Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105151) madle válasza CptAdamica (#105150) üzenetére


madle
őstag

Értsétek már meg, hogy a gyógyszeres doppingot azért találták ki, hogy az élsportolók miliméteres határait áttörjék. Persze a mai világban rámentek a hobbi sportolók is, vagy saját határaik leküzdése céljából, vagy hiúságból, hogy nyárra milyen kurva jól fog kinézni, sajnos utóbbinak nagyobb az aránya, ezért mindenki azt gondolja, hogy a hülye gyerek a Balaton Soundról megint teletolta magát a szemessel tavasszal.

Én véleményem, hogy csinálja aki akarja, nekem nem baj, azokat meg végképp nem fogom lenézni emiatt akik észszerűen saját korlátaik leküzdése céljából csinálják. Persze akik lustaságból......A hegymászós hasonlat teljesen igaz erre a kategóriára.

(#105152) negyedes


negyedes
addikt

egy hete nem jutok el terembe, megfaztam es meg az allergiam is kijott. :(( :((( mondjonle a pollen!

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#105153) Woodslave válasza CptAdamica (#105150) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó példa bár helikopterrel nem a kék túraösvény végén lévő kilátóba juthatsz csak gyorsabban (mondjuk oda is gyorsabban az igaz) , hanem a mellette lévő hegynek a tetejére... (vagy lezuhansz ha nem tudod vezetni). :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105154) Apollyon válasza madle (#105151) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Azért "vicces" látni amikor naturál versenyzőket mutatnak a színpadon, mintha egyáltalán semmi izom nem is lenne rajtuk ahhoz képest hogy a nagy "sztárok" hogy néznek ki. Szóval itt nem miliméterekről van szó. Meg azért megnéznék egy Big Ramy-t koksz nélkül vajon hogy nézne ki, tizedakkorán.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#105155) CptAdamica válasza madle (#105151) üzenetére


CptAdamica
veterán

Természetesen én sem nézem le a profi testépítőket, akik ebből élnek. Inkább csak a Nyúl Bélákat, akik szezonálisan edzenek és akkor is csak cuccal. Ez kimaradt az előző hozzászólásomból. :)

(#105153) Woodslave :D

Megyen!

(#105156) Zola007 válasza madle (#105151) üzenetére


Zola007
veterán

Én csak azt nem szeretem, mikor erről nyilvánosan van szó.
Aki akar, talál róla elég szakirodalmat hivatalos vagy kevésbé hivatalos forrásból.
De ahányszor felmerül ez a téma, nem látom hogy bármit is hozzátenne a fórum színvonalához.
Ellenben ha pl. ma benéz ide egy kezdő, akkor annyit lát, hogy 50 hsz doppingról szól és ezért van elkönyvelve a súlyemelés és testépítés bármilyen szintjén az ember "kokszos ko:cso:gnek felfújt izmokkal"

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#105157) brownus válasza Woodslave (#105137) üzenetére


brownus
veterán

mint a könnyű drogok!? azért illegális mert a gonosztól van mind és egészségtelen? :) :N

(#105158) nitro16 válasza CptAdamica (#105150) üzenetére


nitro16
senior tag

Teljesen igazad van.

Én a kis "tájékoztató jellegű irományokkal " sem a népet jöttem buzdítani csak leírtam, hogy aki netalántán beleugrik ilyenbe az készüljön fel, hogy egy lutri. Egyre jobban az átverésről szól, mivel a pénz a mozgató rugó. És bár lehet egyeseknek az jött le, hogy "sztárolom és földi jónak/természetesnek, akarom beállítani egyáltalán nem így gondolom, és persze aki használja rövid/hosszú távon annak lehet akár komolyabb következménye is a dolognak(senki nem jós, hogy tudja mi lehet vagy mi nem).
Én se csináltam már 2 éve, sokat tudok róla ennyi.

Zola007: Megértem nem is lesz több, ami meg ezt illeti ezért van elkönyvelve a súlyemelés és testépítés bármilyen szintjén az ember "kokszos ko:cso:gnek felfújt izmokkal" ez azért van mert itt szembetűnő a dopping használata ezért annyira elítélendő, míg az úszók, biciklisek,futok,kajakosoknál nem. :R

[ Szerkesztve ]

(#105159) madle válasza Zola007 (#105156) üzenetére


madle
őstag

Ebben igazad van természetesen. Csak egy kérdésre adott válaszból jött ez, hogy "a profik hogyan csinálhatják?"

