Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41751) GyurosAki válasza #65313280 (#41737) üzenetére


GyurosAki
tag

Hihetetlen. Hogy tudnak ennyire sztárolni egy bűnözőt. Meg az, hogy Arnold... Nem is mondok semmit.
Wood: Úgy nem, ahogy ő lett az. Inkább maradok csóró, de tiszta lelkiismerettel. Amúgy nem hiszem el, hogy máshogy nem lehet meggazdagodni, csak úgy, hogy másokkal kib*szol... :U

(#41752) deniro2 válasza _NCT (#41750) üzenetére


deniro2
senior tag

Óvd a természetet, ne szennyezd a folyókat... :U ;]

(#41753) 11-oxo válasza Woodslave (#41741) üzenetére


11-oxo
csendes tag

Nem az a lényeg,hogy milyen gyorsan úszol,hanem,hogy át érsz-e a túlsó partra. :)

(#41754) God Vazzeg válasza Woodslave (#41743) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én egyszer édesítőt raktam a kávémba, 18%-al nőtt tőle a BMI-m :( Nagyon vigyázni kell ezekkel :(

:D ;]

(#41755) God Vazzeg válasza 11-oxo (#41753) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szia

Te úszó vagy? Mert akkor viszlát! :D

Üdv
Lóci :D

(#41756) Woodslave válasza GyurosAki (#41751) üzenetére


Woodslave
nagyúr

abszolút nem ismerem a történetét. . Azt tudom hogy fradi, meg amióta van az édes életben (amit nem nézek persze ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#41757) Woodslave válasza God Vazzeg (#41754) üzenetére


Woodslave
nagyúr

rákos leszel azoktól nem? :F ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#41758) God Vazzeg válasza Woodslave (#41757) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bak vagyok! :K :D

Üdv
Géza :DDD

(#41759) korcsillio válasza _NCT (#41750) üzenetére


korcsillio
őstag

Gyõzõvel együtt indulnak majd :DDD

(#41760) Woodslave válasza God Vazzeg (#41758) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R akkor csak semmi nyugalom.

Üdv: Józsi

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#41761) stickrs válasza Hege1234 (#41725) üzenetére


stickrs
senior tag

attól függ milyen diéta. ha nem versenydiétán vagy,akk nyirfacukor simán belefér, meg vmi alacsony zsirtartalmu bolti tejféleség is :) persze mértékkel.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#41762) Ribi


Ribi
nagyúr

Mit javasoltok kezdőknek, hogy egy alap erőnlétet összeszedjek, izületek kicsit megerősödjenek?
Leginkább otthonra, 2 kézi súlyzó birtokában?

(#41763) brownus válasza Ribi (#41762) üzenetére


brownus
veterán

ezt

azaz, csak pár szóban: fekvőtámaszok, guggolások, plankek, ászanák, húzódzkodás, híd, stb...

[ Szerkesztve ]

(#41764) kolosanyi válasza Ribi (#41762) üzenetére


kolosanyi
veterán

Így van, szépen el lehet kezdeni saját testsúllyal edzeni. Az alapok ismerete természetesen szükséges, jó kaja és megfelelően összeállított edzésterv az szükséges, bármit is csináljon az ember. A kézisúlyzók meg jók lesznek izolációs gyakorlatokhoz, illetve nehezíteni egy-egy saját súlyos cuccot.

