Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36051) fecke78 válasza somnia (#36050) üzenetére


fecke78
senior tag

Most ezen mit gondoljak át ?
Lehet még reggel van
customerhelp_hu -eböl mertem kérdezni hogy megy e a Magyar ?
De ugye nem Magyar oldalról van szó
Akkor most angol vagy magyar ?

(#36052) radi8tor válasza fecke78 (#36051) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azt nekem írta. :)

Ezek szerint írhatsz magyarul.

⭐ Stella

(#36053) üszök válasza radi8tor (#36049) üzenetére


üszök
őstag

Ezt cáfolnám. 20 perce kaptam magyar nyelvű választ a .hu-n magyarul írt levelemre.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#36054) bul07 válasza radi8tor (#36049) üzenetére


bul07
nagyúr

Van
Sőt nemrég volt is egy cikk az egyik magyar ebay alkalmazottal akinek a feladata volt a levelekre válaszolni, meg is van, hopp ez magyar volt akinek franciául kellet leveleznie

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#36055) Melack válasza bul07 (#36054) üzenetére


Melack
veterán

Ha még megvan a hazai iroda, akkor a 11. kerben vannak. Anno ott volt a hazai angol/német nyelvű support is.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#36056) TaaT válasza somnia (#36050) üzenetére


TaaT
veterán

Jaja, és nagyon jól működik a magyar support :K

Give them hell Ukraine!

(#36057) Brumi˘


Brumi˘
addikt

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy rendeltem egy kabátot ebay-ről szeptember 22.-én, de az eladót közbe felfüggesztették/törölték. Minden más megérkezett már amit akkor vagy azóta rendeltem. Nyitottam egy case-t, mi legyen a következő lépésem? Köszönöm előre is a segítséget. :R

(#36058) randras válasza üszök (#36047) üzenetére


randras
veterán

Ja, nagyon. Másfél nap átállással kapott egy új login screen-t, meg lelőttek a mobil app szerverét. :((( Lehet még valahova fokozni ezt a szarhalmot vajon? :(

(#36059) kaliber válasza Brumi˘ (#36057) üzenetére


kaliber
aktív tag

Ha törölték az eladót Escalate claim, a case nyitása után egyből.

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#36060) lrobertoc


lrobertoc
tag

Sziasztok,

okt. 15-én vettem egy síszemüveget, a szállítása USPS First Class Package. Kaptam hozzá küldemény azonosítót, de az USPS oldalán az azonosítóra nem talál küldeményt, az ebay-en "order details"-en belül a Shipping status: Error

Már egyszer kérdeztem itt a fórumban a szitut, de írtátok, hogy egy pár nap, amíg frissül a rendszer, azonban azóta már eltelt egy jópár nap és most sem tudom követni a csomagot.....
Mi lehet a probléma?

(#36061) Brumi˘ válasza kaliber (#36059) üzenetére


Brumi˘
addikt

És azt merre találom, mert keresgéltem de a case-en belül csak zárni tudom a case-t.

(#36062) kaliber válasza Brumi˘ (#36061) üzenetére


kaliber
aktív tag

Itt kell lennie, sajna én csak PP-n szoktam (ha kell) indítani, de egy cég ugyanúgy működik ott is.

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#36063) Bence123


Bence123
tag

Több csomagom is megjött ma, 12-13 munkanaposak, köztük az akksis kamera is, úgy látszik nem zavarta őket.(a késő csomagok még mindig késnek :) )

[ Szerkesztve ]

(#36064) havri1 válasza üszök (#36035) üzenetére


havri1
félisten

Megjött a válasz.

Szerinted ez így rendben van?
Létezik, hogy hajóval ennyi idő egy szállítás?
:F

Dear havri1,

Hi there,
Thanks for your email. I’m sorry for the shipping incident which we also cannot control well. We sent it on Sep-30. and the estimated time of delivery is about 20-30 business days. It must be delay by some reasons, would you willing to wait for a few days? If the parcel not arrive until Nov-01, we can refund or resend, is it ok for you? Please do contact us at that day. We appreciate your patience and understanding.
Best regards
Account Manager:Candy

(I)PS: We don't work on weekend, if you have any questions, please leave messages to me, I will reply you immediately once I work on Monday.(*^__^*)(/I)

[ Szerkesztve ]

havri

(#36065) randras válasza havri1 (#36064) üzenetére


randras
veterán

Igen, ha Economy.

(#36066) havri1 válasza randras (#36065) üzenetére


havri1
félisten

Az..okés, köszi.

havri

(#36067) snooze


snooze
veterán

erre valaki?

GO Gunners!!!

(#36068) üszök válasza havri1 (#36064) üzenetére


üszök
őstag

Mikor telik le a 45 nap?
Mennyi a csomag értéke?


snooze
(őstag)

Valamit nem fizettél ki 7 napig?

