Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33801) God Vazzeg válasza Tulku (#33796) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én jobban szeretem a párom, mint hogy megalázzam egy harmadikkal, de ha látom hogy benne lenne, majd visszatérek vele rá :D Szerencsére nekem már volt ilyenben részem, elég jó kis élmény :K

(#33802) kukinyo válasza Woodslave (#33800) üzenetére


kukinyo
addikt

Ebben nincs semmi ilyen "faxság".
Ez egy zsírnövelő "diétás" recept. ;]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#33803) csiben1


csiben1
tag

Üdv!

Valaki közületek csinálta/csinálja a testkompozició változtatásos étrendet. E szerint napi 2g fehérje és 3g szénhidrát kell tskg-ént. Ha van valakinek tapasztalata vele az megoszthatná nyugodtan, egyáltalán van ennek az étrendnek értelme? Sokan mondanak sokfélét, nektek mi a véleményetek?
Nekem első ránézésre szimpatikusnak tűnik, szívesen kipróbálnám, már ha van értelme.

You can walk straight through hell with a smile

(#33804) Eagl3 válasza N.Ferry (#33777) üzenetére


Eagl3
veterán

Tényleg nem vagy okos mi? :D

(#33805) N.Ferry válasza kukinyo (#33798) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Én is befejeztem,mondom én,hogy mindenki szarul tudja,ezt a nyűves értelmező szótárt is ki kell dobni a picsbe,minden elismerésem. :U :C

Más: Visszatérve a tészta hisztire,ma direkt kipróbáltam,a délelőtti 2 étkezésemnél a 2x150g rizs helyett 2x300g (direkt a duplájára emeltem) durum tésztát ettem.A többi a szokásos husi,brokkoli.Mondanom se kell,hogy még a dupla adag mellett is sokkal éhesebb vagyok,mint ha rizst ettem volna.
Lehet én működök szarul,de ha fel kellene váltanom a rizst tésztára,igen komoly mennyiséget kellene megennem,hogy ne érezzem magam éhesnek.

Koczó93 : Sütőzacskót próbáltad e már? Én nagyon szeretem mert nem kell hozzáadni semmi olajat,nagyon omlósra puhul a husi,de mégis a lehető legtöbb tápanyag bennemarad.
Zöldségnél én csak kiengedem a gyorsfagyasztott brokkolit,és ennyi,nem szoktam megpárolni.

Eagl3 : Tényleg neked is be kellett szólni,mi? :U

[ Szerkesztve ]

Walking Dead

(#33806) kolosanyi válasza N.Ferry (#33805) üzenetére


kolosanyi
veterán

Erre annyit, hogy én tök mindegy mit eszek, két óra múlva megéhezek, három óra amit még kibírok, négynél már nagyon morcos vagyok. Lehet az rizs, tészta, zabpehely vagy zsírszalonna, ugyanaz lesz az eredménye.

csiben1
Három hete kezdtem el. Abból már a második hetet töltöm betegen, úgyhogy nem vagyok valami reprezentatív alany. Mindenesetre nekem is szimpatikus, asszem vannak is itt páran, akik nyomják, majd leírják a tutit. Szerintem vágj bele.:)

[ Szerkesztve ]

(#33807) Eagl3 válasza N.Ferry (#33805) üzenetére


Eagl3
veterán

Egyedül vagy a véleményeddel másik legalább 5 emberrel szemben aki megnyilvánult. Érdemes lenne ezen elgondolkodni szerintem.

(#33808) N.Ferry válasza kolosanyi (#33806) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Persze,de szerintem nem mindegy,hogy mondjuk 150g rizstől 1.5-2 óra múlva éppen megéhezünk,vagy 300g tésztától 30 perc után idegbeteg vagy az éhségtől.
Én elhiszem,hogy kb. a 40 kg-s kölöknek tök mindegy tömegeléskor,hogy tolja orrba-szájba a tésztát a csülökkel és akkor nem lesz éhes,de mondjuk egy endo,mezo vagy épp keverék tipusú embernek nagyon nem mindegy,hogy hogyan tömegel és mit eszik,hogy ne pusztuljon éhen.Meg nem mellékesen,hogy tavasszal,vagy nyáron ne szo*assa magát szét a DIÉTÁVAL. ;]
:R

Eagl3 : Hol számoltál te legalább 5 embert nem tudom,de nem is akarok belemenni,neked is mindenben igazad van,tolhatod a pacsit kukinyónak. :C

[ Szerkesztve ]

Walking Dead

(#33809) kukinyo válasza Eagl3 (#33807) üzenetére


kukinyo
addikt

Ez már két mondat.
Az általa linkelt oldalon is csak eggyel kellett volna tovább lépnie.
Nem tudom milyen betegségben szenvedhet de érzésem szerint csak egy mondatra van hitelesítve.
A másodikat már felesleges is leírni, főleg ilyet.

