Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85801) Zola007 válasza Jamby18 (#85800) üzenetére


Zola007
veterán

Nem hinném, az E vitamin hiány ritka, az van még a széklábban is
Ellenben ahogy nézem, káros anyag nem nagyon van benne, szóval ha jobban érzed magad tőle, akkor igyad, még ha csak placebo, akkor is.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85802) szőröscica


szőröscica
addikt

Váll-has volt, ma nem volt olyan meleg, de az alacsony ch-t érzem, ma eddig 50 gramm alatt voltam, most este még 30-at tolok.

(#85803) HussarF válasza Woodslave (#85793) üzenetére


HussarF
addikt

Megvolt nekem is a láb, kötelesség letudva, de már az elején, amikor beültem a lábtoló alá, csak az járt a fejemben, hogy bár tudnám a feleséged telefonszámát, hátha nagyobb kedvem lenne nekikezdeni ;]
Aztán csak lement anélkül is :D

(#85800) Jamby18
Várd meg Radnix válaszát, ő is kertész, majd megmondja a tutit ;]

[ Szerkesztve ]

(#85804) Woodslave válasza HussarF (#85803) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#85805) Woodslave


Woodslave
nagyúr

aki diétázik az csak csapvízzel igya a fehérjét [link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#85806) HussarF válasza Woodslave (#85805) üzenetére


HussarF
addikt

Az első komment mindent elmond

(#85807) Woodslave válasza HussarF (#85806) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kemény nem? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#85808) stickrs


stickrs
senior tag

hogy lehet 100g ch-val élni? :F am látom jó erőbe vagytok 100ba nyomkodtok 10eket meg 10+ot.. én ketoba nyomtam 65be 8akat :D de már visszatértem ch-s kajálásra, nem jött a tömeg sehogy se.. 440-460g ch között vagyok most, jön vissza az erő, ma 90be ment 8 :)

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#85809) Zola007 válasza stickrs (#85808) üzenetére


Zola007
veterán

most én is egész jól zártam a napot:
4250 kcal
235g fehérje
450g CH
160g zsír

éljen a meggyes rétes meg a sajtos pogácsa! :C
a durva az egészben, hogy most még éhes vagyok :D

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85810) szőröscica válasza stickrs (#85808) üzenetére


szőröscica
addikt

Tűrhető, általában kora délután jön el a mélypont, mert ebédre igyekszem 0ch-t fogyasztani, vagy ha épp nem megoldható, akkor is csak minimálisat. Na ekkorra a reggel elfogyasztott ch már eltűnik, az agyam lelassul, ami ha egy angol telefonkonferenciát kell lebonyolítanom, nem a legjobb. Viszont ilyenkor két erős eszpresszó áttol a holtponton, és este már megy az edzés.

(#85811) .: JuSzT :. válasza Zola007 (#85809) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

2185
195
188
67

Oszt jól vagyok én is :) 140 es pulzussal volt 20 perc bringa edzés után, adta. Termo pulcsi nyakig húzva, kapucnival.

[ Szerkesztve ]

(#85812) stickrs válasza Zola007 (#85809) üzenetére


stickrs
senior tag

mondjuk nekem a fehérje 180g volt ma, zsir.. kb 40g. szval te azért keményebben nyomod :D de én nem eszek réteseket meg hasonlót, ez csak rizs, zab, csirke, meg por. meg ugye magok a zsirnak. kb minden nap ez megy, csak heti 3x csirke helyett halak..tonhal meg lazac,pihenőnapokon van 160g fehérje, ch mindig 450 körül, zsir is 40körül. gondolkodom a lazacot lecserélni marhára, szerintetek van értelme? v ugyse leszek izmos? :D

joamilestoné: nekem kb pár hét alatt leesne az a kis izmom is ami van ennyi ch-nál.. nem fogysz túl gyorsan?

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#85813) Zola007 válasza stickrs (#85812) üzenetére


Zola007
veterán

nálam a kávé a veszélyes fegyver
ha betolok egy jó adagot, akkor a nap hátralevő részében kienném Bilgécet is a vagyonából

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85814) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Én meg ettem némi dinnyét hát a növi bél kutyafaxa :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#85815) szőröscica válasza stickrs (#85812) üzenetére


szőröscica
addikt

Nem basszus, addig alig indultam el lefelé, míg ennyire drasztikusan meg nem vágtam a kaját. Így is épphogy megvan a heti fél kiló mínusz. Pedig három súlyzós edzés és három aerob is megy hetente.

(#85816) Ijk


Ijk
nagyúr

Ez az időjárás kibírhatatlan. Hétvégén lementünk Balatonra, de még szinte a vízben is melegem volt.
Most meg legalább a klímától megfáztam.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#85817) kolosanyi válasza Ijk (#85816) üzenetére


kolosanyi
veterán

Gyenge vagy. ;]

(#85818) HussarF válasza Ijk (#85816) üzenetére


HussarF
addikt

M5-M0-M7 vagy Solt-Dunaföldvár-Simontornya?

