Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45751) lacafaca válasza fatal` (#45745) üzenetére


lacafaca
őstag

egy szóval nem mondtam, hogy használom is :D , viszont ha kell, akkor nem kártyázok...én még az analóg kesselésben bízok a mai napig, minden bevételem kp és bankkal sincs kapcsolatom hálistennek, a kártyák főleg cryptohoz kötődnek...egy forintosat használok, az a revolut...amúgy ha nincs nálad a fizikai kártya, nincs mit elhagyjál, így nincs para;)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#45752) #16729600 válasza Ringman (#45749) üzenetére


#16729600
törölt tag

Remek, ilyen jelenetek után milyen elvárás és/vagy számonkérés lehet a lakosság focimentes részével szemben?? Tragikomédia....

(#45753) idegen lény válasza Kékes525 (#45661) üzenetére


idegen lény
őstag

Nemrég még azt írtátok, hogy nincs semmiféle nyájimmunitás, meg hogy az csak egy legenda volt.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#45754) Ezekiell válasza Lauda (#45743) üzenetére


Ezekiell
veterán

Nem tudok ilyenről - szerintem ezért is mondta feltételes módban :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#45755) Parci válasza Memmaao (#45738) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

anyám is ki van borulva, gyakorlatilag egy politikai sakkjátszmában leigázták egy mozdulattal az egész szakmát, a mok pedig mire kettőt pislogott, ki volt végezve a játékból :(

elképesztő, hogy ehhez értenek, csak ehhez, de ehhez végtelenül.

ti vagytok az új ellenség, akivel el lehet vitetni a balhét. mert nyilván a zutca embere az egészből annyit fog majd fel, hogy "ti" aztán most nagyon jól kerestek, mégis minden bajotok van és menjetek a picsába, különben is, a laci bácsit is hogy félrediagnosztizáltátok (ti, kollektíve...) 8 évvel ezelőtt és abba halt meg, ti öltétek meg :(

eleve ez a vezényelhetőségi mánia olyasmi, amit családos ember alá nem ír kb.

.

viszont, ha már itt vagy, légyszi jelents helyzetet nekünk covidilag is! :R

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#45756) Ringman válasza Memmaao (#45738) üzenetére


Ringman
nagyúr

sajnos sok emberhez nem fog eljutni az információ, csak az, hogy normális fizetést kaptok majd, úgyhogy sokan azt reagálják erre majd, hogy tessék kussolva tűrni :(((

Megint átmenet nélkül, erőből akarnak áttolni mindent, nem is tudom melyik a rosszabb, hogyha a következményeket nem mérték fel, vagy felmérték, de úgyis bevállalják az egészet.

Akár két évre szóló kirendeléseket tesz lehetővé,
szerintem ez a kulcsa az egésznek.
Pár éve, mikor a tűzoltóságot és a katasztrófavédelmet összevonták, ott is "katonás rend" lett a vége.

(#45757) Lauda válasza gergo5991 (#45750) üzenetére


Lauda
félisten

Ez a lány most mitől a koronavírus áldozata?

(#45754) Ezekiell :R

[ Szerkesztve ]

(#45758) Parci válasza Lauda (#45757) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

amit sugallnak, az alapján nem az. de az egész koronavírus elég sunyi cucc, mert endotél sejteket támad, és mindenféle trombózisokat okozhat, ezen felül szívizmot támad, többek között. jó lenne tudni a részletes részleteket. :(

de a 39 éves tanár története sem megnyugtató.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#45759) Ispy válasza Parci (#45758) üzenetére


Ispy
veterán

Ja, én is parázok, orvos sem látott jó ideje, ha van valami egyéb baja az embernek, amiről nem is tud, akkor lehet kampec neki.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#45760) Lauda válasza Parci (#45758) üzenetére


Lauda
félisten

Hát igen, ez egy érdekes dolog. A cikk azt sugallja, hogy a koronavírus végzett a lánnyal, azonban erre szerintem nincs bizonyíték. Puszta érdeklődés miatt kérdeztem rá.

[ Szerkesztve ]

(#45761) gergo5991 válasza Lauda (#45760) üzenetére


gergo5991
őstag

az nem lehet, hogy a koronavirus okozta nála ezeket a vérbeli elváltozásokat, aminek következtében meghalt? jó lenne tudni hogy covid előtt is voltak-e problémái a vérével.

(#45762) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Tehát ki mondható hogy a koronavírus igazából mindenkire veszélyes, bárki bele halhat, akkor is ha egészséges vagy, akkor is ha nem.

