Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45501) idegen lény


idegen lény
őstag

A képen a következők lehetnek: 1 személy, napszemüveg, , szöveg, amely így szól: „Egyelőre nincs baj! Még mindig több a hülye mint a fertőzött I”

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#45502) pjen


pjen
félisten

Csak össze jön a nyáj immunitás.A hirsrtartn van egy cikk,akár 600000 fertőzött is lehet kishazánkban.

(#45503) Ringman válasza rushty (#45500) üzenetére


Ringman
nagyúr

ezt a következtetést hogyan sikerült leszűrni?

(#45504) rushty válasza Ringman (#45503) üzenetére


rushty
senior tag

Régen néztem a listát, akkor raillett a csovikre.
Otthonok lakói felcsoves kategória.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#45505) Floyd80 válasza rushty (#45504) üzenetére


Floyd80
addikt

Ilyen öreg csövesek nincsenek.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#45506) pjen válasza rushty (#45504) üzenetére


pjen
félisten

Látszik,hogy egy idős rokonod sincs otthonba,másképp nem írnál ilyen zöldségeket.

(#45507) Amur válasza rushty (#45504) üzenetére


Amur
addikt

komoly ember lehetsz..egy nemből, egy korból és pár alapbetegségből megmondod hogy valaki luxusban él vagy csőves..
Grat Sherlock..nagy vagy..
FBI nem hívott még?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#45508) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Hát ez az orvos béremelés gyorsan ment.

Számomra ez azt üzeni, hogy ORBITÁLIS baj lehet, mert eddig Viktornak ez eszébe se jutott. Ráadásul a költségvetésbe ennek egyelőre forrása sincs, nem is lett betervezve.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#45509) idegen lény válasza Amur (#45507) üzenetére


idegen lény
őstag

Tipikus csövesbetegségek. :DDD

(#45508) Sir Pocok Én is csak erre tudok gondolni. Mentik a menthetőt, és hárítják a felelősséget. Tudják, hogy pár diktatúra már belebukott a járványba, most éppen a kirgiz haver parlamentjét verik szét a tüntetők belülről. Persze erről nem beszél a királyi híradó.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#45510) rushty válasza pjen (#45506) üzenetére


rushty
senior tag

De apoltunk otthon demenst evekig. Egyszerubb lett volna betolni (az) otthonba.

Revolut meghívó pü-ben

(#45511) zilazil válasza Sir Pocok (#45508) üzenetére


zilazil
senior tag

Biztosan nagy baj van, de az egészségügy tervezett reformjáról régóta lehetett hallani.

(#45512) aprokaroka87 válasza t72killer (#45416) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az van hogy már amikor világjárvány lett belőle, már akkor elkéstek.

Sebtében összehozott szabályok, amiknek sokszor értelme nincs...

Aztán ott vannak az idióták, akik telibe " sz*rják ".

Innentől kezdve már menthetetlen a helyzet, és a normális védőoltásig, ez egyre rosszabb lesz.

aztán ott van a helyzet gazdasági mivolta, ami az egészre rá jön és kb az egészet szépen felül is írja :)

(#45513) Ringman válasza Sir Pocok (#45508) üzenetére


Ringman
nagyúr

volt előszele ennek:
kásler szeptemberben
Megértek a feltételek az egészségügy szerkezeti és szervezeti átalakítására, a világjárvány ugyanis rámutatott az ágazat erősségeire és hiányosságaira egyaránt – hangzott el az interjúban. A reformra nyitott a lakosság, elköteleződtek mellette az egészségügyi dolgozók, és támogatja azt a kormány is.

