Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) pilóta válasza envagyok (#1897) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nem keserítesz el. Évtizedek óta nem voltam beteg, meg az asszony sem.
Mennyit C-t szedtek? Csak mert ha az orvosilag ajánlott 60 mg-ot (bár talán már felemelték 200-ra, de az is légyfing), az kb. halottnak a csók, az arra elég, hogy ne halj meg skorbutban. A déligyümölcsről meg annyit, hogy amit most kapsz, az vagy Dél-Afrikai, vagy más déli országból hajóval behozott, vagyis féléretten szedik le, érlelőgáztól sárgul be, közel sincs benne annyi C vitamin, ami szükséges lenne, vagy ami a nyáron kaphatóban van.

Én általában 2000-et szedek C-ből, de most megemeltem 5000-re. (Szent-Györgyi Albert, aki tudott egy-smást a C vitaminról, napi 8000-et szedett). D vitamint csak télen szedek, de azt is a 6000 Ne-ről felemeltem most 10000-re, az ördög nem alszik, jobb felkészülni erre a korona izére is...

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1902) t72killer válasza #95561216 (#1883) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jogos:R:R

#1897: +1, nálunk ugyanez volt. Gyerkőc első 3évében volt full-time babaközösségben == évi kb 3x2hét takonykór, rosszabbnál rosszabb.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1903) myckey válasza pilóta (#1901) üzenetére


myckey
veterán

Jaj de hát nem szabad ezt így, há de meg vagyon mondva...hogy elég az a egy két 100 mg C.
Aztán jön a vesekő vagy mifene. ;]
Ja meg a szervezeted hozzá szokik a "jóhoz", aztán már önmagát nem bírja védelmezni, ha elveszed a naftát. :K :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1904) Vesa válasza pilóta (#1901) üzenetére


Vesa
veterán

Látom, azért Lenkei "áldásos" tevékenysége -meg újabban a terrorista kinézetű tesépítő youtuber suttyó- meghozta a sikert a fejekben. A C-vitamin szükséges egy bizonyos szintig, de nem csodaszer és egy komolyabb vírustól/baktériumtól nem fog megvédeni az ég világon senkit! Viszont jól járnak vele az ilyen lenkei/testépítős figurák, mert el tudják adni a sz*rukat. Én 500mg-ot szedek, és normál étkezés mellett ez bőven elég. A többit Te is csak a WC-be öblíted, a fele sem hasznosul a szervzetben! Olvas utána, de ne a lenkeinél, hanem tudományos folyiratokban!

A tudomány a valóság költészete!

(#1905) Pist@bácsi válasza azbest (#1894) üzenetére


Pist@bácsi
őstag

Nem a számolás a gond, hanem az összevethető adatok hiánya.
És így a számokkal való érvelés sem győz meg mindenkit.
Eleve az 'influenza szerű tünetek" a becslési alap a hivatalos influenza adatoknál, de ott is röpködnek mindenféle számok.
A korona is influenza szerű tüneteket produkál, és ha enyhébb akkor nem fogják letesztelni semmilyen vírusra és meggyógyul magától. De azért a körzetihez elmegy mert kell igazolás. Ez melyik statisztikába lesz belesaccolva?
Az intézkedések súlyából nem jön le neked, hogy mégis van különbség?

(#1906) pilóta válasza Vesa (#1904) üzenetére


pilóta
nagyúr

Testépítő figurát nem ismerek, nem tudom, hogy kire gondolsz.
Lenkeit ismerem, de nem az ő vitaminját szedem, bár nemrég nyitott szegeden is boltot, lehet benézek, milyen árak vannak.
Kb. 25 éve szedem, akkor még nem volt testépítő figura, meg szerintem Lenkei sem, szóval nem talált...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1907) Vesa válasza pilóta (#1906) üzenetére


