Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36701) üszök válasza izomhod (#36698) üzenetére


üszök
őstag

Én lehet rá mennék! jöhet a link! :C

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#36702) thomasa válasza radi8tor (#36695) üzenetére


thomasa
senior tag

Nekem is volt ilyen, de azt hazudta, hogy elküldte, később, simán refundolta a pici pénzt, mondván, hogy biztos elveszett a csomag. Maximum egy negativval tudod honorálni, kitiltani nem fogják.

(#36703) izomhod


izomhod
senior tag

[link]

én már rájöttem, vagyis rájöttünk;)

ez egy 1000 eurós gitárról készült kép egyébként

(#36704) radi8tor válasza izomhod (#36703) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Olasz eladó? Miért nem ezzel kezdted. :)
Ha van fölös 11 EUR-od a játékra, akkor bátran megveheted.

⭐ Stella

(#36705) izomhod válasza radi8tor (#36704) üzenetére


izomhod
senior tag

igen, ez miniatűr kis izé, a többi hirdetéséből derül ki

(#36706) radi8tor válasza izomhod (#36705) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Igen az lesz, de huncut hogy nem írta le.

Ezt egy másik oldalon találtam róla:

FENDER PRECISION BASS WHITE DUFF MCKAGAN GUNS AND ROSESL'oggetto " una miniatura in scala di uno strumento musicale "

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#36707) Tressy válasza El Gringo (#36682) üzenetére


Tressy
senior tag

Hát azt nem stopperrel kellett volna mérni hanem h2testw v1.4 programmal,ha az végigfut hiba nélkül akkor van rendben a kártya

(#36708) bul07 válasza CoolBoy323 (#36689) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát pedig hidd el hogy van
Itt van előttem mind a két fajta, próbáltam fogóval is széttekerni de nem ment a led részénél
És a anyagában is eltérnek vagyis a anyagvastagságban , vastagabb a fala a három részre szedhetőnek
Valamennyire ez a két hirdetés képein is látszik

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#36709) pepe091 válasza bul07 (#36688) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Köszönöm. Az elsőből szerintem veszek egyet. Közben megjött az okt. 8-án feladott lámpa, nagyon jó, ennyi pénzért elképesztő minőségi érzést kelt. :D

(#36710) bul07 válasza pepe091 (#36709) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen ritka az olyan termék ami olcsó de minőség érzést is kell használatkor

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#36711) CoolBoy323 válasza bul07 (#36708) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

érdekes... :F
és így megspóroltak egy lámpán 3 fillért?!

ejnye-bejnye kici kínaiak :))

(#36712) bul07 válasza CoolBoy323 (#36711) üzenetére


bul07
nagyúr

Egy szóval se írtam hogy rosszabb lenne , de viszont a három részre szedhetőnél könnyebb elhárítani egy érintkezési hibát

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#36713) CoolBoy323 válasza bul07 (#36712) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

mire való a flex? :DD

annyiból rosszabb, hogy vékonyabb... de amúgy ennyi pénzért mi a szart várunk :DD

(#36714) bul07


bul07
nagyúr

Keresek nagyon olcsó 16Gb pendrive-ot , akár noname is lehet csak 2e Ft alatt legyen az ára, és olvasásban tudjon min 20MB/s-ot
Az írás nem számít mert win7 telepítőt akarok belőle csinálni
sinceritytrading-nél mind 2e Ft felett vannak

Ha valaki vett már ilyet akkor linkelhetné

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#36715) somasz válasza bul07 (#36714) üzenetére


somasz
addikt

win7 telepítőhöz minek a 16gb?

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#36716) CoolBoy323 válasza bul07 (#36714) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Kizárt, hogy találsz ennyiért.

2800ért itthon kapsz garis Kingston-t pl.

