Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-10 07:11:01

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19101) Peethy válasza randras (#19100) üzenetére


Peethy
őstag

Elégnek elég lenne, csak itt kicsit kicsi a női ruhaválaszték :) Köszi a tippet, ha van még ötleted, ahol nőiből is több van, akkor azt is megköszönném :)

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#19102) randras válasza Peethy (#19101) üzenetére


randras
veterán

Fotózz pasikat. ;] Nőiset nem tudok.. :(

(#19103) mexel válasza randras (#19081) üzenetére


mexel
veterán

Köszi! Nem hiszem hogy akkor vissza tudom vonni, mindegy. Az a helyzet, hogy 2 terméket rendeltem tőle ami egy csomagban jött volna, és csak az egyiket értékeltem véletlenül. A másikra tudok refundot kérni ha nem jön meg?

(#19104) Ronin-


Ronin-
senior tag

Sziasztok.
Január óta iszonyatosan akadozik a csomag szállítás külföldről, tudtok ez ügyben valami infot ?! A megrendelt cuccok felét meg sem kapom, vagy ha mégis, akkor kb másfél hónap után.. mi a fene van ?! :U

(#19105) creative24 válasza Ronin- (#19104) üzenetére


creative24
csendes tag

Nem tudom mivan, de nekem is lassan jönnek meg a csomagok.. :U

(#19106) Peethy válasza Ronin- (#19104) üzenetére


Peethy
őstag

Kínai újév :)

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#19107) bul07 válasza Peethy (#19106) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen az volt jan.23-án
Nekem ma 21napra jött meg egy, HK-ból Standard Int'l Postage -val

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19108) Ronin-


Ronin-
senior tag

Hát akkor ez nem túl bíztató, azt hittem csak én szívok.. Már 1 termékre refund-ot kellett kérnem, egy másikat meg már másodszorra küld el nekem a srác.. jah, meg 2 függőben van, az 3 hétnél jár eddig.. :(

(#19109) randras válasza Ronin- (#19108) üzenetére


randras
veterán

Nálam is hasonló a helyzet, de csak a Hong Kong-i termékekkel. Német, angol, olasz termékek 1-1,5 hét alatt itt vannak...

[ Szerkesztve ]

(#19110) randras


randras
veterán

Ú basszus, van az a Zippo, amit pár napja írtam, hogy 45 napon túl vagyunk, és nem jött meg. Olyan szöveget vágott le nekem az eladó épp az imént, hogy eszméletlen. Bevágtam neki a negatívot, mert nem válaszolt, és nem jött meg a csomag.

Most jött a válasz, hogy még belelógott a kínai újévbe, és azért késik, és meghalt egy közeli rokona, és távol volt, és hogy neki nagyon fontos a feedback, és stb., szinte már komolyan elhiszem, hogy meg fog érkezni.

Eddig egyszer hagytam negatívot, és most neki ezt, úgy néz ki mindkettőt megbántam. Mindig legyetek is kicsit türelmesebbek nálam... :O

(#19111) Zirowe válasza randras (#19110) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Kínai újéven kívül minden kamu.

Feedbacket meg lehet változtatni amúgy, de nagyon kevés alkalommal (vmi 1000ból 5öt enged azt hiszem az ebay, de ez nem biztos, vhol olvastam régebben), szóval gondold át, hogy neked megéri-e a feedback átírását az, hogy neked nyom egy refundot, és ha esetleg megjön, akkor visszafizeted neki.

Persze ha ez az eladónak is megfelel+meg neki kell kérni a feedback változtatást (persze előbb a refund).

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#19112) hevizms


hevizms
addikt

Dealextreme-től rendeltem 02 15-én.
A honkongpost oldalán nézve a termék státuszát a következő van:
Destination - Hungary
The item (RT130928437HK) left Hong Kong for its destination on 13-Mar-2012.

