Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18651) bul07 válasza radi8tor (#18650) üzenetére


bul07
nagyúr

Abban most nem vagyok biztos hogy a Visa ilyen vagy az Erste rendszere
Ez úgy megy hogy hogy mondjuk 10fonthoz kiszámolja hogy menyi euró kell majd azt a mennyiségű eurót átváltja forintból
Tehát forintból euró majd abból font

De ezt olvasd el

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18652) radi8tor válasza bul07 (#18651) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Köszi. Egyelőre nem vásárlok milliós nagyságrendben PayPal-t használva, így nem fenyeget a csődveszély. Érdekes infó, de megvoltam nélküle is. Ahogy a mondás tartja: bankokak is meg kell élni valamiből.

⭐ Stella

(#18653) Predator2 válasza detroitrw (#18643) üzenetére


Predator2
addikt

nagyon kezdő vagyok még nem vásároltam ebay-en

szóval ha jól értem amit írtál
ha vásárolni akarok az oldalról akkor mindig a bankom deviza eladási adatával kell számolnom? és azt hol tudom megnézni h az ebay mennyiért váltja át nekem?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#18654) Ndruu válasza Predator2 (#18653) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Két lehetőség van:
- a bank váltja a pénzt, vagy
- a PayPal váltja a pénzt.

Ha a bank vált, akkor a bank honlapján megtalálod az aktuális árfolyamot. Ha a PayPal vált, akkor fizetés előtt, mikor belépsz a PayPalra a kifizetés részhez, akkor ki fogja írni hogy aktuálisan 1€ vagy 1$ (stb.) mennyi forint.
Az ebay nem vált valutát.

Harrrr!!!!

(#18655) boba6


boba6
aktív tag

matematikai feladvány:
ha van a vám előtt egy 42EUR értékű (vámmentes/vámeljárás alá nem tartozó küldemény)+ 145EUR értékű (vámmentes, de 27 % ÁFA terheli a küldemény) cuccom a pakkban és ehhez jött a szállítás 42EUR kb akkor mire mit fognak számolni? hozzácsapják a postaköltséget egyikhez/másikhoz vagy átlagban és akkor szépen túlléptem a 45 és 145EUR határt?

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#18656) detroitrw válasza Predator2 (#18653) üzenetére


detroitrw
addikt

amit Ndruu írt azt még kiegészíten képekkel

- ha a paypal-al váltod a devizát akkor így fog megjelenni az összeg -> klikk
(ha azt akarod hogy a bankod váltsa akkor a képen látható Other Conversion Options -ra kell rányomni majd ott ezt kiválasztani; ekkor már csak devizába fogja kiírni)

- s itt tudod megnézni mennyibe kerülne a bankodnál (a példa az otp-re vonatkozik) -> klikk

- s ennyit vont le a bank (a példa az otp-re vonatkozik) -> klikk

más esetbe meg más bankoknál nem biztos hogy ez a kedvezőbb
de ezt a módszer végig zongorázva ki lehet deríteni melyik lenne az olcsóbb :)

[ Szerkesztve ]

(#18657) Winner_hun válasza detroitrw (#18656) üzenetére


Winner_hun
félisten

További kiegészítések, mert ezek az infók még mindig pontatlanok:

ha a paypal-al váltod a devizát akkor így fog megjelenni az összeg
Nem igaz, nem mindig írja ki. [KLIKK]

Ha a bank váltja akkor először csak zárolva lesz az összeg, majd pár nap múlva a tényleges terheléskor az akkori árolyamon lesz levonva az összeg, nem a zárolási árfolyamon.

