Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) #22743424 válasza snecy20 (#2546) üzenetére


#22743424
törölt tag

A múlton már nem tudunk változtatni, viszont tanulni tanulhatunk belőle a jövőre nézve. Majd kíváncsi leszek ha lefut a kormányok hogyan fogják átalakítani az egészségügyi rendszerüket. A gyártókapacitásukat egészségügyi szempontból stb de ez még a jövő zenéje :)

(#2552) Floyd80


Floyd80
addikt

Most jár le április elején egy csomó wizzair pontom, kb. 40 ezer ugrana. Szerintetek meg lehet hosszabbíttatni vagy kuka?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2553) Graphics


Graphics
Jómunkásember

[link] Kiürítették a UPC székházát koronavírusos beteg miatt.

Haladunk.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2554) myckey válasza Spet (#2532) üzenetére


myckey
veterán

Jaja, máshol láttam.
De nem igazán értettem....

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#2555) Rive válasza Floyd80 (#2552) üzenetére


Rive
veterán

Elég nagy sz@rban vannak a fapadosok, sz'al van rá esély, hogy méltányosságból hosszabbítanak - ha írsz nekik.
Ha nem írsz, akkor persze nem sok esély van, ugye...

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#2556) freeknight


freeknight
őstag

Bréking
UPC egyik dolgozója visszajött olaszból, korona-pozitív.
Kiürítették a Haller Gardenset, de teszteket NEM végeznek, csak majd később, a kontakt személyeken.
[link]

(#2557) Graphics válasza freeknight (#2556) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vótmá' ;]

Amúgy az olaszt honnan veszed?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2558) Floyd80 válasza Graphics (#2553) üzenetére


Floyd80
addikt

A cikk szerint a UPC Magyarország egyik dolgozója rosszullétet jelentett, miután visszatért egy külföldi magánutazásról. :W Ilyet bmeg. Minden nagy cégnél már kiküldtek körlevelet, protokollt....hogy 5 ember lehet meetingen, kézfogás mellőzés, kézmosás, de akkor hazajön Józsika a sielésből és még be is megy.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2559) #48613632 válasza gergo5991 (#2545) üzenetére


#48613632
törölt tag

Szerintem kb mint az aerosol, a sprayos flakonokból. Nem zuhan le egyből, de azért szépen ereszkedik lefelé, és 1 percen belül földet ér, ha nincs huzat. Persze a felületen még fertőzhet.

(#2560) Ribi válasza Floyd80 (#2558) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nem merték leírni hol járt... :DDD

(#2561) Graphics válasza Ribi (#2560) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Olaszból?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2562) Floyd80 válasza freeknight (#2556) üzenetére


Floyd80
addikt

Akkor a NAV-ot is kellene, mert oda járnak át kajálni.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2563) Polllen válasza Graphics (#2553) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ott van még jó pár nagy cég, mindenki megy haza.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2564) #73959936


#73959936
törölt tag

lassan 1 napja nincsenek frissítve a mo-i adatok :U

(#2565) t72killer válasza lafaty80 (#2547) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én a magam részéről mindent megteszek, hogy hozzád ne érjen el, de agyrém látni a rengeteg alaphigiéniát lesz.ró embert, főleg tanárt. Nálunk a családban van többféle veszélyezetett is, akiket egyelőre úgy védünk, hogy nem megyünk látogatni.

#2556: én se feltétlen rohannék a teszttel, messze nem 100%ban megbízható. 1-2nap múlva már elkezdik termelni a vírustesteket a fertőzöttek és kisebb az esély a fals negatívra/fertőzött manus szabadon eresztésére.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2566) #95561216 válasza #22743424 (#2551) üzenetére


#95561216
törölt tag

Én egy dolgot megtanultam: leszarom a klímaváltozást, veszek egy kocsit.

(#2567) Peti78 válasza Kalandor (#2474) üzenetére


Peti78
őstag

Az enyém is, szombat hajnalban indul (nélkülem) a gép. :(((

(#2539) t72killer Kérlek bocsáss meg!

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#2568) freeknight válasza Graphics (#2557) üzenetére


freeknight
őstag

Linkeltem a videót. Szerintem elég megbízható helyről jön az infó.
Ja te nem erre gondolsz sry :D . Most látom, nem írják, hogy honnan jött vissza a fickó, csak a külföldöt egyből az olasz sítúrákkal azonosítottam. Sry, valahogy így indulhatnak a konteók :D

[ Szerkesztve ]

(#2569) t72killer válasza #95561216 (#2566) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Remélhetőleg úgyis hosszú időre lecsökken az összevissza repkedés, a repülőipar egy túltankolási baki után annyit éget el, mint te 5év alatt sem.

