Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41251) SchumiBácsi válasza Silverr (#41249) üzenetére

Lehet nem véletlen. Van egy halom videó, igaz versenyről: nyom a csóka 200kiló környékén és a felső ponton állt meg majd zuhan, mire odaugrottak vagy 10-en már rég ráesett. Ha meg 2en vannak a rúd két végén ugyanúgy elkerülhetetlen az ütközés, max enyhíthető.

Hobbiszinten igaz kevesebb a súly, de az erő is kevesebb azaz a veszély ugyanúgy fennáll.

Úgyhogy én a gigafájdalmak ellen továbbra is a reteszre/alátámasztóra szavazok, akkor is ha volna halom edzőtárs. A villa koncepciót meg valószínűleg kihajítom az új padomból és helyette valami "fűrészfog" (valami olyasmi ami a guggolókereteken van) lesz hogy egyszerűbb legyen.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#41252) Koczó93 válasza Silverr (#41249) üzenetére


Koczó93
őstag

Tök dizàjnos amikor egy finom kis vèraláfutás jelzi a hason hogy túl sok volt az ismètlés :D de tanultam belőle, "nagy" súlynàl inkább àlljon ott valaki :)

(#41253) Lipton válasza Koczó93 (#41252) üzenetére


Lipton
őstag

Ameddig csak veralafutas addig is nincs is nagy baj de egy komolyabb suly nagyobb bajokat is csinalhat azert. Sima alap fekvenyomast azert meg merek itthon is egyedul csinalni de nem szoktam. Amikor kiveteles alkalommal ilyen volt akkor meg nem vaganykodtam es ennyi.

SchumiBacsi: A fureszfogas megoldas jo lehet amugy ha van meg annyi erod hogy beletoljad. Szerintem egyszerubb a helyzet. Az ember alapvetoen ismeri a hatarait es csak akkor nyom a hataron ha van segitseg mellette.

[ Szerkesztve ]

(#41254) kolosanyi válasza Lipton (#41253) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jó, csak ha nem mész el a határokig, nem is lesz fejlődés. Legalábbis én a nagyobb intenzitásra mintha jobban reagálnék, persze a volument hozzáigazítva. Ténylegesen nem megyek bukásig, csak addig, amíg teljesen kontrollált minden mozdulat, ha a negatív szakasz már gyorsul, szabálytalan lesz, akkor hagyom abba. Na most ilyenkor simán maradhat rajtam, ha hirtelen elfogy az erő az utolsó szettnél mondjuk, ezért mondom, hogy segítő nélkül nem nyomok rúddal, van rá alternatíva.

(#41255) Zomb€€ válasza S e t h (#41227) üzenetére


Zomb€€
őstag

Nem vagyok összeaszva...

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#41256) Koczó93 válasza Lipton (#41253) üzenetére


Koczó93
őstag

Persze ezért is mondtam hogy jobb ha ott van valaki. Én is ritkán nyomok egyedül, de ha mégis inkább visszarakom 1 ismétléssel előbb minthogy végig gurítsam magamon :D

(#41257) venge


venge
tag

Toltam az arcomba reggel égy sajtos-tejfölös, lilahagymás lángost, pusztán tömegnövelő célzattal, most meg átalakítottam az egészet mellizommá! Így megy ez !

(#41258) Radnix válasza venge (#41257) üzenetére


Radnix
senior tag

Tudsz élni! :R :D

(#41259) kolosanyi válasza venge (#41257) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én most épp a nagymamámnál vagyok, rácos tőkehalat meg hagymakrém levest alakítok izommá. :D

[ Szerkesztve ]

(#41260) KoVee84 válasza kolosanyi (#41259) üzenetére


KoVee84
senior tag

Akkor k@pjátok be mindketten... :DDD

(#41261) freaghill válasza KoVee84 (#41260) üzenetére


freaghill
őstag

Képes lennék ilyet enni, ha lenne valaki aki elkészítje :))

(#41262) emiki6 válasza KoVee84 (#41260) üzenetére


emiki6
veterán

Fehér rízs?!? :Y
Szentségtörés... :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#41263) venge válasza kolosanyi (#41259) üzenetére


venge
tag

Itthon is éppen hagymakrémleves készül, sajttal, csirkemellel, meg túróscsusza. :C

