Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) prolad


prolad
őstag

Szívesen vettem volna ezt a Fold 5 helyett, de egyrészt azt megjelenés napján meg tudtam rendelni (és 2 napra rá meg is jött), másrészt szolgáltatónál elérhető volt korrekt áron, kamatmentes részletre. Ehhez hozzáadva a jó SW támogatást, hiába jobb a Honor hardverben, maradt a Samsung és azt is nagy eséllyel Samsung fogja váltani.
Ettől függetlenül a hardver tényleg meggyőző, remélem ha már az S szériába 0 energiát fektetett a Samsung, akkor a Fold vonalba többet fog. Mert lelépi a konkurencia és a jó elérhetőség egyre kevesebbet kompenzál.

(#3) kzcs


kzcs
tag

A stratégiát nem értem, hogy miért LG-t adnak, amikor van kínai is itthon?

(#4) Lami66


Lami66
őstag

"...156,7 x 74 x 9,9 milliméteren és 231 grammon még mindig jókora csukva, az S24 Ultra méretében biztosít annál két és félszer akkora képernyőfelületet"
Hát az S24 ultra nem ekkora. Nagyobb, nem kicsivel:
162x79x8,6

(#5) sohajda90


sohajda90
tag

Nem rossz, de szerintem a OnePlus Open jobban sikerült ennél és jelenleg olcsóbb is.

Design szempontjából nekem két kifogásom van ezzel: a hátlapi kamera sziget nagyon snassz, olyan cirka 2020 Samsung Galaxy S20 szint, ennél lehettek volna fantázia dúsabbak is, tudom az Open statement kamera köre sem aratott osztatlan sikert, de nekem az kifejezetten bejön, ez nem annyira...

A másik a belső szelfikamera elhelyezése (ami a Foldokon is ott van csak legalább valamelyest rejtve), ezt végképp nem tudom hova helyezni, max annyit tudok elképzelni, hogy azért nem szélre került, mert akkor a hátlapi kamerákkal "ütközne" bent a házban, de ez az "off center középen" megoldás nekem nagyon nem szimpatikus...

(#6) Snoop27 válasza sohajda90 (#5) üzenetére


Snoop27
őstag

Teljesen egyetértek. :K

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#7) this is life


this is life
Ármester

Csak nekem bántja a szemem, hogy nem szimmetrikus a kijelző kialakítása? Miért nem lehet a külső széle is szögletes? Nem hiszem, hogy technológiai korlátja lenne...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#8) worxland válasza this is life (#7) üzenetére


worxland
addikt

Egyik foldable sem szimmetrikus, miért pont ezen kéred számon? Így jobban simul a tenyeredbe összecsukva, ami a 200+ grammos súly miatt nem hátrány (feltéve, hogy jobbkezes vagy).

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#9) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Volt hozzá szerencsém, tényleg egy kis csoda. :K

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#10) Rhino666


Rhino666
őstag

Még szerencse hogy kispórolták a töltőt a dobozból, különben nem fért volna bele a jutányos 800k-s vételárba. :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#11) A Molyember


A Molyember
tag

Szep munkat vegeztek a mernokok a hazzal, tetszetos. :K

Mas: A nappali fotokon mi okozza azt a jelenseget, hogy foltos az eg? Valamilyen feldolgozasi vagy lencsehibanak tunik, de nem tudom, mi okozhatja.

(#12) Greentea


Greentea
senior tag

Szép, de a 800.000 azért nagyon húzós érte. Nem lesz egy gyakori darab.

2x2 néha 5

(#13) this is life válasza worxland (#8) üzenetére


this is life
Ármester

A többivel is ez a gondom. A lekerekített sarkú kijelzők bántják a szemem, alig akad egy,két üdvözítő kivétel.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#14) worxland válasza this is life (#13) üzenetére


worxland
addikt

Az ütődést viszont jobban bírják.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#15) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Szép a design és a kijelzőarány is jó.
Fold 5 tulajként ezt a kijelzőarányt és a gyűrődést (bár engem nem zavar(t)) szívesen venném a 6-ban.

(#16) Timer


Timer
veterán

Ennyiért az Open mellett nem tudom, milyen létjogosultsága lehet. De legalább van választék a piacon, ideje lenne az árakat is lejjebb tolni, de jó eséllyel erre évekig nem kerül még sor.