(#33810) kolosanyi válasza N.Ferry (#33808) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nyilván, de én mezo-endo létemre nem éhesebb a tésztától, mint a rizstől. Sőt, a reggeli fehérjés zabpelyhes kajám másfél órát ha kibír. A diétánál, meg úgyis szarrá kell szopatnom magam. Ha deficitben vagyok, állandó az éhségérzetem, akármit is ettem. Sőt, amíg szívtam azt a köcsög bagót, addig is, pedig az elvileg étvágycsökkentő. Mégsőtebb, ha belegondolok, én állandóan éhes vagyok. :D

(#33811) Eagl3 válasza N.Ferry (#33808) üzenetére


Eagl3
veterán

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

A teljesség igénye nélkül.

(#33812) Dicker


Dicker
őstag

Most nem jössz a számokkal, pedig a tészta is hasonló a rizshez, csak több a fehérje benne. Meg a sok hülye testépítő is minek eszik tésztát. :)

(#33813) N.Ferry válasza kolosanyi (#33810) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Hát ez az én is állandóan éhes vagyok,ezért kell jól kitapasztalni,hogy mit egyek,amivel ezt aránylag kompenzálni tudom. :)
Sose voltam a híve az eszetlen tömegelésnek,főleg most,hogy egyébként is van rajtam jópár kg zsír.. :(
Egyébként jegyezd meg egy életre,hogy nincs olyan,hogy diéta,a kukinyó is megmondta! ;]

Eagle3 : Na kokó macival meg deszarral is lepacsizhatsz,nekik is mindenben igazuk van! :C :DDD :R

[ Szerkesztve ]

Walking Dead

(#33814) Shadowbull válasza csiben1 (#33803) üzenetére


Shadowbull
addikt

napi 3g/tsg szenhidrattal szerintem en elhiznek mint a diszno...

ezek az ertekek nincsennek kobe vesve, neked kell kitapasztalni.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#33815) kukinyo válasza Eagl3 (#33811) üzenetére


kukinyo
addikt

Tényleg kár belé a hozzászólás.
"hogy nincs olyan,hogy diéta,a kukinyó is megmondta"
Pont az ellenkezőjét állítom, minden célirányos étkezés diéta.Legyen akármi a cél vele.
Ennyit erről.
Már az egész család ezen röhög. :DDD

(#33816) Tulku válasza Shadowbull (#33814) üzenetére


Tulku
veterán

Ezek szerint ha mondjuk 80 kiló vagy és beviszel 240 g ch-t (1128 kcal) és mondjuk 100 g fehérjét (470 kcal) akkor 1600 kcal-tól elhíznál? Edzés mellett? Férfiként? Ez kissé hihetetlen...szerintem a bevitt zsírmennyiséget kell nagyon megnézni, komplex szénhidrát ha megfelelő az életvitel nem okozhat elhízást ilyen mennyiségben...

ps: zsír mennyiséget szándékosan nem írtam...

(#33817) Shadowbull válasza Tulku (#33816) üzenetére


Shadowbull
addikt

Konkretan 100 kilo vagyok, vagy egy kicsivel alatta. Amikor 110rol jottem lefele, napi 200g alatti szenhidrat volt, mar nem emlekszem konkretan. Es az utolso nehany kilo keserves volt.

Egyebkent lehet tulzas volt az "elhiznek mint a diszno" kitetel, de szerintem normal etrendben 300g-mal nekem none a zsirom edzes mellett is(aerob nelkul)

ezt teszi az ulomunka, lofasz energiat sem fogyaszt az ember.

