Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19601) Koniman válasza fradi81 (#19600) üzenetére


Koniman
tag

köszi!

(#19602) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Segítsetek nekem légy szíves, hogy hol tudom beállítani azt, hogy csak azok a termékek jelenjenek nekem meg, amit kiszállítanak kis hazánkba?

Köszi

battletag: bossi#2666

(#19603) fradi81 válasza bajtokarpi (#19602) üzenetére


fradi81
veterán

Hello
Sehogy.

moto g72, Ninebot d28e

(#19604) bajtokarpi válasza fradi81 (#19603) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Köszönöm a válaszodat! Akkor ezért nem leltem sehol ezt a beállítási lehetőséget. Azt hittem, hogy user error, de akkor nem.

Köszi

battletag: bossi#2666

(#19605) faresz5 válasza bajtokarpi (#19604) üzenetére


faresz5
senior tag

User error: Megoldás->
Searche gomb mellet (nagy kék, ) advanced menüpont azon belül

Location, Only show items(check box bepipál)
available to : legördülő lista :HUN

[ Szerkesztve ]

(#19606) Vizirájder


Vizirájder
csendes tag

Hali!
Segítséget kérnék valakitől a következő témában. Anno az ebay.de -n regisztráltam, németül, mert ott vettem motoros cuccokat. Jelenleg viszont az angol nyelvű ebay.co.uk-t használom, mert itt élek. Az a gondom, hogy az összes értesítést, emailt német nyelven kapom, ami nem az erősségem - egy büdös szót nem értek belőle! Van erre valahol valami beállítási lehetőség? Vagy ez most már így marad?
Kösz

(#19607) MAC72


MAC72
tag

Valaki az én fentebb feltett jelentéktelen kérdésemre tudna válaszolni?
Szeretnék regisztrálni és nem akarom elrontani!
:R

(#19608) Avicularia válasza Vizirájder (#19606) üzenetére


Avicularia
veterán

Nekem ugyanez van,sok-sok évvel ezelőtt a németre regisztráltam,még levélben küldték a jelszót a belépéshez.Mai napig németül kapom az üzeneteket,pedig jobb lenne angolul.
Szerintem nem lehet állítani,de valaki járatosabb majd kijavít ha tévednék.

(#19609) bul07 válasza MAC72 (#19607) üzenetére


bul07
nagyúr

Esetleg ezeket olvasd át hátha megtalálod a választ [link] , [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19610) Newyorker


Newyorker
addikt

Skacok, segítsetek!

Ha full refundolnak nekem pénzt, akkor az a bankkártyára megy vissza? Vagy csak a paypal számlára? Mert szombat volt full refund és nem kaptam SMSt, h utaltak volna a számlámra???

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#19611) radi8tor válasza Newyorker (#19610) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

2-3 nap a refund ideje (van, hogy 1 hét) és ugyanolyan formában kapod vissza, ahogyan te küldted azt az eladónak.

⭐ Stella

(#19612) bajtokarpi válasza faresz5 (#19605) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet :R !!! Meg is van :K .

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#19613) Newyorker válasza radi8tor (#19611) üzenetére


Newyorker
addikt

"eBay Customer Support has refunded you through PayPal and the case is closed. Mar 30, 2012 at 9:03 AM

Refund information:
We issued you a GBP 13.88 refund to the PayPal account that you used to purchase this item. Please log in to PayPal and view the History page if you don't see it in your PayPal balance.

Final decision:
This case has been decided in your favor.

eBay Customer Support comments:
Our records show the seller didn't respond to the case. We're sorry you had a problem with your purchase, and we're issuing you a refund for this case."

Mert ugye ezt az üzit kaptam, rendben, akkor várok! Ezt most egyébként nekem az ember fizette vissza, vagy az eBay?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#19614) radi8tor válasza Newyorker (#19613) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

eBay utalta vissza neked, mert az eladó nem válaszolt a megkeresésre.