---
júliusAz egészségügy átalakítása az elmúlt hónapokban került napirendre, a kormány több tagja – köztük maga a miniszterelnök – is jelezte, hogy nekilátnak a rendszer megújításának. A készülődésnek vannak is látható jelei: Kásler Miklós humánminiszter és Pintér Sándor belügyminiszter különböző, a rendszer átalakítását előkészítő bizottságokat hoztak létre. Sőt, Pintér sorra fogadta már az ágazat érdek- és szakmai szövetségeinek vezetőit, továbbá mintegy 350 milliós megbízást adott a Boston Consulting Group (BCG) tanácsadó cégnek, hogy készítsen elemzést arról, miként lehetne javítani a magyar egészségügy hatékonyságát. Ez

(#45514) t72killer válasza pjen (#45502) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Epic fail, többször is el lehet kapni és a replay nem feltétlenül enyhébb.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#45515) idegen lény válasza Ringman (#45513) üzenetére


idegen lény
őstag

Persze, készülnek a választásokra.

(#45514) t72killer Akkor mi értelme van az oltásnak?

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#45516) t72killer válasza idegen lény (#45515) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

1. Az elvileg jobban immumizál mint egy fertőzés
2. Még ha csak rövid ideig is véd, megtörhet felfutásokat.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#45517) Drizzt válasza idegen lény (#45515) üzenetére


Drizzt
nagyúr

"Akkor mi értelme van az oltásnak?"
Varjuk meg a 3rd phase clinical trial vegeredmenyeket, aztan kiderul. Lehet nagyon sok, lehet kozel semmi. Meg persze az is opcio, hogy egyes oltasoknak lesz, masoknak nem lesz. Legalabb reszeredmenyek a hatekonysagrol mar kozel vannak. En azert annyira optimista vagyok, hogy mar elso korben lesz olyan, amitol mondjuk egy evig nem fertozodsz, VAGY betegedsz meg. Nyilvan jo lenne azonnal tokeletest fejleszteni(1 oltas, elet vegeig immunitas), de arra kesznek kell lenni, hogy ez nem igy lesz.

I am having fun staying poor.

(#45518) pjen válasza t72killer (#45514) üzenetére


pjen
félisten

Akkor lehet mégis ettől halunk ki?

(#45519) syberia válasza Rive (#43833) üzenetére


syberia
veterán

Tegye fel a kezét aki meglepődött rajtuk. Görény ilyen bevállalós fajta. :P

(#45508): Ugyanez fogalmazódott meg bennem is. Szándékosan ki lett véreztetve az EÜ, és most bónuszként itt egy új vírus is. Ami a nyugdíjas korosztálynál különösen veszélyes lehet. De azt nem feltételezném, hogy a kormány közvetve így akarna spórolni a nyugdíjkasszán...

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#45520) Kékes525


Kékes525
félisten

Újabb tévhit eloszlatás:

Tévhit:

Nem adatom be magamnak a vakcinát, mert normális körülmények között egy vakcina előállítása sok év, ezt pedig mintegy 3/4 év alatt, kapkodva rakták össze.

A valóság:

A most készülő koronavírus vakcinák döntő többsége már hosszú évek munkájának az eredménye! Ilyen például az orosz, a kínai vagy az oxfordi vakcina is. Ezeket a vakcinákat már jól bevált módszerekkel állítják elő. A hordozó (vektor), ami a vírus antigént tartalmazza hosszú évek munkájának az eredménye. Olyan mintha az új kocsi motorja ugyanaz mint a régié, csak a karosszériát cserélték le.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#45521) Floyd80 válasza pjen (#45518) üzenetére


Floyd80
addikt

Nem, usánka szerint biztonságban vagyunk.

Donald J. Trump@realDonaldTrump·3 h

Flu season is coming up! Many people every year, sometimes over 100,000, and despite the Vaccine, die from the Flu. Are we going to close down our Country? No, we have learned to live with it, just like we are learning to live with Covid, in most populations far less lethal!!!

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#45522) Kékes525


Kékes525
félisten

Az alt-right-osok semmiből sem tanulnak. [Trump visszatért a Fehér Házba és levette a maszkot: „Ne féljetek a vírustól!”]

Nem hordja a maszkot, pedig még fertőző.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#45523) idegen lény válasza gergo5991 (#45478) üzenetére


idegen lény
őstag

Tartsál mosómedvét! Ezeket már mind láttad?