(#41765) Ribi válasza kolosanyi (#41764) üzenetére


Ribi
nagyúr

Igen, egy megfelelően összeállított edzésterv kellene, amit még nem találtam.
Mert anélkül valahogy mindig ellustulom a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#41766) freaghill


freaghill
őstag

(#41767) God Vazzeg válasza Ribi (#41765) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szerintem el se kezdd, úgyse lesz belőled semmi :N

5000Ft a szakértés :K :D

(#41768) God Vazzeg válasza freaghill (#41766) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Azé hiányzik a Maci :(

(Nekem nem, de valakinek biztos :D ;] )

(#41769) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#41768) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

má fitnesszezik, mert rájött hogy az teccik a csajoknak
asszem van egy nagy zyzz posztere aztán azt rakta a tükör heJére és úgy pauzol :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41770) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#41769) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Vagy tömegel valami barlang mélyén és gangnam stylet hallgat. Kijön, meglátja az árnyékát, oszt majd ír ide valamit :U :D

(#41771) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#41770) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

áh, nem bírta a stresszt, ezért nem ír ide már, Boxi detto

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41772) Ribi válasza God Vazzeg (#41767) üzenetére


Ribi
nagyúr

Na kösz a támogatást :O
Neked biztos van szag értelmed :P

(#41773) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#41769) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kegyetlenül kipattintotta magát. Lehet mégis van a gumicukorban valami, vagy valóban azt kell csinálni, hogy felhízik az ember 140 kilóra :U Miért van az, hogy aki izmos, vagy izmos lesz nem ír ide (többet) Mondjuk ez Boxerre pont nem vonatkozik ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#41774) kolosanyi válasza Ribi (#41765) üzenetére


kolosanyi
veterán

Milyen tervet szeretnél? Mi a célod, milyen állapotban vagy?

(#41775) deniro2 válasza Woodslave (#41773) üzenetére


deniro2
senior tag

Attól tartok, a többség nem azért nem ír ide többet, mert izmos lett, hanem, mert abbahagyta a picsába az egészet... ;]

(#41776) Ribi válasza kolosanyi (#41774) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mint írtam valamilyen otthon végezhető, általános erőnlét fejlesztőt. Nem vagyok elhízva, csak nem is mozgok szinte semmit. Nagyobb kihagyásokkal volt hogy gyúrogattam, de az nagyon hobbi szinten volt. És régen :U

(#41777) hrvp válasza BÁ Nutrition (#41771) üzenetére


hrvp
aktív tag

Spammer se ír már ide, ha már nem izmos embereknél tartunk. Pedig megkérném, hogy küldje át a b(unny és) b(arátai)tv letöltő csodát.

[ Szerkesztve ]

(#41778) Yeffy válasza Woodslave (#41773) üzenetére


Yeffy
veterán

téényleg, Boxival is mi lehet.
meg ezzel a bélidiótával ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#41779) KoVee84 válasza Woodslave (#41773) üzenetére


KoVee84
senior tag

"Miért van az, hogy aki izmos, vagy izmos lesz nem ír ide (többet)"
mondd, hogy nem Mr Rikre gondolsz :DD

(#41780) barisj


barisj
aktív tag

Na re :D

Eltelt 1 hónap,amikor elkezdtem az edzést dec. 9.-én,akkor vótam 58.7kg,ma jan. 9.-e van és sikerült felhíznom 61.9kg-ra. :P Képek alapján csak nagyon minimális változás látszik,szal egyenlőre felesleges kiposztolnom :D maybe next time :)

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#41781) hrvp válasza barisj (#41780) üzenetére


hrvp
aktív tag

Majd egy fél év múlva már látszik valami, aztán még 2 év és már egész jó lesz. Nagyjából így kalkulálj.

(#41782) barisj válasza hrvp (#41781) üzenetére


barisj
aktív tag

rendben :)

Gastrofarmtól rendelt már valaki? Elvileg olcsó és jó húsokat árulnak. Valakinek nincs kedve közösbe rendelni? Rendelési limit 12700ft. Egyedül nem szeretnék egyszerre ennyit venni,félek,h rám rohad xd 1100ft a csirkecsöcs filé kilója.

