Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) the_mad válasza Azie (#1732) üzenetére


the_mad
aktív tag

" meg amíg a mammerek inkább banyatankoznak az ingyen házhozszállítás helyett, addig kb mindegy, hogy te hogy akarod megvédeni."

Ja az jópofa. Gondosan kiválogatják a szart (nyomott, ütött, lejárt, sérült csomagolású) termékeket és ingyen házhoz viszik. Nem is értem, hogy a sznob balfaszokat leszámítva más miért nem így vásárol.. :C :C

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#1752) Azie válasza the_mad (#1751) üzenetére


Azie
őstag

nem tudom neked milyen igényeid vannak, de ami lejárt, azt nem veszem át, a wcpapír meg lehet mindegy, hogy ütött-e.

na pont a tefajtádról beszéltem, láthatóan nem kell mammernek lenni, hogy ne élj a technika nyújtotta lehetőségek előnyeivel.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1753) Polllen válasza the_mad (#1751) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nyilván arra van kapacitás, hogy válogassanak... :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1754) #95561216 válasza Azie (#1752) üzenetére


#95561216
törölt tag

Épp hogy a tesco futár lesz a super-spreader.

(#1755) Azie válasza #95561216 (#1754) üzenetére


Azie
őstag

nem, ha vv ruhában szállít :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1756) #48613632


#48613632
törölt tag

Romániában is mérnek testhőt. MO.-n nem. Legalábbis, a páciens simán keresztül autókázott.

AZ M7-M0, (M)4-ES FŐÚT, ÁRTÁND ÚTVONALON OLASZORSZÁGBÓL INDULT VÍRUSGYANÚS ROMÁN FÉRFI UTAZTA ÁT MAGYARORSZÁGOT - videk.ma

(#1757) Azie


Azie
őstag

minisztériumi oktatás: aláírattak egy papírt, hogy nem voltunk vírusfertőzött helyen... majd lehet lobogtatni, ha mégis valaki megbetegszik

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1758) t72killer válasza #48613632 (#1756) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem az a kérdés, hol autókázott, hanem az, hogy hol állt meg és mit csinált. Paranoid vagyok, de sztem egy hazatérő karneválozó-síelő sokkal nagyobb kockázat.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1759) #95561216 válasza Azie (#1755) üzenetére


#95561216
törölt tag

Az csak azon segít, hogy ő ne kapja el. Egy helyen felszedi a vírust a liftgombról, aztán szétkeni az összes következő vásárló cuccán :))

(#1760) Azie válasza #95561216 (#1759) üzenetére


Azie
őstag

lefúj minden liftgombot%!!44 fertőtlenítővel
hát erre nem gondoltam. :P

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1761) #48613632


#48613632
törölt tag

Hont András (HVG) hírfolyamából.
Egy őszinte pillanat. ;]

t72killer
Tankolni így is úgy is megállt.

[ Szerkesztve ]

(#1762) the_mad válasza Azie (#1752) üzenetére


the_mad
aktív tag

Értem, értem. Tehát, átveszem azt ami nekem megfelel a többit pedig nem. Majd utána elmegyek és megveszem a hiányzó tételeket személyesen... Te egy zseni vagy!!

(#1753) Polllen
Van. Amit nem tudtak eladni, azt megkapja Béla aki "él a technika nyújtotta lehetőségek előnyeivel". A többit meg viszik megsemmisítésre, vagy a disznóneveldébe.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#1763) AMD Power válasza Dyingsoul (#1727) üzenetére


AMD Power
titán

Aki a Westendbe dolgozik es annak a legnagyobb es legforgalmasabb boltjaban.... mint en. En esek at a legkorabban ezen a koronas szaron. De nem is banom...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1764) Azie válasza the_mad (#1762) üzenetére


Azie
őstag

nem tudom te honnan rendelsz, én még nem kaptam lejárt cuccot.
igen. ami csomagolt szárazáru, azt házhoz hozatom és felcígölik az emeletre ingyen, amiből meg válogatnék, mert szép és friss kell, azt megveszem. na a banyatankos mammer az olajat és a tejet, sőt még a palackos vizet is a cekkerben hurcibássza, nem csak a fejessalátát.

de ha nem akarod érteni, akkor ne értsd, csak ne nyomasd a faszságaid kérlek, köszi.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1765) t72killer válasza #48613632 (#1761) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:DDD

Tankoláskor nem hiszem, h túl nagy lenne a fertőzésveszély, bár valszleg a wc-t használta.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1766) pilóta


pilóta
nagyúr

Egy kis olvasnivaló képzett mikrobiológustól: orvostanhallgatóblog

Felhívnám a figyelmet az utolsó előtti bekezdésre: d) pont

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1767) Micsurin válasza #48613632 (#1761) üzenetére


Micsurin
nagyúr


;] :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1768) snecy20 válasza AMD Power (#1763) üzenetére


snecy20
veterán

Nagyobb a kitettséged, de nem törvényszerű.