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#45524) t72killer válasza Kékes525 (#45522) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hulljon a férgese.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#45525) lacafaca válasza Kékes525 (#45522) üzenetére


lacafaca
őstag

Most akkor vonjuk le inkább a konzekvenciát a történetből:

1: kamu az egész vírus, hiszen egy dagadt vénember is 3 nap alatt vígan kikecmereg belőle
2: van vírus, sajnos halálos is bizonyos rétegekre, viszont van rá gyógymód, hiszen láthatjuk, hogy egy veszélyeztetett és a súlyosabb állapot küszöbén 1-2 nap alatt teljesen gyógyulhat a paciens, persze ezt mi földi halandók soha nem fogjuk megkapni, így megyünk a levesbe, ahogy az meg van írva a kőtáblákon
3: nem volt itt szó semmiféle fertőzésről, sima kampányfogás volt az egész

Mindenki választhat vérmérséklete szerint.

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#45526) Csatravi válasza Sir Pocok (#45508) üzenetére


Csatravi
senior tag

Olyannyira gyorsan, hogy valószínű az orvosok jó része nem is fog belemenni és eközben sorra adják be felmondásukat az ápolók is. Meg olyan is van akit fegyelmivel akarnak kirúgni mert nem hajlandó a vezénylést végrehajtani. Én sem mennék a vágóhídra.

(#45527) t72killer válasza lacafaca (#45525) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

1.még nem kecmergett ki/nem dagadt usa szabvány szerint/még mindíg dugja a titkárnőit, azaz annyira nem trotty még.
2. előszöris ld 1,+nem olyan biztos, h akár hónapokon belül megvan ezeknek a tömeggyártása (átesett személyek vérplazmája pl??)
3. nem zárható ki, bár sokan kapták el a környezetében/tőle(?)

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#45528) idegen lény válasza syberia (#45519) üzenetére


idegen lény
őstag

Doktor Gődény rendet tesz - Egészségügy

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#45529) Lauda válasza Sir Pocok (#45508) üzenetére


Lauda
félisten

Ez most konkrétan milyen bajt old meg? Ha akarja, megszavazza megint a fidesz a rendkívüli jogrendet, egészségügyi vészhelyzetet hírdet és az egészségyi dolgozók nem mondhatnak fel, nem utazhatnak külföldre, nem tagadhatja meg a munkát, oda vezénylik ahova akarják stb stb.

Erre gondoltam: ORBITÁLIS baj lehet

[ Szerkesztve ]

(#45530) aprokaroka87 válasza lacafaca (#45525) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Trump saját felelősségére jött ki?
Az meg hogy 3 nap alatt felgyógyult majd idővel elválik.

Azért egy ország vezetője elég rossz példát mutat, Bár lehet már ő is politika szimpátia alapján kezeli a dolgot.

(#45531) Kékes525 válasza lacafaca (#45525) üzenetére


Kékes525
félisten

1. 1 esetből, aminek még vége sincs, másrészt alig tudunk róla valamit, következtetéseket nem lehet levonni.

2. A 2-es pontra, ha igaz (!) már megadtam a választ=regeneron.

3. :F

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#45532) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Magyar Hang - A koronavírus után tömegessé válnak a szívbetegségek

Na ezért nem kérnék a koronából....

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#45533) lacafaca válasza t72killer (#45527) üzenetére


lacafaca
őstag

2 napja még arról cikkeztek, hogy aggasztó az állapota, ma meg kinn integet a kopternek/rajongóknak...nem tűnik egy haldoklónak, lehet a szememmel van baj/ hagyjuk az amerikai sztendert pont olyan bullshit, mint az egész usa, az egészséget a sztenderek-ezek a pirulákkal elviselhető szinten tartó modern nyavalyák mint általános diabéteszes társadalom romokban álló keringési rendszerekkel-pont hidegen hagyják és igenis dagadt...nem tudom hányas szintű elhízása lehet a tömegindex szerint, de tuti nem büszke rá...döbrögink is jól állhat ezen a téren :)