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#41783) kolosanyi válasza Ribi (#41776) üzenetére


kolosanyi
veterán

Az első egy-két hónapban csinálj nyugodtan teljes testes edzést (később is opció, van akinek az jön be).
- Fekvő
- Húzódzkodás (ehhez be kell szerezned egy ajtókeretre erősíthető húzódzkodót, pár ezer forintért lehet kapni)
- Pike fekvő
- Invertált evezés
- Szűk fekvő
- Szűk húzódzkodás
- Guggolás (nehezítheted kézisúlyzóval)
- Csípőemelés (legjobb valamilyen instabil felületen csinálni, pl gimnasztikai labdán, elég keményen meg tudja dolgoztatni - főleg az egylábas változat - a combhajlítókat és az alsó hátizmokat
- Vádlizás lépcsőn (ebből az egylábas már szintén jó tud lenni)
- Elülső, oldalsó hídtartás

Legelső alkalommal mérd fel, hogy hány ismétlésre vagy képes az egyes gyakorlatokból, ez a nulladik nap. Utána az első edzésnapon a maxnak kb a 70 százalékával dolgozz, csinálj 2 sorozatot mindegyik gyakorlatból köredzés szerűen, az egyes körök között tarts pár perc pihenőt. Az ismétléseket próbáld edzésről edzésre növelni, a hídtartásokat pedig időre végezd, kezd mondjuk fél perccel, folyamatosan növelve az időintervallumot. Heti háromszor bőven elég ha ezt megcsinálod, mondjuk hétfő-szerda-péntek beosztásban.

Variálhatod a gyakorlatokat, csinálhatsz A és B napot, egyik a saját súlyos, másik a kézisúlyzós. Súlyzós napon pike fekvő helyett csinálj vállból nyomást, invertált evezés helyett evezést a súlyzóval, szűk fekvő helyett mehet mondjuk tricepsznyújtás fej fölött (vagy bármilyen tricpesz gyakorlat) és szűk húzódzkodás helyett valamilyen bicepsz gyakorlat. Guggolás helyett pedig kitörést is beiktathatsz erre a napra, hogy változatosabb legyen. Nekem a kedvenc variációm a bolgár guggolás, érdemes kipróbálni.

Nem muszáj így csinálni, ez csak egy lehetőség a millió közül. A lényeg az, hogy kezdj el egy neked szimpatikus tervet és csináld, kajálj hozzá rendesen és lesz eredménye. Aztán menet közben úgyis magadra fogod szabni, legyen szó bármilyen tervről, persze ez majd csak akkor, ha már egy ideje edzel.

(#41784) Hege1234


Hege1234
addikt

kolosanyi

attól nem félek hogy elcseszi eléggé úgy lőttem be hogy emiatt ne parázzak

de ha már a régi pizza,szalámis kenyeret kilőttem akkor mennyen a tej és a cukor is

Woodslave

szoktam cukor és tej nélkül de csak ha migrénem van
és azt is csak úgy mint kiskoromban a köptetőt
olyan fejet is vágok :))

stickrs

nyírfacukrot bepróbálom

köszi! :R

(#41785) Ribi válasza kolosanyi (#41783) üzenetére


Ribi
nagyúr

Meglesem hogy mennek a dolgok.
:R

(#41786) Rabbitf_24 válasza freaghill (#41766) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Óriási. :D

(#41787) Ijk


Ijk
nagyúr

Már vagy a tizedik ember kérdezte meg hogy a lábazás a kedvencem, hogy mindig azt csinálom. Mondom hogy minden héten egyszer szoktam mint az összes többi testrészt. Úgylátszik abnormális az átlag gyúrósok szemében ha valaki minden héten lábazik.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#41788) barisj válasza Ijk (#41787) üzenetére


barisj
aktív tag

lábazni? há lábazni minek? hiszen elég a mindennapi séta a munkahelyre,suliba stb :U

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#41789) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

szokott valaki olyan hátedzést csinálni hogy csak húzódzkodik?