Eddig sem volt különösképp lelkiismeret furdalásom a dízeles(!) kocsi miatt, ezután végképp nem lesz.

#2568: hasznos infó lenne, honnan jött a manus, de már kb akárhol össze lehet szedni, rengeteg a lappangó hordozó - és egy utazó jellemzően több tömegben is jár pályaudvarokon, reptereken, stb. A lejelentett pozitív tesztekből számolt népsűrűséget sztem nyugodtan szorozhatjuk országfüggően 10-100al, azaz Olaszo.-ban egy 1000fős tömegközlekedésen összeverődő tömegben hóttziher, hogy tucatnyi hordozó lesz, de a tesztet csak nagy könyörgésre elvégző országokban sem túl sokkal jobb a helyzet.

#2567: pojénkodtam:R

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2570) Rive


Rive
veterán

Angolul tudóknak
Az egyik legjobb összefoglaló, amit eddig olvastam

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#2571) pergabb válasza forceberg (#2436) üzenetére


pergabb
senior tag

Kezdjuk ott, hogy nem orvos:)

(#2572) t72killer válasza Rive (#2570) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jó cucc, látom ő is a hivatalos statisztikák 10-100x-osával számol. Nagy kár, hogy nincs aprópénzért gyorsteszt :(((.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2573) Peti78 válasza t72killer (#2569) üzenetére


Peti78
őstag

Bocs, egy időre elvesztettem a humorérzékemet :) Több hónapos amerikai körútra indultam volna szombaton, erre ma ez a hír fogad. MIndent elrendeztem itthon, összeszedtem papírokat, biztosítás egyebek. Szervezhetek át mindent, ráadásul azt sem tudom mikorra módosítsam a repjegyet, mert ez a 30 nap a minimum, és ettől lehet több is. Tehát elnézést, ha nem úgy reagáltam, ahogy egyébként tettem volna! :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#2574) t72killer válasza Peti78 (#2573) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jajj, részvétem :(. Az idei év sztem még totál zizi lesz utazás szempontból - USA meg különösképp paranoid tud lenni, hiába van náluk olasz méretekre aspiráló góc Washington államban.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2575) #73959936


#73959936
törölt tag

16 igazolt fertőzött itthon

(#2576) Meggyi001

A 730 mintavétel igaz lehet vajon?...... tegnapelőtt mintha csak 300-400 lett volna nem? Nagyon remélem, hogy nekünk nem fog hazudni a kormány. Jó lenne hinni valakiben....

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#2577) radi8tor válasza t72killer (#2572) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem is elég egy teszt. Sokaknál az első teszt negatív volt.

⭐ Stella

(#2578) envagyok


envagyok
veterán

Kínában véget ért a járvány....
Szerintük.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#2579) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

78-as troli. :F

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#2580) Soulfly842 válasza envagyok (#2490) üzenetére


Soulfly842
addikt

Izé, lehet már gondolkodnia se kell rajta :D :(

Ma éjszaka a Magyar Közlönyben tették ezt nyilvánossá.

[link]

Mai naptól él, visszavonásig.

(#2581) Toobee válasza Elektrosokk (#2579) üzenetére


Toobee
veterán

Biztonságos lehet így vezetni. Bringa, legalább ledob pár kilót az is, akinek szüksége lenne rá.

https://barbieripnk.hu/

(#2582) t72killer válasza envagyok (#2578) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Egy dolog mit mondanak, másik kérdés, mit csinálnak. Hubei-ben még mindíg többszázezer hordozó lehet. Bár már €urópa nagyrésze elérte a kínai esetsűrűséget+lassan halálozási számokban is rájuk verünk, kb lényegtelen lesz, hogy tartják-e még a karantént.

#2584: mindenki az utolsó 2fillér mai profitjáért vernyákol. Eszméletlen milyen kis hülyeségekhez képes ragaszkodni az ember egy vagy egyenesen több másik halála árán.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2583) Soulfly842 válasza Meggyi001 (#2576) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ígérték, hogy változtatnak az ellenőrzési metódusokon.... szigorúbbak lesznek és már nem csak közvetlen kontaktot tesztelnek... lehet, hogy ez már ezt erősíti meg.