Vesa
veterán

Nagyapám soha nem szedett semmit, aztán mégis egészséges volt olyan teherbírással, amiről én álmodni sem merek, pedig sportolok. Semmiféle _tudományos_ bizonyíték nincs arra vonatkozóan, hogy az extrém nagyadag C-vitaminnak bármilyen előnyös hatása lenne pl. vírusfertőzések ellen. nem is lehet, mivel számos olyan virús és baktérium van, aminek a veszélye éppen abban rejlik, hogy az immunrendszert megkerülve képes fertőzni és szaporodni. Arról viszont számos kutatás van, hogy a nagyadag dózis kiválasztódik és vizeletté válik, mert a szervzet nem használja fel. Ugye a C-vitamin eleve vízoldékony, 4 óra alatt kiürül a szervezetből, tehát aki bevesz egyszerre 1000mg-ot, az kb. sz*rt sem ér vele, mert hasznusul kb.a fele, a többi megy a vizeletbe, 4 órával kéősbb meg konkrétan alig marad a szervzetben. Ezzel az erővel fogok egy tízezrest, és lehúzom a WC-n. :-D Ugyanaz a végeredmény, csak így látványosabb! :D

A tudomány a valóság költészete!

(#1908) pilóta válasza Vesa (#1907) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ez azért nem nagyon van így. Az vicces lenne, ha 4 órával később már nem maradna semmi. Vagy akkor az 5. órában, amióta nem vettem magamhoz C-vitamint, akkor meghalok skorbutban? Ez nem így van, napokig megmarad, elraktározódik a sejtekben, lassan ürül ki. A C-vitamin egy csomó dolgot csinál a testben, például a kollagén előállításban is fontos szerepe van. Sok mindentől függ, hogy mennyit használsz fel belőle. Lehet hogy egyik nap körömpörköltet ettél, és akkor nem kell plusz kollagén, elmuzsikálsz 500 mg-al is, de másnap meg mákostésztát ettél, és akkor kell 1000 is a kollagénszintézishez. Meg még egy csomó dologhoz kell, szóval ezt így kijelenteni, hogy szart sem érsz vele, meg hogy csak fele hasznosul, legalábbis erős tévedés...

Nagyapád meg valószínűleg a saját kertjében termett káposztát meg paradicsomot ette, ami tele volt vitaminokkal, nem a nagyüzemi műtrágyázott szart, amibe már nincs szinte semmi...

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1909) Ringman


Ringman
nagyúr

[link]
Közben már megkezdődött extra férőhelyek felszabadítása a karanténba helyezettek számára, az Operatív Törzs több intézményt is bevon ebbe a felkészülésbe. A Semmelweis Egyetem Kútvölgyi Klinikai tömbjét is előkészítik erre a célra.

azaz ezt: [link]

(#1910) Rive válasza the_mad (#1896) üzenetére


Rive
veterán

Hát, kiirtják a fertőzött sejteket aztán donorból ujraépítik az immunrendszert...
link

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#1911) myckey válasza Vesa (#1904) üzenetére


myckey
veterán

Kik ezek a suttyó figurák? :F

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1912) #95561216 válasza azbest (#1894) üzenetére


#95561216
törölt tag

Két dolgot felejtetek ki ezekben az összehasonlításokból: az influenza is jelen van, tehát terheli az egészségügyet, nem csak a koronavírussal kell foglalkozni. A brit lapok tavaly nyár óta azzal foglalkoztak, hogy össze fog omlani télen az NHS az influenza miatt. Erre jön rá a korona, nem hasonlítgatni, hanem összeadni kell őket, és megnézni mellé az egészségügyi kapacitásokat, mert a kapacitás feletti betegeknél drámaian meg fog nőni a halálozási arány, mindkét betegség esetén. Mintha lenne egy hajód, amin van szivattyú, amivel egy léket még tud kezelni. Ha kapsz egy másodikat, akkor nem legyintesz, hogy az elsővel is elbánt, hanem gyorsan keresel egy vödröt.

A másik, hogy a vírusok terjedése exponenciális, a koronavírus reprodukciós rátája 2.2. Ha van 1000 fertőzötted, az az 1 és az 1 millió közötti útnak nem az ezred részénél, hanem a felénél van.

