Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#105601) kolopele válasza #20749568 (#105600) üzenetére


kolopele
nagyúr

Vállalja az ember ebben az esetben, hogy nekiesnek. Volt amikor szóba hoztam más fórumokon is (amíg volt erőm felnézni), ami utána jött...........

(#105603) kolopele válasza #20749568 (#105602) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nyilván, de az ember feladja egy idő után, megunja az anyázásokat.

(#105604) Citroware


Citroware
addikt

Van már valami újdonság, tanulmány, bizonyíték, hogy a beoltottak valóban ellenállóbak a vírus elkapására, jobban kihordják, kevésbé fertőznek, védnek-e az új variánsok ellen? Tehát ennyi idő után alá tudják már támasztani valami kézzelfogható eredménnyel, hogy van valami haszna?

[ Szerkesztve ]

(#105605) kolopele válasza Citroware (#105604) üzenetére


kolopele
nagyúr

Hamarosan ki fog derülni. Az indiai és már a perui variáns is megjelent, meglátjuk ősszel mi lesz. Az mRNS egyik óriási előnye, hogy pár hét alatt módosítható a szerkezete amennyiben szükséges.

(#105606) Kékes525 válasza kolopele (#105599) üzenetére


Kékes525
félisten

"Bevállaltad te is a következményeit most"

:K Nem először írom le ezt itt. Ismernek. :D

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#105607) #57833216 válasza kolopele (#105605) üzenetére


#57833216
törölt tag

Miért kell őszig várni?

(#105608) Kékes525 válasza #57833216 (#105607) üzenetére


Kékes525
félisten

Mert a nyár nem kedvez a csepp fertőzéssel terjedő vírusok terjedésének. A száraz meleg miatt a cseppek hamar kiszáradnak. Az UV elpusztítja a vírust. Többet vagyunk a szabadban. A légkondis helységek viszont nagyon kedveznek neki.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#105609) Gsx-rr válasza Kékes525 (#105608) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Pont toled nem vartam ezt a baromsagot.
1000-szer kell leirni,hogy deli orszagokban ahol megjobban bedurrant a nyar,nott az atlaghomerseklet robbanasszeru lett a megbetegedesek szama,megbaz oltas ellenere is

(#105610) Kékes525 válasza Gsx-rr (#105609) üzenetére


Kékes525
félisten

Egy nagyon fontos dolgot nem veszel figyelembe. A déli országokban a nyár NEM száraz. Ott általában sokkal magasabb a páratartalom, ami nagyon kedvez a vírus elszaporodásának, mivel hosszabb ideig stabilizálja a cseppeket, amiben a vírus "utazik". Nálunk a nyár viszont általában sokkal szárazabb. Tavaly nyáron is ezért sem (és más okok miatt is) nem tudott elterjedni.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#105611) radi8tor válasza Gsx-rr (#105609) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A klimatizált helyeken terjed nagyon jól. Aki azokat elkerüli van némi esélye a túlélésre. :D

⭐ Stella

(#105612) kolopele válasza #57833216 (#105607) üzenetére


kolopele
nagyúr

Hozzáértő kolléga hamarabb válaszolt, hasonlókat akartam én is írni, amennyiben nem előzött volna be :) Nálunk ősztől jön a nedvesebb időjárás, és robbanhat be ismét a vírus plusz az influenza (ami akár jóval erősebb lehet az eddigieknél, mivel a távolságtartó intézkedéseknek és a maszkhasználatnak köszönhetően lényegében elmaradt legutóbb), és a kettő együtt komoly problémákat okozhat.

[ Szerkesztve ]

(#105613) Disk4mat


Disk4mat
csendes tag

Long covid és utóhatások tényelemzés / eszmefuttatás ázsiából.

(#105614) kolopele válasza Disk4mat (#105613) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ezt szorgalmazom én is erősen:
[link]

(#105615) Disk4mat válasza kolopele (#105614) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

Igen, ez egy jó ötlet, sőt alapnak kellene lennie.
De még ez sem elég, a Sino-t kapottaknál, ha nincs meg a minimum, fel kellene ajánlani legalább egy booster mRNS-t.