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#36069) havri1 válasza üszök (#36068) üzenetére


havri1
félisten

Ezekről van szó.
Szept 29-én fizettem ki, és akkor is adták fel.
Ha jól számolom nov 13-án jár le a 45 naptári nap.

havri

(#36070) V/ válasza havri1 (#36069) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezek meg fognak jönni legkésőbb a jövő héten, bár nálunk nem könyvelik, de van nyomkövetési számod mindkettőre, ezeket nem szokták elveszíteni.
A kínai ajánlott üzleti levelem, ma, a 60-ik napon vettem át a kínai vám, reptér késedelme miatt. Nem minden esetben az eladó tehet a késedelemről. Sőt az augusztus végi, szeptemberi rendelési késedelmekről egyáltalán nem ők.
A vámosok miatti késedelemre a komolyabb eladók már reagáltak, a svéd, a holland és nekem például ma jött egy értesítés, hogy a svájci postával küldik az árút.

[ Szerkesztve ]

(#36071) snooze válasza üszök (#36068) üzenetére


snooze
veterán

szept.10-én vettem meg,akkor is fizettem ki..ezt jelölte is,hogy fizetve..nem nagy összeg,3dollár..
nincs kifizetetlen számlám..rögtön fizetek,mikor megveszem,épp azért,hogy el ne felejtsem..

megnéztem a fizetésnél ezt irja most,a termék mellett az elsö jelnél:
"dispute process has blocked you from making payment"

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#36072) havri1 válasza V/ (#36070) üzenetére


havri1
félisten

Köszönöm, várok türelemmel. Gyerekeim már nem annyira türelmesek :)

havri

(#36073) üszök válasza havri1 (#36069) üzenetére


üszök
őstag

Ezekkel még bőven ráérsz.
Ahogy felettem írják meg fognak jönni.
40 napig ha nem jönnek meg,akkor írj majd neki.

Ma is kaptam 10.15-i bélyegzős levelet,meg 10-én rendelt cucc is jött meg,úgy néz ki a régen gyors dolgok kezdenek vissza gyorsulni.Az más kérdés,hogy az állat össze rakott 4 rendelést egy borítékba,mikor direkt idő eltolódással rendeltem őket. :W Fizethettem volna ha fennakad. :W Majd 100 dollár.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#36074) Kerio


Kerio
őstag

Sziasztok!

Mi lehet az oka annak, hogy a 09.10-09.20. között rendelt csomagok nem érkeznek meg? Más is tapasztalt ilyet?

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#36075) Winner_hun válasza Kerio (#36074) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szigorítás volt a kínai postán, mostanság kezdenek befutni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#36076) Kerio válasza Winner_hun (#36075) üzenetére


Kerio
őstag

Köszönöm! :R

Vagyis megérkeznek majd a csomagok? Van erről valahol infó vagy itt hozzászólás? Csak, hogy ne kérdezgessek feleslegesen...

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#36077) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Sziasztok így megfognak találni? Vagy hogy írjam le?

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#36078) randras válasza ted_mosby (#36077) üzenetére


randras
veterán

Tökmindegy, a PayPal címre küldenek. :))

(#36079) ted_mosby válasza randras (#36078) üzenetére


ted_mosby
senior tag

Na és oda hogy írjam fel? :DD mert ugyan ez a problémám

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#36080) üszök válasza Kerio (#36076) üzenetére


üszök
őstag

Ne kérdezgess... Olvass vissza felé. ;) Meg itt is.


randras
(PH! addikt)

Mármint a Webshopok?

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#36081) randras válasza ted_mosby (#36079) üzenetére


randras
veterán

A perjel nem tudom minek, de szerintem jó lesz. Igazából a postást kell idomítani, nem a rendszert...

üszök: Minden ahol PayPal-lal fizetsz. :U

(#36082) ted_mosby válasza randras (#36081) üzenetére


ted_mosby
senior tag

Oké. Kösz mindent :))

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#36083) üszök válasza randras (#36081) üzenetére


üszök
őstag

Ez biztos? Mert nem a paypal címemen lakom. :F
De hát kinek magyarázom ezt. :W ;]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#36084) randras válasza üszök (#36083) üzenetére


randras
veterán

Nem értelek. A vásárlás végén PayPal-os fizetésnél tudsz megadni címet, oda küldik az árut.

(#36085) üszök válasza randras (#36084) üzenetére


üszök
őstag

Sorry. :R
Nekem úgy jött le,hogy amit a Paypalon meg adtál címet oda megy. Ezért értetlenkedtem. :C

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#36086) randras válasza üszök (#36085) üzenetére


randras
veterán

Hát... igen. Mert nem kell minden alkalommal beírni címet, van egy alapértelmezett. Azt hiszem, átveszi eBay-ről - nem tudom, elég rég volt már az első rendelésem.