(#1913) pilóta válasza myckey (#1911) üzenetére


pilóta
nagyúr

Én most rákerestem, van valami doktor Gődény, aki fitnesz edző és van egy youtube csatornája. Majd megnézem, elég sok videója van fenn. Annyit sikerült kideríteni eddig, hogy tényleg doktor, szakgyógyszerész végzettségű, szóval valszeg nem tud lóf.sztse a vitaminokról, nem úgy, mint Vesa, aki tuti, hogy Magnacumlaude végzett az orvosin ;]

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1914) myckey válasza pilóta (#1913) üzenetére


myckey
veterán

Ámulok és bámulok, mi mindenhez (hiteles info ) hozzá lehet jutni egyes helyeken.
:C :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1915) p76 válasza pilóta (#1908) üzenetére


p76
senior tag

[Tarka koronafűt] kell a koronavírus ellen alkalmazni.
A Süsüben láttam hogy a sárkány ellen a sárkányfű volt hatásos. ;]

(#1916) kw3v865 válasza Ringman (#1909) üzenetére


kw3v865
senior tag

A belsejéről mutass inkább képeket. Senkit nem érdekel, hogy néz ki kívülről a kórház.

(#1917) #95561216 válasza Vesa (#1907) üzenetére


#95561216
törölt tag

C önmagában tényleg nem sokat ér. A D már más tészta, lehetséges, hogy ez okozza az influenza szezonalitását is.

Remélem a Harvard már megfelel kényes ízlésednek :)

(#1918) Somatom válasza kw3v865 (#1899) üzenetére


Somatom
veterán

Itt meg ezt írják:
"használjon legalább 60 százalékos alkoholtartalmú kézfertőtlenítőt"

Ezek meg vannak huzatva. Igyon kézfertőtlenítőt akinek öt anyja van! Akkor inkább Stroh Rum. Abból van 80 -as is. :K
Persze, csak a fertőzésveszély miatt!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1919) myckey


myckey
veterán

Olasz napi frissítés is megvan. ( bár lehet már láttátok )
+977 új eset
+168 halott :(((

Iránt is kenterbe verik, nem kicsit már. persze ott fene tudja milyen adatok jönnek ki, vagy egyéb helyekről.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1920) Ringman válasza kw3v865 (#1916) üzenetére


Ringman
nagyúr

(#1922) Top cat válasza pilóta (#1913) üzenetére


Top cat
őstag

Szentember ez a doktor Gőrdény :D

Vajon a kamupártja, Közös Nevező 2018, visszafizette már azt a csekély 150 millát? ;]

(#1923) Lauda


Lauda
félisten

Aldiban már zsemlemorzsa sincs. Máskor raklapszám áll. :U

(#1924) Top cat válasza Lauda (#1923) üzenetére


Top cat
őstag

Ilyent venni? Száraz kenyér ledarálva. ;]

(#1925) freeknight válasza Dyingsoul (#1921) üzenetére


freeknight
őstag

Ne ezt figyeld, mert ez az arányszám nem mond el semmit. Amire megéri figyelni, az a lélegeztetőn lévő betegek aránya. Olaszban ez makacsul 10%, tehát ha elfogynak a gépek, kb ekkora halálozásra számíthatunk pl itthon is. Az 50% feletti halálozási arány horror lenne, az már januárban feltűnt volna a nyugati betegeken is. Ekkorát a kínaiak se tudtak volna hazudni.