(#105616) hellboy válasza Kékes525 (#105560) üzenetére


hellboy
csendes tag

Örülök, hogy ide a laza topicban is bejelentkezett Doktor Úr! :R
Megkérdezhetem, hogy eddig miért nem volt itt jelen? Mi változott?

"két kínai utáni 1 Modernával." ???
Ön is 60 év feletti, vagy nem alakult ki megfelelő ellenanyagszint,
így jobbnak látta megelőzni a "bajt"?

"sok irodában megfordulok... Gondolom megbízhatóak"

(#105617) hellboy válasza Citroware (#105604) üzenetére


hellboy
csendes tag

[mRNS]
TL;DR - az a jó ha elkaptad és túléted, majd beoltottak két fájzer-el :)

"sok irodában megfordulok... Gondolom megbízhatóak"

(#105618) Kékes525 válasza hellboy (#105616) üzenetére


Kékes525
félisten

"Megkérdezhetem, hogy eddig miért nem volt itt jelen? Mi változott?"

Mással voltam elfoglalva, ezért nem jelentkeztem mostanában.

"Ön is 60 év feletti, vagy nem alakult ki megfelelő ellenanyagszint, így jobbnak látta megelőzni a "bajt"?"

Igen, határérték közeli az ellenanyagszintem a negatív tartományban, ezért az egyik ismerősömtől kértem egy kimaradt mRNS vakcinát. Moderna lett. Lehet, hogy még egy kell majd. Ez elfog válni az ismételt ellenanyagszint mérésnél.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#105619) kolopele válasza hellboy (#105617) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nejem elkapta tavaly, 4 hét dögrovás, majd két Pfizer :D Én nem kaptam el, két Moderna. Úgyis általában a férfiak halnak előbb :DDD Viccet félretéve, ez eddig is sejthető volt, jelenleg 6 millió Pfizer vár arra az országban, hogy be lehessen adni, csak még mindig regisztrálni kell. Nekem csak szólt a háziorvosom mikor mehetek, nem is regisztráltam. Ezt az egészet úgy kellene csinálni mint az influenza esetében, ha van elég oltóanyag, miért kell ez a regisztrálás?

[ Szerkesztve ]

(#105620) hellboy válasza kolopele (#105581) üzenetére


hellboy
csendes tag

már irtam, szerintem ez itt a helyzet a sino-ra 3. oltással:
lmagas labda]

Múlt héten voltam második pfizerért, hát sokkal kevesebben voltak mint
5 héttel ezelőtt, Pedig a 20. héten volt a legtöbb első pfizert megkapók hete.

[link]
lsd "Hetenként beadott első adag a vakcinák típusa szerint" diagram
2021-20 : 274720 db első pfizer

Érdemes megnézni
2021-19 héten első oltás 165357
+5 hét = 2021-24 második oltás 155652
9705-en nem vették/nem tudták felvenni a második oltást

Kiváncsi leszek mennyi lesz a 2021-25 heti Hetenként beadott második adag
pfizerből.

"sok irodában megfordulok... Gondolom megbízhatóak"

(#105621) lacafaca válasza Kékes525 (#105580) üzenetére


lacafaca
őstag

dehogy toltam túl...nézzed meg, mit művelnek(tek) a másikban. egyezzünk meg abban, hogy egyelőre semmi nem bizonyítja, hogy a sinoval oltottak nagyobb veszélyben lennének (annak ellenére, hogy van akinél nincs antitest válasz), mint azok, akik mással lettek oltva...jelenleg egy elméletet lovagoltok, aminek semmi bizonyítéka. szerinted ez hogyan esik azoknak, akik azt kaptak, vagy a szüleik? eleve szét vannak csapva idegileg, plusz még szurkáljátok beléjük a tűt, miközben semmi esélyük rá, hogy a fennálló helyzetükön esetleg változtathassanak...
hozzáteszem, nem is ismerek személyesen olyant, aki azt kapott, szóval miattam nyomhatjátok tovább, de na...

