Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#105501) lacafaca válasza BalanceR (#105500) üzenetére


lacafaca
őstag

az attól függ melyik browseren vagyok...ph rajtamaradt megszokásból az explo izé már edgen, ezért...amúgy csakis opera meg a kacsa, de a rios sajna nem eszi a vpn-t;)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#105502) BalanceR válasza lacafaca (#105501) üzenetére


BalanceR
addikt

Ha szarul van configolva a VPN, persze, hogy nem eszi.
Viszont Bing? Dehát az Microsoft termék...

Tudod, Microsoft-Bill Gates-Népességszabályzás-Gyilkos vakcinák.
Nem a te OnlyFans bitchute csatornádon volt ilyesmi? :DDD

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#105503) kolopele válasza BalanceR (#105500) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az igazi gond inkább az, amit az imént mondott Boldogkői az ATV- n. Az indiai variáns az eddigi leggyorsabb terjedésű és legfertőzőbb, az átoltottság meg még mindig túl alacsony nálunk a megfékezéséhez, de sajnos világszerte is. Ősszel 90% - os az esély a 4. hullámra, ami elsősorban azon felelőtlen emberek miatt fog bekövetkezni, akik nem oltatják be magukat, meg akik erre biztatják a fake híreikkel a többieket, közöttük sajnos még az orvosok egy része is, akik még virológussal sem találkoztak életükben, de jobban értenek hozzá saját bevallásuk szerint.

[ Szerkesztve ]

(#105504) BalanceR válasza kolopele (#105503) üzenetére


BalanceR
addikt

Igazából amiért nem aggódom a Delta miatt, az az, hogy az eddigi adatok alapján főleg az oltatlanok között fertőz (izrael, anglia...), ha normális vakcinával (nem Sinopharm) vagy oltva, ha el is kapod, csekély az esélye a súlyos lefolyásnak.
Akik meg nincsenek oltva, na bumm, így jártak. Nem az én bajom, ha ők le tudták szarni az orvosi figyelmeztetéseket, tudományos tényeket a vírussal kapcsolatban, én is le tudom szarni, hogy könnyen átmegy-e rajta, vagy kórház lesz a vége, lesz-e postCovidja egy életre, vagy nem. Csak azokat sajnálom, akik bár szeretnének oltást, valami miatt nem vehetik fel (pl . Krónikus betegség, allergia )
Egyébként nálunk ha azt nézzük kb 10 milla emberből ~3 millió nem oltható (12 év alattiak, illetve a fenti okok miatt, a pontos számot még keresem) szóval 7 milla a maximum, jelenleg két dózissal már kb 4,5 milla megvan, de őszre meglesz a kb 5,5 milla két adagos oltott, ami a 7 milliónak több, mint a 75%-a, ami azért nem rossz. Sajnos ebből jó sok Sino-s is van, de náluk talán lesz lehetőség újraoltani, ha kezd eldurvulni a helyzet.... És erre jön még rá pár tízezer egy adaggal lőtt...

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#105505) lacafaca válasza BalanceR (#105502) üzenetére


lacafaca
őstag

opera beépítettet használom csak, azt nem lehet basztatni, fizetettet persze eszi...de fizet a franc azért

nem kell mindent (túl) komolyan venni, amit mondok/írok, de úgy élvezem amikor ugrik mindenre a csapat...trililitralala ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#105506) LuckyL válasza BalanceR (#105504) üzenetére