(#41264) KoVee84 válasza freaghill (#41261) üzenetére


KoVee84
senior tag

Asszony felvágja meg bepácolja a csirkemellet. Amíg én este kisütöm őket, addig a rizsfőző pont megfőzi a rizst. A káposztát lereszelni meg kb 2 perc, de sokszor savanyúságot eszek mellé. Ettől függetlenül átérzem a problémád, mert néha egy porcikám se kívánja a főzőcskézést :D

emiki:
10 nap után már fehérrizzsel is szédelgek az edzéseken, ennyi kell, különben ennyire se nem bírnám! :D

Kíváncsi lennék egyébként, hogy egy cf edzés mennyivel másabb kalóriafelhasználásban, mint másfél óra gyurma. Valakinek ötlet? :R

[ Szerkesztve ]

(#41265) kolosanyi válasza KoVee84 (#41264) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tetszik ez a munkamegosztás. :)

Kalóriafelhasználásról annyit tudok mondani, hogy általában 6-700 kcal-t használok fel a pulzusmérő óra szerint egy felsőtest edzésen. Ez ~15 perc melegítést jelent (jumping jack 4-5 perc, utána gimnasztika, nyújtás), 40-45 perc alatt leedzem a kívánt izomcsoportokat, majd nyújtás a végén megint 10-15 perc. Kb 1 és negyed óra tehát az edzés, de van, hogy csinálok kardiót a végén, ha elmaradt előző nap, akkor másfél. A láb az durvább, olyan ~1000 kcal-t égetek egy kiadós láb edzésen. Egy cf jellegű, összetett, egész testes cucc meg a kettő között van nagyjából.

(#41266) gergobaby


gergobaby
aktív tag

Üdv.
Ha már itt úgy is a táplálkozás a téma, ti mit esztek azokon a napokon amikor nem edzetek? Én még nagyon az elején vagyok, de ugye a sztenderd szerint 4-nél többet nem érdemes kondizni hetente, ha viszont mindennap halálra eszem magam akkor nagyon hízok :W

(#41267) Dicker válasza KoVee84 (#41264) üzenetére


Dicker
őstag

Csodálkozol, hogy szédelegsz.
Mennyi rizs ez? 40 gramm?

(#41268) kolosanyi válasza gergobaby (#41266) üzenetére


kolosanyi
veterán

5 napos bontás is simán létezik, csak nem mindegy, hogy mekkora volumennel dolgozol. Ha hízásra hajlamos vagy, talán megfontolandó heti 1-2 kardió beiktatása köztes napokra.

(#41269) Sholom


Sholom
tag

Sziasztok!

Melóban sikerült intéznem XXL-es AYCM kártyát. Termet készülök megint váltani, gondoltam kihasználom a kártyát ha már van. Preferált kerületek: 1, 11, 12

Amiket néztem:

Fitness and More (XXL) (ez az egyedüli amivel teljesen kihasználnám az XXL kártyát)
Gilda Max Allee (L)
Flex GYM (M)
MOM Wellness (M)

Van valakinek valami más ötlete ami elkerülte a figyelmemet? Milyenek ezek a termek, volt már valaki valamelyikben? Elsősorban az F&M érdekelne, de a többiről is meghallgatom a véleményt. Gildába másikba jártam, így kb. el tudom képzelni, Flexben voltam, de csúcsidőn kívül, MOM Wellnessről jókat hallani. Oxyégen Naphegy játszana még, de túl sok nekem és nincs is érvényes kártya oda.