#45531 ennyire nem bírod elképzelni a hármas pontot? :U

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#45534) syberia válasza lacafaca (#45525) üzenetére


syberia
veterán

Ha időben kap szakszerű kezelés egy idősebb beteg, akkor nagyon könnyű lefolyású is lehet. Mivel az USA elnökét villámgyorsan letesztelik gyanú esetén (vagy akár naponta), így nem kérdés hogy gyors és profi kezelést kap. Nincs csodaszer, csak egyre több hatékonynak bizonyuló protokoll.

(#45533): Döbrögit elég sokat hagyhatták nyáron a napon, a D-vitamin tartaléka bizonyára rendben van. ;]

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#45535) nyogo83


nyogo83
senior tag

Gyonyoru pelda, hogy milyen amikor itthon senki nem mer/akar/tud semmit tenni sajat hataskorben, meg ha elvileg meg is tehetne.

Gyerek elso osztalyos, a tanaruk akivel napi 3-4 orat vannak mindennap egyutt, kb 1,5 hete otthon van mert beteg, ennyit tudtunk.(Bp-i suli)
Ma kuldott a szuloknek egy emailt(valoszinuleg csak a mi osztalyunknak, mert kerte kezeljuk bizalmasan), hogy csinaltatott egy tesztet aminek tegnap jott meg az eredmenye, pozitiv.
De nem kell aggodni, hiszen mar sok ido eltelt, miota utoljara bent volt (1,5 het) :U
Jelentettek a tankeruletnek, helyettesiteni fogjak amig vissza nem jon, tovabbi mas teendo nincs :(((

Ezen az emailen kivul mas hivatalos info vagy barmi nincs az iskola reszerol, ez is csak ennek a szuk 30 szulonek ment ki.
Az, hogy a tobbi tanarral akikkel egyutt dolgozott mi van, illetve a tanar gyerekeivel, akik azota is siman jarnak ugyanabba a suliba, semmi gond nincs.
Gyanitom varjak, hogy a tankerulet mit mond, vagy pont azt csinaljak amit mondtak...

Ugyhogy most mi is pingvinezunk, hogy mi legyen, gyereknek menni kell holnap is suliba mint a tobbieknek, en homeofficebol melozok, felesegem meg szolt ma melohelyen, hogy ez van, mi legyen.

(#45536) Csatravi válasza lacafaca (#45533) üzenetére


Csatravi
senior tag

Nagyon megy neked ez a szemmel diagnózis.

(#45537) idegen lény válasza syberia (#45519) üzenetére


idegen lény
őstag

Tényleg nem volt sem elnök, sem pártalapító, csak listavezető: [link] Azt meg továbbra sem értem, hogy miért kell gyűlölni azt, akinek eltér a véleménye a mienkétől.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#45538) lacafaca válasza syberia (#45534) üzenetére


lacafaca
őstag

nekem nem kell megmagyarázni a dolgokat, én szerencsére képben vagyok mindkét oldalról nézve, így természetesen azt is értem, ha beteg lett, mitől van máris jobban...csak fölvázoltam 3 tézist, ami nekem beugrott az esetről. az én tippem a hármas. ;)

#45536 ha mindent tudnál rólam... :DDD

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#45539) Csatravi válasza idegen lény (#45537) üzenetére


Csatravi
senior tag

Nem voltál te véletlen a Gődény stáb tagja? Olyan mennyiségben nyomod itt az infót róla mint aki reklámozni akarja.