(#36087) mikk2000 válasza ted_mosby (#36077) üzenetére


mikk2000
őstag

Olvastam az azóta kapott hozzászólásokat. Kicsit összetettebb a dolog szerintem, hiszen maga az ebay beállításokban van olyan, hogy My Account/Addresses/Primary shipping address

Primary shipping address - This is where you'd like to receive items you purchase.
Szóval mi legyen a cím ahová szeretnéd hogy megérkezzen az áru.

Tehát jó kérdés hogy most akkor melyikre küldi, az ebay-on beállítottra, vagy a paypalosra. Mivel nekem mindkettőn ugyanaz van beállítva, nálam ez nem kérdés. Elvileg az ebay-on beállított magasabb prioritású kellene legyen mint a paypalos.

Az paypalhoz nálam bankkártya van rendelve, és úgy vettem észre csak akkor lesz zöld pipa (Shipping address - confirmed) ha az megegyezik a bankkártyát kibocsájtó banknál megadott címmel. Szóval nem összevissza kéne irkálni címet hasraütésre, hanem azt ami a paypalnál rögzítve, és ellenőrizve lett.

Szóval hogy semmi fennakadás ne legyen én azt csinálnám hogy a banknál - ahol a bankkártyám van - átvezetném az új címet, paypalnál átírnám ugyanerre pontosan (a bank weblapjáról kimásolva copy-paste), ekkor gondolom ő megerősítő terhelést rak a szokásos párszáz forintos ellenőrzést, ha ez oké, akkor utána az ebayen is beírnám a címet pontosan ugyanezt. Ezután rendelnék...

(#36088) randras válasza mikk2000 (#36087) üzenetére


randras
veterán

Semmi értelme, ahogy mondtam, a PayPal címre küldenek. Olyannyira, hogy van, aki abból is csak megerősítettre.

(#36089) Winner_hun válasza Kerio (#36076) üzenetére


Winner_hun
félisten

Igen már többen is írták itt is.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#36090) SzlobiG válasza SzlobiG (#36027) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mai válasz ez volt: "dear friend this is tracking number Please visit your local post office query Product may have reached the post office Delivery delays we look forward to your reply best wishes"

Voltam ma a postán nem jött semmi. :U Tracking number alapból nem is volt.

(#36091) bul07


bul07
nagyúr

Egy aug.25-én feladott cucc ma jött meg, a doboza olyan volt mintha ráültek volna , megjárta a hadak útját

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#36092) Bence123 válasza bul07 (#36091) üzenetére


Bence123
tag

Akkor talán az én 26.-ai csomagom is megjön nemsokára. Ezt már szeretem! :)

(#36093) bul07 válasza Bence123 (#36092) üzenetére


bul07
nagyúr

Én nem bíznék benne, elvétve jönnek meg ilyen sok idő után

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#36094) enormous


enormous
csendes tag

Ha esetleg kérdésetek van ebayjel kapcsolatban, akkor privátban is válaszolok, eddig 177 terméket vettem 730E felett már : )

                                                                                                   /enormous/

(#36095) bul07 válasza enormous (#36094) üzenetére


bul07
nagyúr

Winner_hun kérdezd meg a rendelt össz. értéket :DDD , már ha összegeket emlegetünk (amúgy pár tíz rendeléssel is lehet valaki profi és sokat látott főleg ha mindig valami érdekes dologba fut bele)
Sose fogom elérni az övét még több év múlva se

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#36096) Winner_hun válasza bul07 (#36095) üzenetére


Winner_hun
félisten

Héten léptem át a 26 misit:B Idén jó lenne ha meglenne a 3000. visszajelzés de szerintem nem lesz meg, kicsivel több kell még mint 300

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#36097) bul07 válasza Winner_hun (#36096) üzenetére


bul07
nagyúr

Nincs valahol egy ranglista ahol a legtöbbet vásárlókat rangsorolnák , kíváncsi lennék hol állsz most , és nem az értekre gondolva hanem a vásárlások számát tekintve

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#36098) mikk2000 válasza randras (#36088) üzenetére


mikk2000
őstag

Azt tudom hogy van aki csak megerősítettre, ezért írtam ennek fontosságát. Elég nagy baromság lenne amúgy, ha nem az ebay-en megadott szállítási címre szállítana ki az eladó, hiszen annak a címnek az a lényege, hogy megadja, hova kéri a kiszállítást a vevő. Lehet hogy így van ahogy írod, én azonban csak akkor hinném el ha kipróbálnám, ami viszont kissé körülményes lenne, nem nagyon szeretek szívességet kérni.

(#36099) randras válasza mikk2000 (#36098) üzenetére


randras
veterán

...

Szerinted hogy rendelek napi szinten más címére? :U

(#36100) mikk2000 válasza randras (#36099) üzenetére


mikk2000
őstag

De érted mit írok? :)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.