(#41270) Dani82 válasza Sholom (#41269) üzenetére


Dani82
senior tag

Gilda: jo terem, sok jo csaj motivacionak, de csucsidoben rengetegen vannak.
Flex: igazi HC edzoterem. 3 emelet, rengeteg gep, fullos kardio es meg crossfit resz is. Tele testepito fiukkal lanyokkal.napkozben inkabb diakok szembe vmi suli van. Nem rossz terem de ha kocsival jarsz felejtos
Mom: haaat xxl aycm kartyaval nem ide jarnek. Szegenyes a geppark, kicsi a terem. Kocsival szinten macera.
Ezekbe jartam egy darabig. Ezekbol egyertelmuen a gilda a favorit de ha nem esik ki neked nezd meg a chili fitness2t az az etele uton. Most nyilt nemreg.rengeteg terembe jartam mar de ez az abszolut szerelem most.mindig szomoruan jovok el h 24h kell varnom h ujra johessek :P

Gildanak ez az egyik legjobb terme, nem tom melyikbe jartal de 2 kategoria van es ez a premium.
Oxygen az nagyon allat, kaptam csajomtol egy napijegyet multkor de oda meg ki kelll pattintani magam 50k a haviberlet :D

[ Szerkesztve ]

(#41271) God Vazzeg válasza KoVee84 (#41260) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez egy étkezésed? Elég kevésnek tűnik a rizs :U

(#41272) cibere11


cibere11
tag

Sziasztok!
Tegnap végül is nem találtam meg a megoldást mit rontok el.Vagy csináljam tovább aztán majd lesz valami? :F

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#41273) Dicker válasza God Vazzeg (#41271) üzenetére


Dicker
őstag

Aztán csodálkoznak az emberek, meg szar a genetika. :DDD

(#41274) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Dani82, mikor rendelsz újra? Fogyóban a fehérjém, ha legközelebb esedékes, én vevő vagyok egy 5 kilósra.

(#41275) Sholom válasza Dani82 (#41270) üzenetére


Sholom
tag

Köszi Dani! Rád számítottam, láttam hogy sok teremben jártál már :R

Hát a MOM akkor totál felejtős, meg a Flex is (kocsi + nem szeretem annyira ezt a HC testépítő közeget)

Gildában az Óbuda Gate és River Estates irodaházakban lévőkben jártam eddig. Azok is prémiumok, azért gondoltam hogy kb. egy szint (bár a Huba utcainál sokkal jobb volt Árpád F. úti). Sok jó csaj plusz pont :P

F&M-be el fogok menni a héten, a Chilit meg naptárba teszem, nagyon kiváncsi vagyok a Hoist gépekre (bár nem tudom elképzelni milyen lehet ha "mozog a gép" alattam) és egyszerű is odajutnom. Parkolás még a kérdés.

50k az kemény árképzés :DDD Amúgy hallottam olyat, hogy 30-40-ig vannak csak súlyzók, de ha a 40-es körül kezdesz tapogatni már csúnyán méregetnek ;]

Összegezve: F&M, Gilda, Chili.

(#41276) Dani82 válasza kolosanyi (#41274) üzenetére


Dani82
senior tag

Irj kerlek a myproteinorder@gmail.com-ra mert itt nem szabad uzletszeruen kejelegnem mert kibasznak mint macskat szarni :P

(#41277) kolosanyi válasza Dani82 (#41276) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ennyi utalás azért csak megengedett gondolom. :D Máris írok.

(#41278) God Vazzeg válasza Dicker (#41273) üzenetére


God Vazzeg
veterán

KoVee amúgy getzinagy, szval érthetetlen :D ;]

(#41279) KoVee84 válasza Dicker (#41267) üzenetére


KoVee84
senior tag

Ezt kaja közben fotóztam, ez a "maradék" :DDD
Beb@szna, ha ennyit ehetnék csak egyszerre :C
Egyébként napi 160 gramm rizs megy be, pont jól elvagyok tőle.

God: én úgy fogalmaznák, hogy félúton vagyok az óriás, meg a hatalmast közt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41280) God Vazzeg válasza KoVee84 (#41279) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kell is enni egy "szexgorillának" :D

(#41281) Peddy789


Peddy789
őstag

cellmass 2.0 faxa? igazából valami stimulánsmentes edzés előttit keresek ami segít egy kicsit, és builderes cikben attack meg cellmass van ajánlva, mindkettő kreatin

van egy rakat sima kreatinom, azzal betöltenék aztán edzés előtt tolnám be a napi 5g os adagot

valakinek van tapasztalata a cellmassal? pl íz? hatás?