(#2584) envagyok válasza Soulfly842 (#2580) üzenetére


envagyok
veterán

Tudom, ezért írtam neki :)

Amit a mozik csinálnak, az is vicc.
99 ember oké, 100 már nem???
Mert a 100. a vírusos?
Ennyire számít a profit?
Ennyire nincs senkiben sem összetartás itthon?
[link]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#2586) envagyok válasza #40993792 (#2585) üzenetére


envagyok
veterán

Az új cikk szerint nem.
[link]
"Kína bejelentette, hogy náluk véget ért a járvány"
"Kína egészségügyi bizottsága hivatalosan bejelentette, hogy az országban elmúlt a koronavírus-járvány – közölte a Reutersre hivatkozva a BBC. "
Véleményem szerint sem ért véget.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#2587) Ateszpapa válasza Elektrosokk (#2579) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ez azért eléggé balesetveszélyes.
Azon a 2 lyukon lát csak ki, ezt nem kéne azért engedni neki.
:Y
M3 metrópótlón láttam már maszkos vezetőt, de az csak szájmaszkban volt, az okés még.

(#2588) Intruder2k5 válasza envagyok (#2586) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Simán lehetséges. Itthon is van egy határérték, ami feletti megbetegedésszám esetén járványnak minősül egy betegség. Az alatt nem. Na most kétségtelen, hogy Kínában erősen visszaszorult már a COVID19 terjedése, így simán elképzelhető, hogy a hivatalos határ alá esett az új esetek napi száma, tehát már nincs járvány.

(#2590) Meggyi001

Srácok, most tűnt fel, hogy egy ikonnal/alkalmazással több lett a telefonomon. Könnyen észrevettem, mert kettő oldal ikon volt, most meg 3 oldal. Ez lett új, de nem én telepítettem. Tegnap még nem volt rajta a telómon....kapcsolatban állhat a helyzettel, hogy ha véletlenül gond lesz, tudjanak hamar üzenni az embereknek, vagy mi? Vagy csak nekem lett ez fent most...?

Katt a képre a nagyobb változatért

Katt a képre a nagyobb változatért

Ha tévedtem, akkor bocsánat mindenkitől persze, csak nem tom hogy került a telómra. Tegnap óta.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#2591) t72killer válasza envagyok (#2586) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezek se tudnak angolul :W

A forrásként megjelölt BBC-s link: "China declares virus peak over"
"Officials in China have declared that the peak of the country's outbreak is officially over.

Mi Feng, a spokesman for China's National Health Commission, said "the increase of new cases is falling".

There were just 15 new cases logged across the whole of China on Thursday, and Hubei province - the epicentre of the virus - logged just eight new infections. This is the first time the province has recorded a daily tally of fewer than 10 new cases.

Over the last seven days, the progress of coronavirus in the country has slowed markedly. China has been enforcing strict measures on traffic and the movement of people in an attempt to stem the spread, including effectively putting Wuhan on lockdown.

As the virus has slowed, authorities have cautiously started easing restrictions and businesses have been reopening. Earlier on Thursday, Hubei officials announced that travel restrictions would be further loosened."

Magyarul vége az exponenciális növekedésnek. Outbreak != járvány, hanem annak kitörése.

#2589: így van.:R

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2593) Intruder2k5 válasza #40993792 (#2592) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mentségére szolgáljon, hogy itthon több média is így közölte, én is hallottam ma reggel a rádióban.

(#2594) envagyok válasza #40993792 (#2592) üzenetére


envagyok
veterán

Akkor oké, én a forrást már nem olvastam el.
Csak csodálkoztam rajta, hogy még x ezer ember sorsa nem deklarált, azok azért még fertőzhetnek, sőt visszaeshetnek még gyógyulás után is.
Érdekes, hogy minden magyar oldal a véget ért kifejezést használja.
Vicc hogy egy fórumban jobban fordítanak, mint vezető országos internet hírforrásokban.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#2595) Spet válasza Intruder2k5 (#2593) üzenetére


Spet
addikt

Mert csak átveszik egymástól a dolgot, és nem néznek utána.

Kb. mindenki a BBC-re hivatkozik, de mindegyiknek lesik a kezéről az aranygyűrű, hogy egy linket berakjon, és így az emberek esetleg elolvassák az eredeti cikket és leessen a tantusz, hogy még sincs így.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#2596) Vladi válasza t72killer (#2591) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ékes magyarra így lehetne fordítani:
Kína túl van a nehezén

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#2598) #48613632 válasza #40993792 (#2585) üzenetére


#48613632
törölt tag

"Leírtam, pontosan abban a posztomban, amire válaszoltál."
Én is, hogy az úgy miért nem jó :R

(#2600) Graphics válasza Meggyi001 (#2590) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hmm?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.