(#1926) Lauda válasza Top cat (#1924) üzenetére


Lauda
félisten

Ha ledarálom a kenyeret, abból zsemlemorzsa lesz? ;] :DDD

(#1927) Top cat ;] :P

(#1928) cybermanus :R ;)

[ Szerkesztve ]

(#1927) Top cat válasza Lauda (#1926) üzenetére


Top cat
őstag

Nekötözköggyé. :P Akkor darálj zsemlét. ;]

(#1928) cybermanus

Pont ma daráltam le vagy fél kilót. Nem is tudom vettünk e ilyent valaha boltban. :)

[ Szerkesztve ]

(#1928) #22743424 válasza Lauda (#1926) üzenetére


#22743424
törölt tag

zsemlemorzsa avagy prézli házilag [link] :)

(#1929) AMD Power válasza pilóta (#1901) üzenetére


AMD Power
titán

Egyetertek veled. Artani biztos nem fog. En is a D vitamint napi 8000Ne tollom. A C vitamin meg 3x1000mg. Bar sok a savam tole. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1930) emvy válasza AMD Power (#1929) üzenetére


emvy
nagyúr

Dragabbat pisilsz.

while (!sleep) sheep++;

(#1931) pilóta válasza Top cat (#1922) üzenetére


pilóta
nagyúr

Megnéztem a D-vitaminos adását, szerintem nincs benne hiba, érthetően elmagyarázza, mi-hogy van.
Viszont nagyon ijesztő a csávó :D Meg ilyen névvel vlogolni :D Valami nicknevet találhatott volna...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1932) myckey válasza pilóta (#1931) üzenetére


myckey
veterán

Már nekem is leesett kiről van szó.
Jóval régebben láttam már őt. :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1933) pilóta válasza emvy (#1930) üzenetére


pilóta
nagyúr

A 2000-ből könnyen lesz 60, de a 60-ból sehogy se lesz 2000, ha szükség lenne rá.
Hát én úgy vagyok vele, hogy inkább pisiljek ki 1940-et a 2000-ből ha nem kell, minthogy influenzával feküdjek, ha kellett volna, de nem volt.
Amúgy meg van péz lóvéra, mit nekem az a 20 Ft, amibe egy 1000-es kerül... ;]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1934) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

168. Vajon mind 90 felett járt:F?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1935) Intruder2k5 válasza t72killer (#1934) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem feltétlenül. Biztos vannak köztük krónikus betegek is.

(#1936) KAMELOT válasza Somatom (#1886) üzenetére


KAMELOT
titán

Erről van szó! Árunak el kell jutni az üzembe és nem sok kivétel van. Menni kell és minimális érintkezés bárkivel, bármivel. Elég nagy xar ez, de most ez a legfontosabb. Utána bevezethetnének olyat egy időre, hogy a kamionosok többet, hogy az áru gyorsabban odaérjen.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1937) Lauda válasza t72killer (#1934) üzenetére


Lauda
félisten

Nem tudom volt-e ez korábban: Miért van ekkora para a koronavírus körül, miközben az influenzába jóval többen halnak bele?

Érdekes amit a háziorvosokról ír, eddig ez eszembe sem jutott. Nálunk azért eléggé el van öregedve a háziorvosi szakma is. Namost ha ez a vírus elkezd itt jobban terjedni, ebből is nagy gáz lehet, hogy a tüsszögők, lázasak elmennek a háziorvoshoz, az meg beleszippant a cuccba, aztán egy hét múlva már a lélegeztetőn lehet. Na így az amúgy is ingatag háziorvosi rendszer is bedőlhet. :U

----------------------

Kézfertőtlenítő nuku. Nálam van mindig, munkahelyen és vásárlások után is használom. Azt mondták talán péntek, de lehet 2 hét is. :DD

[ Szerkesztve ]

(#1938) emvy válasza pilóta (#1933) üzenetére


emvy
nagyúr

De akkor miért 2000, miért nem 400000? Egyiknek sincs semmilyen tudományos alapja, miért pont 2000?

while (!sleep) sheep++;

(#1939) Rive válasza Dyingsoul (#1921) üzenetére


Rive
veterán

...Egy hete csak rosszabb tendenciát mutatnak a felépült/elhunyt arány olaszban......