(#105160) Zola007 válasza nitro16 (#105158) üzenetére


Zola007
veterán

melyikből van több a reklámokban: testépítőből vagy maratonfutóból?
na ezért szembetűnő, nem az izomméret miatt

bármennyire is fura még a golfozók is doppingolnak, csak ott nem akarnak ezzel boldog-boldogtalannak golfütőt eladni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#105161) kolosanyi válasza Woodslave (#105129) üzenetére


kolosanyi
veterán

Amúgy már nem is érdekel. Erőre megyek, nem esztétikumra. Mellette azért nem akarok zsíros állat lenni, de az akkor se történt meg, amikor junkfoodon éltem, most legalább egészséges dolgokat eszem.

(#105130) Zola007
Nem mondtam, hogy nem működik, tök jól erősödök vele, aminek örülök. Inkább azt érzem, hogy ez egy haladó terv, havi 2,5 kilós progresszióval, ami nekem kevés. Gyorsabb ütemben tudok fejlődni, mivel nem vagyok haladó szinten. Az utasításokat betartom, az 5/3/1 lényege az, hogy minden edzésen van csúcsszéria, ahol az adott súllyal 5 vagy 3 vagy 1 ismétlést kell minimum produkálni. Na most az 5 ismétlés helyett általában minimum 8, de inkább 10 szokott menni, mivel edzésmaxból számol, ami a valódi 1RM 90%-a. Tehát az 1RM 90%-ának a 85%-a az 5 ismétléses súly.

A madcow egy intenzívebb program, gyorsabb a progresszió üteme, ezért hamarabb meg is reked az ember. Viszont én november óta csinálom ezt, szóval korántsem aknáztam ki a bennem rejlő potenciált.

(#105131) Zola007
Elvileg kalóriadeficitben vagyok, mégse fogyok. Nyilván azért, mert nem vagyok deficitben, de hangsúlyozom, nem zavar. Erős akarok lenni, nem szép. A beállításokat automatikusan generálta az óra a fitness tesztjével.

(#105134) nitro16
Én amúgy is napi háromszor akarnám, mégse nézek ki úgy mint egy koxos. Kár, hogy nem ezen múlik. :D

(#105144) Angel2014
Ki akarom hozni magamból, amit hobbi szinten, naturálban ki lehet. Ha összejön a 150/200/250-es fekvenyomás/guggolás/felhúzás, el is megyek valami kis versenyre. Nem azért, mert lesz esélyem, hanem mert az ilyen események segítenek a fejlődésben szerintem.

(#105162) CptAdamica válasza Zola007 (#105156) üzenetére


CptAdamica
veterán

Inkább mondanám a médiát, mint buzdító eszköz. Például Győzike, vagy a lófejű Berki, akik nyilvánosan felvállalják, hogy ők ezt meg ezt tolták... :(

Megyen!

(#105163) Woodslave válasza Zola007 (#105160) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én mindig ezt mondom, hogy ez a legundorítóbb aspektusa ennek a sportnak. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105164) Zola007 válasza kolosanyi (#105161) üzenetére


Zola007
veterán

"Gyorsabb ütemben tudok fejlődni,"
egyelőre, aztán meg megállsz mint a cövek
a fejlődés hullámzó, nem írható le egyetlen ívvel vagy egyenessel

az óra fitness tesztje annyit ér mint halottnak a csók, ha van egy laborban mért Vo2max értéket, onnantól kezdve érdekes, hogy mit mutat, addig ne foglalkozz vele

"tehát az 1RM 90%-ának a 85%-a az 5 ismétléses súly.:"
magyarul 76%. Az egy 9-10 ismétléses tartomány, ne csodálkozz rajta ha megy belőle 9-10.
vagy nem tudod a valós 1RM-ed.
Ez egy max effort tábla, ami szerintem az eddigi legpontosabb amit ismerek
1 Rep Max Percentages
Reps % of 1RM
1 100
2 95
3 90
4 88
5 86
6 83
7 80
8 78
9 76
10 74
11 72
12 70

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#105165) GoTReX


GoTReX
őstag

Végigolvasva az összes hozzászólást jó volt olvasni arról aki ért is kicsit hozzá,és mindemellett hülyeség ezt full tabuként kezelni.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#105166) userxy válasza Zola007 (#105156) üzenetére


userxy
őstag

Boldog boldogtalan kezdő haladó master sokan koxolnak a testépítésbe és erőemelő sportokba.

Hiába illegális.

Engem egyedül az zavar, hogy naturálnak akarja eladni magát. Ha már szedi, vállalja fel aztán ennyi. :)

Az idő pénz.