Egy példa: 10 000 Ft-ot átvezetek a számlára ami a PayPal-hoz hozzáadott kártyához tarozik. Zárolnak 9980 Ft-ot. A maradék 20 Ft-ot visszavezetem a fő számlámra, így 0 Ft van a netszámlán.
- amennyiben a Ft erősödik, 2-3 nap múlva valamekkora összeg a netszámlán lesz
- amennyiben a Ft gyengül, a netszámla mínuszba kerül

Mindez saját tapasztalat, CIB Banknál. Hogy máshol is így működik-e azt nem tudom (leginkább hogy mínuszba mehet-e a számla)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18658) zoli03 válasza Winner_hun (#18657) üzenetére


zoli03
őstag

MKB is így működik, először zárol, aztán 2-3 nap múlva megjelenik a pontos összeg. Az is biztos, hogy enged mínuszba menni. Egyszer vettem drágább termékeket, kb 70e Ft értékben, másnap mínuszban voltam, mert a dupláját zárolták :). Aztán másnap helyreállt, már csak a valós értéket zárolták

[ Szerkesztve ]

(#18659) boba6 válasza detroitrw (#18656) üzenetére


boba6
aktív tag

én úgy tapasztaltam, hogy a bankos váltás kedvezőbb mint a paypal

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#18660) detroitrw válasza Winner_hun (#18657) üzenetére


detroitrw
addikt

lehet, nálam eddig mindig kiírta (legalábbis azt hiszem) :))
de mindenesetre ott is feldobja a váltási szorzót
most látom neked bal oldalt se írja ki, szal biztos azért :)

de amúgy :R a kieget ;)

(#18661) Degerg


Degerg
csendes tag

Udv

Most akartam volna feltenni az 1. hirdetésemet ebayre.
Miutan kitoltottem mindent es tovabbklikelek, bejon egy ablak ahol azonositanom kell magam, konkretan a telefon szamomat, elvileg kapnek egy hivast egy 4 jegyu koddal, angol szammal regisztraltam, viszont az mar nincs, a kerdesem az hogy hogyan irjam be a magyar mobil szamomat.Probáltam +3620, 3620, 0620, 20, egyik se jó, valameiknel azt irja hogy ussek be valos szamot, valamelyiknel pedig latom hogy hivja a szamot, csak nem az enyemet.

(#18662) Abysmal


Abysmal
aktív tag

Sziasztok!
Rendeltem január 8-án egy 1.64$-os USB-s töltőt, és nem jött meg. Fel akartam venni az eladóval - angelbag88 43164 visszajelzés, 98.3% Positive - a kapcsolatot, de nem válaszol. 6 napja írtam neki először, hogy küldje már vissza a pénzt, mert nem érkezett meg, de semmi válasz. Kedden megint írtam, hátha csak elfeledkezett a levelemről, de úgy tűnik erre sem kapok választ. Nem igazán értem, hogy most mi van, ilyen értékelésekkel miért nem válaszol az eladó, főleg ilyen kis tételnél, de csak nem válaszol.
Nem nagy összeg az az 1.64$, de mégis szeretném visszakapni. Gondolom az egyetlen lehetőség így a dispute marad, de arról nem tudok sokat. Ugye a vásárlástól számított 45 napon belül kell indítani, utána megszűnik a lehetőség rá? Ez mennyire bonyolult folyamat, mégis hogyan zajlik le és mi kell hozzá? Meg egyáltalán ezt hol kell elindítani? Van még valami amit tudni kell róla?

(#18661) Degerg
Csak tipp, de próbáld meg a 0036-ot. Máshol találkoztam már azzal, hogy ilyen formátumban kérte.

[ Szerkesztve ]

(#18663) Winner_hun válasza Abysmal (#18662) üzenetére


Winner_hun
félisten

PayPal - resolution center - itt megtalálod a dispute menetéhez kezdődő utat. Ha bevágsz neki egy negatívot akkor gyorsan fog reagálni..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18664) vasi89


vasi89
addikt

Ez inkább csak 1 észrevétel. Mért van ah h ebayezek kb 2 éve és kb másfél évig 1 csomagom veszett el csak, az is vhonnan törökországból jött volna, de az utóbbi pár hónapban mióta ilyen szar a forint kb 3-4 csomagom is eltűnt ami nekem 1 kicsit fura, nem tudom van e összefüggés de felettébb idegesítő és egyre kevésbé merek ebayről rendelni mert félek hogy nem ér ide. Valakinek vannak hasonló tapasztalatai? Vagy csak énfogom ki a balf.szokat?

