Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fade_Away


Fade_Away
őstag

Kerestem a keresővel de csaknemtaláltam ilyen topicot.

Kérdésem: Kinek mi a véleménye a MOon kapható pasztákról. Rendes tesztet hollehet ezekrőla termékekről találni. Tényleg jó a fogkrém? :)

Zalman al-cu hoz adott paszta milyen minőségű? Vegyek rá mást?

(#2) Viktor77 válasza Fade_Away (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Jó amit a hűtőhöz adnak, a sima egyszerű fehér.

A fogkrémet komolyan kérdezted?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) westlake válasza Fade_Away (#1) üzenetére


westlake
félisten

teljesen jo a sima feher
(neha jobb annal amit a huto melle adnak...)

Play nice!

(#4) Fade_Away válasza Viktor77 (#2) üzenetére


Fade_Away
őstag

és a mustár? :)
bár állítólag a chilis ketchup az igazi! Ez komoly próbáld ki meglátod!


igazából az a bajom jön a nyár és nemakarom visszavenni procit 2300mhz rol.

polírozni fogom zalmant(ahoz képst mennyibe kerül egyaltalán nem sima!) és újrakenem. 600-1000ftn meg nemúljon a dolog szivessen befektetnék ennyit egy pasztaba ha segít -delta3Ct (poliral is nyerek 2-3C és úgymár nemkell félnem)

Másik bajom hogy, Pécsen szinte azt se tudják számtech boltokban mi is a hővezető paszta nemhogy eltudnának adni nekem....

(#5) Fade_Away


Fade_Away
őstag

Milött még vki ketchupot kenne a procimagra: NE TEGYE HÜLYÉSKEDTEM!!

ui: fogkrém, mustár se jó!!!

mert az emberi hülyeség néha határtalan... E)

(#6) Viktor77 válasza Fade_Away (#5) üzenetére


Viktor77
titán

Szerintem itt a PH!-n senki se próbálta volna ki, nyugi. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7) neduddki válasza Fade_Away (#4) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ha pecsen tengeted napjaid akkor javaljuk az Andorpapa nevu egyent, minth alattam volna egy mpcm nevu ujsagban vmi hasonlo tesztet Tule:- )))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8) moonman válasza Fade_Away (#4) üzenetére


moonman
titán

Szerintem ez teljesen sima.

(#9) Fade_Away válasza moonman (#8) üzenetére


Fade_Away
őstag

az enyém viszont nem :(

fényképezni meg tudni kell :]

(#10) moonman válasza Fade_Away (#9) üzenetére


moonman
titán

Pech. De ne várj csodákat egy szaros 6600-tól :D

[Szerkesztve]

(#11) Fade_Away válasza moonman (#10) üzenetére


Fade_Away
őstag

mia 6600?

(#12) I_Am válasza Fade_Away (#11) üzenetére


I_Am
veterán

Nokia telefon.;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#13) eziskamu válasza Fade_Away (#1) üzenetére


eziskamu
addikt

De csak a Mentolos a jó, mert az olyan hűűs! :)
Amúgy mérte már valaki, hogy az olcsóbb ezüspasztának csúfolt paszták mennyire vezetik az áramot?

(#14) Fade_Away válasza I_Am (#12) üzenetére


Fade_Away
őstag

áhá

Namost akkor mien pastát vegyek? :)

(#15) I_Am válasza Fade_Away (#14) üzenetére


I_Am
veterán

Én kipróbáltam már sokfélét, eddigi tapasztalataim alapján a sima fehér (Zalman, coolink, blablabla) paszták között nincs különbség. Az arctic silverrel meg mostanában szívok ,mert nem akar a zalman alján egyenletesen eloszlani és csak eltartja aprocit ahelyett, hogy vezetné a hőt.
Fehér paszta kell Neked akármelyik boltból, csak ügyesen kell feltenni. (se nem sokat se nem keveset)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#16) Szél válasza Fade_Away (#14) üzenetére


Szél
tag

Szia! Én fLess-sel beszéltem egyszer és Ő mondta, hogy jó a sima fehér paszta, többek közt azért, mert az ezüstös cuccban akadnak nagyobb részek és ez nem szerencsés. Raadásul a fehér trutyi nem vezeti, az áramot, így nem tudod még véletlenül sem összekötni a hidakat a proci tetején :DDD. Szóval a fehér trutyi jó!

