Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40051) Dexar007 válasza Ijk (#40050) üzenetére


Dexar007
veterán

Jonnek majd a nyarra kipattintom magam 2 honap alatt emberek :DDD

Give me your cum,bull!

(#40052) Coccolino_O válasza Ijk (#40050) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Jön a strandszezon. :K

(#40053) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Szerintetek ez milyen? Régóta szeretnék itthonra egy húzódzkodót, most kezdődött el a vizsgaidőszak, nem árt ha tudok itthon is hátazni rendesen. Nézegettem az ilyen ajtóra akaszthatókat, de eddig egyik se bírt többet 100 kg-nál én meg 115 vagyok. A Google dobta ki valamelyik oldalon reklámnak, elvileg 140-et bír. Véleményeket szeretnék. :)

Ja, és ha ezzel edzek minden nap, meg lenyomok hozzá 100 fekvőt, meg ebédre csirkét eszem, illetve nyomatok ilyen porokat, akkor nyáron ki leszek pattintva a strandon igaz? ;]

(#40054) _NCT válasza hrvp (#40022) üzenetére


_NCT
őstag

Most sikerült visszaolvasnom..... 7.49 a szállítás??? Én eddig is ennyiért rendeltem. Most a súlya miatt lett 4500....

[ Szerkesztve ]

(#40055) Sotho válasza kolosanyi (#40053) üzenetére


Sotho
őstag

Nekem ez van [link] és sokkal masszívabb mint amilyennek a képen látszik, némi kreativitással a vastagabb ajtókereteken is használható.
Mondjuk én csak 90kg vagyok 110 fölött már nem ajánlanám.

(#40056) Sotho válasza kolosanyi (#40053) üzenetére


Sotho
őstag

Ja hogy 115 kg dagadék vagy ;] akkor az előző hsz-t tekintsd tárgytalannak. Neked maradnak a drága vasbeton falba becsavarozható acél húzódzkodók. :D [link] ez is szar, keresek neked valami használhatót.

[ Szerkesztve ]

(#40057) Sotho válasza kolosanyi (#40053) üzenetére


Sotho
őstag

[link] de ez meg túl drága :U így jártál :D

[ Szerkesztve ]

(#40058) kolosanyi válasza Sotho (#40057) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hogy mennyit basztattak régen a csapatban, hogy dagadék, az átlag olyan 85 kg lehetett nálunk... :DDD
Néztem én is ezeket az acél izéket, de megmondom őszintén, nem szívesen adnék ki ennyi pénzt (ilyen 30-40 rúgókat kérnek el értük) egy olyan dologért, amit egy délután alatt összehegesztek. Elvileg az a fos 140 kilót bír, ami jó lenne, mert még plusz súlyt is magamra tudok rakni (elkezdem nehezíteni, mert 15 ismétlés felett tudok már, ehhez pedig súly is jól jön, nem elég a nehezebb variáció). Viszont ha azt mondod felejtős, akkor lehet tényleg inkább házi barkács lesz belőle. Na mindegy, ezen felbuzdulva írtam nekik, hogy mit kell erről a csoda cuccról tudni, aztán majd megnézem személyesen, hogy mennyire masszív, ha meggyőz élőben, akkor kipróbálom. (Egy ilyen rissz-rossz vékony kis vackon edzettem már, de elgörbült alattam, lehet ez se jobb.)

(#40059) S e t h


S e t h
nagyúr

Edzetek, hogy kemények legyetek, és legyen sok tetoválásotok!
[link]

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#40060) _NCT


_NCT
őstag

Elb@sztam a félév munkáját, csütörtökön céges buli vót, ingyen kaja + pia. Hát lecsúszott 1 üveg vodka + absinth, enyhe alkoholmérgezés másnap (6x hánytam, abból 3x epét) :D Oda a MR. O, idén se leszek már izmos...