(#36717) üszök válasza bul07 (#36714) üzenetére


üszök
őstag

Arra elég egy négyes is. Van nála nyolcas ezer párszázért az tökéletesen megfelel arra.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#36718) bul07 válasza somasz (#36715) üzenetére


bul07
nagyúr

Mert 8GB-os példányok 1300Ft körül vannak , a 16Gb példányok 2200Ft -körül és a való életben a 16GB jobban használható(már ha ép nem a telepítő lesz rajta) , meg nem is beszélve hogy esetleg sebességbeli különbségek is vannak

(#36716) CoolBoy323

2100-2300Ft-ért már van az ebay-en márkás(ilyet már vettem) , itthon hol találsz 2800ft-ért 16GB-ost ipon-nál is 3500Ft a legolcsóbb és még szállítási díj is van

Linkelnéd az a 2800Ft-at megnézném hogy menyiért érne el hozzám

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#36719) bul07 válasza somasz (#36715) üzenetére


bul07
nagyúr

De jó hogy duplázódott :F

Amúgy ilyen gagyira gondoltam mint ez is [link] 9$ a 16GB-os :)

(#36720) CoolBoy323

Várom és ránézek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#36720) CoolBoy323 válasza bul07 (#36718) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

megy privi, nem a reklám helye ez :)

(#36721) üszök válasza bul07 (#36719) üzenetére


üszök
őstag

Ilyen van otthon kamu 32 -es olcsón megtudom számítani. :C

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#36722) prannk


prannk
őstag

Vmit lehet tenni ha folyton átkurnak szállítási árral?

27 dolcsi helyett 17 csak. 18 helyett 10.??

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#36723) SUPREME7 válasza prannk (#36722) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ha megveszel egy cuccot, akkor elfogadod a szállítási költségeket. Mi a gond?

(#36724) CaNNa3IS válasza prannk (#36722) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

27 helyett 17 akkor jol jársz nem?

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#36725) prannk válasza CaNNa3IS (#36724) üzenetére


prannk
őstag

Jól járok ja.. 27 kért szállításnak azt 17 volt csak. 2500 Ft csak ugy oda adtam neki.. Jól jártam :D

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#36726) hidroponi válasza prannk (#36725) üzenetére


hidroponi
aktív tag

milyen jo hogy nem tudod, hogy mennyiert vette azt a holmit amit eladott neked, mert akkor azt is szamon kerned rajta. :DDD

(#36727) utgyuru


utgyuru
aktív tag

Mobil akksihoz tudtok ajánlani megbízható eladót?

(#36728) Josi válasza prannk (#36725) üzenetére


Josi
aktív tag

Ha neked megéri az áru ára + 27$ akkor ne háborogj. :)
Vagy keress olyant aki olcsóbban szállít.
Irhatta volna, hogy az ára x+27 és ingyen posta. :D

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#36729) Josi


Josi
aktív tag

Valakinek megjött a két színű karácsonyfafűzér?
Ma kaptam refundot róla. :(
Pedig a füzérnek jobban örültem volna.
Még szerencse, hogy a szinváltós megjött. :)

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#36730) thomasa


thomasa
senior tag

A szálltásra is fizet jutalékot az ebaynek, ezért szoktak kicsit túlárazni, hogy azon ne bukjanak.

(#36731) CaNNa3IS válasza prannk (#36725) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

akkor nem 17 helyett 27? Meg kéne fogalmazni mit akarsz mondani :DD

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#36732) kaliber válasza prannk (#36722) üzenetére


kaliber
aktív tag

Ez egy régi dolog már, a Kínaiak is az ingyen postát belekalkulálják az árba, nehogy azt gondold, hogy jó fejségből küldik ingyen, ha megnézed van olyan termék ami kétszer is fenn van ugyanannak az eladónak ingyenes szállítással egy áron, meg fizetőssel másik áron a termék kereső listázásán "így" akarnak előrébb kerülni.

A te esetedben akkor minősülni átQrásnak ha nem a leütéskori szállítási árat fizetnéd.