Pár lényegesebb történés, címszavakban:

Lengyelországban elrendelik a tömeges rendezvények törlését
Ausztria megtiltja a beutazást Olaszországból
Két héten belül tetőzhet a járvány Nagy-Britanniában
Észak-Korea: több százan belehaltak a koronavírusba, pedig nincs is beteg az országban
Csehországban is bezárnak az iskolák a járvány miatt

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1769) adika4444 válasza Azie (#1764) üzenetére


adika4444
addikt

Én a tacskóból rendelek. Először csak száraztészta, aztán szépen lassan Tesco Friss csirkemell, meg marhahús a gulyáslevesbe. Tartottam tőle eleinte, hogy majd milyen moslékot hoznak ide. Mostanra már csak onnan jön az élelmiszerek 70%-a. Jó lejáratú, minőségi termék, rendes futárok. Ja és nem a korona miatt, már lassan egy éve így csinálom.

üdv, adika4444

(#1770) azbest válasza Micsurin (#1767) üzenetére


azbest
félisten


tu dü tüdüdüdü

(#1740) kw3v865
egyébként a magyar egészségügy nagyban épít a homeopátiára.
A kórházakban homeopátiás wc papír és szappan található. A nővérek és orvosok felszerelése is sok helyen homeopátiás. Valamint néhol a vakolat is homeopátiás.

[ Szerkesztve ]

(#1771) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Ha már nagybevásárlás a téma, az országunk higiéniai kultúrájáról sokat elárul, hogy egyel arrébb Ausztriában ilyen egyszer használatos kiskesztűk vannak kirakva a pultnál, MO-n még nem láttam hasonlót, itt mindenki nyulkál és tapizza a kajákat.

/s

(#1772) azbest válasza wjbhbdux (#1771) üzenetére


azbest
félisten

szegedi kis-tesco-ban is fóliákat terítettek / függesztettek a pékáru fölé. Valamint tettek ki eldobható kesztyűket is.
Nem feltétlen praktikus a megoldás, de a szándék megvan.
A fóliákat nehéz félrehajtani, gyakorlatilag azt fogdossák az emberek.

[ Szerkesztve ]

(#1773) Micsurin válasza wjbhbdux (#1771) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ott a fém csipesz tudod hányan használják? Mikor a büdös kis taknyos össze vissza taperolja majd nem tetszésed fejezed ki azt még te vagy a paraszt, mert az anyja is a gyerek szintjén van és vörös szemekkel kezdi el kicsi meg amúgy is egyedül neveli.*

*Oké de attól még nem kell a 9 évesnek egy neveletlen parasztnak lennie...

De a mammer se jobb aki mindent is összenyomogat majd veszi az előre csomagolt toast kenyeret...

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1774) KAMELOT válasza Polllen (#1671) üzenetére


KAMELOT
titán

Ugye tudod, hogy járványról van szó. Emberéletek vannak veszélyben. Ilyenkor kit érdekel a munka meg szabi. Legyen kaja és otthon várni míg véget ér. Majd a kormány renbe rakja a dolgokat. Első az emberélet. Olaszban megkérdezték a vendéglátóipari dolgozókat, hogy nem e baj ha nem lesz pár napig bevételed? NEM!!! azonnal cselekedtek és mindenki betartja, amire utasította őket a kormány.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1775) ktr_lala válasza Micsurin (#1773) üzenetére


ktr_lala
csendes tag

Én azokat nem értem, akik megfognak egy zsemlét, majd visszarakják mert száraz. Aztán még vagy kettőt is biztos ami biztos...

Azokat a csipeszeket meg százból ha egy ember használja az ilyen pékárus helyeken. De lehet, hogy sokat is mondtam.

(#1776) p76


p76
senior tag

Kézen nem fertőz a koronavírus?
Mert akkor nincs értelme kesztyűt használni utazáshoz. Kesztyűvel is hozzányúlhatsz az arcodhoz.

