Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38301) fardem válasza attiati (#38297) üzenetére


fardem
aktív tag

1. a német ebay-n csak német nyelv van. nem lehet nyelveket állítgatni.
2. bármelyik weboldalon adhatsz fel nemzetközi hirdetést. csak írd bele hogy mindenhová postázol illetve a postaköltség résznél ki kell választanod a worldwide opciót és árat kell megadnod.
3. legjobb ha angolul hirdetsz azt mindenki valószínűleg megérti.
4. ha egy weboldalon hirdetsz, és nem állítasz be nemzetközi eladást, akkor csak az adott weboldalt használók látják a hirdetésed.

(#38302) WhiteWalker válasza fardem (#38300) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi!

(#38303) Siriusb


Siriusb
veterán

El sem hiszem, hogy megérkezett, bocsánatot kérek azoktól a postásoktól, akikre csúnyán gondoltam. :(
Az $1-os elemlámpa rendelésem legelső darabja, mely október 10-én lett postára adva, ma érkezett meg. Több mint 2 hónap. Más terméket 2 hét alatt megkaptam. Most nagy az öröm!

(#38304) Siriusb


Siriusb
veterán

Egy kérdés:
60 napig lehet feedback-et hagyni. Mi a bevett szokás abban az esetben, ha nem érkezik meg ennyi idő alatt a termék? Semleges értékelést szoktak hagyni a vevők, s utána ezt javítják pozitívra, mikor megjön a csomag (ha jól tudom, ez technikailag megoldható)? Vagy nem értékeljük az eladót és kész?

(#38305) Melack válasza Siriusb (#38303) üzenetére


Melack
veterán

Ez az egy dolcsis lámpa nagyon best buy lett itthon :) Nálunk 4db van a családban, mindenki nagy örömmel használja.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#38306) Siriusb válasza Melack (#38305) üzenetére


Siriusb
veterán

Tényleg hasznos kis dolog, és amilyen áron adják, mindenki ilyet akar. :D Januárban lesz még néhány rendelésem. :DDD

(#38307) snooze válasza Siriusb (#38303) üzenetére


snooze
veterán

linket lehetne? :)

GO Gunners!!!

(#38308) Siriusb válasza snooze (#38307) üzenetére


Siriusb
veterán

[link]
Sajnos kis hazánkba már nem szállít. :(

(#38309) Slownz válasza Siriusb (#38308) üzenetére


Slownz
senior tag

Hasonlóak azért vannak. :)

(#38310) Siriusb válasza Slownz (#38309) üzenetére


Siriusb
veterán

Vannak, 1,5-szeres áron. Remélem januárban visszavágják megint az árakat. :)

(#38311) Slownz válasza Siriusb (#38310) üzenetére


Slownz
senior tag

Most 220 vagy 360, azért ennyire ne legyünk spúrok. :P

(#38312) havri1 válasza Slownz (#38309) üzenetére


havri1
félisten

Köszi, vettem én is egyet, marha jónak tűnik ;-)

havri

(#38313) Siriusb válasza Slownz (#38311) üzenetére


Siriusb
veterán

Engem ebben a topikban ráneveltek. :P ;]

(#38314) Agostino


Agostino
addikt

üdv

a kínából érkező webkamerám végre hazánkba érkezett, ámde a tracking info szerint ez van:

Problem in customs clearance waiting consignees authorization

és ezt így hogy...?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#38315) zoli03 válasza Agostino (#38314) üzenetére


zoli03
őstag

Posta nyomkövetője mit ír?

(#38316) bul07


bul07
nagyúr

Tele van a tö@@m az ebay-el
Csak nem akar megérkezni semmi , már megint 4 rendelésem van túl a 30-ik napon, és egyre kisebb az esély hogy ebben az évben megjöjjenek
Az lesz szép ha nyitnom kell majd 4 ügyet , bár lehet az 1$ kacatra nem fogok foglalkozni, de akkor is bosszantó

Csak nekem nincs szerencsém mostanában a rendeléssekkel

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#38317) thomasa válasza bul07 (#38316) üzenetére


thomasa
senior tag

Az ebay csak közvetítő, rá ne haragudj. :K

(#38318) SUPREME7 válasza bul07 (#38316) üzenetére


SUPREME7
őstag

Én ma írtam 4 eladónak összesen 10 termék miatt, kb 60 dollár értékben. egyik eladónál 7 termékből 1 megjött külön vagy 2 hete, a többi meg sehol. Mindegyik November 6-7.-i rendelés. Az érdekes az, hogy 1,5 hete kb még írta a myebay, a cuccoknál, hogy december 20-21-én ne felejtsek el case-t nyitni ha nem jön meg, most meg mindenhonnan eltűnt. Volt valami "hosszabbítás" az ünnepi csúszás miatt?