Amúgy én is ma reggel fájó torokkal ébredtem, meg nyomott voltam egész nap. Amikor este a hőségre felekelek, akkor nyomok egy hideg zuhanyt, szerintem annak votl a hatása. De estére összeszedtem magam, mert láb volt, nem lehetett buzizni

(#85819) #51736960 válasza Zoo123 (#85799) üzenetére


#51736960
törölt tag

remek, köszi!
vacsira pont jó lesz tejjel, 2 tojással, meg beleszórok egy kis zabpelyhet.

(#85820) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Izomlázzal kapcsolatban lenne kérdésem.

Ami alapból zavar, hogy nekem sosincs. Ebből kicsit azt vontam le, hogy szarul edzek. Na de mindig mindent? :D

Amikor 1 év után lementem, persze 1 hétig beszartam, mindenhol izomláz volt.
Kicsit azt gondolom, hogy a rendes izomlefárasztás következménye hogy van izomláz? Vagy ez nem törvényszerű?

:R

(#85821) kolosanyi válasza .: JuSzT :. (#85820) üzenetére


kolosanyi
veterán

Van aki genetikailag hajlamosabb rá, van aki nem. Valójában csak szarul edzel. ;]

(#85822) kovsol válasza .: JuSzT :. (#85820) üzenetére


kovsol
titán

Nekem folyamatosan izomlázam van :) Erre szoktam mondani, hogy legalább érzem, hogy élek. :DDD

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#85823) tutis válasza .: JuSzT :. (#85820) üzenetére


tutis
őstag

izomlázad akkor lesz ha azt az izmot nagyobb mértékben megterheled az átlagosnál. Kis mértékű terhelésemelésnél még nem lesz izomlázad. Szerintem job az ha nincs izomlázad, és fokozatosan emeled a terhelést, így a sérülés kockázata is sokkal kisebb.. De attól függetlenül még edzhetsz szarul :)

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#85824) .: JuSzT :. válasza tutis (#85823) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

De azért néha nem árt oda***ni az izomnak, tehát illene mondjuk havonta 1-2 izomláz / izomcsoport. ?

(#85825) kolosanyi válasza tutis (#85823) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én mindig izomlázas vagyok. Ha kisebb volumennel dolgozok, akkor nem annyira, de megnövelt volumen esetén napokig eltart. Sőt, egy keményebb állóképességi edzéstől is elég rendes izomláz szokott kialakulni. Kedden pl 10*100 m sprint volt, szerdán 27 km erős tempójú bringázás dimbes-dombos terepen és azóta is úgy fájnak a lábizmaim, hogy besz@rok. Főleg a combhajlítók. Nálam ha nincs izomláz, az azt jelenti, hogy nagyon lightosan edzettem.

(#85824) .: JuSzT :.
Nem azon kell agyalni, hogy most lesz-e izomláz, vagy nem, hanem keményen odatenni magad minden edzésen és kész. Ha csak kismama tornát csinál az ember, hogyan várhatná el, hogy fejlődjön? Igaz ez minden sportra, faterom kenus volt, sose hallottam olyat tőle, hogy kimentek lazán evezgetni a Dunára. Ellenben olyat igen, hogy nyári edzőtáborok idején a rakparttól felfutottak az Erzsébet kilátóig, majd vissza, utána gyors szőlőcukor, meg víz bevitel és el is kezdődhetett a rendes evezős edzés.

[ Szerkesztve ]

(#85826) .: JuSzT :. válasza kolosanyi (#85825) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Sosem fogom megérteni, hogy ebben a topicban miért az az alap, hogy ha egy kérdés, vagy komment tartalmazhat olyat amit negatív oldalról jól meg lehet baszkodni, akkor mindig van valaki aki ezt meg is teszi.

Remélem jobb a székleted, hogy ezt most leírhattad, feleslegesen.

[ Szerkesztve ]

(#85827) -Mike- válasza .: JuSzT :. (#85826) üzenetére


-Mike-
addikt

(#85828) kovsol válasza .: JuSzT :. (#85826) üzenetére


kovsol
titán

Egyébként szerintem ez genetika függő. Barátom akivel együtt edzek ugyan olyan keményen odateszi magát, és ő azt mondja nagyon ritkán van izomláza.

May the Force be with you!

(#85829) kolosanyi válasza .: JuSzT :. (#85826) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tanácsot adtam, szívesen. Persze mindenki úgy edz, ahogy akar.

(#85830) aelod válasza .: JuSzT :. (#85820) üzenetére


aelod
veterán

Izomláz és az izom fáradtság érzet (másnaposság ;] ) között azért van különbség.