(#1777) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Pénzmosás az MNB-nél:))

(Teljesen jogos sztem, a pénz tele van kórokozóval)

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#1778) kw3v865


kw3v865
senior tag

Pékségben is gyakran puszta kézzel fogdossák a kenyeret az alkalmazottak, amikor szeletelik (csak egyik kezükre húznak vékony nejlon kesztyűt), aztán meg fogdossák a pénzt... Mostantól én se szeleteltetem fel a kenyeret.

Egyébként nem biztos, hogy nagyon parázni kell ettől, hogy a kaja vírusos lesz: https://www.penzcentrum.hu/vasarlas/koronavirus-kell-e-felnunk-attol-hogy-etteremben-vagy-rendelt-eteltol-fertozodunk-meg.1089849.html

"Bár egyelőre még pontos tudásunk nincs arról, hogy ételeken keresztül elkaphatjuk-e az új koronavírust, szakértők úgy gondolják, hogy ennek nem nagy a valószínűsége."

(#1779) kw3v865 válasza t72killer (#1777) üzenetére


kw3v865
senior tag

Már csak ezért is előnyös PayPass-t használni (már ahol lehet).

(#1780) the_mad válasza wjbhbdux (#1771) üzenetére


the_mad
aktív tag

Nálunk a legtöbb helyen ételszedő van kirakva, ugyanis kötelező kellék. Az, hogy nem használják egy másik dolog.

(#1764) Azie
Pontosan a tej volt az, amiből rendeltem egy 6-os pakkot, a 6db-ból 2 másnap járt le a másik 4 meg 2 nap múlva. Nagymuternek is próbálkoztunk ezzel a marhasággal, ott sem jött össze. Pedig a város másik felén lakik, így nem onnan kapta, ahonnan mi.
Inkább elmegyek és megveszem én. Azt a +10 kilót elbírja a kocsi amit meg mernék rendelni tőlük...
Esetleg be lehet nézni egy-két értékelős vagy fogyvéd oldalra, hogy mik a nem túl pozitív élmények. De mindegy, kár erről vitatkozni...

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#1781) szkorhetz válasza KAMELOT (#1774) üzenetére


szkorhetz
őstag

Rohadt kevés emberélet van veszélyben.
Botrányos ez a hangulatkeltés, ami itt megy.

(#1782) emvy válasza KAMELOT (#1774) üzenetére


emvy
nagyúr

> Ugye tudod, hogy járványról van szó. Emberéletek vannak veszélyben. Ilyenkor kit érdekel a munka meg szabi

Az a helyzet, hogy egy sulyos gazdasagi visszaeses is embereleteket (es embereveket) veszelyeztet.

while (!sleep) sheep++;

(#1783) Ribi válasza emvy (#1782) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ja, pont azt érdekli a munka, akinek dolgoznak sokan. Jó pár helyen pont lexarják az embert, majd jön másik. :(

(#1784) Azie válasza the_mad (#1780) üzenetére


Azie
őstag

remélem azért nem haragszol, ha nem tartok kocsit az esős napok és a heti 1l tejért... /facepalm

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#1785) Vladi


Vladi
nagyúr

Botrányos, vagy sem, már fél tucat ország bezárkózott. Magyarországban mikor jelentik be, hogy minden rendezvény sztornó, minden gyerek otthonmarad?

Szombaton mennék rendezvényre, megtartják -é vajon?
Utána hétvégén Romániába mentünk volna, már szóltak, hogy elhalasztották. 2021-re. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1786) KAMELOT válasza emvy (#1782) üzenetére


KAMELOT
titán

Barátom az már elkezdődött
1. Kínai olajimport visszaesett
2. Arabok csökkentették az olaj árát és növelik a kitermelést---->orosz és usa xarban van
3. Olaj árak magával rántanak mindet.
4. Turizmus visszaesik
Csak egy kevés a sokból!!!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1787) Ringman


Ringman
nagyúr

nem tudom volt-e már? (kiemelés tőlem)

Koronavírus: egy iráni diák Instagramon közvetít a magyar kórházi állapotokról
A diák szerint két hetet kell majd eltölteniük a karanténban. A hallgató arra is kitért, hogy csoporttársát, aki már két negatív tesztet produkált, egy új, lázas, köhögő pácienssel helyezték el egy teremben. A diáknak végül sikerült elérnie, hogy elkülönítsék őket.
A diáklány egy másik hasonló esetet is bemutatott.
Állítása szerint miután az egyik beteggel közölték, hogy pozitív lett a tesztje, arra kérték, hogy szobatársainak ne mondjon semmit az eredményről, mivel nincs kapacitás az elkülönítésére, és nem akarnak pánikot.

wtf???