LuckyL
őstag

Sajnos ebből jó sok Sino-s is van, de náluk talán lesz lehetőség újraoltani, ha kezd eldurvulni a helyzet
ez az egyik bajom a rendszerrel...akkor kapkodnak ha már ég a ház
én nem vagyok orvos, de hallotam egy olyat, hogy oltani megelőzésként kell, nem amikor már tombol a járvány
lenne megoldás (inygen ellenanyag teszt, akár pénzügyi motiváció), hogy szerencsétleneket akiket bepaliztak a kinaival, legalább valahogy védetté tegyék
csakhát szarnak rá, helyette hordjad az áruházban a maszkot, amikor nincs egy beteg se már szinte :W :W :W

cryptot minden termékemért elfogadom

(#105507) kolopele válasza BalanceR (#105504) üzenetére


kolopele
nagyúr

A 12 éven felüli gyerekeket is lehet már oltani, de nem annyira fontos egyelőre, legalábbis ha nem elhízottak meg egészségesek. Ezt egyelőre még nem javasolják a szakemberek sem, kivéve ha van valamilyen krónikus betegségük. Sinopharm esetében egy 3. oltás elkerülhetetlen lesz, Pfizer, Moderna, Astra esetében azonban még nem tudni biztosat.
Luckyl: Amikor hirtelen megjelenik egy vírus, akkor védekezésképpen nem tudsz oltani (pláne ha nincs is mivel), mert senki nem tudta hogy ez lesz. Az influenzáról tudjuk hogy jön évente, lassan a covid is tiszta lesz.

[ Szerkesztve ]

(#105508) nagylaci6417 válasza BalanceR (#105504) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Mennyit mernél rátenni hogy Magyarországon beoltottak 5,5 m embert?

(#105509) BalanceR válasza LuckyL (#105506) üzenetére


BalanceR
addikt

Amivel egyet értek, hogy a kormány töketlenkedése, következetetlensége nagyban hozzájárult az emberek bizalmatlanságához. Viszont ha már vannak szabályok, amiket sikerült meghoznia a balfasz kormánynak, tarttsuk már be, még ha néha faszság is, mert több a haszna, mint a kára.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#105510) laszlohu válasza BalanceR (#105504) üzenetére


laszlohu
addikt

Nem értem, miért sajnálod a krónikus betegeket abból a szempontból , hogy nem kaphatják meg, amikor megkaphatják,

kb. 2 esetben nem kaphatják meg, ha a vakcina valamely összetevőjére érzékenyek
( allergiásak rá), fertőző övsömörben szenvednek.

Az allergiások is , még a penicillin allergiások is megkaphatják, csak a fenti 2 esetben nem.

(#105511) Qtya123 válasza kolopele (#105503) üzenetére


Qtya123
őstag

"ami elsősorban azon felelőtlen emberek miatt fog bekövetkezni, akik nem oltatják be magukat"

De ha esetleg a Sino-val oltott emberek között is terjedni fog a delta, akkor mit lehet majd mondani?

[ Szerkesztve ]

(#105512) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Itt vannak paran Nemetorszagbol.
Nincs bizalom az oltasban?
Portugalia,Anglia,India,Oroszorszagbol erkezoknek ha oltva van ha nem 14 nap karanten?!

Amugy az a legnagyobb vicc ,hogy az Oroszok elozozonlottek ujra a vilagot az osszes nyaralohely 50 szazalekban veluk van tele.
Budapesten is jo sokan vannak, oket nem kontrollaljak de o toluk sajat orszgukba visszateroket igen.

(#105513) BalanceR válasza nagylaci6417 (#105508) üzenetére


BalanceR
addikt

Még nem oltottak be annyit , de 4-5napon belül meglehet.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#105514) lacafaca válasza BalanceR (#105513) üzenetére


lacafaca
őstag

ha (tegyük fel valid a szám) már 50% fölött vagyunk teljes oltottságban, tuti van már minimum 1mil aki átesett és nem oltatott, a gyerekek (nem huhogni, cwho is ezen az állásponton van) nincsenek veszélyben, akkor miért köhög a bóha? jön a delhipro, az kiüti a maradékot aztán lehet továbbmenni, elmúlt a látnivaló...vagy keressünk gyorsan egy újat, amitől megint lehet parázni? ez már mazochizmus :DDD amúgy most olvastam, lehet fölbukkanik a tovaris bosszúja ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#105515) kolopele válasza Qtya123 (#105511) üzenetére


kolopele
nagyúr

Sino esetében kellene egy 3. oltás minél hamarabb, bár lemerem fogadni hogy sokan abból is még csak egyet vettek fel. Amit én nagy hibának tartok a továbbiakban is az, hogy nem a 2. oltást követő két hét elteltével adták csak ki a védettségi igazolványokat, ahogy ezt a fene nagy lazaságot sem kellett volna megengedni, főleg ami az EB - t illeti. Az angolok sincsenek elragadtatva a 40 ezres szurkolótábor miatt.

