Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18501) szmutkolaci válasza Flashcash (#18499) üzenetére


szmutkolaci
tag

Ez annyira nem jó hír :(

(#18502) Predator2


Predator2
addikt

soha nem vásároltam még ebay-en és az angol tudásom is elég gyatra (bár csak apróságokat tervezek onnan vásárolni de előtte lennének kérdéseim)

1, ebay mi alapján számolja a forint/dollár és a forint/euró stb árfolyamot illetve mi alapján számolhatok?

2, a Paypal számlát nyitottam de még nem kapcsoltam össze a számlámmal
milyen havidíjai/egyéb költségei vannak a rendszernek illetve mennyit von le pluszban a Paypal egy vásárlás alkalmával?

3, Pl: rendeltek egy borotvát az USA-ból de annak más szabványú a töltője vezetéke stb... h oldjátok meg h itthon is tudjátok használni?

4, a vámmal/áfával kapcsolatban hol tudok utána nézni a dolgoknak?

5, Mely országokból kerüljem a vásárlást mert sűrűn átverik az embert?

6, Kezdőként mire figyeljek nagyon oda?

Sry a rengeteg kérdésért de ebből tanulok!! :)

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#18503) dReFiX válasza Predator2 (#18502) üzenetére


dReFiX
senior tag

1 a bankod a valuta árfolyamával kalkulálj 2-6 a kereső csodákra képes :U

[ Szerkesztve ]

(#18504) bul07 válasza Predator2 (#18502) üzenetére


bul07
nagyúr

1, Paypal váltja alapból de be lehet állítani hogy a bankod váltsa
2, nincs költsége a Paypal-nak kártya tesztelésre le szokott vonni 400Ft-ot de azt visszautalja (Paypal utalásnál van költség ebay vásárlásnál nincs )
3, lehet rendelni átállítódik is vagy eleve olyat rendelsz amihez van (Angliába is más a fali dugaj)
4,Posta oldala ezen a linken
5, Kínából de más országból is meg kell rendesen nézni hogy eredeti e a termék(itt is igaz hogy olcsó húsnak híg lehet a leve), a filléres dolgoktól nem kell csodát várni
6, Először is azt kell megnézni hogy szállít e hazánkba, utána az hogy menyiért, mert van hogy a szállítás árában a termék árának egy része is benne van
Mindig ara licitálj és annyiért amennyiért meg is vesszed
45napot soha ne lépd túl ha nem érkezne meg a termék , és értékelés csak akkor ha megvan a termék

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18505) bul07 válasza Predator2 (#18502) üzenetére


bul07
nagyúr

3,ponthoz kis pontosítás USA-ba 110V van tehát nem csak a dugaj más így ere is figyelni kell
Anglia 230V tehát csak a dugaj más
De ilyen termékekbe Kínai árusnál is bele lehet futni így érdemes a termék leírását alaposan megnézni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18506) Predator2 válasza bul07 (#18504) üzenetére


Predator2
addikt

köszönöm az eddig segítséget

1, a Paypal mi alapján vált és azt hol lehet megnézni? (középárfolyammal számolnak?)

2, megpróbáltam összekapcsolni a bank kártyámat a paypal számlámmal de nincs olyan kártyatípus a listában mi lehet ilyenkor csinálni? kb ilyen a bankártyám

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#18507) bul07 válasza Predator2 (#18506) üzenetére


bul07
nagyúr

1, Legegyszerűbben a Paypal, Send money résznél beírod hogy 1, kiválasztod a valutát és átkonvertálja Ft-tá , jelenleg egy Angol font 363 HUF
Nem szokott olyan nagy különbség lenni, ha sokat akarsz ebay-en vásárolni akkor lehet talán valamennyit nyerni
2, Két lehetőség van, vagy elsétálsz a bankodhoz és kérsz Visa vagy MasteCard kártyát(ez pénzbe is kerülhet) , vagy utalsz fel pénzt a Paypal számládra és úgy fizetsz, bár ez néha nem megfelelő mert vannak eladók akik 1napos fizetési határidővel dolgoznak és ennyi idő alatt nem lehet felutalni pénzt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18508) Predator2 válasza bul07 (#18507) üzenetére


Predator2
addikt

1,azt is belehet állítani h a bankom számolja át a forintot pl dollárra és ne a paypal?
(ha mondjuk nagy a különbség a kettő között)

2, én regisztrációkor nem találkoztam

Personal Account -- Magánszemély Kezdő Számla
Premier Account -- Magánszemély Premier Számla

azt tanácsolták h a Premier-t válasszam de én ezzel nem is találkoztam regisztrációkor
Hol lehet beállítani?