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#105622) hellboy válasza kolopele (#105619) üzenetére


hellboy
csendes tag

"miért kell ez a regisztrálás"
talán a pfizer kiolvasztása miatt (tudom eláll a hűtőben pár napig, de visszafagyasztani már nem lehet),
nem tudják egy oltópontra mennyi
adagot vigyenek (bár nem tudom hol tárolják a hetente beérkező 200-300 ezer
vakcínát)

Erre is indíthatnának egy nemzeti konzultáicós kérdést, hogy hányan
oltatnák be magukat ha nem kellene regisztrálni.

aztán ha konteós akarok lenni akkor a regisztráicó arra is jó
hogy jövő májuskor a nevünkben levélben szavazzanak :))

[ Szerkesztve ]

"sok irodában megfordulok... Gondolom megbízhatóak"

(#105623) kolopele válasza hellboy (#105622) üzenetére


kolopele
nagyúr

Szerintem egy Pfizer vagy Moderna sem maradt volna, ha már az elejétől azt adták volna mindenkinek, mindenféle regisztráció nélkül. Nagy volt a hajlandóság az oltásra, csak amikor politika lett belőle, akkor változott a helyzet.

(#105624) Reggie0 válasza Daffni2 (#105553) üzenetére


Reggie0
félisten

Meg arra is, hogy ha egy elolt egesz virusos oltasnal ha nincs igg, akkor semmi se lesz. Es ezt mar a korona elott is tudtuk, mint kiderult itt sincs maskepp.

(#105625) Kékes525 válasza lacafaca (#105621) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem nem egyezünk meg. Már előkészítettem a dokumentumokat, holnap belinkelem őket. Azzal bizonyítom azt, hogy a Sinopharm gyengébb vakcina mint a többiek, másrészt azt te is tudod, hogy a használati elő irattal ellentétben NEM 60 év alattiaknak adták be őket. Mindenütt ahol Sinopharmot használnak a világon 60 év alattiaknak adták. Már ez az egy pont is alátámasztja amit állítok, de lesznek tudományos érvek is, amit Nature, Lancet és Jama Network cikkekkel fogok bizonyítani. Amit állítani szoktam, az sosem kitaláció, vélekedés, hanem tudományosan bizonyított, a mainstream tudomány állásfoglalása. Nekem ez a szakmám és ebben nem szoktam a levegőbe kiabálni, üres állításokat mondani.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#105626) Disk4mat válasza Kékes525 (#105625) üzenetére


Disk4mat
csendes tag

Ezekkel a kamu oldalakkal, Laca úrnál nem mész semmire... Tudomány? Statisztika? Tanulmány? Ugyan már...
Majd ha a Bálintgazda unokája mondja, aki 30 éves koráig kis sem jött a vetésből, vagy megjelenik a "nem mainstream" média oldalain (pl eltitkoltigazságok.hu) , na akkor talán kicsit kezd hinni neked.

(#105627) Reggie0 válasza Disk4mat (#105626) üzenetére


Reggie0
félisten

Vagy ha a kaposzta aljara irtak :)

(#105628) hellboy válasza kolopele (#105623) üzenetére


hellboy
csendes tag

Így gondolom én is, bár az elején a Pfizer sem tudott sokat szállítani.
Igény meg minden országban volt rá.

Aztán, hogy ebből politika lett meg mutyi az már csak hab a tortán,
Komolyan nem értem ezt a sinora való 3. oltás nem engedését.
De beismerés nem lesz, hiszen a csontszakértő már megmondta mindent jól csináltak sőt talán a legjobban, ettől jobban nem is lehetett volna.

Mondjuk nemzeti konzultáció helyett a háziorvosoknál is ki lehetne
deriteni, hogy mennyien vannak még akik csak regisztráció nélkül
vállalnák az oltást. De sztem örülnek ha most a megnövekedett betegellátást
tudják végezni nem hogy újból páciensekről kideríteni hogy akar-e oltást vagy nem.
Lehetne hogy a páciens jelzi ezt, hogy szeretne oltást (regisztráció nélkül)
de azt is adminiszrálni kell valahol, hogy tuja mondani a házorvos
hogy hozzanak már jövőhétre 2 ampula pfizert mert van 10 páciens aki
beadatná ha nem kell reisztrálni - plusz logisztika a kiszállítás háziorvosokhoz
plusz regisztráció hogy akkor abból a 10-ből egy hét múlva mennyi is vette fel tényleg, plusz logisztika hogy 4-5 hét múlva a 2. adagot is vigyék ki a ho-hoz.