(#41282) Koczó93 válasza Dani82 (#41276) üzenetére


Koczó93
őstag

Az avatar kötelez :DDD

(#41283) Dicker válasza Peddy789 (#41281) üzenetére


Dicker
őstag

Nem érdemes plusz pénzt vegyes kreatinra kiadni edzés előtt.

Akkor már vegyél:
Link

+

A stimuláns mentes edzés előttik általában:
- kreatint
- aminosavakat tartalmaznak.

Ezt a kettőt külön meg tudod oldani.

Esetleg:
Ez

(#41284) Tyer


Tyer
őstag

Így állok!
Jobb vagyok már, mint Mr.Rik? :Y

Zsírszázalékon nem akarok vitatkozni, ezt mutatja a gép, és önmagához viszonyítok...Tuti zsírosabb vagyok

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#41285) KoVee84 válasza God Vazzeg (#41280) üzenetére


KoVee84
senior tag

Írtam volna, hogy kockamajom? :DD

(#41286) Woodslave válasza Tyer (#41284) üzenetére


Woodslave
nagyúr

vádlival mit csináltál? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#41287) Ijk válasza Tyer (#41284) üzenetére


Ijk
nagyúr

Inkább képet rakj, mert pl. a 100 centis derékkal elég hihetetlen a 16% tzs, hacsak nem vagy teljesen endomorf.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#41288) BÁ Nutrition válasza Tyer (#41284) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

photo? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41289) Dicker válasza Woodslave (#41286) üzenetére


Dicker
őstag

Valószínűleg már sorvadáson volt. Aztán elkezdett edzeni, és helyre állt. :DDD
Egyébként a számok alapján kicsit aránytalan. :)) Pár centivel nagyobb comb, meg kar kellene. Kép nincs?
Illetve a bal, és jobb oldalt is illik azonosra kihozni. Hosszútávon kifizetődő lesz.

[ Szerkesztve ]

(#41290) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Lábaztam. Fájt. :)

(#41291) KoVee84 válasza Ijk (#41287) üzenetére


KoVee84
senior tag

na azt én is furcsállom.

Tyer, mivel mérted a testzsírod?

[ Szerkesztve ]

(#41292) venge


venge
tag

Ma délután nagyon izmos voltam. De már elmúlt.

(#41293) Tyer


Tyer
őstag

Képt még nem rakok!
Persze, hogy nem 16% a testzsir, de ezt mutatta a gép, ugyhogy ezt irtam be, a lénye,g hogy csökkenjen.
Ez alapján ugy 27 lehet, és 20-22 a cél..., bár a 25-ös jobbna néz ki, mint a 20-as...
Ilyennel mértem.
Vádlimmal mi a baj? Egylábas vádli saját sullyal amugy...

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#41294) xcds válasza Tyer (#41293) üzenetére


xcds
őstag

De szemérmes valaki. :P

(#41295) Tyer válasza xcds (#41294) üzenetére


Tyer
őstag

Ti sem raktok ki, mi vagyok én? Rik?:D
Még nincs mire büszkének lennem. Majd nyáron, mikor már lesz elötte utána összehasonlításom, akkorlesz kép.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#41296) Dicker válasza Tyer (#41293) üzenetére


Dicker
őstag

Magasság?

Ezeken a képeken aztán megint pontosak...

Itt mindjárt más a 30%. :))

(#41297) Tyer válasza Dicker (#41296) üzenetére


Tyer
őstag

179.
Ez alapján 20-23 vagyok, és 14 a cél.
Igazábol nem is tudom, hogy menynire kézzelfogható a testzsir, nekem cska kell egy szám, és ahhoz képest csökkenteni akarom...

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#41298) xcds válasza Tyer (#41295) üzenetére


xcds
őstag

Sokan raktak már ki, én is. Nem csak dicsekvésnek lehet kitenni képet. Több értelme van, mint beírni a méreteket.

(#41299) kolosanyi válasza Tyer (#41293) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az se mindegy, hogy mekkora izomtömeg van a zsír alatt.

(#41300) Tyer válasza kolosanyi (#41299) üzenetére


Tyer
őstag

Teljesen igazad van.
Hétvégén lesz képem...
De sajnos még nem nézek ugy ki, mint aki edz :D (Legalábbis a mult havi képen nem néztem)

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.