Köszönöm a segítséged

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#18509) radi8tor válasza Predator2 (#18508) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Persze, ki lehet választani. Fizetéskor vagy pénz küldéskor, amikor már megadtad az összeget lesz egy "other conversion options". Arra kattintva kiválaszthatod, hogy az aktuális devizában vonja le az összeget a számládról.

⭐ Stella

(#18510) bul07 válasza Predator2 (#18508) üzenetére


bul07
nagyúr

1, ebay fizetésnél belépsz a PayPal felületére: Other Convertion Options link alatt lehet állítani
Viszont azt tud hogy ilyenkor refund esetén az árfolyam változás miatt akár rosszabbul is járhatsz
pl, most is jan. elején 385Ftért is váltották a Angol fontot ha mondjuk akkor vett volna az ember 100£-ért az 38500Ft lett volna, és tegyük fel nem jött meg a termék refund a vége vissza menne most a számlára 100£ az a mai árfolyam mellet olyan 36000Ft körül lenne tehát veszteség elég jelentős
Tehát ezt érdemes úgy használni hogyha erős a forint a bank váltson, de ha gyenge a forint akkor a PayPal (PayPal váltás esetén forintba ugyanannyit kapsz vissza)

2, ere nem tudom a választ, régen regisztráltam
De van fóruma a PayPal-nak ott biztos tudnak segíteni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18511) kisda


kisda
aktív tag

Sziasztok!

Elég sok rendelésem volt Hong-Kongból illetve kínából az elmúlt 2-3 évben, de általában 7-8 munkanap alatt megjött minden.
December 28.-a körül rendeltem HK-ból egy terméket, ami regisztrált csomagként lett postázva január 15.-én.
Nyomkövetés szerint 21.-én vették fel a csomagot,és 26.-én hagyta egy HK-t. Azóta eltelt jópár munkanap,de nem frissült még a nyomkövetés,azaz nemért még be belföldre. Miért van ez? Már rengeteg idő eltelt..

Date Place * Item information More information
2012.01.21 18:21 (HONG KONG) Küldemény felvéve / Item accepted

2012.01.26 19:23 HKHKGA(HONG KONG) Célországba elküldve / Item sent abroad

Üdv: Dávid

(#18512) Silent77


Silent77
veterán

Sziasztok!

Rendeltem január 9-én az Ebayről, amit elvileg fel is adtak 10-én.
Sajnos azóta még nem ér ide. :( Eddig 4 alkalommal rendeltem Hong Kong-ból, 6-9 nap alatt ideértek a csomagok.
Angolul sajnos nem tudok, nem tudom mi ilyenkor a teendő? :F
Aznap 3 terméket rendeltem, csak ez az 1 nem jött meg.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18513) bul07 válasza kisda (#18511) üzenetére


bul07
nagyúr

(#18512) Silent77
Nyomon követési információ késhet a valósághoz képest pár napot is

HK-ból nem ritka a 25-30napos szállítási idő is így még időben vagytok
Amúgy is jan.23-án volt a Kínai újév és egy teljes hétre leálltak

(#18512) Silent77
Ha ezen a héten se jött meg akkor kell írni az eladónak hogy mi a helyzet , vagy egyből ful refundot kérni
Esetleg használhatod a Google fordítóját(én ezt szoktam) meg szokták érteni , köztük is akad jó néhány aki fordító alkalmazást használ , de esetleg kérhetsz segítséget a Ez a mondat angolul? fórumba

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18514) kerekfej válasza kisda (#18511) üzenetére


kerekfej
addikt

Távol-keletről általában 1 hónap az általános szállítási idő.

(#18515) kisda válasza bul07 (#18513) üzenetére


kisda
aktív tag

Csak azt nem értem,hogy ha elhagyta 26.-án HK-t a csomag,akkor kb másfél hét alatt hogy nemfutott még be belföldre? sokszor ennyi idő alatt megérkezik kézhez,nemhogy KH-tól M.O-ig...

(#18516) bul07 válasza kisda (#18515) üzenetére


bul07
nagyúr

Van ez így
Sőt ha visszaolvasol olyat is lehet találni hogy nyomon követős csomag Moszkvába is járt . bár azt nem tudtuk meg hogy megérkezett e vagy hibás nyomókövetési számot kapott

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18517) kisda válasza bul07 (#18516) üzenetére


kisda
aktív tag

Közben frissült végre a nyomkövetés!

Időpont Hely * Küldemény információ Kiegészítő információ
2012.01.21 18:21 (HONG KONG) Küldemény felvéve / Item accepted

2012.01.26 19:23 HKHKGA(HONG KONG) Célországba elküldve / Item sent abroad

2012.02.05 21:52 Budapest 1005 Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

2012.02.05 21:57 Budapest 1005 Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

Mennyi idő innentől kb ?