(#17) worxland válasza Timer (#16) üzenetére


worxland
addikt

Vékonyabb, könnyebb, nagyobb aksi, közízlésnek jobban megfelelő kameramodul. Kicsivel nagyobb kijelző.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#18) Timer válasza worxland (#17) üzenetére


Timer
veterán

...és 150 ezer plusz. A vékonyságot mondjuk adom, az tényleg fontos ahhoz, hogy terjedjenek ezek a konstrukciók. A csökkentett áron felül, persze.

[ Szerkesztve ]

(#19) worxland válasza Timer (#18) üzenetére


worxland
addikt

Meg a rosszabb vízállóság, meg az elvileg gyengébb zsanér, meg a hiányzó töltőfej...
De a lényeg tényleg az, hogy legyen konkurencia.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#20) Timer válasza worxland (#19) üzenetére


Timer
veterán

Jó lenne, valaki még beszállna, mert ez így még legalább 5 év, mire elfogadható árra csökkennek ezek a vasak...

(#21) opr


opr
veterán

Nem rossz, de:
- Szerintem nagyon sokat kesett. Aki ebbol a generaciobol akart telefont, ebben a kategoriaban, az mar vett.
- Ilyen arsavban a vezetekmentes toltes es a vizallosag hianya szamomra kizaro ok.
- "Nagyobb gond a Huawei-től megöröklött, túlszűrt sztereó hang: nem csak a kikapcsolhatatlan audiozoom zavaró, a Honor egyértelműen megvágja a háttérzajt és a szelet, illetve ráerősít a mélyekre."
Ezt ertem, hogy biztos baromi zavaro, viszont egy jozan paraszti esz jellegu magyarazatom sajat tapasztalat alapjan van ra: Kina hangos. De tenyleg. Nagyon. Kulonosen a nagyvarosok, es hat ilyen aru telefont nem a videki rizsfarmer fog venni. Ha sose voltal ott es erteni akarod/el akarod kepzelni, mennyire hangos egy kinai nagyvaros, egyszeru dolgod van: Menj ki a mondjuk a Vaci utra budapesten csucsidoben, es kepzeld el, hogy mindenki ugy jelzi, hogy erkezik/tavozik/kanyarodik, hogy dudal. Ehhez adj hozza irgalmatlan mennyisegu, osszevissza cikazo, szinte folyamatosan dudalo (a'la: erkezem, figyelj) robogost, es kb megvan a kinai varosok alapzaja. Hala egnek gyorsan megszokja az ember ha ott kell lenni par napot/hetet, de addig orjito es elhetetlen europai szemmel fullel. Ezekben a kornyezetekben elnek azok, akik ezeket az eszkozoket tervezik. Nem veletlen, hogy minden kinai kutyu teli torokbol uvolt minden informaciot mindig (tolatoradarok, olcso bt erositok/hangszorok/stb, szerintem mindenki tudja, mirol beszelek). Nem azert, mert a kinai mernokok hulyek lennenek vagy valami, csak mert mindenkinek azok a korulmenyek normalisak, amiben felnott/amiben el, es ehhez fogja igazitani a mindenet.
- Ennyi penzert honor telefont venni... Haaaaat, en biztos nem.

Mindezekkel egyutt is azt kell mondjam, hogy nagyon tetszik. A forma, a keparany, a vekonysaga, maga a dizajn, illetve az, hogy ebbe sikerult valahogy egy 5000mAh-s akkut belepasszirozni, az valami fenomenalis (meg a hulye ~1 ev mulva 100%, hogy ragacsos/undorito mubor hatlappal egyutt is, bar reszemrol biztos nem azzal vennem). Ilyen teren teljesen el vagyok tole ajulva, Samsung felkotheti a gatyat, ha ilyen konkurencia mellett el akarja adni a Fold 6-ot. AI-s fingreszelo vizgereblyezo marhasag ide mar keves lesz, ha nem szelesit (kulso kijelzo) es egyben vekonyit (keszulekhaz) a kovetkezo generacional a Samsung. Viszont az van, hogy ezt, meg a toltes gyorsasagat lassusagat kiveve nem hogy el lenne maradva a Samsung, hanem eloz. Es azert kb azonos arban szerintem nem eleg, ha ennyivel ad tobbet (sok szempontbol meg kevesebbet) a Honor, hogy a ket marka kozul o jojjon ki gyoztesen. Plane ugy, hogy fel evvel a Samsung utan jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#22) noisia


noisia
aktív tag

Egy ideje szükségem lenne egy kihajtható telefonra.