Ha jól értelmezem ez azt jelenti hogy pont ma inditották csak el az árut.
1 hónapig ültek rajt????? :Y :W
Aztán még ide is kellene érnie.

(#19113) Winner_hun válasza hevizms (#19112) üzenetére


Winner_hun
félisten

Dx már csak ilyen.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19114) ^Clown válasza hevizms (#19112) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nekem is volt már ilyen a DX-szel.

(#19115) Winner_hun


Winner_hun
félisten

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19116) randras válasza Winner_hun (#19115) üzenetére


randras
veterán

Nem rossz..azt hittem az ezresemmel menő vagyok.Kereskedsz is?

(#19117) Winner_hun válasza randras (#19116) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem.
Bár ez még mindig elég gyenge eredmény mert 60 napra ennyi, volt már 30-ra is ennyi:D

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19118) randras válasza Winner_hun (#19117) üzenetére


randras
veterán

És ez mind saját célra? :Y

(#19119) Silent77


Silent77
veterán

Ma megjött az egyik febr 9-én feladott csomagom, amit valójában 19-én adtak fel.
Sajnos a digitális mérleg nem működik. :O Zörög benne vmi, bekapcsol, de nem mér. az elején nem tartja semmi, szét tudom nyitni. Készítek majd róla egy vidit az eladónak.

Ilyen estben mit lehet tenni?
Visszaküldeni nem fogom, annyit nem ér az egész. viszont sztem a hanyag csomagolás volt az oka, vagy már eleve rossz volt. Sima vékony pufis borítékba rakta, semmi csomagolás külön. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19120) Winner_hun válasza Silent77 (#19119) üzenetére


Winner_hun
félisten

Írsz az eladónak és kiderül hogy mit mond.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19121) Songo


Songo
senior tag

Én a múlthéten kaptam meg 2 izzót a kocsiba. 5000K-nek volt hírdetve.

Értékeltem is az eladót mert gyors korrekt volt. Tegnap kipróbáltam és a Xenonfehér izzó sárga. Írtam neki hogy ilyenkor mivan. Mivel egy 2$os termékről van szó PKval együtt így elnézést kért és visszada a vételárat a terméket meg tartsam meg. (kár hogy megy a polcra vésztartaléknak) De mondtam neki ha van tutira xenonfehérje inkább küldje mert nem a pénz a lényeg.

Szóval abszolút korrekt volt a partner

(#19122) Zirowe


Zirowe
nagyúr

03.04-én rendelt termék, sima postával HK-ból ma jött meg, közben meg csomó február közepén rendelt cucc nem jött még meg. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#19123) Picboy válasza Songo (#19121) üzenetére


Picboy
tag

Ha sima izzószálas izzóról van szó, akkor nem fogsz találni, mert a wolfram a legmagasabb olvadáspontú fém, de annak is csak 3695 K az olvadáspontja. Lehet, hogy van a fényében némi kékebb is, de azt csak úgy tudod előcsalogatni, ha a többi sárgásabb részt kiszeded a fényből = sokkal kisebb fényerő. Izzószálas izzó esetén kompromisszummentes megoldás nincs.

Hogy legyen valami ON is... A malév szerintetek szállított postát?

(#19124) tomtrial válasza Picboy (#19123) üzenetére


tomtrial
tag

Arra gondolsz, hogy becsődöltek és a repülőgépen hagytak-e csomagokat? :D

Szerintem kisebb tételeket szállíthatott ... de nem hinném, hogy nagyban nyomták.

(#19125) faresz5 válasza Zirowe (#19122) üzenetére


faresz5
senior tag

Február 14-én rendelt csomagjaim(HK) most kezdtek el szállingózni. Bezzeg taiwainból 5nap alatt itt vannak a csomagok.