mondjuk 10-12 sorozat aztán kész

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41790) kolosanyi válasza Ijk (#41787) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én egyszer összevesztem egy díszbuzival ezen a teremben ahova régebben jártam. Megkérdezte, hogy minek lábazok, mondom mert kell azt is. Ő szerinte hülyeség és ezt az időt meg energiát fordíthatnám másra is. A lábazástól jobban nem nézek ki úgyse, meg amúgy is van még mit fejlődnöm, mondta ezt egy kis szálkás pávagyerek, fele akkora, mint én. És nem hitte el, hogy azért edzek, mert szeretem, nem azért, mert nyáron csajozni akarok. Szerinte nem létezik olyan ember, aki szeret edzeni. Hú, de felbaszta az agyam, azt hittem fejbeverem egy 20-as tárcsával, aztán inkább otthagytam a francba és edzettem tovább. Azóta se találkoztam vele. :D

(#41789) BÁ Nutrition
Ha nem is annyit, de kb három hónapig csináltam egész testes, alapgyakorlatokból álló tervet. Heti háromszor, a hát csak húzódzkodásból állt. Leginkább a karom fejlődött tőle, csak egy idő után nem tudtam tovább növelni az ismétlésszámokat. Lehet megpróbálom majd újra, csak épp súllyal nehezítem.

[ Szerkesztve ]

(#41791) baluka6 válasza BÁ Nutrition (#41789) üzenetére


baluka6
aktív tag

Én szoktam, ha tudom, hogy 2 hátedzés között eltelik bő 1 hét. Nálam úgy néz ki, hogy 3*12, mint "bemelegítés", majd 3-5 sorozat bukásig. Viszont én nyak mögé nem szoktam, csak szélesen mellhez.

(#41792) Ijk válasza kolosanyi (#41790) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én az ilyeneket teljesen ignorálom, mintha észre sem venném. :D
Azért nálunk a legtöbb normálisnak tűnik, váltunk is pár szót, és akkor kérdezik meg. Próbálom őket rábeszélni, de azt elismerem hogy a lábazás olyan nehéz edzés hogy még saját akaraterőd is eltompul guggolás vagy lábtoló közben, nemhogy ha valakinek rá kellett beszélni.
A másik dolog a vádli, szerintem a legfontosabb. Baromi esztétikus a kidolgozott vádli, és egyszerűen nem lehet komolyan venni olyan gyúróst, akinek nincs vádlija.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#41793) Morris válasza Ijk (#41792) üzenetére


Morris
veterán

" ...és egyszerűen nem lehet komolyan venni olyan gyúróst, akinek nincs vádlija." Ámen :R :R

(#41794) Ti Bo válasza Hege1234 (#41725) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Natúr feketén, némi vízzel felöntve, vagy max egy-két korty 1.5%-os tej bele. Szokni kell "üresen" de pár nap alatt megszokja az ember.

Nálunk is rengeteg pálcika lábú ember van a teremben.... Néha én érzem magam hülyének, hogy erőltetem a lábazást, mostanában ráadásul heti kétszer is....

[ Szerkesztve ]

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#41795) venge válasza Morris (#41793) üzenetére


venge
tag

Topik zárható? :F

(#41796) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

én nem lábazok de csak azért mert nem bírja el a térdem sajnos
egyedül a merevlábas felhúzást, de előre nem tudok csinálni semmit

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#41797) venge válasza BÁ Nutrition (#41796) üzenetére


venge
tag

A négerek nem lábaznak? :F Nem hiszem!

(#41798) norbi2010 válasza Ijk (#41792) üzenetére


norbi2010
őstag

Ha már vádliról esett szó, mit csináljak ha lúdtalpam van, de vádlizni kéne? A 15-20-ik ismétlés körül álló vádlinál rohadtul fáj a talpam. :/ Ülőnél nem annyira, de arra meg nincs gép, így csak a tárcsákat tudom pakolgatni a lábamra, az meg azért bonyolult a 3-4-ik 20-as tárcsánál. :D

(#41799) SchumiBácsi válasza #65313280 (#41737) üzenetére

Ez gyúr? :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#41800) freaghill


freaghill
őstag

melory itt van még?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.