Konkrétan megtaláltam magamban a célcsoportot, akiknek szánják ezeket:
- kellene egy tablet netezni, meg yt-ozni
- egyre jobban rühellek kiskijelzőn fogyasztani bármit
- viszont nem akarok még1 (ezredik) kütyüt + töltőt a lakásba
- az irodában tilos a gépen netezés (munkaköri okokból), monitorozzák, viszont azért ott is akad üresjárat, amikor megnéznék ezt-azt
- vonatozom napi 2x30 percet, ott is hasznos lenne

De annyira sokat kérnek ezekért a készülékekért, hogy marad a várakozás, egyszer majd lesz egy olcsóbb alternatíva.

800 rongy. Ne vicceljünk. Még akár ki is tudnék köhögni havi 40et, de nem akarok. Rengeteg....

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#23) Snoop27 válasza worxland (#17) üzenetére


Snoop27
őstag

S ha jól tudom a V2-n nincs apple és android car, ez is lehet egy minusz annak aki gyakran használja.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#24) Snoop27 válasza opr (#21) üzenetére


Snoop27
őstag

(meg a hulye ~1 ev mulva 100%, hogy ragacsos/undorito mubor hatlappal egyutt is, bar reszemrol biztos nem azzal vennem). Ezt tapasztaltad? Pedig nekem pont az jön be, de ezek után megfontolandó.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#25) Jeanne d'Arc

Nekem nagyon tetszik és jó ötlet, hogy ilyen értékű ajándékot adnak hozzá, ha már eleve sokat fizet az ember a készülékért.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#26) balazs1022 válasza noisia (#22) üzenetére


balazs1022
őstag

Nem értek hozzá, de ha videót nézel rajta akkor alul-felül nem egy jókora fekete sáv lesz? A közepén meg egy normál telefon képernyőnyi tartalmat látsz.

Sőt, ha a puszta számokat nézzük, akkor ennek a telefonnak az átlója 6,43" az átlója. Ha 20:9-es képaránnyal számolunk, akkor a magassága 148,92 mm. Tehát szétnyitva is maximum 148,92 mm-en fér el a videó, alul-felül fekete kihasználtan sávokkal. Ha egy "hagyományos" telefont nézünk, 6,7" és 19,5:9-es képaránnyal, akkor 156,34 mm jön ki.

Vagy pl, egy Oneplus 8 Pro esetében: 6,78" (20:9). Az 157,04 mm magas. Itt már 1 cm különbség van.

Elméletileg kinyitva sokkal kisebb a kép mint egy hagyományos telefonon fektetett módban.

Tehát spóroltam neked 640 ezer ft-ot. ;]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#27) Decske válasza balazs1022 (#26) üzenetére


Decske
aktív tag

Nem mindegy, hogy 16:9-es a videó, vagy 2:1-es vagy még szélesebb a képarány.

A másik meg normál telefonnál mindenképpen kell olyan tok vagy támasz, hajlítható meg kis laptop módban a saját támasza. ;]

De inkább a produktivitásban jobbak, két teljes méretű appot egymás mellé tudsz tenni a fő kijelzőn.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#28) opr válasza Snoop27 (#24) üzenetére


opr
veterán

Ezzel a konkrét telefonnal természetesen nem, de amúgy... Rengeteg olyan puha műbőr van, ami újonnan zseniális, viszont fél évesen pocsék. Ragad és/vagy mállik, kopik, undorítóan néz ki. Pláne egy telefonnál, ahol azért kap az élettől rendesen.
Van rá esély, hogy ez nem ilyen lesz? Persze, hogy van. Tudsz vele mit csinálni, ha mégis? Esélytelen. Én ilyen árazás mellett mernék kockáztatni? Szintén Esélytelen. :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#29) Snoop27 válasza opr (#28) üzenetére


Snoop27
őstag

Igazad van, eleinte kellemes a tapintása, viszont tok nélkűl biztos nem használnám, szóval igy sok értelme nincs.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#30) worxland válasza Snoop27 (#23) üzenetére


worxland
addikt

Dehogy nincs, kevered a kínai ROM-os telefonokkal, azokon nincs Android Auto, minden global ROM-os modern telón megy az AA. Apple CarPlay meg ne is legyen egy androidos telón :DDD .