(#105516) nagylaci6417 válasza BalanceR (#105513) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Mondja az a miniszterelnök akit nagyon megviselt a kovid válság mért ő is bérből él. Kérdés :Ezeket az adatoknak ki összesíti?

(#105517) BalanceR válasza lacafaca (#105514) üzenetére


BalanceR
addikt

Van ~1 milla aki átesett... Igen a wuhanin, meg a Briten. Az hogy a jelenlegi vakcinák mennyire védenek az indiai delta ellen ugyan úgy nyitott ( nem 100%osan megerősített) kérdés, mint az, hogy aki anno átesett mondjuk a második hullámban az mennyire érezheti biztonságban magát a delta ellen, ami virulensebb, egészen más tűneteket produkál. A CDC továbbra is javasolja a 12 év felettiek oltását. [CDC]
A CWHO sincs ellene, de nem tartja szükségesnek. (Mert a CWHO C részének jelenleg nincs olyan oltása, amit lehetne ennek a korcsoportnak adni, ahogy lesz kínai mRNS, egyből javasolva lesz.)

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#105518) BalanceR válasza nagylaci6417 (#105516) üzenetére


BalanceR
addikt

Őőő...
A miniszterelnök? :DDD
Szerinted járja az országot, mint Mátyáskirály, és számol a potrohos, aztán ha úgy tartja kedve, hozzáad pár milliót?
Minden beadott vakcinával el kell számolnunk, mind rögzítésre kerül , márcsak az esetleges mellékhatások, utánkövetés miatt is, minden tárolva van az eeszt rendszerben, illetve nemzetközi adatbázisokban. Az EU-s vakcinákkal kb darabra el kell számolnunk, de biztos, hogy a többinek is van riportálási kötelezettsége.
A beadott vakcinák névhez, személyes adatokhoz (pl taj) vannak kulcsolva.
Ha többet akarna a kormány lejelenteni, akkor rengeteg ember nevére valótlanul kellene kitölteni az adatokat, aztán a valóban felvenné az adott ember, akkor lehetne megintcsak mókolni az adatbázisban. Vagy nem létező fake neveket, tajszámokat, születési adatokat kellene generálni, de az sem egyszerűbb...
Szóval elméletben lehetne trükközni a száokkal, de gyakorlatban túl bonyolult, és értelme se sok lenne.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#105519) lacafaca válasza BalanceR (#105517) üzenetére


lacafaca
őstag

má megbocsáss, a szenteltvizet ki áldotta meg? nem csen bátyó :U az összeset ...szal a londonin átesett nagyobb biztonságban, mind bármely szúrt...akik semmmivel többre ne számítsanak, mint az originállal megszenvedtek;) persze ez mind józan paraszti, ne várj róla linket.
ja...csak én nem látom, hogy azt írtam volna, ellene vannak?

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#105520) Daffni2 válasza kolopele (#105503) üzenetére


Daffni2
addikt

amit az imént mondott Boldogkői

Azt sem hiszem el amit kérdez!

"Aki ad,az nyer"

(#105521) kolopele válasza Daffni2 (#105520) üzenetére


kolopele
nagyúr

Szíved joga. Van itt egy-két jobban hozzáértő kolléga akkor, akik sosem tanultak még hasonlót sem.