(#18665) Abysmal válasza vasi89 (#18664) üzenetére


Abysmal
aktív tag

Nekem nincs több éves tapasztalatom az eBay-jel, de eddig a 7 rendelésemből 2 veszett el és mindkettő most januárban (ha az előbb említett töltőt is ide számolom). Nem tudom mi lehet az oka, de nem véletlen az biztos, nem vagy egyedül.

(#18666) radi8tor válasza vasi89 (#18664) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

El kéne beszélgetned a kézbesítőddel. Valószínűleg ő nyúlja le a cuccaidat.
Hallottam olyanról, aki adott neki egy üveg sört minden levél/csomag után. Azóta nem tűnt el egy sem!

⭐ Stella

(#18667) Predator2 válasza Winner_hun (#18657) üzenetére


Predator2
addikt

köszönöm a válaszokat

ezzel nagyon nem nyugtattál meg :(
én azt hittem mindig az adott nap árfolyamával számol de ha jól értem akkor csak a "másnapival" ami lehet akármi is

de ez így nagyon lutri. Hogy mertek így vásárolni? Adott esetben nagyon rosszul is járhattok
Vagy én értettem félre valamit?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#18668) faresz5 válasza Predator2 (#18667) üzenetére


faresz5
senior tag

bankok általában T2-vel váltanak,magyarán 2 napon belül, az is számít,hogy reggel 10 előtt váltasz vagy délután, mivel akkor T3-rá alakul.(Bankos csaj mondta nekem)

Üdv:Attila

(#18669) ^Clown válasza radi8tor (#18666) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Én is erre a módszerre esküszöm, néha jattolni kell, meg egy kicsit elbeszélgetni, máris jobban oda lesz figyelve :)

(#18670) Winner_hun válasza Predator2 (#18667) üzenetére


Winner_hun
félisten

de ez így nagyon lutri. Hogy mertek így vásárolni? Adott esetben nagyon rosszul is járhattok

Teszünk rá, nem foglalkozunk vele, ennyi.
Amúgy ez csak nagy összegnél lehet jelentős összeg vagy ha hirtelen sokat gyengül a Ft.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18671) kmisi99


kmisi99
addikt

jan 17. én rendeltem csomagot kínából free shippingel. Hol lehet felvenni a kapcsolatot az eladóval. Egyáltalán már érdemes rákérdezni? És mit írjak? Írjam meg neki hogy még nem jött meg stb?

(#18672) Winner_hun válasza kmisi99 (#18671) üzenetére


Winner_hun
félisten

My eBay-ben a termék neve mellett ott van a Contact seller (lehet a legördülő menüben, mikor hol), ott tudsz neki írni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18673) Fecogame válasza kmisi99 (#18671) üzenetére


Fecogame
veterán

Írjam meg neki hogy még nem jött meg stb?

Pontosan. Nekem azt szokták válaszolni, hogy vagy újra elküldi a terméket, vagy visszaadja a pénzem.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#18674) fradi81


fradi81
veterán

hello
Rendeltem egy tvtunert, majd az ebay küldött egy mailt hogy levette azt a hirdetést. Szóval kifizettem, de már nincs a listán, ilyenkor érdemes visszafizettetni az árát vagy még el lehet intézni az eladóval hogy azért elküldje?

moto g72, Ninebot d28e

(#18675) Winner_hun válasza fradi81 (#18674) üzenetére


Winner_hun
félisten

Várj egy hónapot, ha nem jön meg akkor kezdd el a visszafizetéses ceremóniát. Nekem is volt már ilyenem és megjött a termék.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18676) Silent77


Silent77
veterán

Sziasztok!

Előzmény: [link]
Tegnap írtam az eladónak, hogy még mindig nem jött meg, kérem vissza a pénzt.