[Szerkesztve]

(#17) hungeek válasza Szél (#16) üzenetére


hungeek
senior tag

a jobb ezüstpaszták sem vezetik, annak ellenére hogy a neve ezt sugallja.

(#18) andorpapa


andorpapa
őstag

Az az igazság, hogy nincs nagy különbség a legtöbb paszta között, már ami a hűtést illeti. Az állag, kenhetőség és persze az ár már más téma. A mezei szilikon azért ajánlott, mert általában jól kenhető, könnyű letakarítani, nem vezeti az áramot (manapság már az ezüstösök nagyobb része sem), olcsó, és persze nem éri meg ezüsttel szívni másfél fok reményében.

Tudom, hogy nem illik ilyet reklámozni (viszont témába vág), de az áprilisi Magyar PC Magazinban eléggé alaposan körüljártam a kérdést, ott leírtam azt, amit a pasztákról tudni érdemes, természetesen teszttel megtámogatva. Ha van rá lehetőséged, csaklizd el valakitől egy olvasás erejéig.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#19) Szél válasza hungeek (#17) üzenetére


Szél
tag

Én külföldi oldalakon olvastam 1-2 fok különbséget az ezüstös javára. Nem tudom viszont ki tesztelte. A PC magazint még nem láttam.

(#20) baliii


baliii
senior tag

a feher szinu szilikonpaszta a jo
az ezustadalekos egy nagy kamu, aluminiumpor van beleszorva vagy mi...
ha netam veletlenul kicsit tobbet teszel belole a procira es befolyik a labakhoz... ejjjj mondjuk ahoz jo benanak kell lenni:)

(#21) Fade_Away válasza andorpapa (#18) üzenetére


Fade_Away
őstag

Köszönöm mindenkinek a hozzszollásokat megyek tescoba áprilisi Magyar PC Magazint olvasni(kifényképezem belőle a cikket)
:)


(#22) baliii válasza andorpapa (#18) üzenetére


baliii
senior tag

ha a magyarpcmagazinba irsz cikkeket ami a gamer tarslapja, akkor hogyhogy a pcguruban van prohardver rovat?
gamer forevö' :)

(#23) Esmein válasza moonman (#8) üzenetére


Esmein
nagyúr

Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Ez sima. :P


[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#24) zsolt501 válasza Esmein (#23) üzenetére


zsolt501
nagyúr

4. óra melóval

az enyém is ilyen lett csak az enyim ful réz

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#25) andorpapa válasza baliii (#22) üzenetére


andorpapa
őstag

Tiszta sor az egész: én eljöttem a PH!-tól, csak a Hűtés témakör moderációjában és persze a folyamatos ''észosztásban'' veszek részt, cikkeim, tesztjeim a PC Magazinban jelennek meg.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#26) moonman válasza Esmein (#23) üzenetére


moonman
titán

Jó, hát szar a kép, de qrvára ugyanilyen az enyém is. Polír meg minden hülyeség nélkül...

(#27) Esmein válasza andorpapa (#25) üzenetére


Esmein
nagyúr

Most vegyem meg a pcmagazint ?:D Naneee... nem veszek semmiféle magazint. bár lehet egyszer változtatok jó szokásomon.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#28) zsolt501 válasza moonman (#26) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ezt azért nem hiszem

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#29) Esmein válasza moonman (#26) üzenetére


Esmein
nagyúr

fényképezni meg én sem tudok. Egyedül a negros lett ugy ahogy elfogadható...

#28: miért, lehet mi fogtunk ki selejtet. Sima csak nem teljesen.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#30) zsolt501 válasza andorpapa (#25) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Feltehetnéd a cikket valahova az okulás kedvéért.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#31) _Volkovy_ válasza andorpapa (#25) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

:O :O :O :O

(#32) moonman válasza zsolt501 (#28) üzenetére


moonman
titán

Nem is várom el ;) Jól hűt és nekem ez elég.

(#33) Esmein válasza moonman (#32) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ez a lényeg. Én meg azon töröm a fejem hogyan lehet homokkal átfújni a bordát hogy karcos legyen és megnőjön a felülete :))

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#34) Fade_Away válasza Esmein (#23) üzenetére


Fade_Away
őstag

Te ezt így kaptad vagy políroztad?
Mert én k* nem így kaptam.... :(

(#35) Esmein válasza Fade_Away (#34) üzenetére


Esmein
nagyúr

4 óra meló.