PayPal oldalán az Account-odnál már ott kell szerepelnie a Refund-nak.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#19615) Newyorker válasza radi8tor (#19614) üzenetére


Newyorker
addikt

Ott van, csak nem értettem, mert ugye a kártyámra még nem jött meg, de akkor várnom kell, ezt nem tudtam :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#19616) Winner_hun válasza Newyorker (#19613) üzenetére


Winner_hun
félisten

A PayPal fizette vissza, az eladótól levonták az összeget.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19617) Silent77


Silent77
veterán

Megjött ma egy csomagom amit januárban rendeltem. :U
Ma is írnom kellett egy eladónak csütörtökön lejár a 45 nap.
Azt írta várjuk meg a hetet.
Szerdáig ha adok neki időt az még jó?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19618) radi8tor válasza Silent77 (#19617) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Várhatsz addig, 45 napon belül lehet nyitni ügyet.
Próbálnak arra hajazni, hogy lekésd a 45 napot. Igaz van olyan eladó is, aki case nélkül adja vissza a pénzt.

⭐ Stella

(#19619) Vicoo


Vicoo
senior tag

Üdv!

Tudom, 45 EUR a max ár (P+P) amennyi esetén még nincs pluszköltség, de olvastam itt a fórumon hogy van erre olyan megoldás hogy több részletben fizetni a vételárat, hogy ne legyen meg a 45 EUR. ( Konkrétan egy órát akarok venni, és az USAból 101 USD lenne (P+P) , ami ugye 75 EUR kb , míg itthon ez az óra kb 10 ezerrel drágább ) . Valakinek van ebben tapasztalata?

(#19620) Fecogame válasza Vicoo (#19619) üzenetére


Fecogame
veterán

Megkéred az eladót, hogy kisebb értéket írjon a csomagra. Én így oldottam meg annó.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#19621) Vicoo válasza Fecogame (#19620) üzenetére


Vicoo
senior tag

Az odáig oké, de úgy tudom fel szokták bontani, és akkor nem derül ki hogy hoppá, ez nem annyi amennyi ?

(#19622) Thomaskill


Thomaskill
csendes tag

Sziasztok! El adtam egy terméket eBay-en de paypal számlámra nem érkezett pénz... viszon eBay-en van egy ilyenem Not received... Most akkor mi van? Az eBay fog utalni paypalra vagy a vevő? Lehet az az oka annak hogy nincs mani a paypal-on hogy még nem fizették ki? Segítsetek! Előre is köszönöm!

(#19623) radi8tor válasza Thomaskill (#19622) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vevő küldi el a pénzt neked.
Ha még nem jelent meg PayPal-on a termék ára, akkor nem fizetett a vevő.
1 héten belül még nem szokás reklamálni, de ha már 1 hete ütötte le/nyerte meg a cuccodat, akkor írni kell neki, hogy fizessen vagy nyitsz egy unpaid item case-t.

⭐ Stella

(#19624) Thomaskill válasza radi8tor (#19623) üzenetére


Thomaskill
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ!

(#19625) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Levelezetem egy ferd* szemű eladóval.
Abban maradtunk hogy újra küldi az nem jött meg,
aztán írt h ha utalok 2$ akkor újraküldi megint nyomkövetve.

Írtam OK erre jön egy e mail.
leiqingjun1973's email address is no longer valid.
Contact member through My Messages.

Megváltozatta a e mail címét vagy mi ez?
Írtam a paypal os mail jére is de nem jött válasz.

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#19626) faresz5 válasza DonThomasino (#19625) üzenetére


faresz5
senior tag

Ilyenbe nem szabad belemenni.
Refund aztán újra megrendeled trackinggel, ekkor biztos megkapod, előző esetben vagy igen vagy nem. Jártam már úgy,hogy kaptam egy trackinget, természetesen utólag kiderült,hogy csak Magyarország stimmelt, a város nem. De kifutottam az időből, a papaltól csak a tracking árát kaptam vissza. A bankomtól kellett visszaszerezni az összeget, nagy nehezen hetek után.

(#19627) Buvana


Buvana
aktív tag

Vásárolnék Angliából 2 db kis IP kamerát, de a szállítási költség így 2x-es. Kérdem én miért? Kb mobiltelefon doboz méretű 1 küldemény. 2 db 2x akkora. Nem lehet egy csomagként küldeni egy díjért? Köszi!

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#19628) radi8tor válasza Buvana (#19627) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha ugyanattól az eladótól veszed, akkor leütés után a termék jobb szélénél a listában nyisd le a menüt és válaszd ki a Request total from seller.
Ekkor kap egy üzenetet az eladó tőled és fog adni egy egyedi postaköltséget a két termékre.