Főleg hogy holnap megint céges buli.... 1 évben párszor iszok, de akkor nagyon :D

(#40061) Sotho válasza kolosanyi (#40058) üzenetére


Sotho
őstag

Ha házi barkács lesz arra vigyázz hogy hagyj elég távolságot a faltól különben mindig be fogod ütni a térded.
Az ajtósnál azt is megnézném hogy keretestül leszakad egy 140kilós ember. :D

(#40062) kolosanyi válasza Sotho (#40061) üzenetére


kolosanyi
veterán

Kösz a tippet. A leszakadást én is megnézném. Gonosz doloog, de nagyon röhögnék... :D

(#40063) shteer válasza _NCT (#40060) üzenetére


shteer
titán

Csak igy tovabb :D

..szerintem jónak tűnik

(#40064) Radnix válasza _NCT (#40060) üzenetére


Radnix
senior tag

Én meg ma disznót vágtam, hát folyt a pálinka rendesen :((( :( :))

(#40065) xcds válasza kolosanyi (#40058) üzenetére


xcds
őstag

Én csináltam ilyet jó combos csövekből, jobban jársz a házival sztem. Bár ajtókeret is kell, ami elbírja, ha 115 kiló akarja kifordítani a helyéről. :D

(#40066) _NCT válasza Radnix (#40064) üzenetére


_NCT
őstag

Nembaj, év vége van, mi is megengedhetjük 1x 2x magunknak :D

(#40067) shteer válasza _NCT (#40066) üzenetére


shteer
titán

Hol van még a strandszezon :)

..szerintem jónak tűnik

(#40068) Dexar007 válasza Radnix (#40064) üzenetére


Dexar007
veterán

Te vagtad le? Gyilkos!

Give me your cum,bull!

(#40069) hrvp válasza _NCT (#40060) üzenetére


hrvp
aktív tag

1 évben 1x? Nekem marhára az rémlik, hogy nem is olyan régen beszámoltál már itt egy ilyen hányós bulidról :D De nem ezen fog elmenni a Mr.O. ;]

(#40070) _NCT válasza hrvp (#40069) üzenetére


_NCT
őstag

Egyszer- kétszer belefér szerintem. Tényleg nem szoktam sűrűn inni, nem is járok sehova. De az ilyen ingyenes céges rendezvényeket nem fogom kihagyni :P És ilyen tényleg párszor van egy évben. Amúgy jah, tán 2-3 hónapja lehetett, de már nem emlékszem mi volt :P

Nembaj, új évvel majd jön az új fogadalmak kezdete, nyárra kib@szom magam :D Mint mindenki ..... :D

(#40071) kolosanyi válasza _NCT (#40070) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én meg úgy szoktam, hogy kb kéthetente megyek valahova, de sosem iszom részegségig, két-három sörnél megállok mindig.

(#40072) wertigo1984 válasza _NCT (#40070) üzenetére


wertigo1984
őstag

Remelem csirke-rizzsel tomted tele magad, es a sok izotonias italtol csaptad szet magad. :DDD

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#40073) Radnix válasza Dexar007 (#40068) üzenetére


Radnix
senior tag

Nem, csak a lábát fogtam, de valakinek azt is kell! :))

(#40074) SchumiBácsi válasza Sotho (#40057) üzenetére

Na ez már a lehúzás netovábbja.

Ne mondja nekem senki azt hogy kb. évtizedek óta gyártanak és hogy ilyen gép kell olyan szakmunkás kell, olyan technológia kell, aztán ennek a cuccnak sztem 5k anyagköltség sok és mire "polcra" kerül már 40k lesz...

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#40075) _NCT válasza wertigo1984 (#40072) üzenetére


_NCT
őstag

Természetesen :) Brutal Shakerben ittam mindent, hogy lássák kivel van dolguk... Nem sz@rral gurigázok.....

(#40076) SchumiBácsi válasza kolosanyi (#40062) üzenetére

Gym fail :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#40077) wertigo1984 válasza _NCT (#40075) üzenetére


wertigo1984
őstag

:DDD :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#40078) SchumiBácsi válasza kolosanyi (#40058) üzenetére

Ha van barkácsolni való kedved, van az Arnold-féle bordásfalra szerelhető kombi tolódzkodó-hasprés egységről kidolgozott tervem ;]

Ezt néhány vonallal kiegészítve húzódzkodásra is alkalmas lesz, anyagvastagságtól/konstrukciótól függően 150-200kiló csúcsterhelhetőséggel.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#40079) Ijk válasza SchumiBácsi (#40074) üzenetére


Ijk
nagyúr

Lehet hogy nekem is kellene ilyen itthonra, csak már rohadtul nincs kedvem még a termen kívül is edzeni.
Húzódzkodással elég hadilábon állok, kb 6x tudom magam szabályosan felhúzni. Melledzésen is szoktam pihenőknél csinálni, de borzasztó nehezen erősödöm vele.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#40080) jézusom


jézusom
addikt

Én vettem redőnygurtnit, lépcsőn átdobom, és vagy a 2 hurokba kapaszkodva húzódzkodok, vagy a 2 hurokba teszek egy rudat, és abba. Elég nehéz, mivel nem fix.