De sztem nem sokan lehetnek ilyenek, inkább az van, hogy kifulladt az oltási kedv.

"sok irodában megfordulok... Gondolom megbízhatóak"

(#105629) Gsx-rr válasza Kékes525 (#105610) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nincs igazad, legalabb is a Dominikai koztarsasagban egyaltalan nem csapadekos es semivel sem parasabb a a levego. Az atlag havi egy borus esos nap maximum majusban lesz tobb egy kicsit.
Megis tele vannak a korhazak az Elnok panikban.

(#105630) lacafaca válasza Kékes525 (#105625) üzenetére


lacafaca
őstag

látom nem értitek a problémát...mindegy...ne fáradj a linkekkel, csak pocsékolni fogod az idődet vele, én tudom te miről beszélsz, nem kell semmiféle bizonyításod mellé ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#105631) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Ja azt elfelejtettem,hogy 70 szazalek feletti az atoltottsag elso dozissal de a tulnyomo resze Sinovac.
Valoszinu nem sokat er

(#105632) hellboy válasza Gsx-rr (#105629) üzenetére


hellboy
csendes tag

azért itt van 20% eltérés április - augusztus között
[link]
vs
[link]

"sok irodában megfordulok... Gondolom megbízhatóak"

(#105633) perempe válasza Disk4mat (#105613) üzenetére


perempe
addikt

Miért nem linkeli a cikkeket? Engem a Nature cikk érdekel a gyógyszerezés miatt.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#105634) perempe válasza Kékes525 (#105610) üzenetére


perempe
addikt

Ez lehetett tényező NY esetén?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#105635) Gsx-rr válasza hellboy (#105632) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ja ertem! A netes info az megint hitelesebb mint aki ott el.
Kuldjek napi kepet az idojarasrol?
Januar-Majus: nem volt 4-5 nap hogy borus rossz ido lett volna most az elmult 2 honapban volt ugyanennyi.
Ugye nem magyarazza senki ezert berobbant a virus es a megbetegedesek ezert a tizszeresere nott az atlag 35 fokban.
hozzateszem 70 szazalekos oltottsagnal
szemben Januar-Februari szamokkal mikor kezdtek az oltasokat

De az a masik erdekes a turistakat elkeruli a virus, szallodak 51 szazalekon mennek
47 Magyar utasom volt a mult heten,a fele mar hazament senkinek semmi baja.

[ Szerkesztve ]

(#105636) hellboy válasza Gsx-rr (#105635) üzenetére


hellboy
csendes tag

Bocsi nem tudom hogy mennyire hiteles a linkelt oldal, és meteorológus
sem vagyok, de azt gondolnám hogy az oceán-tenger között fekvő trópusi sziget
amit elérnek az oceáni párás fuvalatok talán magyarázzák a 80%-ot.

De az a tuti, ha egy páratartalom mérővel megméred.

"sok irodában megfordulok... Gondolom megbízhatóak"

(#105637) Gsx-rr válasza hellboy (#105636) üzenetére


Gsx-rr
veterán

A lenyeg,hogy nagyon minimalis elteres van nem lehet hasonlitani a Magyar nyar-es oszhoz.
semmi sem magyaraz ekkor merteku romlast ugy hogy az atoltottsag jobb mint Magyarorszagon.
Vagy az oltas nem er semmit,vagy a kozolt adatok nem valosak

(#105638) BalanceR válasza Gsx-rr (#105637) üzenetére


BalanceR
addikt

A lényeg, hogy minden adat téves:
Az online időjárás, légnyomás, és páratartalom adatok,
az átoltottsági számok,a fertőzés számok...
Minden statisztikai adat téves:
Az angliai, államokbeli, izraeli adatokat, amik azt mutatják, hogy az új fertőzöttek, súlyos esetek az oltatlanok közül kerül ki túlnyomórészt.
De eleve a fertözöttségi , átoltottsági adatok is mind kamu.
Tévednek a tanulmányok, a kutatók, az orvosok 99%-a aki szerint a vírus veszélyes, a kockázat valós, az oltás az egyetlen használható megoldás jelenleg.
Egy valaki nem téved : Te?