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#36733) thomasa válasza kaliber (#36732) üzenetére


thomasa
senior tag

Sőt, olyannal is találkoztam, hogy egy 1000 dolláros cucc így volt hirdetve:
Item price: $10+shipping $990 (not negotiable)
Na akkor ez mi :D

(#36734) .DLL


.DLL
veterán

Helló!

Úgy látom, hogy ebay-en már sehol nem szokás megemlíteni a tracking számot, nézegettem nagyobb értékű eszközöket is, pedig jó lenne ha ahogy a topic összefoglalóban is olvastam automatikusan járna X összeg felett... No de ez van, kérni kell. De hogyan, és mikor?
Ha nincs olyan opció, ahol bepipálhatom, hogy [✔]igen, kérek tracking numbert, ami ## összegbe fog kerülni., akkor mikor fog hozzáadódni a listaárhoz?
Ha csak ráírok az eladóra, nem tudom mit tud tenni ez ügyben...
Ha rákattintok a [Buy it now]-ra akkor ott van egy üzenet a feladónak rész, de utána egyből a PayPal-ra dob, de még nem akarok fizetni, mert várok a trackingre+árra.
Az a baj, hogy még sehol nem találkoztam ilyen lehetőséggel, ezért nem is tudom hogy nézhet ki ennek a menete.
Lényeg a lényeg, nagyobb értékű a cucc (relatíve) és szeretnék rá trackinget kérni.

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#36735) somnia válasza .DLL (#36734) üzenetére


somnia
őstag

A lista végén van lehetőség kérdezni az eladótól.
Kérdezd meg!
Ha rányomsz a "megveszem" gombra, nem kell egyből fizetned, ha nem akarsz.

(#36736) korn


korn
aktív tag

Én most fejeztem be az ebay-es kínai olcsó bisz-basz áru vásárlást(legalábbis egyenlőre). 2 rendelésem több mint 60 napja nem jött meg, mondjuk ezeket refund-oltattal. Most van egy 2 dolláros semmiség, ez 42 napja nem jön, ezzel nem is foglalkozok, nem akarok ellőni még egy case-t ilyesmiért. Van még egy $10-os cucc 32 napja nem jön, ha ez sem jön, akkor tényleg szüneteltetem a vásárlást. Ezelőtt a mizéria előtt vagy 200 rendelésből 1-szer kellett refund-ot kérnem. Az utolsó 4 rendelésemmel meg problémák vannak. Hogy van ez? :W

(#36737) thomasa válasza korn (#36736) üzenetére


thomasa
senior tag

Esetleg megvárhatnád, amíg kényszerpihenőre tesznek, úgysem tudja senki, hogy mikor mondja az ebay, hogy nem refundolhatsz. Persze csak ha amúgy is szüneteltetni akarsz.

(#36738) radi8tor válasza korn (#36736) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

El kellene komolyabban beszélgetned a postásoddal. Lehet az ő zsebében landolnak a cuccaid.

⭐ Stella

(#36739) Winner_hun válasza korn (#36736) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha szeptemberi vásárlások akkor ne lepődj meg.

Pl. nézd meg ezt: rb799193802cn itt

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#36740) CoolBoy323 válasza thomasa (#36737) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Van limitje a case-eknek?? :Y
Nekem 12 van, és csak 17 csillagos vagyok :DDD

(#36741) thomasa válasza CoolBoy323 (#36740) üzenetére


thomasa
senior tag

Lehet, hogy csak a Claim-eknek, ezt kellene kideríteni, lehet, talán az ASZF-ben benne van, de ki olvassa el az apróbetűs részt? :D

[ Szerkesztve ]

(#36742) .DLL válasza radi8tor (#36738) üzenetére


.DLL
veterán

A Postán belül bármelyik szakaszon lenyúlhatják? Én melóhelyre rendeltem 2 cuccot, kollégák is rendeltek már nekik megjött, meg rendes a faszi és amúgy is sok cuccot hoz mindig, nála nem lesz baj szerintem.
Viszont erre a kettőre nem kértem külön tracking számot, mert azt hittem járni fog hozzá, és nem láttam a lehetőségét sehol. Nem tudom ez mennyire probléma (de állítólag így hamarabb megjöhet).
A jövőben viszont mindig kérni fogok.