(#19126) Silent77 válasza Winner_hun (#19120) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi az lesz.
Segítéseget épp most kérek ez ügyben.
Most töltettem fel a videót, ez is elküldöm neki. :[link]
:(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19127) Avicularia


Avicularia
veterán

Pár napja írtam,hogy nem kaptam meg egy csomagot. Közben írtam az eladónak megint és mivel nem válaszolt case-t indítottam.Ma válaszolt,hogy visszautalja a pénzt a paypalomra ,de ha közben megjönne az árú fizessem majd ki,ami természetes.
Viszont nekem nem a pénz kellene hanem a cucc. Azt viszont szeretném elkerülni,hogy leütöm még egyszer, kifizetem,aztán megérkezik majd az elsőként rendelt csomag is.
Kétszer nincs rá szükségem.

(#19128) Avicularia válasza hevizms (#19112) üzenetére


Avicularia
veterán

Nekem most az utolsó rendelésem fizetés után 2 nappal shipped lett a DX-en,de én is bosszankodtam már rajtuk,hogy néha hetekig ülnek egy rendelésen.

(#19129) hodostamas válasza Ronin- (#19108) üzenetére


hodostamas
addikt

Szintén zenész.. Angliából 4 nap alatt megjött a cucc, de Kínából nem igen akaródzik jönni a február közepén rendelt termék. Pedig 12-15 nap alatt eddig mindig megjöttek. :U

(#19130) Tomate válasza Silent77 (#19126) üzenetére


Tomate
veterán

Reménykedj, hogy meg tudja nyitni a jutubot... :(

(#19131) Winner_hun válasza randras (#19118) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hogyne... másoknak valóban ingyen segítve, nem ingyenes szöveggel pénzt kuncsorogva.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19132) randras válasza Winner_hun (#19131) üzenetére


randras
veterán

Azt gondolod, hogy én ezt csinálom? Vagy a másik hasonló hardveraprós hirdetésre gondolsz, ahova szintén leírtad ugyanezt ugyanilyen stílusban?

(#19133) Winner_hun válasza randras (#19132) üzenetére


Winner_hun
félisten

A hirdetés szövegében le van írva. Nem tudom miről is akarsz most beszélni:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19134) malisonX


malisonX
aktív tag

Sziasztok! Ebayen január 4-én rendeltem Kínából 10db gombelemet 0.99$ értékben. Mivel nem jött meg időben, kb. a 40. napon visszaadta a zsét az eladó. Hogy tudom úgy visszautalni a pénzt srácnak, hogy ő ténylegesen megkapja a 0.99$-t és nekem se kelljen pluszban illetéket fizetnem? Ebay historyban ugye már nincs is benne a termék, de a gyerek paypales mailje megvan. Tudom, hogy nem nagy összegről beszélünk, de ilyen előfordulhat máskor is :) Köszi szépen a választ előre is!

(#19135) randras válasza Winner_hun (#19133) üzenetére


randras
veterán

Kerestem vele, pont annyit, amennyit az emberek ráraktak maguktól. Ha nem írom ki, alapból fizetős "szolgáltatásnak" veszik, és nem is jelentkeznek, vagy jelentkeznek, én meg mondom nekik, hogy igen, ingyen van, de utalj előre, akkor pedig lehúzásnak veszik, szintén annyi.

A megbízhatóság mércéje a rang, és a piros, én nem vagyok se félisten, és túl sok pirosam sincs, ettől még szívesen csinálom, és ingyen. :K

Rád nézve gondolom konkurencia vagyok, ezért az ellenszenv, pedig nem kéne így lennie. :U

[ Szerkesztve ]

(#19136) Winner_hun válasza randras (#19135) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha visszaküldenéd a megmaradt pénzt akkor lenne ingyen. Hányszor küldted vissza? Volt rá példa? Konkurencia biztos nem vagy mert a megmaradt pénzt én visszaküldöm, így nincs amit elvennél előlem, nem keresek ezzel.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19137) Winner_hun válasza malisonX (#19134) üzenetére


Winner_hun
félisten

Sehogy. Valakinek fizetnie kell az utalás költségét.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19138) randras válasza Winner_hun (#19136) üzenetére


randras
veterán

Nem küldöm vissza, és eszembe sem jutott még, elvégre a segítség miatt adták. Ezek szerint mégsem csinálom ingyen? :F Érdekes..