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#105639) LuckyL válasza BalanceR (#105638) üzenetére


LuckyL
őstag

muszáj válaszolnom, ostobaságot írsz
nem az oltás a biztosan működő megoldás hanem, a szeparáció, elszigetelés
az oltások még kísérleti stádiumban vannak, élesben majd most ősszel derül ki, mennyit is értek biztosan
különös tekintettel a kínaira....
a pfizernek úgy tűnik jók az eredményei, de majd meglátjuk egy év múlva, és akkor tudunk biztosat
próbáljatok meg nem hülyét csinálni magatokból, nem kell szélsőségekben beszélni
bizonytalanság van még, el kell fogadni

cryptot minden termékemért elfogadom

(#105640) lacafaca válasza BalanceR (#105638) üzenetére


lacafaca
őstag

az oltás az egyetlen használható megoldás jelenleg
mire? :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#105641) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Jó tudni, hogy az oltott az új mumus. :U

"Most béke van. A betegek és az elhunytak száma csökken, aminek persze nagyon örülünk. De itt vannak a mutánsok. Ha valakiben, mondjuk egy védett személyben ott a mutáns, és elmegy szórakozni a barátokkal: puszi jobbról, puszi balról, és máris megkapta a nem védett, oltatlan barát a mutáns vírust. A beoltottnak semmi baja, vagy enyhe tünetekkel megússza, a védettség nélküli barátok sorsa pedig ismét ijesztően, akár tragikusan is alakulhat"

[link]

⭐ Stella

(#105642) lafaty80 válasza LuckyL (#105639) üzenetére


lafaty80
őstag

Miközben te is is szélsőségekben beszélsz... :DDD
Megoldás az elszigetelés, szeparáció? Mégis hogyan szerinted?

A vakcina gondolatoddal meg semmi újat nem írtál, ezzel mindenki (nagy többség) tisztában van már.

lacafaca: neked semmire.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#105643) Kékes525 válasza lacafaca (#105630) üzenetére


Kékes525
félisten

OK. Látom te mindent tudsz. Mikor végezted el az orvos vagy a biológus képzést az egyetemen? Mikor doktoráltál a témából? Hány szakcikket közöltél a témával kapcsolatban? Mennyi a citációs indexed és az impaktfaktorod a témával kapcsolatban? Vagy egyszerűen így születtél, mint minden tudó? Nem vagy Te véletlenül Isten, az ISTEN? Nevetséges. Minek képzeled magad?

Azért leírhatnád a tudomány összes kérdésének megoldását egyetlen 37 szavas mondatban, ami hexameterben van szedve és minden szava "k" betűvel kezdődjön és az utolsó betű a "c" legyen. Megsúgom Trurl egy hasonló feladatot már megoldott a Kiberiádában, amikor megalkotta a Mindentudó Gépet. Azaz nem lennél egyedül. [Stanisław Lem - Kiberiáda (részlet)]

Íme a Gépnek kiadott ellenőrző feladat a Mindentudásáról:

"- Írjon kiberotikus verset! - ragyogott fel hirtelen. -
Legfeljebb öt sor legyen, de szóljon szerelemről, árulásról és
halálról, a néger kérdésről és a nimfomániáról, legyen benne a
bonyolult női lélek extrém konfliktushelyzetben történő
meghasonlásának ábrázolása, a középkori feudális viszonyok és erkölcsök maró bírálata, rímeljen, és minden szó k betűvel
kezdődjön!
- És a végtelen automaták általános elmélete ne legyen benne? - horkant fel a vérig sértett Trurl. - Ilyen hülye feltételeket nem
lehet szab...
De elakadt a szava, mert az egész csarnokot betöltő, bársonyos
bariton máris megszólalt:

Kóbor kaffer kószál királylány kertjében.
Királylány kacéran kacsint kéjvágyó kedvében.
Kapj karodba, kaffer! Király kinéz, kiált:
Katonák! Kürtszó, kivégzés. Királylány kacag kuszán.
Kegyetlen kor! Kicsapongó, koronás kurtizán!"