Ezt hívjuk orosz rulett-nek szerintem...

(#45763) Lauda válasza Ispy (#45759) üzenetére


Lauda
félisten

Éppen ezért nehéz kijelentés az, hogy az egészséges ember ez meg az. Mivel fogalmad sem lehet erről, ha csak nem vagy élsportoló például, akiket folyamatosan monitoroznak.

(#45765) Parci válasza Lauda (#45760) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hogy bizonyíték mire van, odáig el sem jutunk, a cikkből nem derül ki - számomra legalábbis - semmi más sem. rohadtul nem mindegy, hogy amikor krónikus erről-arról beszélnek, akkor az valami, ami kemény 5 napja áll fenn (és a korona csinálta) vagy 5 éve, és tényleg nincs köze hozzá.

viszont a 39 éves tanár sztorija még rosszabb, mert az pont az, aminek látszik: enyhén volt, aztán szarabbul lett, be is ment a kórházba gyorsan, ellátták, meghalt.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#45766) idegen lény válasza perempe (#45683) üzenetére


idegen lény
őstag

Egy csomó mindent elkaphatsz pénzzel, mivel rengeteg ember keze között megfordul.
Nem is értem ezt a kérdést. :F

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#45767) Parci válasza aprokaroka87 (#45762) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezt már eddig is lehetett tudni. 80%, hogy jól megúszod és posztolhatsz a fórumokra, hogy mire fel a nagy felhajtás. 19,x%, hogy jobban megszenvedsz vele, de utána ugyanúgy posztolhatsz. és picike %, hogy belehalsz és kész.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#45768) Lauda válasza gergo5991 (#45761) üzenetére


Lauda
félisten

Nem tudom, mert azt írja Mi az a ritka alapbetegség , majd koronavírus 21 éves áldozatát. Na most az alapbetegségbe halt bele, vagy a koronavírusba, vagy a kettőt összegyúrva lett ez a vége? Ki tudhatja.

(#45765) Parci :R

[ Szerkesztve ]

(#45769) lacafaca válasza Ringman (#45764) üzenetére


lacafaca
őstag

idősek tavasszal-pipa..fiatalok ősszel-pipa..3. fázis-mindenki más, lassan ez is pipa. "mindig a sárga úton..." nézd meg, tanulságos...

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#45770) idegen lény válasza Rive (#45715) üzenetére


idegen lény
őstag

Mindig is tudtuk, hogy nem ez a fő terjedési mód, hiszen cseppfertőzés, de felületeken is fertőzőképes marad a vírus jó sokáig.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#45771) Z.É.T.


Z.É.T.
őstag

Számtalan tanulmány foglalkozott már vele, hogy a thrombocytopenia a covid-19 egyik atipikus megnyilvánulása (is lehet). Biztosat nem tudhatunk, de ha kerestek, rengeteg ilyet találtok.
Találomra az első:
Sciencedirect

Ez csak saját következtetés, de a korábban olvasott esettanulmányokból azt sejtem, hogy ilyen leginkább nagy dózisú fertőzés esetén fordul elő.

[ Szerkesztve ]

(#45772) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Viktor 10 perc múlva a HírTv-n.

Kíváncsi vagyok, hogy ez is egy n+1 benyalós beszélgetés lesz-e....

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#45773) Lauda válasza Sir Pocok (#45772) üzenetére


Lauda
félisten

Kíváncsi vagyok, hogy ez is egy n+1 benyalós beszélgetés lesz-e....

Áááá, dehogy. :DDD

(#45776) Parci ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#45774) Ispy válasza Parci (#45765) üzenetére


Ispy
veterán

Igen, a tanár esete az, ami a legfélelmetesebb, egyszer csak lázas leszel, azért csak átfut az agyadon, hogy mi lesz, ha bekerülsz egy alapból lestrapált, coviddal lebombázott és a kormány által sóval felszort egészségügybe. Arról nem is beszélve ha valami nem covid miatt szorulnál sürgősségi ellátásra.