(#1788) the_mad válasza Azie (#1784) üzenetére


the_mad
aktív tag

Remélem te sem haragszol, ha mami saját maga kívánja hazahordani a cókmókját..

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#1789) envagyok válasza szkorhetz (#1781) üzenetére


envagyok
veterán

Ez addig igaz, amíg el nem terjed.
Ha országunkban mindenki elkapja, majd félmillió áldozat lehetséges.
Biztos hülye mindenki Kínában, Olaszországban és sorolhatnám a többi országot, hogy karanténoznak, zárnak az iskolák, stb.
Egy újabb önjelölt infektológus.
És pont miattuk, az ilyen mieznekem, meg leszarom emberek miatt fog kezelhetetlen méretűvé nőni. :W

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1790) Ringman válasza Vladi (#1785) üzenetére


Ringman
nagyúr

vsz. nem akarják hogy leálljon a szalagmunka/építőipari munka amiatt, hogy nincs hova tenni a gyereket.
+ felmerülne a kérdés, hogy mikor kell majd a sok ukrán munkást hazaküldeni.

(#1791) omfgk válasza Ringman (#1787) üzenetére


omfgk
addikt

Nincs kapacitás...
A járvány legelején? F*sza.

(#1792) #48613632 válasza t72killer (#1765) üzenetére


#48613632
törölt tag

Hát igen. Ha csak a kútoszlopot érintette, akkor nincs gond. Ha megállt KV-t inni, esetleg büfé, eszem-iszom, akkor azért nő a veszély.
De nem is ez a lényeg igazán, hanem az, hogy odahaza még mindig nem szűrnek/mérnek kellő elszántsággal, és odaadással. Legalábbis, innen nagyon úgy néz ki.

Micsurin
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#1793) snecy20 válasza Ringman (#1787) üzenetére


snecy20
veterán

Majd közvetítsen Iránból is, ahol százasával halnak. ;}}}

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#1794) wjbhbdux válasza envagyok (#1789) üzenetére


wjbhbdux
veterán

"félmillió áldozat lehetséges".. lassan lehetne a banhammert lengetni az ilyen megalapozatlan pánikkeltőknek.

/s

(#1795) KAMELOT válasza Ringman (#1790) üzenetére


KAMELOT
titán

Majd ha jó xar lesz a helyzet a szalagmunkával kitörölheti a kormány.
Ennyit erről pénz kell, emberéletet meg lexarják!!!

Snecy20: menjen haza csókolja meg a halott politikusokat. Biztos jó ott a betegellátás.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1796) Meggyi001 válasza szkorhetz (#1781) üzenetére

Az a botrányos, hogy pont telibesz@rod azokat akik meg fognak halni. Hogy nem törődsz az idősebb embertársaiddal. Miattuk áll az ország (tök mindegy a vallás és a párt), miattuk van hol laknunk most. Minden élet fontos, különösen a tulajdonosának. És hiába beteg az adott 75 éves bácsi mástól, lehet hogy tök normális és szeret élni. Ha mindenki így gondolkozna, egy darab idős ember sem lenne....szép vagy. És már megmondtuk sokan, hogy nem csak az emberéletekről van szó. Hanem az egészségügyünkről és a gazdaságunkról, az életünkről. Szégyeld magad.

Bocsánat, mindenkitől, ha csúnyán beszéltem, feldühített a fórumtárs....

https://gamergep.hu/

(#1797) envagyok válasza wjbhbdux (#1794) üzenetére


envagyok
veterán

Ez nem pánik, eddig úgy tudjuk 3-4%, olaszoknál 5% a mortalitási arány.
10 millió magyarnál, plusz külföldi vendégmunkások, tanulók számát nézve teljes fertőzöttséggel számolva a legrosszabb forgatókönyvvel igen lehetséges.
És jobb félni mint megijedni.
Hivatalos az is, hogy Mo. nem kerülheti el a járványt.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1799) dobolan válasza ktr_lala (#1775) üzenetére


dobolan
senior tag

A csipesz használata csak akkor ér valamit, ha minden ember után lefertőtlenítik a végét, hisz azt is meg kell fogni. Vagy nem?

(#1800) papaya


papaya
senior tag

[link]

Olasz helyzetjelentés magyaroktól. Azért az komoly, hogy:
"....a fiatalok nem érzik át a helyzet súlyosságát, ahogy korábban ő sem.
Ugyanúgy összegyűlnek tereken vagy bulit csinálnak otthon. Nagy részük szerint a vírus csak az öregeket érinti, és ez hidegen hagyja őket." :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.