[ Szerkesztve ]

(#105522) Coyot válasza Daffni2 (#105520) üzenetére


Coyot
őstag

Még szerencs hogy általában ő szoktt válaszoln a kérdésekre ;]

Má' nem

(#105523) nagylaci6417 válasza BalanceR (#105518) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Ööö a miniszterelnök ez mi?.egy szóval sem mondtam ezt ööö

(#105524) Reggie0 válasza lacafaca (#105475) üzenetére


Reggie0
félisten

Az elmult 2 evben hany embert jart urallomason es hany ember jart lelegeztetogepen covid miatt? Az utobbi par nagysagrendel tobb.

[ Szerkesztve ]

(#105525) kisgyerek85


kisgyerek85
senior tag

[Senator Ron Johnson]

[ Szerkesztve ]

(#105526) Gsx-rr válasza BalanceR (#105518) üzenetére


Gsx-rr
veterán

el kell szamolniuk?
ne viccelj!
mikor szamoltak el barmivel is?
hany milliardot koltottek a lelegeztetogepekre amiket senki se latott vagy kiderult nem is lelegeztetogep?!

(#105527) lacafaca válasza Reggie0 (#105524) üzenetére


lacafaca
őstag

passz..én mindkettőről csak a zinterneten láttam tudósítást...igaz, itt a télapóról is :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#105528) Angelina87 válasza BalanceR (#105513) üzenetére


Angelina87
tag

Te melyik mesében élsz??? eléd raknak egy papírt, grafikont és az igaz is ???
Bocs, h ilyen idétlenül beleszólok, de na.. nem kell mindent elhinni, amit a nagykönyvben írnak :) Ja meg egy időbe hirdették, h külföldi is oltathat... szerinted nem számolták bele?? csak, h mi azzal itt semmire sem megyünk :)
Szép napot, elnézést, nem kötekedni akarok, csak szólni, h nem szabad mindent is elhinni :)

" A világon vendég vagyok."

(#105529) Angelina87


Angelina87
tag

,,A beadott vakcinák névhez, személyes adatokhoz (pl taj) vannak kulcsolva.
Ha többet akarna a kormány lejelenteni, akkor rengeteg ember nevére valótlanul kellene kitölteni az adatokat, aztán a valóban felvenné az adott ember, akkor lehetne megintcsak mókolni az adatbázisban. Vagy nem létező fake neveket, tajszámokat, születési adatokat kellene generálni, de az sem egyszerűbb..."

Nem ilyesmi történt a választáson, amikor halottak szavaztak??? :C bocs tényleg :)

" A világon vendég vagyok."

(#105531) pjen válasza Angelina87 (#105529) üzenetére


pjen
félisten

Volt egyszer egy orosz író.Írt egy könyvet:Holt lelkek.

(#105532) dobolan válasza BalanceR (#105518) üzenetére


dobolan
senior tag

Ezzel feldobtad a reggelemet :C

Személyesen is ismerek olyan embert, aki vette az oltást, sehova nem regisztrálták, csak benyomták neki. Külföldön is beadathatod magadnak, azt se regisztrálja senki.

(#105533) Kékes525


Kékes525
félisten

[100 ezer Pfizert ad kölcsön Magyarország Csehországnak]

Végül is a hazai magyarok élete nem számít. Például a több százezer védtelen Sinopharmosok kapják csak le a vírust. Úgy kell nekik miért hallgattak a kormányra.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#105535) lafaty80 válasza Kékes525 (#105533) üzenetére


lafaty80
őstag

Politika, bár lehet (nem tudom) hogy ezek hamarosan lejáró vakcinák, és mivel itt nincs akkor "oltakozási láz", inkább passzolják, így kialakítva a pozitív képet magukról.
Sino-soknál előbb gondolom teszt kellene először (saját zsebből) ami ha nem mutat semmit, akkor valami "állami" teszt, ami ha az sem mutat semmit, akkor talán kapnak 3. kört. Ennek van/lesz (lenne) átfutási ideje elég sok jelenlegi állapotokat figyelembe véve.
De lehet nagyot tévedek a gondolatmenettel.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#105536) lacafaca válasza Kékes525 (#105533) üzenetére


lacafaca
őstag

ne rémisztgessed szerencsétlen sinosokat...semmi bizonyítékotok rá, hogy bármennyivel jobb védelemmel rendelkezik az, aki nem kínaival oltott...ezt fölkaptátok mindenféle vélt, ám lehet valótlan dolgok okán...majd élesben kiderül, tényleg letolt gatyával várják, vagy mindenki azzal :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#105537) Kékes525 válasza lafaty80 (#105535) üzenetére