Ha leengedem a hurkokat, tolódzkodni is tudok, de az aztán tényleg expert fokozat.

Sajnos ehhez megfelelő hely is kell.

Ez ilyen négerbadi vagy mi.

[ Szerkesztve ]

(#40081) _NCT válasza jézusom (#40080) üzenetére


_NCT
őstag

30kg sárgarézzel a hátadon futni a rendőrök elől, na az a négerbadi...

(#40082) SchumiBácsi válasza Kidus (#38547) üzenetére

Tyűűű amikor még maketteztem hetekig mixekben mennyit hallottam ezt. Nagyon jó kis muzsika D.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#40083) xcds válasza SchumiBácsi (#40076) üzenetére


xcds
őstag

2:17. :DDD

(#40084) kolosanyi válasza kolosanyi (#40071) üzenetére


kolosanyi
veterán

:DDD

Regálva a 40078-ra is, köszi, lehet, hogy élek vele. Igazából mi kell hozzá? Zártszelvény, flex, csavarok, fúró és ennyi nem? Szerintem pár ezerből kijön egy ilyen állvány.

(#40079) Ijk
A hat már jó, abból simán lehet építkezni. Szerintem akkor jársz a legjobban - már amennyiben tényleg fel akarod hozni a húzódzkodásod -, ha elmész egy olyan 12-15 ismétlésig, aztán jöhet a nehezítés. Ismétlések növelésére meg egy sima lineáris progressziót szoktak alkalmazni (én is ezzel fejlődök). Ha 6 a max, akkor 5*5 reálisnak tűnik, de 5*4 sorozat tuti megy. Edzésenként próbálj mindig egyel többet csinálni így: 5-5-5-5-5, utána 6-5-5-5-5, 6-6-5-5-5, 6-6-6-5-5 és így tovább, edzésről edzésre. Én szeptember óta 7-8 ismétlésről 16-ig hoztam fel így, de 20-at akarok elérni. Közben már dolgozok a nehezítésen, mert lassan muszáj lesz. :)

(#40085) SchumiBácsi válasza kolosanyi (#40084) üzenetére

Azon kívül amiket felsoroltál egy hegesztő sem árt.
Ha ez nincs cimbora vagy maszek biztos megcsinálja.

Aminek a terve megvan az egy bordásfalra simán rátehető. Gondolom otthon nincs ilyen :D
Megnéztem a weboldalon amit belinkeltél, hirtelen megtetszett a megoldás hogy önmagát megtartja, de valahogy még is (húz)ódzkodok ;] tőle.

Ezt elvetve az egész simán zártszelvényből készül cső helyett, minden ponton hegesztve. Ezt továbbfejlesztve rákerülne még egy zártszelvény a felső fogatási helyre 1-1furattal és két menetes szár, a végén jókora szárnyas-anyával. Ezt összehúzva az ajtóra jól megszorítani, és 99% nem fordul elő az az eset hogy az egész edzőstül földet ér :DDD Abszolút tutibb módszer még ennél is ha tovább engedjük a szélességet, és a falon (is meg) valósulna a szorítás. Úgy már csak nem borul ki :D Ja és a felfekvő felületekre valamilyen érdesebb műanyag vagy gumis megoldás megy így nem sérül semmi felfogatáskor és nem tud elcsúszni. Lent pedig külön betámasztó.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#40086) Ijk válasza kolosanyi (#40084) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a baj hogy nálam az hogy egyel többet tudom magam felhúzni az két hónap. És ha jön egy szar hét akkor lehet hogy kettővel kevesebb megy.
Nálam lineáris erősödés nem volt két éve semmilyen gyakorlattal.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#40087) kolosanyi válasza SchumiBácsi (#40085) üzenetére


kolosanyi
veterán

A bordásfal fasza, de drága. Jó lenne egy ilyen itthonra, csak nem annyiért.