Válasz:
Dear,
Thank you for your letter,
sorry for that,we sent it on jan.10 without the tracking no.,
could you plz wait for it one more week?
As we know,the airmail is busy now,plz understand.
we will resend or refund it to you if still not.thanks.
Have a nice day!:)
If any question please don't hesitate to let us know.Thanks.

Ha jól veszem ki arra kér, hogy várjak még 1 hetet.
Erre mit kéne válaszolnom? :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18677) fradi81 válasza Silent77 (#18676) üzenetére


fradi81
veterán

Hello
Csak az időt akarja ezzel húzni. Ha vársz még egy hetet le is jár a 45 napos határidő(jártam már így, mondjuk utána megoldottam máshogy)Az ebay utána nem tudja már megoldani a problémát/visszaszerezni a pénzed. Szóval ezt ne lépd túl. De szerintem már most katt: [link] és intézkedj :)

moto g72, Ninebot d28e

(#18678) Laca 012


Laca 012
őstag

Sziasztok!

Rendeltem egy 90$-os terméket hong-kong-ból, de az eladó visszaírt, hogy nincs már belőle, nagyon sajnálja..
Felajánlotta, hogy vagy visszaküldi a pénzt, vagy elküld egy másik fajta hasonló terméket, ami elvileg drágább, de a céljaimnak sajnos nem megfelelő.
írtam neki, hogy nekem vagy az a termék, vagy egy másik ami ugyan azt tudja lenne a jobb.
Válaszolt, hogy van az is ami nekem még jobb lenne, csak fizessek még extra 20$-t.
Kérdeztem, hogy hogyan tudnék fizetni, mire küldött egy paypal-os emailt, amit be is fizettem és 5 napra meg is jött a csomag.. :C
A csomagban a jobb áru dobozában egy olyan volt, amit elsőnek rendeltem, (ráadásul használt) :O
Írtam neki, hogy nem kóser a dolog, amit már csak emailban tudtam megtenni, mert az ebay kiírta, hogy az Ő politikájukkal ellenkező módon jártam el, ezért rám nem vonatkoznak a vásárlókat védő szolgáltatásaik.. :W :W
Kérte küldjek képet, küldtem is.
Írta, hogy nagyon sajnálja és küld egy másik csomagot benne azzal a termékkel amiben megállapodtunk..
1 napra rá, írta, hogy feladta az új csomagot, küldött tracking numbert és egy fényképet a jó termékről. Továbbá kérte, hogy keressem meg a legolcsóbb módját a másik termék visszajuttatásához, aminek a költségeit természetesen fizetik..

Ami problémás:
Míg az első csomag tracking numberét azonnal elfogadta a hkpost ellenőrző oldala és ki is írta, hogy megtörtént a feladás, ehhez az újhoz nem talál semmit illetve valami referenciaszámot is kér.. Nekem ez gyanús, az elsőhöz miért nem kellett?? Lehet blöfföl és fel sem adta?? :F

Írtam neki, hogy nem okés a szám és ettől függetlenül megkeresem a visszáru postázásának legolcsóbb módját. Még nem válaszolt.. :(((

Egyelőre a magyar postánál olcsóbbat nem találtam, ami 11600Ft ~50-55$ -ért vinné vissza az előzőt..

Igazából egyrészt megvárnám amíg megjön az új áru, hogy nehogy már 110$-t bukjak, mert ha nem jön meg a csomag akkor "csak" 20$-t buknék.
Úgy meg ha nem jön semmi és meg még vissza is küldeném neki ezt, akkor összesen 165$-t buknék, szóval az tuti, hogy előbb nem postázok, míg ide nem ér a másik csomag..
(Főleg így, hogy az ebay már magamra hagyott még refund-ot sem kérhetnék..)

Egyik kérdés: Tudtok-e ennél olcsóbb lehetőséget a visszáru postázására HK-ba?
Ha én küldöm vissza, akkor vámmal-áfával mi lesz? (idefelé átcsúszott..)