Kékes525
félisten

Igen, sajnos ez politika. Nagyon sokan csináltattak már tesztet, sokan többet is és mind negatív lett. Lásd a "Sinopharm vakcinával oltottak negatív laboratóriumi eredményekkel" Facebook csoportot. Sokan a Merkely labornál is negatív eredményeket kaptak. Őket oltani kellene, de a kormány nem teszi, mert akkor megkérdőjeleződne a Sinopharm beadásának elszúrása. Az, hogy főleg idősek kapták, akik oltását a gyártó sem javasolta az alkalmazási elő iratban.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#105538) Kékes525 válasza lacafaca (#105536) üzenetére


Kékes525
félisten

Magamat is rémisztgetem. Én is Sinopharmot kaptam. Igaz már 1x Modernával megspékeltem.

"semmi bizonyítékotok rá, hogy bármennyivel jobb védelemmel rendelkezik az, aki nem kínaival oltott.."

Ez messze nem igaz. Nagyon sok bizonyíték van a Sinopharm hatástalanságát az ezt kapó emberek mintegy 25-40%-nál és ugyancsak nagyon sok az mRNS kapók védelméről.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#105539) LED333 válasza perempe (#105530) üzenetére


LED333
csendes tag

Remek cikk... egy Trumpista "híroldalon" ...
Micsoda nagyszerű politikus,Ronald Harold Johnson :
Mondjuk konteó terjesztésben korábban is kiváló volt, és a klímaváltozást is csak kicsit tagadja:

"A staunch ally of Trump, Johnson launched investigations of Trump's political opponents, spread conspiracy theories about the FBI and Trump–Ukraine scandal, promoted false claims of fraud in the 2020 election, and suggested that Speaker of the House Nancy Pelosi was at fault for the storming of the U.S. Capitol by a pro-Trump mob, who he said "love this country.""

"Johnson rejects the scientific consensus on climate change, claiming that scientists who attribute global warming to human activity are "crazy" and the theory is "lunacy". He opposes the Affordable Care Act and has voted multiple times to repeal it. During the COVID-19 pandemic, he argued against public health measures, used his chairmanship of the Senate Homeland Security Committee to invite witnesses to push fringe theories about COVID-19, and downplayed the need for widespread COVID-19 vaccinations."

[ Szerkesztve ]

(#105540) lacafaca válasza Kékes525 (#105538) üzenetére


lacafaca
őstag

nem hallottam, hogy tömegével halnak fertőzésben, akiket a sinoval oltottak...aztán lehet, csak én nem vagyok képben

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#105541) lacafaca


lacafaca
őstag

daneel_hu most borítékold: tán már egy sincs :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#105542) Reggie0 válasza lacafaca (#105536) üzenetére


Reggie0
félisten

Boven eleg bizonyitek, hogy a tesztek alapjan sino utan nincs IG a verben.

(#105543) LED333


LED333
csendes tag

Na jóóóóóóó.....

(#105544) Qtya123 válasza Ricardo (#105534) üzenetére


Qtya123
őstag

"a testépítők jelentős része nem támogatja az oltást, nem is vette fel azt, ebből kifolyólag védettségi igazolvánnyal sem rendelkezik. Ha ez a réteg is beoltatná magát, körülbelül 20 százalékkal megugrana a konditermek forgalma"

Hát nem tudom... Aki akart edzeni, de nem akart oltatni már rég beszerezte a versenysportolói igazolást, gyakorlatilag fillérekért. Nem hiszem, hogy sok olyan edzeni vágyó van, aki akarna terembe menni, de azért nem tud, mert nem oltatta magát.