Ezert szeretem amugy a cbl-t: nem kell szamolgatni :)

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#33818) God Vazzeg válasza Tulku (#33816) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Attól függ endo vagy ekto.. Anyagcsere sebessége nagyon változik genetikától függően.. Zsír bevitel egy másik változó az egyenletben :)

(#33819) kukinyo


kukinyo
addikt

(#33820) stranger28 válasza Shadowbull (#33814) üzenetére


stranger28
addikt

Érdekes ez, nekem 3-nál kockahasam van. :DDD 6 körüli a tömegelős, pedig nem vagyok ektomorf.

(#33821) Yeffy válasza kukinyo (#33819) üzenetére


Yeffy
veterán

jaja, tényleg jópofa :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#33822) Shadowbull válasza stranger28 (#33820) üzenetére


Shadowbull
addikt

20 evvel ezelott nekem is az volt. Igy lassan a 40 fele ballagva azert mar maskepp neznek ki a dolgok.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#33823) Tulku válasza Shadowbull (#33817) üzenetére


Tulku
veterán

Mi az a cbl...csak nem clenbuterol?

Mert azzal valóban nem kell számolgatni :)

(#33824) Shadowbull válasza Tulku (#33823) üzenetére


Shadowbull
addikt

carb back loading...

clenbuterolt nem probaltam, es salbutamolon vagyok :) az ut.

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#33825) Tulku válasza God Vazzeg (#33818) üzenetére


Tulku
veterán

Na de 100 kilónál kevesebb mint 300 g szénhidrát minden nap? Mozgással? Férfiként?

Persze nem mondom, ha ennek felét edzés után viszi be a páciens előfordulhatnak balesetek (méginkább, ha egy része egyszerű cukor) de azért 1300 kcal energia egy 100 kilós testnek nem hiszem hogy raktározási funkciókat indítana el...

Mindegy én reggel megeszek 40 deka müzlit turmix-szal, aztán túró, turmix, csirkemell, esetleg még 30 deka müzli zsírmentes joghurttal....aztán megyek edzésre.
Utána csirkemell, turmix, gyümölcs (ja abból egy kiló alma naponta)

Én speciel meghalok 2-300 g szénhidráttól egy hét után és fejre is állok (környezemben pedig mindenki menekül előlem, mert rémlénnyé válok...)

Shadowbull: És ettől a béta receptor szimpatikomimetikumtól 3g szénhidrát/testsúlykg alatt nem mégy a falnak?

[ Szerkesztve ]

(#33826) Shadowbull válasza Tulku (#33825) üzenetére


Shadowbull
addikt

a salbutamollal felig vicceltem, az asztmam miatt nyomom gyerekkorom ota, ha kell. anabolikus hatasat sajnos meg nem volt alkalmam tapasztalni :O

a cbl-re valo felkeszulesnel nulla ch-n voltam 10 napig :) csak az elso ket nap volt szar.

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#33827) #40835072


#40835072
törölt tag

Marc Fitt mit szed /szedett ? :F

(#33828) Dexar007 válasza #40835072 (#33827) üzenetére


Dexar007
veterán

Hangyát.

Give me your cum,bull!

(#33829) wertigo1984 válasza Dexar007 (#33828) üzenetére


wertigo1984
őstag

Boxkesztyuben. :DDD

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#33830) Dicker válasza wertigo1984 (#33829) üzenetére


Dicker
őstag

Kukoricán térdelve.

(#33831) Casanova* válasza #40835072 (#33827) üzenetére


Casanova*
veterán

gombát,meg virágot. :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#33832) Morris válasza Dicker (#33830) üzenetére


Morris
veterán

vákuumos szobában ;] :D

(#33833) Shadowbull válasza Morris (#33832) üzenetére


Shadowbull
addikt

bekotott szemmel, hatrakotott kezzel :D

ki az a mark fitt?

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#33834) S e t h válasza N.Ferry (#32914) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hatodik perc után.
Biztos ők sem olvasták bunit.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#33835) Casanova* válasza S e t h (#33834) üzenetére


Casanova*
veterán

mert,miért? :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#33836) Coccolino_O válasza N.Ferry (#33740) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Olvasd vissza, hogy mire mit reagáltál, és ha még mindig így gondolod, nálad bizony problémák vannak. Szövegértésed nulla, nem azt írtam, hogy sertést kell enni non-stop, hanem hogy nem halsz bele, ha azt is eszel. Rizs-tészta hasonlat ugyanez. Tudom, Báni az isten, ő megmondta, hogy mit szabad és mit nem. Amúgy el nem tudom képzelni, hogy a csirkemellfilé mióta a legolcsóbb, amikor nálunk már 1380 kilója. És ez még olcsónak mondható.