(P.H.)

(#36743) radi8tor válasza .DLL (#36742) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Állítólag bármelyik szakaszban eltűnhet, de azt mondják a szortírozóban nincsen erre mód.
Párom rendelt két körömlakkot angliából. Nem jött meg több hét után sem, jeleztük ezt a gyártónak (közvetlenül rendeltük tőlük), majd ők szó nélkül újraküldték tracking-el ajánlottan. Meg is érkezett 4 napon belül..

Valakitől azt hallottam a tracking sem garancia semmire maximum látod hol veszett el a csomagod. Előkerülni úgysem fog, PayPal hivatalosan nem fizet postán elveszett csomagokért. Ők attól védenek meg, hogy az eladó ne vágjon át (feladja mindenképpen a csomagot).

⭐ Stella

(#36744) raziel01 válasza radi8tor (#36743) üzenetére


raziel01
veterán

"PayPal hivatalosan nem fizet postán elveszett csomagokért. Ők attól védenek meg, hogy az eladó ne vágjon át (feladja mindenképpen a csomagot)."

Ha tracking-al adja fel és eltűnik a csomag akkor is vissza kapja az ember a pénzét?

(#36745) thomasa válasza radi8tor (#36743) üzenetére


thomasa
senior tag

És ha ad egy tracking számot, amit valaki valahol már átvett?
Sosem bizonyítod, hogy nem vetted át.

(#36746) hidroponi válasza thomasa (#36745) üzenetére


hidroponi
aktív tag

dehogynem. ezert jo a paypal(ebay) ellenorzott cim. ha nem odakuldi akkor vessen magara.

(#36747) lacy027 válasza korn (#36736) üzenetére


lacy027
tag

Én is leálltam a vásárlásokkal hasonló okból. Amerikából rendeltem valamit, 6-ra írta az eBay, meg is kaptam aznap. Kínai rendelésekből háromra refundot kértem (szeptember 6. és 9-én postázva), három októberi még továbbra is jön. Ebből kettőnek már két hete itt kellene lennie. Addig nem rendelek semmi újat még legalább az egyik rendelésem meg nem jön. Szeptember végén volt két rendelésem Kínából, azok érdekes módon időre megjöttek, azóta semmi.

[ Szerkesztve ]

(#36748) faresz5 válasza radi8tor (#36743) üzenetére


faresz5
senior tag

3 trackinges csomag árát kaptam vissza,(az elmúlt hónapokban) pedig nem kis összegek voltak.(igaz közel 2.5 hónap után) Szóval ez így nem feltétlen igaz. Végigvártuk az eladóval a case-t majd nyitottam distupot (eladó linkelte a traking numbert amin látszódott,hogy célországba elküldve), paypal meg visszanyomta a pénzt mert a 45nap+2hét+2hét után sem kaptam meg a csomagot.(Utólag kiderült, visszament a feladónak, a kínai vám visszadobta). Látták,hogy türelmesen várok, de mégsem kapom meg .
Az egyik ráadásul olyan volt,hogy 2 részletben küldték el a csomagot, és az értékesebb csomagot nem kaptam meg, partial disputtal megkaptam a maradékot.

[ Szerkesztve ]

(#36749) thomasa válasza faresz5 (#36748) üzenetére


thomasa
senior tag

Érdemes inkább paypalrol inditani a visszapénzt, mint ebayen?

(#36750) CoolBoy323 válasza thomasa (#36749) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

szvsz sokkal gyorsabb az ebay support

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.