A korábban linkelt írás szerint úgy egy hete mehet ott a szükségszerű 'priorizálás'.
Azt is tekintetbe véve, hogy a halálozásig tartó időszak jellemzően szignifikánsan rövidebb, mint a (kórházban) felépülésé, a számok rendben levőnek tűnnek... A felépülő betegek még két-három hét, mire megjelennek a statisztikában.

Nem egyértelmű, de a doki írása alapján gyanús, hogy az otthon maradó betegek (legalábbis egy részük) bele se kerülnek a statisztikába: csak amikor a harmadik hét végén a kevésbé szerencsések tüdőgyuszival kórházba kerülnek. Ebben az esetben a fertőzöttek valós száma akár 20-30k is lehet. Illetve a tünetmentesekkel együtt 40-50k.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#1940) Floyd80


Floyd80
addikt

Egy kis kínai körkép, inkább kórkép a Spiegel tolmácsolásában.

Kína új narratíván kezdett el dolgozni, amelynek központi elemei, hogy a világ példát vehetne a kínai intézkedésekről, a Népköztársaság a közegészségügy védőbástyája, a külföld jelenti az új veszélyt, illetve a vírus nem is Kínából származik. Február végén Kína vezető szakértője egyszerűen abszurdnak nevezte, hogy Kína lenne a vírus szülőhazája.

Aminek persze sok minden ellentmond:
- az eltusolással a wuhani hatóságok, politikusok egyértelműen hozzájárultak a vírus terjedéséhez
- átfogó védekezés helyett orvosokat büntettek, a vírus orvosi bizonyítékait is megsemmisítették
- nem kínai, hanem ellenségnek titulált külföldi újságírók voltak, akik aprólékosan felderítették, hogy mi is történik Kínában
- Xi elnöknek már január 7-én tudomása a vírusról, ennek ellenére csak két hét múlva tájékoztatta a közvéleményt

Természetesen azt meg kell említeni, hogy Kína valóban határozottan cselekedett miután az egész a nyakukba szakadt.

Jelenleg Kína azt kommunikálja, hogy az USA bocsánatkéréssel tartozik, a világnak pedig hálásnak kell lennie mindazért, amit Kína tett, külügyminiszterük szerint „a kínai válasz sebessége, mérete és hatékonysága együtt demonstrálják Kína rendszerének erősségeit".

Kínában már nem is a belső ellenségtől félnek, hanem attól, hogy a vírust külföldről hozzák be, vajon az USA képes megvédeni az állampolgárait, kérdezi a rezsim vezető újságja. Bár a külföldiek beutazását ez idáig nem korlátozták, 14 napos karanténnal számolhat az, aki most térbe vissza az országba és egyre gyanakvóbbak saját honfitársaikkal szemben is, amit tovább táplált az az eset, amikor egy Bergamóban élő kínai éttermi dolgozó fertőzötten érkezett vissza az országba.

Mintegy 20.000-en nem gyógyultak fel a fertőzésből, duplája, mint Olaszországban, ennek ellenére teljes a fordulat a kommunikációban: Kína jelenleg a legbiztonságosabb hely.

https://www.spiegel.de/politik/ausland/coronavirus-ursprung-der-epidemie-peking-erfindet-die-geschichte-neu-a-024b694f-94ed-42d5-8299-6cd02d162911

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#1941) Rive válasza Floyd80 (#1940) üzenetére


Rive
veterán

Lol.

Erről csak ez tud eszembejutni :DDD

Tény, hogy a kínaiak gyorsan, határozottan és eredményesen reagáltak - amikor már nem volt elég nagy szőnyegük, ami alá besöpörhették volna az ügyet. A többi fikció :N

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#1942) omfgk válasza Floyd80 (#1940) üzenetére


omfgk
addikt

Majdnem valami nagyon csúnyát írtam erre, de visszatöröltem.

A kínaiak meg csak egyék tovább a denevér levest. Mi baj lehet belőle... :W

Európa meg kapja össze magát. A vírus hazája lassan legyűri azt, mi meg tátott szájjal szaladunk be a ****erdőbe.