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#31) worxland válasza Timer (#20) üzenetére


worxland
addikt

Már nincs senki, akinek ne lenne (kivéve Apple), legfeljebb ide nem hozzák.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#32) Snoop27 válasza worxland (#30) üzenetére


Snoop27
őstag

Igazad van, valóban keverem, valószinű a kinai romos V2-ről volt szó, hogy azon nem volt AA. :B

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#33) nuke7


nuke7
veterán

Vajon technikai korlátja van annak, hogy tényleg kis foldable (és nem flip) telefont csináljanak..? :F
5” képernyő és kinyitva ilyen tepsi… vagy ez marad a flip..? Azon mekkora a legnagyobb csukott képernyő? 2,8”?

https://youtube.com/user/nuke7

(#34) opr válasza nuke7 (#33) üzenetére


opr
veterán

Ezt most nem értem, ezt hogy kéne elképzelni?
Simán csak hogy 5" körül van csukva és oldalra nyílik úgy érted?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#35) Z_A_P


Z_A_P
addikt

és a plasztikréteggel fedett felületet jóval könnyebb megkarcolni.

Ez csak a belso kijelzo, ugye?
A kulso gorilla glass?

OK

(#36) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Miii?????

Már, ha 800 ezer forint gyors elköltésre vár

:Y :Y :Y

:O :O Akkor ez sem lesz nekem, pedig a telefont 2/3 idoben bongeszesre hasznalom, arra pedig tokeletes lenne a nagy kinyitott kepernyo :U :U :O

OK

(#37) Snoop27 válasza Z_A_P (#36) üzenetére


Snoop27
őstag

Esetleg kereshetsz aprón egy Vs-t, az már egész jó árban kapható.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#38) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

Akinek van / tervez venni: Nem zavar titeket, hogy a belső kijelzőt nem védi rendes üveg? Értelemszerűen nem kötelező körömmel végigkarcolni, de személy szerint addig biztos, hogy nem vennék hasonló kaliberű készüléket amíg meg nem oldják, hogy ne karcolódjon mindentől is.

szerk. főlet annyiért amennyit kérnek érte..

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#39) opr válasza Hadeska22 (#38) üzenetére


opr
veterán

Abszolut nem. Fold4-et es hasonlo zsaneru cuccot en sem vennek, mert belemegy a minden IS (res van csukva a ket oldal kozott ugye), de az uj zsanerral abszolut vedett a belso kijelzo, a kulso meg ugyanugy GG, mint minden mas felsopolcos telon.
Augusztus ota van Fold5-om, imadom. Belso kijelzo is termeszetesen makulatlan. En mar biztos nem terek vissza a hagyomanyos "candybar" telefonokhoz, ez a fold erzesre szamomra kb akkora ugras, mint anno a SonyEricsson nyomogombosrol a htc Desire HD.

Mint felhasznalo, szamomra az igazi ugrasok telefon teren, amit nem csak iteracionak, hanem rendesen ugrasnak ereztem:
Siemens C35 -> SonyEricsson T610 (szines kijelzo, fotozas)
SonyEricsson T610 -> K750, W800 szotfverrel (zenehallgatas telefonrol, jo minosegben, tenyleg jo kamera, elso alkalom, hogy eleg egy keszuleket magaddal vinni, nem kellett telefon+walkman/discman/mp3 lejatszo/akarmi)
SonyEricsson P990i -> htc Desire HD (Elso igazan hasznalhato okostelefon, imadtam)
Utana sok ilyen-olyan okostelefon, de a dHD ota semmitol nem estem hanyatt, egeszen mostanaig, amikoris
Samsung Note10 -> Fold5

Na, ez a Note10 -> Fold5 valtas ez legalabb akkora ugrasnak erzodik, mint anno a dHD-re valtas. Ertem, hogy nincs mindenkinek szuksege ra (ugyan ezt mondtak amugy az okostelefonokra is anno), meg ertem azt is, hogy brutalisan draga (szinten ugyan ez volt az okostelefonoknal eleinte), de ossze se lehet hasonlitani. Meg mindig vannak gyerekbetegsegei a formanak persze, serulekeny belso kijelzo, most kezdik a gyartok megtanulni, hogy lehet igazan fasza zsanert kesziteni, kameraban a hagyomanyos csucsmodellek jobbak, stb. Na meg ott van az is, hogy szolgaltatasban onmagaban igazabol nem nyujt tobbet egy hagyomanyos okostelefonnal, szoval ez valoszinu nem levaltani, hanem inkabb kiegesziteni fogja a "hagyomanyos" okostelefont, szvsz soha nem lesz olyan hirtelen roham es valtas, mint anno az okostelefonokkal volt. Viszont aki ki tudja hasznalni, sokat olvas, netezik, esetleg munkara hasznalja (pdf-ek, excel doksik, stb), ott ossze se lehet hasonlitani, mekkora az elonye egy jo foldnak. Bonusz, hogy szerintem meg 2-3 ev, es meglesz a nyero zsaner recept, szerintem kb akkor lesz az a pont, amikor elkezdenek szallingozni a tenyleg elerheto, kozepkategorias (tehat boven 1000 dollar/euro alatti) foldok. Ott fog igazabol eldolni, hogy igazam lesz-e, es el fog-e terjedni ez a forma/megoldas, vagy nem. Szerintem el fog, nem lepne meg, ha 5 ev mulva a kozepkategoria es afeletti keszulekek minimum 25-30%-a fold lenne.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#40) Beantech válasza Hadeska22 (#38) üzenetére


