Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4577) Woolfy válasza Bash (#4528) üzenetére


Woolfy
csendes tag

Kedves Bash! A múltkor szerencsét hoztál nekem. A hozzászólásodat követő napon egyszerre megjött az összes csomag, alig bírta a postás! :DD Köszönöm!

Most a következő esettel állok szemben:

Kinéztem egy terméket, licitáltam rá - miután a leírását gondosan elolvastam - és meg is nyertem 13 fontért.
A termékleírásban egyértelműen fel van tüntetve, hogy 17 font a szállítási költség Európába , a világ bármely más részére pedig 24 font! (külön figyelmeztet, hogy csak az licitáljon, aki elfogadja ezeket az árakat, ill. feltételeket)

Tegnap számlát küldött nekem az illető 32 fontos postaköltségről ! ! ! :Y

Sőt még egy cinikus, fenyegető levelet is kaptam a számla mellé, hogyha nem tetszik a postaköltség, akkor eladja másnak! Kicsit meglepődtem, mert ekkora aljasságot nem vártam volna egy Power Sellertől, akinek több mint 4600 pontja van. :(
Úgy gondolom, hogy ez a vásárlók igen súlyos megtévesztése! Ráadásul eléggé szándékosnak tűnik a félrevezetés, mert amikor elkészítette a termékleírást, akkor már nagyon jól tudnia kellett, hogy a 17 fontos postaköltség neki nem lesz elég...
(csak mellékesen jegyzem meg, hogy kaptam már ilyen súlyú (2,5 kilós) és méretű csomagot Angliából, aminek 16.50 font volt a postája)

Tegnap írtam az eladónak, de egyelőre nem hajlandó válaszolni!
Nem szeretném, ha addig húzná az időt, míg kifutok a fizetési határidőből, vagy esetleg negatív feedback-et adna egy ilyen hülyeség miatt, amiről egyáltalán nem is tehetek...

A kérdésem az lenne, hogy mit lehet ilyenkor tenni? "Seller non performance"-ról van szó? Tud valamit csinálni az Ebay? És ha igen, akkor miket tehet?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.