Ahová én járok ott a pulton tárolják a sportorvosi+versenysportolói dokumentumait a vendégeknek és hegyekben áll mindig.

Szerintem inkább az lehet, hogy van egy része az embereknek, akik abbahagyták az edzést a lezárások alatt és elkényelmesedtek, nem tértek vissza. Másik meg elkezdtek otthon edzeni a lezárásban, akár több eszközt is megvettek otthonra és megszerették, inkább otthon edzenek.

(Mondjuk aki szúrja magát a növivel, inzulinnal, meg szedi a szemes takarmányt és emellett attól fél, hogy nem tudja mi van az oltásban az tényleg sírvaröhögős dolog... )

LED333:
Az a baj, hogy az ilyen teljesen elborult agycsökevények hasonló megnyilvánulásai miatt hiszik azt minden olyan emberről, aki nem oltatott, hogy ugyanezeket a gondolatokat képviseli.

[ Szerkesztve ]

(#105545) Ricardo válasza LED333 (#105543) üzenetére


Ricardo
félisten

Az ember mindig azt hiszi nincs lejjebb, aztán jön valaki és megmutatja , hogy van :DDD

(#105546) Kékes525 válasza lacafaca (#105540) üzenetére


Kékes525
félisten

Mivel a kormány ezekről részletes, mindenre kiterjedő információt ad. Semmit, soha, semmikor nem titkolt és nem is fog eltitkolni.

Igen, te nem vagy képben. A külföldi példákat nagyon jól ismerjük. Ahol van járvány és Sinopharmmal oltottak, ott a Sinopharmosok rendesen fertőződnek.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#105547) Qtya123 válasza Ricardo (#105545) üzenetére


Qtya123
őstag

Kellene minden közösségi oldalra egy egyszerű szűrő, hogy csak akkor tudsz belépni meg hozzászólni, ha válaszolsz egy egyszerű kérdésre.

Mint ami mondjuk a kiszámoló blogon is van. Hogy mikor volt az október 23-i forradalom, vagy melyik a leghosszabb folyónk, stb... Mehetne néhány egyszerűbb is, pl mit iszik a tehén, vagy 4 lába van asztal, de nem szék, mi az? :DDD
Hardcore fokozatban meg olyan kérdések, hogy írd le helyesen billgéc nevét vagy a frájzert!

Esküszöm működne és szűrne ki néhány félbolondot meg véresszájú nyugdíjast.

[ Szerkesztve ]

(#105548) Ricardo válasza Qtya123 (#105547) üzenetére


Ricardo
félisten

:DDD
Akkor meg menne a sipítozás, hogy diszkrimináció.

(#105549) lacafaca válasza Reggie0 (#105542) üzenetére


lacafaca
őstag

az semmire nem bizonyíték...max nektek. majd ha tömegével halnak/kerülnek súlyos állapotba kórházba a sinosok, míg senki, akik másfajtával lettek oltva, addig ez sima (hogy is mondaná andorkoma? ja megvan) btk :DDD

kékes linket erről :R

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#105550) LED333 válasza Qtya123 (#105547) üzenetére


LED333
csendes tag

Támogatom az ötletet! :C
Sok esetben már az is elég lenne, ha a "pácienseknek" belépéshez le kellene írniuk egy összetett mondatot Magyarul, hiba nélkül.
Valószínűleg nagyon sok FB csoport megszűnne létezni...
Illetve ugyan ezeket a megkötéseket szavazáskor is lehetne alkalmazni, mert elkeserítő az, hogy a segélyekből, családi pótlékokból, "bizonyítékok hiányából" megélő embereknek a szavazata ugyan annyit ér, mint mondjuk a tied.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.