhatár alattiak, magánszemély vásárlásra nem vonatkoznak amire gondolsz, a kereskedőkre vannak import előírások. De ez a kamera nem tartozik közéjük, mivel a vámbesorolása egyszerű hobbi fényképezőgép, kamera.
Ez is, a toll is, a pendrive kinézetű és a 2*2cm megfigyelő kamerák is simán megérkeztek. Szemüvegbe beépített meg a keret stílusa miatt nem lett véve.
Azt is vedd figyelembe, hogy bizonyos veszélyes eszközök beszerzése nincs korlátozva, a használatukra vannak szabályok. Japánból vásárolhatunk eredeti szamuráj kardot, még a posta ki is fogja szállítani, de utcára már nem igazán viheted ki, csak akkor ha tagja vagy valami vívó sport vagy japán hagyomány őrző szervezetnek és mész mondjuk edzésre, de akkor is megfelelően "csomagolva".
A posta nemzetközi kicserélő üzemben dolgoznak nagyon lassan és a vámosok is kevesebben vannak. Nem győzik kinyitni a posta konténereket :W
Pl amit a kínai posta visszaigazolt az eladómnak, hogy Budapesten átadták azt a konténert, amiben az én csomagom is benne volt, abból még mindig nem érkezett meg a küldemény.

[ Szerkesztve ]

(#64060) zeon.hu válasza V/ (#64059) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz!

Írtam az eladóknak, várjunk még egy hetet, utána jöhet a refund.

#?*@&!

(#64061) V/


V/
Topikgazda

A kínai posta összesítése arról hogy a múlt évben a csomagjaik szállítás mennyi ideig tartott.
China Post Airmail Parcel Estimate Arrival Time Stat Report This report is based on big shipping data from Jan 01,2015 to May 31,2015.

Hungary Átlag 18 nap, leghosszabb 24 nap, legrövidebb 8 nap a légipostás csomagok kézbesítése.

Az is lényeges mennyi idő alatt adja fel, mennyi az itteni vacakolás ideje, de az átlag jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#64062) Andralin


Andralin
aktív tag

Sziasztok!

Tanácsot kérnék ebay-es rendeléssel kapcsolatban.

Megrendeltem egy árucikket, Angliából történő szállítással, sajnos trackinges feladási opció egyáltalán nem volt, csak sima mezei Royal Post nyomkövetés nélkül, így ezzel lett feladva.

A csomagot 09/22-én adták fel, a kézbesítés becsült határideje 10/03-én járt le. Vártam még 2 hetet ezután és nyitottam egy reklamációt, mivel nem kaptam meg a csomagot. Az eladó egyeztette a címemet és október 25-én írt a reklamáció keretében, hogy ismét feladta a megrendelt árut.

Én 3 napra rá megkaptam az elveszettnek hitt első csomagot. Megírtam az eladónak is, hogy végül csak megérkezett, több mint 3 héttel a határidő lejárta után.

Most hogyan tovább, mi legyen, ha megjön a második csomag is? A másodikra nekem semmi szükségem nincsen. Kérheti az eladó, hogy a saját költségemre postázzam vissza Angliába? Ha ilyet kér, akkor én köteles vagyok azt megtenni?

Korrekt szeretnék lenni, de ha nekem kell fizetni a visszapostázást, akkor elég negatívan fogok kijönni ebből az üzletből. :(

(#64063) Nooeca válasza Vertigo18 (#64056) üzenetére


Nooeca
senior tag

Nekem a nyomkövetés mind azt mutatja, hogy a Ferihegyi repülőtéren tűntek el. Érdekes mert jött volna Aug elején Aug végén Szeptember közepén és Szeptember végén is csomag, mind a 4 eltűnt.

Kettőnél volt nyomkövetés, az a kettő a Ferihegyen tünt el, így gondolom a többi is. Az is érdekes, hogy nem egy időben rendeltem és nem olyan termékek, amiket lefoglalnának...

Pl. egyik termékem szimplán egy derékszíj volt a másik pedig egy ing.

(#64064) V/ válasza Nooeca (#64063) üzenetére


V/
Topikgazda

Ferihegyes bejegyzési szöveg kamu, Budapest Liszt Ferenc már évek óta, de ott is tűnhet el, bár nem jellemző, inkább a feldolgozás késik.