⭐ Stella

(#19629) DonThomasino válasza faresz5 (#19626) üzenetére


DonThomasino
veterán

Már megkaptam a terméket ez ingyen lett volna. :)
Csak nem stimmel a képen lévővel és mondtam neki küldjön egy másikat.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#19630) Buvana válasza radi8tor (#19628) üzenetére


Buvana
aktív tag

Szóval leütés után? Ahhoz akkor regelnem kell paypal-re. Azt hittem előbb meg tudom nézni mennyi a 2 doboz postaköltsége. Becs szó nem látom a request total from seller - lehetőséget. Az előnézet fülön elakadtam, de ott dupla száll. költség van.

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#19631) Fecogame válasza Vicoo (#19621) üzenetére


Fecogame
veterán

Nem. Nekem sem bontották fel. :N

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#19632) radi8tor válasza Buvana (#19630) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

My eBay/Purchase History-ban kell lenned (miután megvetted a terméket).
A terméknél jobb szélen van egy More actions rész, arra kattintva nyílik le a menü, ahol a request total from seller-t kell látnod.

PayPal nélkül ki sem tudod fizetni az eBay-es cuccok 98%-át, úgyhogy nem árt regisztrálni. :)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#19633) cyberfly


cyberfly
csendes tag

Sziasztok, azt szeretném kérdezni hogy van e arra lehetőség hogy Euróval töltsem fel a PayPal számlám?

Eddig mindig úgy csináltam hogy a Ft-ot átutaltam a magyar bankszámlámról, és akkor feltöltötte forinttal. Amikor fizettem akkor kb 302-303 Ft-al váltotta az eurót.
Most szerezterm olcsón eurtót, hogyan tudnám azt rátenni?

Előre köszönöm a válaszokat!

(#19634) radi8tor válasza cyberfly (#19633) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nyitsz egy Euro számlát a bankban és úgy.

⭐ Stella

(#19635) Winner_hun válasza faresz5 (#19626) üzenetére


Winner_hun
félisten

Refund aztán újra megrendeled trackinggel, ekkor biztos megkapod

Azt te csak hiszed. A nyomkövetés nem egyenlő a 100%-os kézehezkapási garanciával. Sőt, a nyomkövetés simán csalásra is használható. Több mint egy hónapja bírkózok a PayPal-lel egy ilyen csaló miatt....

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19636) radi8tor válasza Winner_hun (#19635) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mesélsz erről pár mondattal többet is? Lehet én is ilyenbe futottam anno csak végül elutasították a kérvényemet.

⭐ Stella

(#19637) Winner_hun válasza radi8tor (#19636) üzenetére


Winner_hun
félisten

Majd ha vége van az ügynek. Nem tudom még hogy mi lesz a kimenetele.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19638) cyberfly válasza radi8tor (#19634) üzenetére


cyberfly
csendes tag

És akkor az Euró számlámról utalok a Paypal-ra gondolom.
De akkor a PayPalhoz fel kell vennem az ez euró számlát is ügye?

(#19639) radi8tor válasza cyberfly (#19638) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha utalsz PayPal-ra, akkor nem kell felvenned a számlát. Bankkártyát lehet társítani PayPal számlához.

⭐ Stella

(#19640) faresz5 válasza Winner_hun (#19635) üzenetére


faresz5
senior tag

nagyobb a valószínűsége, mintha újraküldetné, így értettem. Egyébként a Te eseted ritka, 1000esetből talán 1, kicsi a valószínűsége.
Más:
Rendelt már valaki 10colos körüli tabletet? Mik a tapasztalatok vámot kell fizetni ,illetve minőség terén milyenek?

(#19641) cyberfly válasza radi8tor (#19639) üzenetére


cyberfly
csendes tag

Huu, bocsi hogy értetlenkedek, de ez az euros dolog nem tiszta nekem.
Akkor az euros számlához kapott bankkártyával töltöm fel a PayPalt?

Ne haragudj hogy nem vágom. De úgy tudtam hogy pl a forintális feltöltésnél, azért kell megadni a PayPalnál a bankszámlámat mert akkor csak arról fogadja el a feltöltést.

Ez a bankkártyás dolog akkor mire jó? Hogyan lehet használni?

Köszi a választ!

(#19642) radi8tor válasza cyberfly (#19641) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Van erre egy PayPal topic.

Lényeg az, hogy PayPal-t kétféleképpen lehet használni:

- Utalsz rá pénzt (van egy számlaszám PayPal-on belül, ahova lehet utalni), 1-2 napon belül megjelenik ez az összeg PayPal számládon. Ehhez neked EURO alapú számla kell.