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#105644) BalanceR válasza lacafaca (#105640) üzenetére


BalanceR
addikt

Arra, hogy ne legyenek az EÜ intézmények túlterhelve, ezáltal ne a minimum alatti szinten kapjanak az ápoltak ellátást, és ne halljanam meg emiatt covidosok, vagy olyanok, akik soha nem voltak azok, csak rosszkor szorultak kórházra és nem jutott nekik orvos, ápoló, vagy idő terápiára. Megoldás arra, hogy a ne legyen szükség ismételten hosszú lezárásokra...

radi8tor #105641:
Ezt el kellene terjeszteni, hátha a maszkhasználat miatt vekengő Karenek, meg a "nekemjogaimvannakjóazimmunrendszerem" huszárok rájönnek, hogy mégsem halnak meg ha zárt térben felveszik a maszkot, és nem állna bele másnak a szájába.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#105645) Ringman válasza Kékes525 (#105643) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem tudom minek fecséreled el az idődet az alucsákós topikban.

(#105646) Kékes525 válasza Ringman (#105645) üzenetére


Kékes525
félisten

Szórakozok. Néha kell. :D

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#105647) lacafaca válasza radi8tor (#105641) üzenetére


lacafaca
őstag

várható volt...mindig kell egy ellenség. most belenyugodtak, hogy a fele emberiséget mégsem tudják behülyíteni, elkezdik maguk között keresni...most szépen sorba végigmennek az összes nem mrns oltotton...jelenleg az elölt a célpont, de idővel jönnek sorba a többiek :DDD

lafaty80 látod ebben legalább nem tévedsz...se "gyógyszer", se vakcina nem megoldása egy efféle betegség legyőzésének ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#105648) lacafaca válasza Kékes525 (#105643) üzenetére


lacafaca
őstag

semmikor...viszont az én kezemben ott van a megoldás, amit már szeptember óta mantrázok (igen, elismerem), mégsem hallgatott rám senki (szinte) és láthatjuk mire megy a világ...ott vagytok megint, ahol a part szakad, csak tovább fokozódik a nemzetközi helyzet...ezek a keserű tények. nincs semmi megoldva a folyamatos szurkálással. majd ha mindenki elfogadja, hogy csakis a megelőzésben, az eddigi nyugati életmód teljes elfelejtésében és az életmód gyökeres, alapjaiban való megváltoztatásában lehet gondolkodni, mert az fog egyedüli megoldást hozni. lehet piszkálódni, jönni a tudománnyal, de a jelenlegi mainstream tudomány dugába dőlt. ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#105649) Kékes525 válasza Gsx-rr (#105629) üzenetére


Kékes525
félisten

1. Ez egy példa.

2. Nem ismered a Dominikai helyzetet. Nagyon sok speciális ok lehet a háttérben. Egy járványt rendkívül sok tényező befolyásol (a kormány intézkedései, a lakosság fegyelme az intézkedések betartására, a személyi higiénia, az egészségügy fejlettsége, a lakosság fogékonysága az adott járvány kórokozójára, az időjárás viszonyok és nagyon sok más egyéb tényezők, helyi viszonyok). Dominika nem arról híres, hogy a járványmegelőzés összes feltételét minden esetben tökéletesen megoldotta és pontosan végrehajtotta és a lakossága fegyelmezetten követte azt.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#105650) Kékes525 válasza lacafaca (#105648) üzenetére


Kékes525
félisten

"az én kezemben ott van a megoldás, amit már szeptember óta mantrázok"

Annak pont az ellenkezője igaz. Hogy miért? Csak! Bizonyíték minek. Igazam van és kész.

Lehet így értelmesen beszélgetni? :N

Apropó, a kijelölt feladatott nem hajtottad végre. Kérem a verset.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.