Még arra gondoltam, hogy megalkuszok vele az első termékre is, hisz 90$-os terméket 55$-ért visszaküldeni marhaság, neki is olcsóbb, nekem meg biztonságosabb lenne ha utalnék neki 50-60$-t aztán eladnám itthon a terméket. (mert végülis annyiért tuti könnyedén el lehetne..)

Szerintetek mi legyen?? :F

Ő egyébként tud nekem üzenetet küldeni az ebay-en keresztül szóval szerintem elvileg Ő talán nem látja, hogy az ebay magamra hagyott.. :F

(#18679) Winner_hun válasza Laca 012 (#18678) üzenetére


Winner_hun
félisten

Itt nézd meg a számot. Van hogy kell neki néhány nap azért hogy megjelenjen bármi adat is.
Ebay csak úgy nem tudja hogy mi történt, hogy az eBay-en kívül van bármiféle dolog. PayPal-en dispute kellett volna esetleg.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18680) Laca 012 válasza Winner_hun (#18679) üzenetére


Laca 012
őstag

Igen, itt is megvan meg most már a HKpost oldalán is.. Köszi! :R
Elvileg elindult a csomag, remélem ez is átcsúszik a vámon és nem ezért kell majd mászkálnom.. :U
Az eBay szerintem az üzenetekből simán leszűrhette, hogy én kifizettem extra 20$-t egy másik termék különbözetére.. Ugyanis ezt ott tárgyaltuk.. Nem is gondoltam, hogy ez probléma. Miért nem szedi le a jutalékot a plusz 20$ után??
Ha meg tudunk egyezni, akkor miért kellene visszakérnem a pénzem (amit ugye a bank egyből oda-vissza váltogatna és buknék egy csomót rajta) miért nem jó, hogy nem esünk egymásnak, meg viaskodunk, amikor találtunk megoldást? Az már egy másik kérdés, hogy aztán mégsem az jött meg amiben megegyeztünk, de ez más lapra tartozik szerintem..

Esetleg visszapostázással valami tapasztalat?? :F

[ Szerkesztve ]

(#18681) Taru válasza Laca 012 (#18680) üzenetére


Taru
tag

Visszapostázás: Sokba kerül és lassú, de megérkezik. Mondjuk én még csak disputeban csináltam ilyet, nem tudom, hogy annélkül mire mész (pl. mondhatja, hogy nem kapta meg). De lehet szerencséd.

(#18682) sayCet


sayCet
aktív tag

Sziasztok,

szeretnék eladni régi antik könyveket ebayen. Addig eljutottam, hogy megadtam mennyiért szeretném árulni, de a következő lépést már nem értettem, a küldemény szállítását.

A legördülő menüből tudnék választani sok közül, de nemtudom melyik a jobb és USP, USPS stb... miben más.

Ha valaki tudna segíteni, hogyan, mivel küldjem el a csomagot, azt nagyon megköszönném!

Előre is köszönöm!

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#18683) Doki16


Doki16
addikt

Licitáltam egy termékre, de csak most vettem észre, hogy nem szállítják Magyarországra. Mit lehet ilyenkor tenni?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#18684) Winner_hun válasza Doki16 (#18683) üzenetére


Winner_hun
félisten

Vond vissza a licitet.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18685) Abysmal


Abysmal
aktív tag

Csak nem jött válasz az eladótól a töltő miatt. Adtam neki negatív értékelést, és az értékelés után felajánlott módon nyitottam egy ügyet, és elvileg rendben is van, de a Paypalnál a Resolution Center-ben azt írja, hogy You don't have any open cases. Itt gondolom meg kéne jelennie, vagy tévedek? Kell még valamit tennem?