(#45540) Sdi válasza idegen lény (#45537) üzenetére


Sdi
addikt

Itt nem is mondott problémás gondolatokat, jó koncepciót vázolt fel, de valamiért ez nem jött össze.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#45541) Onlány válasza lacafaca (#45538) üzenetére


Onlány
tag

Szerintem Trump a fertőzése után egyből oxigént kapott, + annyi orvos felügyel rá mint ahány egy kisebb magyar kórházban összesen dolgozik. Ezek egy átlagembernek elérhetetlenek sajnos. Azért érdemes azt a videót megnézni, amikor az erkélyen leveszi a maszkot, látszik, hogy légszomja van elég erősen. Gondolom egy komplett orvosi szobát berendeztek neki a fehér házban, bevállalta a kórház elhagyást, mert nem lehet gyengének látszani a választás előtt. Valószínűleg az egészségével játszik, de ezt a döntést hozta. :U

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#45542) idegen lény válasza Csatravi (#45539) üzenetére


idegen lény
őstag

Csak az igazságot terjesztem. Mérleg vagyok. Nem bírom, ha egy embert igazságtalanul sároznak. Én sem értek mindenben egyet vele, de hitelesebb embernek tartom sok politikusnál, illetve munkatársaim között vannak, akik földijükként ismerik, és mindegyik tisztelettel beszél róla. A videói alatt is mindig válaszol a kérdéseimre, pedig még a kamupárt témát is felhoztam neki. Ritka az ilyen őszinte ember. Szerintem miniszterelnöknek is jó lenne.

(#45541) Onlány Inkább az a baj, hogy mások egészségével is játszik.
(#45543) andor80 Konkrétan mi után?

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#45543) andor80 válasza idegen lény (#45537) üzenetére


andor80
senior tag

Komoylan bevéded?.a gőrényt ezek után is ?. :D

Rokon haver mutyitárs?

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#45544) lacafaca válasza idegen lény (#45537) üzenetére


lacafaca
őstag

lapozz vissza pár lapot a történelemben...mindig is gyűlölködtek a dogmákon tengődők majd ilyen-olyan módon eltakarított a renitenst és évekkel később sikerült rehabilitálni és az elöbb még ostobaságnak számító gondolatait beépítve diadalra vinni, mint hatalmas fölfedezés. a mai helyzetre is szépen ráhúzható ez, a mindenható tudomány szemmel láthatóan nem tud mit kezdeni a dologgal, nagyjából egyhelyben toporog ...elöbb-utóbb, de ki kell lépni a konfortzónából és meghallgatni azokat is, akiket most félrerúgnak...dehát soha semmiből nem tanul az ember, mindig csak a saját kárán...még szerencse, hogy ma már nincs kövezés a civilizált világban

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#45545) radi8tor válasza nyogo83 (#45535) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem ez tök korrekt volt minden szempontból.
Csak a tisztánlátás miatt leírnád azt is ami gond szerinted?

⭐ Stella

(#45546) Onlány válasza idegen lény (#45542) üzenetére


Onlány
tag

Ezzel nem vitatkozom, mert elítélem azt is ahogy a saját egészségével játszik politikai haszonszerzés miatt és azt is, ahogy kezeli a járványt az USA-ban.

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#45547) nobela válasza rushty (#45500) üzenetére


nobela
senior tag

"Eddig csak kb. hajléktalanok vannak az elhunyt listán"

Ha viccnek szántad nem vicces, ha komolyan írtad akkor meg egy kib****tt sötét idióta vagy.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#45548) Csatravi válasza Sdi (#45540) üzenetére


Csatravi
senior tag

Szép lózungok de ezt a kampányszöveget már mástól is hallhattuk. A kampányszövegnek meg van egy állandó jellemzője. A kampány idejére szól és nem tovább.

(#45549) syberia válasza idegen lény (#45528) üzenetére


syberia
veterán

Egy primitív manipulátor ez az ember. Ennél szebben nem tudom jellemezni. :( A saját videói alatt letiltotta a kommentelési lehetőséget, láthatóan nem bírja a kritikát, akkor miért akart politikai pályára lépni? (Nem, nem akart.)

https://howbad.info/

(#45550) Kékes525 válasza lacafaca (#45533) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem. Csak nem tudom. Azt igen, hogy Trumptól minden kitelhet.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.