(#64065) V/ válasza Andralin (#64062) üzenetére


V/
Topikgazda

Ki is fizetheted és vissza is küldheted, de ezt a PayPal kifizeti neked, így ez nem igazán probléma: Kérheti az eladó, hogy a saját költségemre postázzam vissza Angliába? Ha ilyet kér, akkor én köteles vagyok azt megtenni?
Te reklamáltál a szállítási késedelemért, ő rugalmasan megoldotta úgy, hogy egy harmadik fél a felelős, nem pedig az eladó. (November 3-ig élő a vásárlói védelmed)
Neked is kellene egy kis pozitív hozzáállás.

[ Szerkesztve ]

(#64066) mokus1


mokus1
addikt

Ezt írja ki nekem az ebay. Tudok angolul, de mégsem értem mit akar tőlem, paypallal van összekapcsolva a fiók, amihez egy érvényes bankkártya társul

Attention Sellers:

Attention!

In order to use the credit card option you need to have both a valid Internet Merchant account and a payment gateway in place to secure the transactions. To find out more about this please review the information on the following page: How Payment Gateways Work

At this time the only compatible gateways for use on eBay are Payflow and Authorize.net. If you are ready to setup your payment gateway you will find instruction under “Setting up a payment gateway for your Internet merchant account” on the following page: Selecting Your Payment Preferences

Once you have setup your gateway please contact customer service to make the appropriate adjustments to your account to start accepting credit cards.

For complete list of approved gateway companies go to the Gateway Signup Page

Köszi a segítséget

(#64067) Andralin válasza V/ (#64065) üzenetére


Andralin
aktív tag

Ha visszaküldöm, akkor tényleg kifizetik nekem a postázást? :Y

És ez hogy működik? Kell, hogy számlát kérjek a postán a feladáskor? Ha igen, kinek a nevére, az ebay-ére?

El kell küldjem nekik a kapott számlát és utalják majd Paypal-on a pénzt, vagy egész más a menete a dolognak?

(#64068) tamass.szabo


tamass.szabo
tag

Kell, hogy számlát kérj, szerintem a saját nevedre.

Viszont én elfelejtettem, így a mezei blokkot fényképeztem le a feladóvévénnyel együtt, és úgy is elfogadta a Paypal. De érdemes áfás számlát kérni biztos, ami biztos.

(#64069) Nooeca válasza V/ (#64064) üzenetére


Nooeca
senior tag

Szerinted abban még van opció, hogy ami Augusztusban nem jött ki Aug 3-án pontosan az még kijön? :DDD Szerintem nincs...

[ Szerkesztve ]

(#64070) V/ válasza Andralin (#64067) üzenetére


V/
Topikgazda

A Összefoglalóban ott a leírása: PayPal-tól termék visszaküldés esetén a postai költség visszatérítésének módja

[ Szerkesztve ]

(#64071) V/ válasza Nooeca (#64069) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem azt írtam, csak a Ferihegyes bejegyzésre, de még előfordulhat, 104 napos küldeményem is volt.

[ Szerkesztve ]

(#64072) Vertigo18 válasza Nooeca (#64063) üzenetére


Vertigo18
addikt

Így van, "Ferihegyen" már nemigen tűnhet el. A neve miatt sem.

Viszont azt se felejtsük el, hogy a "nem kamus" feladások esetén is sokszor előfordul az, hogy saját hazájukban valóban nyomon követhető a feladott küldemény. Azonban ez csak a saját országukban követhető nyomon, nálunk már nem kerül felvezetésre a szám alapján. Ugye mindegyiknek, ha a kezedbe veszed, van egy száma, ami nálunk a "sima" küldeményeknek nincs. Viszont, amikor beérkezik az országunkba, akkor, tekintettel arra, hogy nem könyvelt, ezért nem is vezetik sehol sem, nincs könyvelve.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#64073) Nooeca válasza Vertigo18 (#64072) üzenetére


Nooeca
senior tag

17 track oldalát nézem... ott normálisan napra követhető hol jár a csomag. Ott még Ferihegy néven szerepel. Onnan tovább nem jött... pedig ami meg igen, ott is normálisan írja hogy a posta veszi át stb. onnan már megszűnik a track és a sima posta oldalán követhető nyomon...