(#38319) Agostino


Agostino
addikt

üdv

ez egy gls történet. ott annyit : 2013-12-18 14:13:06 - Betárolva HUB-ba. ezen kívül más nincsen rajta fent.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#38320) solor


solor
tag

Erős, strapabíró, nagy méretű reklámszatyrokat szeretnék venni. Milyen szóra keressek az ebay-on?

(#38321) johniee válasza bul07 (#38316) üzenetére


johniee
senior tag

Nekem múlt héten érkezett szeptemberi rendelés :DDD :DD

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#38322) havri1 válasza solor (#38320) üzenetére


havri1
félisten

tesco :DDD

havri

(#38323) solor válasza havri1 (#38322) üzenetére


solor
tag

:DDD :P

[ Szerkesztve ]

(#38324) bul07 válasza solor (#38320) üzenetére


bul07
nagyúr

;] [link] , [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#38325) DaveN


DaveN
tag

2013.11.21
21:15
Küldemény információ:
Küldemény felvéve / Item accepted

2013.12.16
23:02
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad

2013.12.17
23:03
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad

Ez azt jelenti, hogy még csak most lett feladva? :O :O

(#38326) Geri312


Geri312
csendes tag

Sziasztok!

Vettem ma Ebay-en Fifa 14-hez pontokat, ettől az eladótól: [link]
Elég megbízhatónak tűnt. Miután megvettem, kaptam egy emailt az Ebaytől, hogy létrejött az üzlet. Aztán kaptam még egy levelet az eladótól amiben csatolt egy pdf fájlt és leírja, hogy küldjem el a paypal adataimat és az igazolvány képemet.
Szerintetek visszakérjem a pénzem vagy ez csak egy csaló és semmi köze az eredeti eladóhoz?

[ Szerkesztve ]

(#38327) zoli03 válasza DaveN (#38325) üzenetére


zoli03
őstag

Azt, hogy most indult el a csomaggal a repülő (vagy valamilyen más szállítóeszköz).

(#38328) üszök válasza Siriusb (#38310) üzenetére


üszök
őstag

Szólj ha látsz! :K
És igen is 1 Dollárért akarjuk venni.150 darabnál már nem mindegy. :C
Az enyémben sajna le merült a Teszkós elem a kocsiban a hidegben.


bul07
(PH! addikt)

Nekem sem jött meg egy csomó minden ha ez vigasztal. Vagy 6 karácsonyfa izzó,meg ilyenek.
[Viszont ma ez meg jött]. Nem nekem lesz,csak ki próbáltam. Szép,és tűrhetően szól.

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#38329) Josi válasza Siriusb (#38303) üzenetére


Josi
aktív tag

Én is ma kaptam meg az elemlámpát. :)
Már lemondtam róla.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#38330) Joker88 válasza Joker88 (#38183) üzenetére


Joker88
őstag

na,kettő rendben meg is érkezett tegnap és ma.. Már csak a középső kell , a LED-es csaptelephez való bigyó ...

In loving memory of Garrett Lockhart

(#38331) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello!

Hülye kérdés. Rendeltem egy ~21000Ft-os alaplapot bayről, Kínából.
Úgy nézem, ÁFA köteles az összeg. Hogyan működik ez, hogyan kell ráfizetni az ÁFÁ-t?

Mutogatni való hater díszpinty

(#38332) bul07 válasza üszök (#38328) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem vigasztal, jobban örülnék ha mindenkinek időben megérkezne

Talán most ez árulja legolcsóbban azt a kis led lámpát

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#38333) attiati


attiati
veterán

hol lehet olyan termékekre szűrni, amik fizikailag Magyarországon vannak?
tehát erre: from Hungary / ort: Ungarn

Sajnos csak olyan szűrési feltételt találtam, hogy x km-es körzetben szűrjön az irányítószámhoz képest, de oda meg hiába írtam be egy budapesti irányítószámot....

(#38334) solor válasza bul07 (#38332) üzenetére


solor
tag

Szállitási költséget nézted?

(#38335) radi8tor válasza solor (#38334) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nálam Free-t ír.

⭐ Stella

(#38336) bul07 válasza solor (#38334) üzenetére


bul07
nagyúr

Nálam is
Shipping: FREE Standard Int'l Shipping

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#38337) TaaT válasza bul07 (#38316) üzenetére


TaaT
veterán

Nekem is nagyon akadoznak, ezért karácsonyig nem is rendelek semmit. :(

Give them hell Ukraine!

(#38338) bul07 válasza TaaT (#38337) üzenetére


bul07
nagyúr

Én tegnap rendeltem egy lámpát fasttech.com-ról van nyomon követési száma is, kíváncsian várom hogy milyen ütemben fog felém haladni :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#38339) ®Sapphire


®Sapphire
csendes tag

A végét nem értem,hogy mit szeretne.