Beantech
tag

Szerintem annyira nem sérülékeny mint a "nincs rendes üveg" alapján gondolná az ember.
2 éve van kb. fold 3-am, használtam gyári fóliával, fólia nélkül, és utángyártott fóliával is mindegyikkel szoktam jegyzetelni a tollal is. De még a mai napig nem nyomtam be a kijelzőt és nincs rajta karc sem. (A fólián se). Pedig használom rendesen a telót és kb. 1 éve tok nélkül és egy esést is túlélt (tok nélkül). Nem azt mondom hogy nem lehet megsérteni mert meglehet pl. gyereknek nem adnám játszani mert annak tuti rossz vége lenne, persze az biztos hogy 800-at én sem adnék érte.

(#41) nuke7 válasza opr (#34) üzenetére


nuke7
veterán

igen, úgy. Az normális méret lenne csukva, még használható képernyővel, könnyen kezelhető, szállítható, aztán ha kell a nagy akkor kinyitni... :K

https://youtube.com/user/nuke7

(#42) opr válasza nuke7 (#41) üzenetére


opr
veterán

Az otlet amugy nem rossz, nekem is tetszene egy ilyen.
Szerintem ami az utjaban all:
- Igy is alig fernek el. :DDD
- A zsaner "vastagsaga" nem csokken a kijelzomerettel, szoval lehet hulyen nezne ki szegeny.
- A tapasztalat az, hogy az emberek a kisebb kijelzos telefonokert csak kevesebbet hajalandok fizenti, ha ugyan annyi a cucc, szinte mindig mindenki a nagyobbat veszi, es hat itt az a faramuci helyzet, hogy a kisebbet gyartani pedig tippre meg dragabb es nehezebb lenne, mint a nagyobbat.

De amugy igy belegondolva nekem is nagyon tudna tetszeni, plane ha 5" korul, 16:9-es keparannyal oldanak meg a kulso kijelzot. Belso kijelzo igy 8:9 (16:18) lenne, ami kozel negyzetes, ennek minden elonyevel es hatranyaval, de szerintem ennyi hatrany beleferne.

Talan egy ~3-4 ev mulva eljut oda a technologia, hogy megvalosithato legyen. Biztos sok ember enne a kis telefon-nagy kijelzo kombinaciojat, en biztos jo alaposan megtaogatnam.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#43) nuke7 válasza opr (#42) üzenetére


nuke7
veterán

nekünk asszem marad a razr+ ... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#44) flexxx2 válasza Sooo (#2) üzenetére


flexxx2
őstag

Jó lenne ha kéne az a TV, de nem kell. Csökkentsék az árat 160 ezerrel.

(#45) opr válasza nuke7 (#43) üzenetére


opr
veterán

Hat, jogos, valahogy abba is beletuszkoltak. Mondjuk vannak is kompromisszumok, de vegulis lenne extra hely is. Akkor passz. Azt nem tudom, hogy mennyire nezne ki hulyen az oldalso zsaner+kis kijelzo kombo, ez meg lehet egy akadaly.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#47) boxer968


boxer968
csendes tag

Nincs vizállósság, nincs vezeték nélküli töltés! Egy 800ezres telón! És a szervizelhetőség?... marad a jó Fold 3-as👍

(#48) Exelsior válasza boxer968 (#47) üzenetére


Exelsior
senior tag

nekem a fold 4. Nekem innen nem érdemes cserélni. Nekem is akkora ugrás sima mobilról hogy ha bírja marad évekig még.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#49) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet.

A jövő most van

(#50) Snoop27


Snoop27
őstag

Berendelte már valaki?

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.