(#18518) bul07 válasza kisda (#18517) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha nincs vám akkor ezen a héten megkaphatod

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18519) ^Clown válasza bul07 (#18516) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Jelentem, megérkezett, igaz a szokásos 2, max. 3 hetes szállítási idő 5 hétre tolódott a moszkvai kaland miatt. Izgultam a csomag miatt, mert nem 2 fillérért rendeltem.

(#18520) bul07


bul07
nagyúr

Szerintetek hogy csinálja pár vevő hogy kikerül a termék és másfél perccel később már rá is licitálnak , és ezt minden egyes terméknél meg tudják csinálni
Sőt most olyat is találtam hogy mindketten 0,01£ licitáltak és egy másodpercen belül ,és ez a két vevő ilyen gyors
[link]

(#18519) ^Clown
:D

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18521) RAiN91


RAiN91
őstag

-

[ Szerkesztve ]

(#18522) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Dealextreme-en volt már refund-otok, mennyire együttműködőek? A sztori: rendeltem tőlük 1 hónapja 25db ugyan olyan terméket, de ebből eddig csak 3db-ot postáztak (meg is érkeztek, minden oké velük). Kezdem unni a szituációt, úgyhogy partial refund-ot fogok kérni.
Ha esetleg van velük tapasztalat, hogy mire számítsak, szívesen fogadom :R

(#18523) kerekfej válasza ^Clown (#18522) üzenetére


kerekfej
addikt

Mire elintézed addigra idegroncs leszel. :)

(#18524) zoli03 válasza ^Clown (#18522) üzenetére


zoli03
őstag

Volt egy termékem, nem tudták feladni, 1 hónap utána lemondtam, refundot kértem. Nemsokára kaptam egy e-mailt (január 10-én), hogy visszautalják 2-8 munkanapon belül. Igaz, hogy közbejött az ünnep, de ez a 2-8 nap letelt, a pénz nem jött meg. Írni akartam nekik live chaten, de nem kapcsoltak ügyintézőt, írtam a fórumba, láttam többen is írtak. Még nem válaszoltak. Ha nem kapok választ, megint bepróbálkozok a live chate-tel, előbb-utóbb sorra kerülök. Pedig kb 1 éve volt, hogy refundot kértem, akkor minden rendben lezajlott, most meg már 2-3 hónapja náluk van a pénzem.

(#18525) ^Clown válasza kerekfej (#18523) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Legalább őszinték voltatok :D Elég komoly, több tízezres tételről van szó, úgyhogy nem vagyok nyugodt. Remélem, ha akadékoskodnak, akkor a PayPal segít kisajtolni belőlük a lóvét.

(#18526) Winner_hun válasza ^Clown (#18525) üzenetére


Winner_hun
félisten

Régebben csináltam, akkor a felületen valahol meg lehetett szakítani a tranzakciót ha még nem adták postára (vagy nem kezdték el csomagolni, passz)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18527) Silent77 válasza bul07 (#18513) üzenetére


Silent77
veterán

Refundról már olvastam.
Azért vagyok picit ideges, mert nagyon sok negatívot kap a srác. És a másik 3om csomag simán ideért azóta.
Pont mikor néztem pár napja, láttam, hogy innen a PH-ról is kapott Winner_hun-tól.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18528) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

ebayen hogy lehet megadni az ajánlott küldemény trackingjét úgy, hogy az nyomon követhető legyen az ebay-en is?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#18529) faresz5 válasza PowerBuldog (#18528) üzenetére


faresz5
senior tag

szerintem ezt csak az usa beli trackingnél tudja az ebay oldala(.com domain)

(#18530) ^Clown válasza Winner_hun (#18526) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Egy kis részét (3/25) már feladták, a maradék 22-ről nincs hír. Holnap lesz 1 hónapja, hogy megrendeltem. :R

(#18531) kisi válasza ^Clown (#18522) üzenetére


kisi
aktív tag

Black friday keretében rendeltem tőlük egy navit, és egy 32 gigás micro SD kártyát, amit 2 hónap alatt sem tudtak elküldeni. Gondolom, a nagy érdeklődés miatt rengetegen vették..
Refundot kértem, másnapra válaszoltak, 4 nappal később a kártyámon volt az ára.

Ilyen szempontból a DX-el eddig nem volt problémám, pedig 3 éve használom az oldalt.
Az ügyfélszolgálat korrekt, rendesen válaszol.
Az egyetlen probléma velük az, hogy hozzájuk is nagyon lassan érkeznek be a megrendelt cuccok, és ők is lassan postáznak.

(#18532) ^Clown válasza kisi (#18531) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

A refundot az ügyfélszolgálatukon kérted, vagy a PayPal-on belül indítottál refundot? :R

(#18533) kmisi99


kmisi99
addikt

január 17. én azaz 3 hete rendeltem egy cuccot kínából de még nem jött meg. Ilyenkor mit kell tenni? Várjak még, vagy vegyem fel a kapcsolatot az eladóval?