Lefordítaná nekem valaki? Köszönöm!

Thx for your email and sincerely sorry for any inconvenience caused this time.I afraid the parcel maybe delayed or even lost during the delivery.

Refund would arrange for you in 2 business days,pls check it later.and still hope you would be kind enough to leave positive feedback with 5-star for us when you receive the refund.thx a lot.:)

(#38340) attiati válasza ®Sapphire (#38339) üzenetére


attiati
veterán

Sajnálja, attól tart, hogy a csomag késik, vagy el is veszett már.

A refound-ot 2 munkanap alatt lehet elintézni, csekkold le később. És a kellemetlenségek ellenére reméli, hogy pozitív visszajelzést fogsz adni 5 csillagos értékeléssel, ha visszakaptad a pénzedet.

[ Szerkesztve ]

(#38341) ®Sapphire válasza attiati (#38340) üzenetére


®Sapphire
csendes tag

Nem volt még ilyen esetem,kíváncsi vagyok mi lesz belőle.

Köszi!

(#38342) havri1 válasza Geri312 (#38326) üzenetére


havri1
félisten

Nehogy elküldj bármit is..

havri

(#38343) ®Sapphire válasza attiati (#38340) üzenetére


®Sapphire
csendes tag

Illetve nem tiszta.

Azt írja,hogy vissza küldi a pénzt,vagy nyissak ügyet ebayen és úgy küldi vissza?

(#38344) havri1 válasza ®Sapphire (#38343) üzenetére


havri1
félisten

Szerintem azt írja, hogy 2 nap mire megkapod a refundot, ellenőrizd majd le.
Illetve, ha megkaptad a pénzt, akkor 5 csillagos pozitív értékelést adj, ilyenkor eleve illik.

[ Szerkesztve ]

havri

(#38345) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Erre valaki tud válaszolni...?
Visszaolvastam itt a opicban is, meg gúgliztam is, de sehol nem láttam egyértelműen leírva, hogy ilyenkor mi a teendő... Köszi előre is :R

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#38346) zoli03 válasza hcl (#38345) üzenetére


zoli03
őstag

Ha a posta hozza, és nem csúszik át a vámon, akkor kapsz tőlük levelet, minden le lesz benne írva. A PayPal számlát kell elküldened e-mailben, az alapján fizetsz a postásnak, amikor hozza a csomagod. Ha futárcég hozza, ők is értesíteni fognak vaalhogy, nem kell aggódnod.

[ Szerkesztve ]

(#38347) hcl válasza zoli03 (#38346) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

OK köszi! Paypal megvan, mindig elteszem. :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#38348) kaliber válasza havri1 (#38344) üzenetére


kaliber
aktív tag

"5 csillagos pozitív értékelést adj, ilyenkor eleve illik."

Én kicsit másképp látom ezt a dolgot, előre kifizetem a terméket amire várok kb:40napot és nem érkezik meg, majd többszöri e-mail váltás vagy "case" nyitásra visszakapom a saját pénzem és erre adjak neki 5 csillagos értékelést?
Maximum a kommunikációra ha rendesen válaszol!
A szállítást vagy a terméket, hogyan értékeled nem történt meg ill. nincs a kezedben?
Én azokat nagyon, nagyon jó indulattal üresen szoktam hagyni!

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#38349) faresz5 válasza zoli03 (#38346) üzenetére


faresz5
senior tag

Nem elég a paypal számla, (nem lesz rajta a termékmegnevezés, darabszám) elkel küldeni a megrendelőlapot is, amin látszódik a termék, a mennyiség és az ár.
(épp a napokban intéztem egy ilyet.) Én emailben küldtem el, 2óra múlva válaszoltak 2 nap alatt megvolt az egész herce hurca.3. napon nálam volt a csomag vámmentesen. Érdekes módon, nem a teljes összeget vették vám alapnak, hanem kevesebbet.

(#38350) mutyi


mutyi
őstag

Sziasztok!
Vásároltunk az Ebay-en és a gond az, hogy a tracking number alapján két hete Minook-ban áll a csomag.Dispatched to Sort Facility címmel.
Azóta nincs frissítés.
Hiába keresgéltem az USPS oldalán valami elérhetőséget,ahol fel lehet venni a kapcsolatot, ott USA lakcímet, elérhetőséget kell megadni kapcsolattartási adatnak.
Írtam napokkal ezelőtt az eladónak, ha jól értelmeztem, akkor kitöltenek valami adatlapot a posta felé,de azóta sem jelentkeztek és nem történt változás,mi meg várjuk a csomagot.
Ötlet?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.