- Társítasz PayPal-hoz egy bankkártyát és ekkor nem kell számlára utalni. Vásárlások alkalmával bankkártyáról vonja le az összeget. Ehhez neked EURO alapú számla kell bankkártyával.

⭐ Stella

(#19643) radi8tor válasza radi8tor (#19642) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A "neked" alatt azt értem, hogy mivel EURO-d van, azért kell EURO számlát nyitni, hogy elkerüld a PayPal és bankod tranzakciós/átváltási díjait/jutalékát.

⭐ Stella

(#19644) faresz5 válasza radi8tor (#19643) üzenetére


faresz5
senior tag

Tehát ha feltöltesz az euró számládra pl 400eurót, paypalhoz társítod az eurószámládhoz tartozó bankkártyát, akkor ezzel tudsz fizetni paypalon.
Paypal elrejti a bankkártyád adatait. Nem kell sehová utalgatni, csak használni a paypal azonosítódat ,ami egy email cím.
Ebben az esetben, pl ha Te 280ft-ért vetted az eurót, és mondjuk gyengélkedik a forint és 308ft lesz az euró, Te akkor is a 280ft-ért vásárolt euróval fogsz fizetni.(magyarán nincsen semmi tranzakciós költség,ill biztosan fogod tudni,hogy Te 280ft-s euróval tudsz fizetni,és nem az aktuális árfolyammal.(ami pl 308ft))

(#19645) cyberfly válasza radi8tor (#19643) üzenetére


cyberfly
csendes tag

OK!

Köszönöm szépen a segítséget!

És még 1x elnézést az értetlenkedésért!

:R

(#19646) Fecogame válasza faresz5 (#19640) üzenetére


Fecogame
veterán

Rendelt már valaki 10colos körüli tabletet? Mik a tapasztalatok vámot kell fizetni ,illetve minőség terén milyenek?

Rendeltem, kettőt is, igaz csak 7colosat.

Nagy minőséget ne várj az ilyen olcsó vackoktól kütyüktől, eléggé gagyik. Vám nem volt, valami 30$-t írattam a csomagra ( egyben volt a kettő tablet, nem bontották fel )

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#19647) Silent77


Silent77
veterán

Sziasztok!

Ma van az utolsó nap, hogy nyithatok case-t.
Az eladó azt írta várjuk meg a hetet, tudom ilyenkor legtöbb estben időhúzás van.
Vásároltam már tőle többször megbízok benne és megvárnám még ezt a hetet.
Fordításban kérnék egy kis segítséget.
Olyasmit kéne írni neki, hogy: Megvárom a hetet, ha írásban megígéri, hogy visszautalja 45 nap után a pénzt. Nem tudom ezt hogy kéne angolra átfordítani, hogy értse mit akarok.
:R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19648) faresz5 válasza Silent77 (#19647) üzenetére


faresz5
senior tag

Nem javaslom. inkabb kerd vissza a penzt es igerd meg hogy visszafizeted neki ha megjott .

[ Szerkesztve ]

(#19649) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

[link]

Sziasztok. LEnne ez a termék. Viszont ahogy nézem csak PP keresztül lehet kifizetni a cuccot.
A kérdésem az lenne hogy van egy mastercard kártyám. Azon keresztül lehet úgy utalni PP-re hogy a egyből látszódjon a pénz a számlán? :U

Csak mert a banki utalás általában 2-3 napba kerül mire megérkezik a PP-re és mivel 9óra van a licitből így nagyon úgy néz ki hogy lecsúszok róla :O

Közben fentebb olvastam a hozzászólásokat de valami nem tiszta...
Esetleg tudna segíteni valaki?

[ Szerkesztve ]

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#19650) xSide


xSide
őstag

Végre megjött (21 nap) az ebay-en rendelt 2 akksim (80%-on) + töltőm eu adapterrel 2500 ft-ért Hongkongból:)
Sajnos kicsi a postaládám, így mehettem érte a postára...
Eddig jól teljesít, 2 óra wifi net és zene hallgatás csupán -2%...
Egyet el is adok 2e-ért:D

Remélem a napelemes töltő (nem az olcsó fajta) is hamar megjön, és müködik majd!
A 2 euros 6db folia németből 4 nap alatt valóban blade-hez előre vágott is tökéletes...

ui.: user error miatt 2-őt elcsesztem, mert nem tudtam miként kell felrakni:D

Itthon mennyi lenne?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.