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#45775) Ringman válasza Lauda (#45773) üzenetére


Ringman
nagyúr

a múltkori tv2-set nehéz lesz überelni.
gondolom meg kell veregetni a vállát az orvosi bérek növelése miatt

(#45776) Parci válasza Sir Pocok (#45772) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem, nem, most egyszer csak, tündérütésre, full őszinte lesz és komoly kérdések mentén mindent beismer!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#45777) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Parci, Lauda: Éreztem én, hogy a szarkazmus emoji kellett volna a végére... :DDD

[ Szerkesztve ]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#45778) Parci válasza Z.É.T. (#45771) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

na ez az, első gondolatom is ilyesmi volt

azért szerintem benne van a pakliban, hogy ahogy szaporodnak az ilyen esetek, szép lassan leesik a népnek, hogy nem sérthetetlen. akkor lesz kis pánikocska, piktorunk pedig elébe ment a dolgoknak és felfestette a minden hájjal megkent, kétmillát kereső, nyafogó orvosok képét a vászonra, hogy azt is tudd, ki a felelős

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#45779) Parci válasza Sir Pocok (#45777) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

csak lecsaptuk a labdád ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#45781) Memmaao válasza Parci (#45755) üzenetére


Memmaao
addikt

Minden nap van pozitív. Igazán súlyos eset továbbra sem sok. Szekszárd betelt, most Dunaújváros kb kell küldeni a régió igazolt pozitív betegeit. OMSz túlterhelt,. Pécsett KEK osztály továbbra sem.megynteljws gőzzel. A beteg utaztatás megyéken át szerintem teljesen értelmetlen.

My name is Bond, James... Dean.

(#45782) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Vitya zanzásítva.

200.000 betegig jók vagyunk nem kell ide semmi szigorítás. :O

Bazzeg akkor most már nem is a halottak száma számít hanem 200.000-nél kell beavatkozni???

Akkor ha majd azt elérjük megint valami faszság lesz kitalálva?

Istenem, ez egy f....

[ Szerkesztve ]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#45783) Ringman válasza Sir Pocok (#45782) üzenetére


Ringman
nagyúr

a nemzeti konzultációban kialakult közvélekedés jó alapot ad a döntésekhez

!!!

szerk:
mindig az számít, ami épp kezdvezőbb képet mutat

[ Szerkesztve ]

(#45784) headhunter


headhunter
addikt

ATV Fórum - 2020.10.05. Kedd, 10:18-10:29-ig. (Horizon GO vagy TV GO visszanéző.)

Kórházi átvezénylések, fizetések stb...

(#45785) idegen lény válasza Jablocskov (#45732) üzenetére


idegen lény
őstag

"TERMÉSZETESEN, mint ahogy korábban is több alkalommal beszámoltunk róla, Magyarországon mindenki, aki elhalálozik, és pozitívnak bizonyult VALAMIKOR IS koronavírus tesztre, azt hozzászámítjuk a halálesetek közé"

Na ne! Erről ti tudtatok? Kamu az egész halállista? És még ezt el is kotyogja tündérnéni? Kap majd ezért a fejére! És még úgy állítják be őket, hogy a vírustól haltak meg?! Mi ez, ha nem szándékos félreinformálás és megtévesztés? Büntetőjogi kategória.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#45786) Parci válasza Memmaao (#45781) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

arról nincs infód, hogy mennyire jó a terápia? magyarán, a mindennapi pozitívok kapnak valami csodaturmixot, amitől jobban lesznek (ergo megéri bemenni minél hamarabb, ha vacakul vagy), vagy egyszerűen csak bemennek, mert pozitívak, aztán szépen hazamennek?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#45787) Amur válasza idegen lény (#45785) üzenetére


Amur
addikt

Cilike hajlamos össze-vissza beszélni. Kb. mint aki a szájába adja a szöveget, csak hát Cili nem egy IQ bajnok, ez már kiderült szerintem mindenkinek..a buta ember meg sokszor veszélyesebb mint az okos, mert utóbbi legalább tudja mit szabad mondania.....
Ez egyébként ellentmondana a mögötte álló érdekeknek(hogy több haláleset legyen mint valójában, tehát nálam nem hihető..)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#45788) omfgk válasza idegen lény (#45785) üzenetére


omfgk
addikt

Szándékosan érted itt félre azt ,hogy valamikor is?

Nyilván nem arról van szó, hogy tavasszal elkaptad, pozitív teszt, kigyógyultál, aztán ősszel az ember fel dobja a papucsot valami másban, de ennek ellenére bekerül a statisztikába...

(#45789) Z.É.T. válasza idegen lény (#45785) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Szvsz ez csak idomulás a konteósokhoz, hogy még kevésbé "féljen" a nép és kevésbé legyen nyomás rajtuk a reálisabb szabályok meghozásához.
(ugyanis eddig sokkal inkább azt lehetett kikövetkeztetni a háttérinfók alapján, hogy alapbetegségnek írják be a covid következményeit is)

Borzasztóan örülök, hogy újabb muníciót adott a járványtagadók kezébe, nem először. :W

[ Szerkesztve ]

(#45790) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

link

Pandémiás fáradtság.