Tetszik a szóvicc! :DDD

A terv meg wow. :)

(#40086) Ijk
Valami nem kerek. Vagy elérted a genetikai korlátaid, vagy egyszerűen az adott módszer nem fekszik, utóbbira gyanakszom. Én úgy hoztam fel a húzódzkodást, hogy heti 3-szor csináltam, ennyi volt a hátazásom, na meg még a hátsó híd egyre nehezebb variációi. Erőben sokat fejlődtem, meg szerintem optikailag is javultam, pedig gyakorlatilag annyit tettem, hogy egy intenzívebb gyakorlatot csináltam heti háromszor viszonylag alacsony ismétlésszámmal 5 szériát. (Én a 6 Week Training WP-s app progresszióját követtem, az is egy ahhoz hasonló lineáris progresszió, mint amit írtam. Annyi a különbség, hogy nem egyforma ismétlésszámmal dolgoztat, például így alakul egy edzés: 4-5-3-3-bukásig, de minimum 5. Szerintem jó módszer, az első az közepes ismétlésszám, utána a legtöbb az edzésen, majd két pihenő széria és a végére egy csúcs.)

Szóval ha valóban javítani akarsz a húzódzkodáson, javaslom, hogy te is tegyél félre minden más hát gyakorlatot addig és koncentrálj ideiglenesen csak erre az egyre. Az egész hátat lefedi úgyis ha teljes mozgástartományban csinálod (mellkas a rúdig). Szerintem érdemes amúgy fejleszteni ezt, az ember karja és háta nagyon meg tudja hálálni egy jó kis fejlődéssel ha hangsúlyt fektet erre a gyakorlatra. Szerintem csoda evező-lehúzó gépek ide vagy oda, ennél jobb hát gyakorlat kevés van (illetve dehogynem, de mind erre építenek).

(#40088) _NCT


_NCT
őstag

Ha már edzek, gondoltam veszek egy ilyen pólót is :DD

(#40089) Dani82


Dani82
senior tag

Tegnap edzettem Sopronban. 2000ft a napijegy es a zuhanyzoba 100ftot kell bedobni hogy meleg viz jojjon.
Mekkora undorito lehuzas...

(#40090) Ijk válasza kolosanyi (#40087) üzenetére


Ijk
nagyúr

Heti kétszer szoktam csinálni, hátazást ezzel kezdem. Majd akkor lábazás végén is megpróbálom csinálni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#40091) Casanova*


Casanova*
veterán

[link] :C :Y :R

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#40092) shteer válasza _NCT (#40070) üzenetére


shteer
titán

..szerintem jónak tűnik

(#40093) Sztbeni


Sztbeni
őstag

StillMass WPC 80 megrendelve :))

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#40094) Dicker válasza Dani82 (#40089) üzenetére


Dicker
őstag

Osztrákoknak tökéletes. Az már nem a mi forintunkhoz van mérve.

(#40095) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

megszűnt a mikroszoft? :F nem tudok felmenni egy oldalára sem :U [link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#40096) drogery válasza BÁ Nutrition (#40095) üzenetére


drogery
tag

nekem betölti

[ Szerkesztve ]

(#40097) BÁ Nutrition válasza drogery (#40096) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor nemtommivan
ezta mikro.net.frémwörköt kéne letöltenem, mert kell egy progi telepítéséhez, de nem tudom honnan letölteni mert nem gyün beja mikroszoftos oldal. egyse

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#40098) drogery válasza BÁ Nutrition (#40097) üzenetére


drogery
tag

?

(#40099) Dicker válasza BÁ Nutrition (#40097) üzenetére


Dicker
őstag

Az fent van máshol is.

Más:

Sikerült egy-két doboz yohimbe-t szereznem. Régen mindig tartalmazta az edzés előttim minimálisan, de most külön is bevettem, hogy megnézzem mennyire hat még, és hát nem kell benne csalódni. Ülőhelyzetben a 118-as pulzus az fixen van tartva. :)
Persze edzés előtt ennek a negyedék teszem bele, mert ott már elszállna, de jók ezek a "retro" anyagok. Kár, hogy mindent eltüntetnek már.

(#40100) BÁ Nutrition válasza Dicker (#40099) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az már kogsznak számít egy ideje..
hulye kogszos! ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.