Nos itt a sima posta oldalán nincs ilyen szám, mivel még a postáig nem jutott át.

[ Szerkesztve ]

(#64074) havri1 válasza Nooeca (#64073) üzenetére


havri1
félisten

Mi a tn?

havri

(#64075) Nooeca válasza havri1 (#64074) üzenetére


Nooeca
senior tag

Pl.

(#64076) V/ válasza Nooeca (#64075) üzenetére


V/
Topikgazda

Erről csak annyit, hogy nem postai nyomkövetési szám, nekem is volt ilyen.
2016-08-23 11:50 Hungary, Item Arrived at Ferihegy
Valójában 2016.09.06-án kaptam meg, 4-én érhetett az országba.
De meglepő a hasonlóság az időpontban, a tied is 2016-08-03 11:50 Hungary, Item Arrived at Ferihegy
Szóval nincs direkt járat Budapestre Kuala Lumpurból -MPC PMIH (KLIA)- arról nem is beszélve, hogy mindig 11:50-kor leszállni Budapesten egy nem ide tartó repülővel.

[ Szerkesztve ]

(#64077) havri1 válasza Nooeca (#64075) üzenetére


havri1
félisten

Érdekes. Valós maláj regisztrált levél, de ez nem rendes tn. Érthetetlen számomra. Legjobb tudomásom szerint a reptéren nem is húzzák le a csomagokat, az első regisztráció vám előtt van.

[ Szerkesztve ]

havri

(#64078) atyca válasza Nooeca (#64075) üzenetére


atyca
senior tag

Rossz ómen:
Pos Malaysia
A Trackit-en pedig Pos Laju

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#64079) Nooeca


Nooeca
senior tag

Ez az eladó 45 nap után feladott még egy terméket a címemre, az sem érkezett meg eddig. Időközben az ing is eltűnt pl. Az a lényeg hogy Augsztus 1-től kb 4-5 csomagomnak kéne jönnie (beleértve a második terméket itt) és eddig egy sem jött meg. :)

atyca: nem értem pontosan hogy mire célzol :) Tiedé még csak 16. okt, szóval az még nincs késésben :)

[ Szerkesztve ]

(#64080) V/ válasza atyca (#64078) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, ha bele gondolsz, hogy a csudába jutott el Kuala Lumpurba Shenzenből vagy Pekingből, mert arról nincs bejegyzés. Heti 3-4 járat van oda, ha éppen nem törlik a kevés utas miatt, külön postagép meg nem megy.
Nem tudom mikor fizetted, ha már 2016-10-15 16:47-kor ott volt, kell azért pár nap az odaérkezésre.
Magyarországon senki sem írja, így a bejegyzés nem hiteles, egyébként is a Frankfurti gép hozza Magyarországra a malájok küldeményeit.

[ Szerkesztve ]

(#64081) atyca válasza V/ (#64080) üzenetére


atyca
senior tag

Okt.1-én rendeltem.
Úgy látom ez a frankfurti gép elég ritka járat. :)
Nooeca:
Mire gondolok?
Arra,hogy rossz ómen.
Tudom ,hogy időben van,de akkor is úgy látom,hogy ebből vihar lesz :W

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#64082) Nooeca válasza atyca (#64081) üzenetére


Nooeca
senior tag

Hát ezzel a csomaggal én is megszívtam hogy nem a pénzvisszafizetést választottam :)

Mert ugye mire feladott még egy csomagot, addigra lejárt a 60 nap, így még negatív értékelést se tudnék neki adni, mi több, az eladó már vissza se ír. Hiszen a pénzvisszafizetés is csak 30 napig érvényes az a garantee-s dolog.

Ő feladta a csomagot, ez szinte biztos, de mivel lejárt a 60 nap, ezért már tojik a fejemre, mert nem tudom lenegatívozni.

(#64083) atyca válasza Nooeca (#64082) üzenetére


atyca
senior tag

Az én cuccom Alis ,ajánlott eladótól.
Milyen lehet a nem ajánlott :F

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#64084) havri1 válasza Nooeca (#64082) üzenetére


havri1
félisten

Paypalon 180 napig tudsz dispute-ot nyitni.

havri

(#64085) vorosfold


vorosfold
csendes tag

Sziasztok!