[ Szerkesztve ]

(#18534) PowerBuldog válasza kmisi99 (#18533) üzenetére


PowerBuldog
veterán

ha free shippinges még várj

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#18535) kmisi99 válasza PowerBuldog (#18534) üzenetére


kmisi99
addikt

Igen az. És meddig várjak? Mert ha jól tudom bizonyos idő után kicsúszok a visszafizetési dologból vagy miből.

(#18536) PowerBuldog válasza kmisi99 (#18535) üzenetére


PowerBuldog
veterán

kínai cuccokra van hogy 1 hónapot kell várni

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#18537) bul07 válasza kmisi99 (#18535) üzenetére


bul07
nagyúr

45nap a határ
30-napnál érdemes írni az eladónak hogy mi a helyzet elküldte , ilyenkor általában azt írják hogy várj még kicsit, én 5napot szoktam, így 37-38 napon írok hogy refundot kérek.
Refund esetén az a jó ha eladó indítja

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18538) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok!

Erről a hirdetésről mi a véleményetek? Megbízhatónak tűnik, vagy felejtős? Attól most tekintsünk el, hogy lejárt...

(#18539) kerekfej válasza DeFranco (#18538) üzenetére


kerekfej
addikt

Lehet eredeti terméket kapsz csak épp a silányabb minőségű kínai piacra szántat. Egyébként én vezetékes egérért 1000Ft-ot se adnék. M305 játékra is elmegy.

[ Szerkesztve ]

(#18540) ^Clown válasza DeFranco (#18538) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Szerintem rendben van a cucc, de keress egy megbízhatóbb eladót. A 98,5% nem annyira jó, én 99% felettiektől vásárolok csak.

(#18541) DeFranco válasza ^Clown (#18540) üzenetére


DeFranco
nagyúr

99 feletti nincs, vagy csak extrém drágán (duplája minimum). Egyébként én ütöttem le, szóval elvileg úton van. Elég hirtelen döntés volt, nem igazán gondoltam végig, pont mással foglalkoztam közben, de remélem nem bánom meg. Én nem látom annyira vészesnek, tekintettel arra, hogy több éves eladó, szóval nem hirtelen gyűjtötte a pozitív értékeléseket, és vegyek értékű árun van pozitív értékelése (és negatív értékelése is).

[ Szerkesztve ]

(#18542) bul07 válasza DeFranco (#18541) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát van egy pár FAKE megjelölés a negatívjai között , de hátha a tiéd nem lesz az

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18543) kerekfej válasza bul07 (#18542) üzenetére


kerekfej
addikt

Az egérnél van a fake? Egyébként 5 éves konstrukció, ritka és ezért drága. Nekem is volt ilyen kinézetű Microsoft-om és elég kényelmetlen volt a használata.

[ Szerkesztve ]

(#18544) DeFranco válasza kerekfej (#18543) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Van az 10 is... amúgy ilyen egérről csak a pozitív oldalon találtam értékelést, pl. egy kanadai usertől.

Nem akarok győzködni senkit, csak infót adok, mindenki véleménye érdekel...

(#18545) ^Clown válasza kerekfej (#18543) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Még én sem hallottam, hogy léteznie fake MS egér, de ki tudja, miért ne lenne? Vagy valóban előfordulhat az is, hogy ez kínai piacra szánt verzió, gyengébb minőségben.
Nekem még megvan az IMO 1.1A-m, iszonyúan jó egér. Volt Logitech MX518-am, labdába sem rúgott az öreg MS-om mellett :)

(#18546) bul07 válasza DeFranco (#18544) üzenetére


bul07
nagyúr

Én úgy általában írtam hogy a negatívjai között
Ha jól néztem ez 2010 gyártású

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18547) DeFranco válasza bul07 (#18546) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Persze, csak reagáltam. Ezt a 2010-es gyártást hol látod?

(#18548) kerekfej válasza DeFranco (#18547) üzenetére


kerekfej
addikt

A dobozon van pár kínai szöveg. Volt jó pár eladott fake terméke.

[ Szerkesztve ]

(#18549) bul07 válasza DeFranco (#18547) üzenetére


bul07
nagyúr

Ezen lehet látni hogy hol kell nézni , ezután ha megnézed a tiédet akkor homályos de szerintem ki lehet látni a 2010-et

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18550) DeFranco válasza bul07 (#18549) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Aha, tényleg. Ott látom, emitt ha ütnek sem tudom kivenni, max a kettes számot... de utána még azt sem tudnám megmondani, hogy két vagy három számjegy van...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.