Ez azt jelentheti nálad, hogy nem lépsz ki a komfortzónádból az edzéseid alatt és az izom hozzá szokott az általad rárakott terheléshez. Változtass az edzéseiden, intenzitás és volumen tekintetében vagy variáld a súlyokat és jönni fog az izomláz. Nekem általában nincs kimondott izomlázam. A fent vázolt izomfáradtság jelentkezik. Igaz én nagy volumenű kis pihenős edzéseket tartok. Antagonista izmokat egy napon edzek. Most bevezettem a szetteket és ki akarom próbálni a szuperszetteket/óriásszetteket. Csak az a baj, hogy ezt akkor lehet amikor kevesebben vannak a teremben, mert nem jó stoppolni 4 gépet/padot/adott súlyt egyszerre. Mindig törekszem olyan gyakorlatokat csinálni amiket nem szoktam és olyan zónában dolgozni ahol már nem "kényelmes" úgymond.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#85831) .: JuSzT :. válasza aelod (#85830) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

A nem kényelmes rész lehet egyenlő azzal, hogy mindig bukásig végzem a gyakorlatokat? Mert nem mindig van így, ez tény.

(#85832) Zola007 válasza aelod (#85830) üzenetére


Zola007
veterán

Én a komplexebb gyakorlatokból 6-8 ismétlésekek csinálok, de nem szokott izomlázam lenni mióta bemelegítőkrémet használok és melegítek minimum 20 percet.
Korábban kisebb súlyoknál is volt izomlázam, tehát nem genetika részemről

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85833) kolosanyi válasza .: JuSzT :. (#85831) üzenetére


kolosanyi
veterán

Minden sorozatot bukásig végezni nem biztos hogy jó ötlet, de mindenképp érdemes megközelíteni úgy, hogy még maximum 1-2 ismétlés maradjon tartalékba. Az utolsó sorozat meg simán lehet vetkőző, részismétléses, vagy akár rest-pause. Ez vonatkozik a sok ismétléses, pumpálós és a nagy súlyos erőedzés jellegű módszerekre is.

(#85834) Zola007 válasza .: JuSzT :. (#85831) üzenetére


Zola007
veterán

bukásig edzés nem mindenkinek működik és egyáltalán nem előfeltétele a hipertrófiának, az erőnövekedésnek meg gyakorlatilag ellensége az idegrendszeri hatásai miatt

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#85835) .: JuSzT :. válasza Zola007 (#85834) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Ezt emésztgetem. Gondolom akkor a 12 ismétléses gyakorlatot is érdemes úgy végezni, hogy legyen még benne 3-4-5 ismétlés, ahol a bukás jönne. Mert ugye azt mondtátok, hogy nem mindig jó a kevés ismétlés, tehát a 6-8 ismétlést kerülve, de a 15-20 körüli ismétléses bukást is kerülve, ezért érdemes 8-12 közé belőni a súlyokat.
A lényeg, elfáradjak rendesen, mindig, legyek hulla edzés végén. Akkor baj nem lehet :)

(#85836) Woodslave


Woodslave
nagyúr

én úgy vagyok vele, hogy alapgyakikban értelemszerűen nem bukok mert egyedül edzek többnyire bár van hogy megkérek ferdepados nyomásnál hogy álljon mögém, de csak tényleg hogy leszedje. Kiegészítő gyakik meg mind bukásig mennek, mert nem hiszem hogy egy tricepsz kábeles letolás bukásig végzésének bármilyen durva következménye lenne az idegrendszerre...

Na megvolt az utolsó edzés faxa volt.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#85837) shteer válasza Woodslave (#85836) üzenetére


shteer
titán

Utolsó? Ennyi volt, feladtad végre? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#85838) szuszinho válasza shteer (#85837) üzenetére


szuszinho
őstag

Csúcson kell...

(#85839) t1 válasza shteer (#85837) üzenetére


t1
addikt

Öreg màr.. ;]

(#85840) shteer válasza t1 (#85839) üzenetére


shteer
titán

Ha az asszony megtiltja, nincs mit tenni :U :D

..szerintem jónak tűnik

(#85841) Woodslave válasza shteer (#85837) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kigyúrtam magam :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#85842) Tamoo válasza Woodslave (#85729) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Kipattintottad magad rendesen! :Y Nekem is több külföldi tanulmányt kellene olvasnom.

(#85843) FollowTheORI válasza Woodslave (#85841) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkor jöhet a szoli meg a barnítás a 3D effektus miatt... nézz is ki kigyúrtnak. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#85844) mayday00 válasza Woodslave (#85729) üzenetére


mayday00
őstag

Optikai csalódás, nagyít a tükör :K

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#85845) paye válasza Woodslave (#85841) üzenetére


paye
tag

Elindultál a Muscle Beach - re? :C :DD

(#85846) .: JuSzT :. válasza paye (#85845) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Gyalog, be is szárad 1 hét alatt :)

(#85847) Dani82


Dani82
senior tag

40-70% -os leértékelés alapból. Aztán erre jöhet a kuponkód még 10%-ért :)

Myprotein Hungary

[ Szerkesztve ]

(#85848) .: JuSzT :. válasza Dani82 (#85847) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Mi a 10% os kód?

(#85849) Dicker válasza Dani82 (#85847) üzenetére


Dicker
őstag

UNPRO10 az most egy állandó kuponkód lett nem? Neked nincs ilyened? ;]

(#85850) HussarF


HussarF
addikt

Ki az, aki lent lesz Muscle Beachen? Én egy napra tervezek lenézni. Szerintem szombaton, de lehet, hogy vasárnap lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.