[ Szerkesztve ]

(#1943) PitLee


PitLee
őstag

Közúti ellenőrzésnél csak annyit mondj, MILÁNÓ! :D
Face videó

"Te mondd, hogy Milánó, a te hangod mélyebb! :DDD "

(#1944) Floyd80 válasza PitLee (#1943) üzenetére


Floyd80
addikt

És legyen nálad BUDMIL táska. :)

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#1945) Somatom válasza KAMELOT (#1936) üzenetére


Somatom
veterán

Most láttam a hiradóban a legújabb agyszüleményüket. Tranzit forgalomban a 9 -est sem lehet kivenni észak olaszban. Ezt mégis, hogy találták ki? Ha megállsz, akkor az olasz rendőr mér rád, ha továbbmész, akkor meg 28 napon belül bármelyik. Mit írsz a kinyomtatott szalagra? COVID-19?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1946) Floyd80


Floyd80
addikt

Lawmakers in DC advised to use "Star Trek" greeting instead of shaking hands.

The attending physician asked members to stop touching others during personal greetings, suggesting that members instead use the "live long and prosper sign," a light-hearted reference to a salute and greeting accompanied by a hand gesture in the television series "Star Trek."

innen már csak egy lépés az önkényuralmi köszönés büntetésnélküli használata. :)

USA-ra visszatérve, jön a Nemzeti Gárda NY-ban, gondolom kis lakossági teszt, hogy reagálnak az emberek. De ezek azért komoly katonák nem, nemcsak hétvégi sörözős, shotgunos bácsikák?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#1947) t72killer válasza Rive (#1939) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+1. Öregedő ország Olaszország, de azért nincs arányaiban 10+x több 80+-os ember, mint pl D-Koreában. Azaz ennyi halálesethez - illetve ilyen mértékű nemzetközi széthordáshoz jóval több fertőzött kell, mint a ma publikált 10ezer. Szimplán ennyit bírnak tesztelni.

#1937: szuper diagram, annyival lehet még tetézni, hogy a járványvédelmi intézkedésekkel időt nyer az egészségügy pl átcsoportosításokra, kórházépítésre és úgy általában jelentős kapacitásnövelésre. Azaz az "eü rendszer teherbíróképessége" egyenes nem idióta vezetés esetén nem konstans, hanem a probléma realizálásától indulóan emelkedik, és érdemi járványvédelmi intézkedések esetén nem omlik össze. Ezt a lehetőséget a kontinentális EU elb.szta, bár az olaszokon kívüli nagy országoknak, mint pl Német és Franciao, ahol óriási EÜ kapacitástartalékok vannak még lehet szerencséjük. Az olaszoknak reszeltek, amit a Vuhan-ban tapasztaltnál is magasabb napi halálesetek száma is jelez.

#1946: a nemzeti gárda USA tartalékos hadserege, elvileg ugyanazok a kiképzési elvárások, mint a tengerészgyalogságnál. Vicces neve van a nagyfőnöknek:))

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1948) Vladi válasza Vladi (#1785) üzenetére


Vladi
nagyúr

Említett szombati rendezvényt lemondták. Szépen csendben, egy sms-ben. :F
1000 forintot teszek rá, hgoy a hétvégén legkésőbb bejelentik az iskolák bezárását.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#1949) Floyd80


Floyd80
addikt

Olasz vezető hír: a vírus nem Kínából érkezett.

Tud vki olaszul?

https://translate.google.com/translate?hl=hu&sl=it&tl=en&u=https%3A%2F%2Fwww.repubblica.it%2Fcronaca%2F2020%2F03%2F10%2Fnews%2Fcoronavirus_l_epidemia_in_italia_non_e_arrivata_dalla_cina-250882478%2F

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#1950) AMD Power válasza pilóta (#1933) üzenetére


AMD Power
titán

Teljesen igazad van. Elobb koltok el egy rakas penzt vitaminra,tapalalekkiegszitokre mint,hogy beteg legyek. Amig van ra penzem, nem erdekel.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.