(#18686) Doki16 válasza Winner_hun (#18684) üzenetére


Doki16
addikt

Csak azóta már lezárult :) Hülye voltam mert nem figyeltem, de eddig soha nem engedett licitálni olyanra amit itthonra nem szállítanak.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#18687) Winner_hun válasza Doki16 (#18686) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akkor írj az eladónak.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18688) Doki16 válasza Winner_hun (#18687) üzenetére


Doki16
addikt

Légy szíves tudnál segíteni itt vagy privátban. Nem vagyok jó angolból ezért kérdem, hogy mit írjak neki.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#18689) Winner_hun válasza Doki16 (#18688) üzenetére


Winner_hun
félisten

Privátot küldtem, nem égetem magam itt az angol tudásommal:P

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18690) Abysmal


Abysmal
aktív tag

Na már le is zajlott a dolog, visszakaptam a pénzt, de utána kaptam egy ilyen levelet az eladótól:

"Dear abysmal.sb,

Dear friend sorry can't answer you intime can you tell us your Translation ID? then we can check your history and refund you ,thanks your support .

- angelbag88"

Translation ID alatt a PayPal-hoz tartozó e-mail címet érti? Minek kell az neki, ha már visszaküldte a pénzt? Meg eleve ő nem tudja, hogy honnan kapta a pénzt, mikor fizettem neki?

Még ezen kívül lenne egy kérdés, ami régóta foglalkoztat: Mégis miért éri meg a kínaiaknak fillérekért árulni dolgokat az eBayen ingyen szállítással? Nem látom, hogy hol szereznek hasznot ezen, különösen annak fényében, hogy azért szoktak elveszni csomagok és ők azoknak az árát bukják ilyenkor.

(#18691) fradi81 válasza Abysmal (#18690) üzenetére


fradi81
veterán

Szerintem azért tudják ilyen olcsón árulni, mert ott fillérekért dolgoznak a munkások.

moto g72, Ninebot d28e

(#18692) faresz5 válasza Abysmal (#18690) üzenetére


faresz5
senior tag

Növekszik az eladási számuk a filléres vásárlásokkal, tudod az üzletbe pénzt kell fektetni,hogy sikeres legyen, nem csak pénzt kivenni.

Másik: Kis milllió tranzakció közül neki egyszerűbb ha te keresed ki a trancakciszámot, így nem mondhatod azt se,hogy ő rontotta el,és kevesebb stb pénzt kaptál vissza,egró kizárja a reklomáció,a felesleges probléma lehetőségét,én is így csinálnám.

(#18693) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Sziasztok,
Annyi lenne a kérdésem, miért nem én nyertem a licitet? (morfologus001 vagyok) Bid history Lehet köze ahhoz, hogy nem postáz Mo.-ra az eladó?

[ Szerkesztve ]

(#18694) fradi81 válasza Blackhole13 (#18693) üzenetére


fradi81
veterán

hello, az könnyen lehet.

moto g72, Ninebot d28e

(#18695) Winner_hun válasza Blackhole13 (#18693) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ő előbb megtette azt a tétet.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18696) Blackhole13 válasza Winner_hun (#18695) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Ha negyed órával előbb tett egy ilyen tétet, miért nem jelezte az ebay?

(#18697) netseft válasza Blackhole13 (#18696) üzenetére


netseft
aktív tag

Szerintem automatic bid volt, van is olyan link a liciteknél, ami megmutatja ezeket.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#18698) Winner_hun válasza Blackhole13 (#18696) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem tudom, furcsa nekem az a licitálási történet.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18699) faresz5 válasza Blackhole13 (#18696) üzenetére


faresz5
senior tag

Ha pl 10 dolláron áll a licit, és valaki rárak 20 dollárt,akkor nem 20 dollár fok a következő lépcső lenni,hanem pl 10.22 dollár.Viszont Te hiába raksz 13dolláros licitet, felülfogja írni a 20 dolláros licit pl 13.22-vel(következő lépcső) és így tovább.
Én ha licitálóst játszom, meggondolom max mennyt ér meg nekem, és a licit lejárta előtt 1 órával rárakom.

(#18700) slippy válasza sayCet (#18682) üzenetére


slippy
tag

én ilyenkor azt szoktam beállítani (bár uk oldalon szoktam hirdetni), hogy "Standard Int'l Postage", és akkor ott magam adom meg a postaköltséget.

d[oO]b - Eladó dolgaim: http://href.hu/x/gq2h

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.