(#45791) Kékes525 válasza BalanceR (#45736) üzenetére


Kékes525
félisten

"Nincs eszközöm bemérni, de szerintem működhet a dolog."

Lehet, hogy én is veszek egyet. Én le tudom mérni a hatékonyságát Gram-pozitív és negatív baktériumokkal. Ha azokat elpusztítja, akkor a vírusokat is. Hiába van rajta giroszkóp, azért célszerű valami UV szűrős szemüveget is venni hozzá a biztonság miatt. Másrészt érdemes kesztyűben csinálni, mert a bőrnek is ártalmas lehet a sok UV.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#45792) idegen lény válasza Ezekiell (#45742) üzenetére


idegen lény
őstag

Először is, tömegről nem volt szó. Másodszor pedig tudtommal szabad ég alatt nem kell maszkot hordani. Akár rokonok is lehettek. Távolságtartással meg nem lehet beszélgetni. Ezen az alapon a fél várost meg kéne büntetni, de súlyosan.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#45793) lacafaca válasza aprokaroka87 (#45790) üzenetére


lacafaca
őstag

Kluge szerint bár mindannyian fáradtak vagyunk, a kihívások kezelésére tett erőfeszítéseket fel lehet élénkíteni, és erre három stratégiát vázolt fel a kormányok számára:
rendszeres közvélemény-kutatásokkal ismerjék fel az emberek nehézségeit;a közösségeket vonják be a megbeszélésekbe, az előkészületekbe és a döntésekbe;engedjék, hogy az emberek éljék az életüket, de csökkentsék a kockázatot azáltal, hogy innovatív módszereket keresnek a társadalmi igények kielégítésére.

ugyeugye...mégis a mi kedves vezérünk a legnagyobb géniusz, mindenki a magyar intézkedésegek lesi és követi...behódolt végre a who is :C :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#45794) Kékes525 válasza idegen lény (#45748) üzenetére


Kékes525
félisten

"Kesztyűben mennyivel jobb? Bőrön keresztül is felszívódik a vírus, vagy mi?"

A kezedről az arcodra, szemedbe, szádba kerülhet. Az ember önkéntelenül percenként többször érinti meg az arcát. Ellenőrizd, ha nem hiszed.

A távolságtartás szabadtéren is tartani kell, különösen maszk nélkül. Ha nem megy, akkor nem kell beszélgetni. Ezek rendkívüli idők és nemcsak magadért, hanem a többi emberért is felelős vagy (éppen azért, mert az ember társas lény).

A büntetést természetesen törvény vagy rendelet alkotással értem, ha erre nincs még törvény. A Fidesznek ez 1 nap.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#45795) Lauda válasza Kékes525 (#45794) üzenetére


Lauda
félisten

A kezedről az arcodra, szemedbe, szádba kerülhet. Az ember önkéntelenül percenként többször érinti meg az arcát.

Emiatt teljesen mindegy kb, hogy van-e rajtad kesztyű. A "tapizásról" kell(ene) leszokni az embereknek.

[ Szerkesztve ]

(#45796) Kékes525 válasza Lauda (#45795) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem egészen, mert kesztyűvel kevésbé nyúlkál az ember önkéntelenül az arcához. A kesztyűt állandóan érzi, mert nem általános a viselete és az érzet figyelmezteti, hogy ne nyúlkáljon.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#45797) Ispy válasza idegen lény (#45792) üzenetére


Ispy
veterán

Egy tucat felnőtt, meg 30 gyerek mindenfelé, mindenki mindenkinek az arcában egy pár négyzetméteres területen, ez miért kell? Vagy a vírus is tudja, hogy neki nem szabad csak zárt térben terjedni?

[ Szerkesztve ]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#45798) Lauda válasza Kékes525 (#45796) üzenetére


Lauda
félisten

Ebben igazad van. Kevesebbet, de akkor is tapiz. ;)

(#45799) Kékes525 ;)

[ Szerkesztve ]

(#45799) Kékes525 válasza Lauda (#45798) üzenetére


Kékes525
félisten

Kevesebb nyúlkálás, kevesebb esély. ;)

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#45800) idegen lény válasza Sir Pocok (#45777) üzenetére


idegen lény
őstag

Az a szemforgatós?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.