(#33837) SchumiBácsi

Ne ez már valami :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#33838) Coccolino_O válasza SchumiBácsi (#33837) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Topikot tévesztettél.

(#33839) baluka6 válasza Coccolino_O (#33836) üzenetére


baluka6
aktív tag

A csirke a gazdagok kajája... :) [link]
Mondjuk a testépítő oldalakon mindig megmagyarázzák, hogy a csirke olcsó... max a csirkecomb olcsóbb mind a mell...de akkor se olcsó.

(#33840) N.Ferry válasza S e t h (#33834) üzenetére


N.Ferry
senior tag

:DDD
Lehet hogy ők sem olvasták,és természetesen neked is igazad van. :R

Coccolino_O : Igen,erre azt merészeltem mondani,hogy a sertés a pipihusihoz képest szar.természetesen igazad van! :R

Walking Dead

(#33841) SchumiBácsi válasza Coccolino_O (#33838) üzenetére

Sebaj, én levettem a videót azért :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#33842) Casanova*


Casanova*
veterán

[link] Valamit nem értek, a pékek miért emelik meg több esetben a kenyér árát, ha abban a liszt mennyisége elenyésző, mint írják nincs is benne. Vajon miért nem lehet közzétenni, hogy mi van a kenyérben, úgy mint más termék esetében ? Miért titkos a kenyér összetétele?

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#33843) kolosanyi válasza SchumiBácsi (#33837) üzenetére


kolosanyi
veterán

Na, pont ezt a faszit linkeltem offban a múltkor, ahogy a csajával edz. Nem semmi, amiket csinál, de nekem ez már vékony. A szárazságát kicsit irigylem, de szerintem elférne rajta még izom bőven. Nézd meg a nehéz súlyos gyakorlatokat, tipikusan nem tud jól dolgozni vele, hiába csinál meg mindent a testével. Akkor inkább már egy profi crossfites, aki ha kell, guggol böhöm nagy súllyal, de tud kötelet is mászni, meg húzódzkodni, tolódzkodni stb.

(#33844) Unsign válasza Shadowbull (#33826) üzenetére


Unsign
tag

Ez igy van. Par nap es nincs inzulin ingadozas es ch ehseg. Hetek ota heti 5-6 napon nem viszek be szenhidratot. Fogyok heti kozel 1 kg-ot, edzes is jol megy, energikus vagyok, nincs a zabalas utani nehez erzes. Erdemes kiprobalni, aki fogyni szeretne, max nem jon be. En mindig kuzdottem a dietaval, csirkerizzsel, de ez.mukodik. Hizekony tipus vagyok. Napi 4-5 fott tojas, hus, este gorog salata, lenmagolaj, neha keves virsli, sonka es persze feherje. Par nap utan nincs kedve az embernek elcseszni az egesz hetes periodust felrekajalassal, ezert mukodik. Ja, es minden szombat unnepnap :) dieta off

(#33845) kukinyo válasza Woodslave (#33800) üzenetére


kukinyo
addikt

Tessék, egy kis kóstoló :)

(#33836) Coccolino_O: Hagyd már abba.Reménytelen eset. :)

[ Szerkesztve ]

(#33846) Sotho válasza kolosanyi (#33843) üzenetére


Sotho
őstag

72,5 kiló és 1.80 állítólag, mocsokmisi akkor izmosabb :D

[ Szerkesztve ]

(#33847) Unsign válasza Sotho (#33846) üzenetére


Unsign
tag

Mint egy etiop hosszutavfuto, csak azok nem bohockodnak rudon mint egy olcso call girl :))

(#33848) Coccolino_O válasza baluka6 (#33839) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Szerintem ilyen fizuk mellett semmi sem olcsó, ha normálisan akar kajálni az ember.

N.Ferry: A probléma nem ezzel van, hanem azzal, hogy érvek nélkül tetted ezt. Bocs, de a sertés sz@rabb nem érv, maximum a saját véleményedet tükrözi. Támaszd alá érvekkel, hogy miért rosszabb, vagy pedig ne okoskodj a semmire.

(#33849) bognar110


bognar110
őstag

Valami olcsó jó fajta fehérjét tudtok ajánlani ?

(#33850) kukinyo válasza bognar110 (#33849) üzenetére


kukinyo
addikt

Tojás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.