Bővebben: link
Itt még van több képem is.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#36) zsolt501 válasza Esmein (#33) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Felejtsd el mert utánna minden por megragad rajta és baromi szar lessz takarítani.
Arrol nem is beszélve hogy amit a homok belemar azt a por 1-2 nap alatt elis tömi.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#37) moonman válasza Esmein (#33) üzenetére


moonman
titán

Júúúúj :DD Ha bejön sürgősen védesd le az ötletet! :C

(#38) Fade_Away válasza Esmein (#33) üzenetére


Fade_Away
őstag

:)

azon gondolkodtam, hogy mekkora kereslet van lég/víz hűtésre éshogy relatíve mennyire egyszerű ilyet csinálni.

szvsz lehetne evvel pénztkeresni is...



(#39) Esmein válasza zsolt501 (#36) üzenetére


Esmein
nagyúr

savval lemaratom ? :) Valahogy biztos lehet javítani rajta. Nem én vagyok a zalman hogy 1000 ből 997-nek kell ilyenre sikerülni. Nekem 1-nek kell megütni a mércét.

#38: Pl léghűtésre van ötletem, csak eszméletlen elvetemült :)

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#40) zsolt501 válasza Esmein (#39) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Utánna nézek neked de ne kúrd el a bodát szerintem savval

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#41) zsolt501 válasza zsolt501 (#40) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Sőtt most megnézem

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#42) andorpapa


andorpapa
őstag

Esmein: nem kell megvenni az újságot, ezért írtam, hogy lopd el valakitől.

Amúgy meg ne offoljuk szét a topicot, se ezzel, se a polírozással, mert annak van külön topicja, és máshová is befolyt már ez a Zalman-polírmánia, szóval tessék a megkezdett topicokban értekezni a témáról, itt pedig csak a hőátadó paszták kerüljenek említésre!

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#43) MarKoo válasza Viktor77 (#6) üzenetére


MarKoo
őstag

Azért tudok rá jelentkezőt. :))

Szerk.: #6

[Szerkesztve]

(#44) Fade_Away válasza andorpapa (#42) üzenetére


Fade_Away
őstag

Most nyissak egy topicot a zalman felületneövelés homokbefújással, maratással?
:)

(#45) andorpapa válasza Fade_Away (#44) üzenetére


andorpapa
őstag

Bátran, mert ilyenről még nem volt szó. De most én is kérdezek: mi köze van a Zalman homokfújásos felületnövelésének a hővezető matériákhoz?

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#46) Esmein válasza andorpapa (#42) üzenetére


Esmein
nagyúr

Igen, Mennyiért osztják amúgy az újságot ? Már csak azért mert 10e ft fölött nem szabálysértés a lopás :D

Én pl titan ezüstpasztát használok és elégedett vagyok vele. Macerás igaz, de 1x élünk, meg ritkán rakom össze a gépet. Jó ez nekem.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#47) Fade_Away válasza Esmein (#39) üzenetére


Fade_Away
őstag

haljuk, haljuk!

(#48) Esmein válasza Fade_Away (#47) üzenetére


Esmein
nagyúr

Inkább nyitni kellene valami léghűtőg moddolása vagy valami témát. Megyek is megnyitom, ne ide offoljunk.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#49) zsolt501 válasza Esmein (#46) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Van MSM messengered?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#50) Fade_Away


Fade_Away
őstag

Kicsit régi a topic de előjött egy meglepően érdekes probléma.

MBartonom 2600mhzn fut zalman alcu val, zalman pasztával. prime 2h futás után se adott semmi hibát.
aztán elkezdtek érdekes dolgok történni, kicsit visszavettem feszt, lejebbvettem mhzt és ment rendesen aztán egy idő után újra jöttek a hibák, lefuttattam egy prime95öt és 1 perc után elvette a proci vagy a lap a feszt a géptől, gondolom elérte a kritikus vagy beállított(60C) a proc.
Idegeskedtem kifulytam a port gépből, zalmanból de ugyanez történt: Elvette vmi a feszt a proc(géptől).
Leszedtem zalmant újrakentem és láss csodát fut 2600mhzn prime nemhibázik.

Ez volt 2hónapja.
Elöző 2hétben eljátszottam újra ugyanezt, ma kentem újra a procit és újra vígan fut 2600mhzn 1.8Vval. (Ennél többet vízig nemadok neki.)

Egy idő után eltünik a zalman paszta? vagy kiszárad? vagy miafene?!

Milyen pasztát használjak, kezd megrendülni a bizalmam ebbe a zalman pasztában.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.