Erről a termék visszaküldés postai költségének PayPal általi visszatérítéséről szeretnék kérdezni.

2016. szeptember 15-én rendeltem egy terméket, ami nem működött számomra elvárhatóan, megbeszéltem ezt az eladóval és visszafizeti a vételárat a postaköltségen kívül, úgy, hogy az árut megtarthatom.

A termék kiszállításához nem volt határidő írva (tehát a 30+30 nap érvényes), valamint a visszaküldésre ez van írva:
Returns: 14 days money back, buyer pays return shipping

Most ez a 14 nap azt jelenti, hogy a termék kézhezvételétől számítva 14 napon belül küldhetem vissza? Azt honnan tudják mikor volt vagy mit számítanak kézhezvételi időpontnak? Vagy ez nem azt jelenti?

A másik, hogy nekem akkor azt kell kiválasztanom a PayPal kérdőíven, hogy:
The return costs were deducted from the refund of my item.
Igazolásnak két emailt kér, egyet a termék kifizetéséről az eredeti vételárral, egy másikat pedig a refundról a refund értékével. Namost ezeket konkrét postai visszaküldés nélkül is meg tudom nekik adni. De a General Conditions of Use of PayPal Refunded Returns Service leírásából én úgy vettem ki, hogy mindenképpen vissza kell küldeni a terméket postán az eladónak a PayPal szállítási visszatérítéséhez. Viszont erről ilyenkor nem kérnek semmilyen postai bizonylatot. És az eladó is lemondott róla. Vagy majd kérdezgetik az eladót, hogy megkapta-e már, amit visszaküldtem neki?

Szóval visszafizeti-e nekem a PayPal az eladó szállítási költségét, amit a refund nem fedez, úgy, hogy nem küldöm vissza a terméket?

Amúgy miért éri ez meg a PayPalnak, sima extra szolgáltatás, annak érdekében, hogy annyira szeressük, hogy máskor is őt használjuk? Ez csak a kelet-európaiaknak van, plusz Ciprus, Málta, Portugália, szóval az ilyen elmaradott népségeknek kedveskednek ezzel?

(#64086) Pacino68


Pacino68
tag

Sziasztok!
Látom sok a panasz, eltűnnek a csomagok. Sajnos én is így jártam, a rendelt termék a feladás után 8 nappal már Ferihegyen landolt a nyomkövetés szerint, de hozzám azóta sem érkezett meg. Mi van mostanában itthon?! Nem nagy tétel 800Ft, de így szerintem refundot sem kapok, az eladó elküldte azt, amit így bizonyítani is tud…😒

"A 22-es csapdája"

(#64087) KamuMazsola válasza Pacino68 (#64086) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ferihegyen? Ez valami SIMLY tracking? Mert akkor kb egy hónap és bedobja a postás.

Üdv.: KamuMazsola

(#64088) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Sziasztok,
Rendeltem egy telefon alkatrészt ami nem működik,írtam az eladónak hogy vagy küldjenek ujjat vagy a pénzemet kérem vissza.
Először felajánlott 60% vissza térítést,mikortovább eősködtem akkor már 70 et ajánlott.
De mindenképp azt akarja hogy zárjam a Request. Zárjam vagy ne adjam be a derekam?

wisstech sent you a message about your request:

"dear friend. i understand your feelings,but the resend can not be passed if it has a case.please understand us,is it ok?once you close it,we will work for you quickly. if you do not agree,we can refund you 70%,and you need not return the parcel,is it ok? wehave to accept the return tomorrow,according to ebay's policy,please help us,is it ok? waiting for your news"

Üdv, István.

(#64089) havri1 válasza Istyu74 (#64088) üzenetére


havri1
félisten

írtam az eladónak hogy vagy küldjenek ujjat vagy a pénzemet kérem vissza.
De írtad neki, hogy visszaküldöd?
Küld vissza, és kérd a 100%-ot.
Case-n belül tudtok még levelezni?
Milyen okkal nyitottad a case-t? Hol tart? Ameddig nem születik megoldás, ne zárd, mert nincs több lehetőséged.