Így vagy úgy, no offense, ezek szerint elférünk egymás mellet. :R

(#19139) Winner_hun válasza randras (#19138) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szóval mégse ingyen. Akkor egyenesen hazudsz a hirdetés szövegében. Ahogy olvasom soraidat, meg se fordult a fejedben hogy visszaküldd.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19140) Tomate


Tomate
veterán

400$ után mennyi jutalékot kell csengetni ebay felé? :U

(#19141) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Fura az új fizetési mód. Bár még nem mindenkinél érhető el. A név és címváltoztatás gyorsabb, viszont 2 termék kifizetése esetén ha nevet változtatok az elsőnél akkor a 2. termék fizetésénél egy teljesen másik cím van a legutóbbi beírt helyén. De legalább látványosan gyorsabb jön elő az ablak ahol át lehet írni az adatokat.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19142) Silent77 válasza Tomate (#19130) üzenetére


Silent77
veterán

Elküldtem neki, remélem én is.
Nincs kedvem benyelni. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19143) pumatom


pumatom
aktív tag

Sziasztok!

Van itt valaki, aki már postázott külföldre "ajánlott" levelet?

Kb, egy A4-es borítékba beleférne egy ruha, amit el szeretnék küldeni, de nem tudom mennyi lehet ennek a költsége, mielőtt feltölteném ebay-re.

A postán megkérdeztem, azt mondták 3-4 ezer forint maximum, de ez nagyon pontatlan, és a posta honlapján kivenni ezt nem egyszerű, hogy mi hogyan tevődik össze... Azt nem szeretném, hogy kifizették, és a postán 2x annyi lenne, mint amennyit mondtak először... :U

Mennyi lehet egy ilyen ajánlott levél, kb. 300g, a4-es boriték, USA-ba, Angliába, és Ázsiába?

:R

(#19144) Winner_hun válasza pumatom (#19143) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19145) pumatom válasza Winner_hun (#19144) üzenetére


pumatom
aktív tag

Köszi! :R

(#19146) Silent77 válasza Silent77 (#19142) üzenetére


Silent77
veterán

Korrekten áll hozzá:
Hi,I am terribly sorry to hear that.How about refunding $7 to you as compensation and you don\'t need to ship it back to me since inconvenience and high shipping cost ? Or if you have any ideas about this problem and my suggestion ,please feel free to advise me to do .

Any further questions, please do not hesitate to contact me . Thanks. Have a nice day!

Elfogadom az ajánlatát.

Ilyen estben refundot kell kérnem, vagy simán átutalja nekem?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19147) Winner_hun válasza Silent77 (#19146) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha megbeszélitek hogy visszaküldi akkor nem kell semmit csinálni csak várni a pénzt:)

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19148) Silent77 válasza Winner_hun (#19147) üzenetére


Silent77
veterán

Köszönöm! :R
Szerinted is elfogadható az ajánlat?
Kéne a mérleg, de ezek után nem merem megkockáztatni az újra küldést, inkább nézek más eladónál, bár ez volt a legolcsóbb.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19149) Winner_hun válasza Silent77 (#19148) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem tudom hogy mennyibe került eredetileg. Vagy küldjön újat jól becsomagolva és tesztelve vagy a pénzt vissza és meg lehet venni mástól. Te döntöd el hogy melyiket akarod ha van lehetőség a pénz helyett egy másikra. Viszont ha a másikat választod utána pénzt már nem fogsz kapni ha a másik is rossz lenne / nem jönne meg.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19150) Silent77 válasza Winner_hun (#19149) üzenetére


Silent77
veterán

Bocsánat az lemaradt, 8 dollár volt.
Inkább maradjon a pénz akkor. Most nézegetem és találtam olcsóbban, igaz az 100gr-os.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.