[ Szerkesztve ]

havri

(#64090) V/ válasza vorosfold (#64085) üzenetére


V/
Topikgazda

Az Összefoglalóban lévő leírást is elolvastad?

Most ez a 14 nap azt jelenti, hogy a termék kézhezvételétől számítva 14 napon belül küldhetem vissza?

Igen, mivel megadod a tranzakció azonosítót rá tudnak keresni.

A költségeket igazolnod kell vagy nyugta vagy számla, + a feladóvevény.

Szerintem minden világos, ha nem küldöd vissza nincs mit visszaigényelned. Mert visszaküldés postai költségének visszatérítése a neve ennek a dolognak.

Mire fel gondolod az ingyen pénzt?
"Ügyeskedsz" és a végén a magyar PayPal fiókosokra nem fog vonatkozni ez a promóció, mert ez csak egy kedvezmény nekünk.

[ Szerkesztve ]

(#64091) Istyu74 válasza havri1 (#64089) üzenetére


Istyu74
aktív tag

Igen ott tudunk még nem még nem küidtem vissza. Mennyi lenne oda a posta?

Üdv, István.

(#64092) V/ válasza Istyu74 (#64091) üzenetére


V/
Topikgazda

Talán ha legalább az országot megadnád és a súlyt, mert attól függ hogy mennyi és miként küldeni.

[ Szerkesztve ]

(#64093) BullZeye válasza Andralin (#64062) üzenetére


BullZeye
veterán

Ne vedd át a másodikat, ha nem dobják be, akkor simán ne vedd át, és automatikusan visszaküldik.

(#64094) Nooeca


Nooeca
senior tag

3 új csomag úton, kíváncsi leszek megjönnek-e, vagy az előbbi 4 sorsára jutnak. Dec 6 határidő... Szóval jöhet később is, de amikor megjönnek a csomagjaim mindig időn belül jöttek.

(#64095) V/ válasza BullZeye (#64093) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem jó ötlet, nem fogják visszaküldeni, kifelé is vámoltatni, foglalkozni vele ingyen nem fognak.
A külföldre történő visszaküldés más egy kicsit, mint az országon belüli feladónak visszaküldés.
A tanácsod simán veszteség az eladónak.
Ha a postai szállító elveszti a csomagot az sem róható fel az eladónak, és nem tévedésből küldte el kétszer az egyszer kifizetett árút, elsőre is teljesítette az eladási szerződést, a megérkezést nem tudja befolyásolni.
Azt is leírtam már, hogy az eBay belső programja ír ki egy statisztikai időtartamot a szállításra már akkor amikor még az eladó nem is tud a vételről, ez senkit nem kötelez semmire, ez alapján nem büntetheted az eladót, ha korrekten állsz a dolgokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#64096) Istyu74 válasza V/ (#64092) üzenetére


Istyu74
aktív tag

Bocs,igaz. Kínából jött,súlya pedig pár gramm lehet max 1 deka.

Üdv, István.

(#64097) havri1 válasza Istyu74 (#64096) üzenetére


havri1
félisten

Ajánlott levélként a legolcsóbb. 1e körül lehet TN-el.
Viszont ha időn belül vagy, akkor a PayPal-on keresztül ezt az összeget visszaigényelheted, összefoglalóban minden infó megvan hozzá.

havri

(#64098) V/ válasza Istyu74 (#64096) üzenetére


V/
Topikgazda

100 g-ig a megfelelő elküldés 2220 Ft-ba kerülne

(#64099) havri1 válasza V/ (#64098) üzenetére


havri1
félisten

Duplájára emelkedett? Az szép..

havri

(#64100) V/ válasza havri1 (#64099) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem emelkedett (még), ha ajánlottan akarod küldeni, hogy legyen elvesztési biztosításod 850 Ft az ajánlott ezt csak elsőbbségi küldeményhez veheted igénybe 945 Ft (100g) és hogy legyen igazolásod az átvételről tértivevény 425 Ft.
Ez a 2220 Ft.
Az ajánlott nem aláírásos külföldön, mert ez csak szimpla biztosítása a küldeménynek, a 30 DTS-ig ami most 408,5 Ft*30=12255 Ft.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.