Ha valakinek van pénze arra, hogy fele idő alatt kibassza magát mint naturál társai azzal nekem nincs bajom. Csak akkor vállalja szépen, hogy hát igen volt pénz idő az nem aztán ez lett.

Nem kell az álszentség mellé.

[ Szerkesztve ]

(#105167) Woodslave válasza brownus (#105157) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kb. amúgy azért az mert a társadalom túl kicsi ahhoz, hogy elvegyék tőle a hőseit. Nyilván az értelmesebben gondolkodó emberek talán tudják hogy mi van, de a nagy átlagnak mint ahogy semmihez ehhez sincs fingja se. Mi lenne itt ha kiderülne, hogy ezek a kiváló emberek, akik olyan sok dicsőséget hoznak az országnak olyan csúnya anyagokat használnak ami tönkreteheti az egészséget és akkor minden gyerek aki felnéz rájuk és olimpikon akar lenni ugyanezt csinálná.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105168) Woodslave válasza Zola007 (#105164) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de legalább Jim Wendler létezik ez is valami nem? ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105169) Zola007 válasza Woodslave (#105168) üzenetére


Zola007
veterán

Létezik
de legalább ő nem titkolja :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#105170) kolosanyi válasza Zola007 (#105164) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem baj, akkor jön a deload. :)

Nem is gondoltam, hogy túlzottan érdemes alapozni az óra tesztjére.

Igen, ezt szombat óta én is ismerem. Hogyne tudnám a maxokat, pont a múltkor mértem fel. Na mindegy, az a lényeg, hogy erősödök, ha ennek a 12 hetes ciklusnak vége, akkor meg kipróbálom a madcowt, mert jókat olvastam róla. :)

Az 5/3/1-ben igazából az tetszik a legjobban, hogy baromira univerzális és variálható. Egy jó tervnek gondolom összességében.

[ Szerkesztve ]

(#105171) Zola007 válasza kolosanyi (#105170) üzenetére


Zola007
veterán

egyedül mérted fel a maxod?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#105172) rwin5


rwin5
őstag

Na én mától belekezdtem egy diétába, gondolom lejön rólam vagy 7-8kg, pedig, ezért is nem akartam, de a nyári forma így gyenge a fedettség miatt. Utoljára asszem 6 éve diétáztam akkor 67-8 kg körül leestem 57.9kg-ra belenéztem a tükörbe na mondom ezért, hogy cérna karom legyen nem éri meg a kockás has :D

Hány kardio kéne (főleg éhgyomrost csinálnék - előtte egy turmixot azért betolok) egy héten? kb 50 perc spinningre gondoltam 3-4? elég?

[ Szerkesztve ]

(#105173) Woodslave válasza rwin5 (#105172) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez komoly? Azt miért nem kérdezed meg egyből hogy elég-e ha 200 gramm ch-t eszel... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105174) -Mike- válasza rwin5 (#105172) üzenetére


-Mike-
addikt

Kardio előtt turmix? Wut?

(#105175) rwin5 válasza -Mike- (#105174) üzenetére


rwin5
őstag

Mi wut? Éhgyomrosnál kétféle vélemény van van aki szerint hamarabb jön el az izomégetés, mint a zsír van aki szerint meg fordítva, én amellett raktam le a voksot, hogy valamit tolni kell előtte. Nincs ebben semmi wut :)

(#105173) Woodslave: persze első héten már grammra fogom számolni a kaját, ne viccelj már

[ Szerkesztve ]

(#105176) kolosanyi válasza Zola007 (#105171) üzenetére


kolosanyi
veterán

Fekvenyomást és guggolást nem, felhúzást igen. Viszont biztos, hogy tudok még a technikán javítani, ami plusz súlyt jelent még anélkül is, hogy erősebb lennék. Ezen dolgozom.

(#105178) rwin5 válasza Woodslave (#105177) üzenetére


rwin5
őstag

ezt a koncentrációs táborral való példálózást szerintem felejtsd el, még ilyen szinten is :)

(#105179) Woodslave válasza rwin5 (#105178) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a kérdés lényegére utaltam.... :U melyre a válasz honnanafaxbóltudjuk... Olyan mintha azt kérdezted volna elég-e 200 gramm ch.

mi nem tudjuk mekkora vagy, te nem számolod a kaját nem tudod mennyit égetsz el spinning (ez az ami?) alatt. Honnan lehetne megmondani .

Egyébként meg logikusan is gondolkozva, ha iszol előtte egy 150 kcalos turmixot, akkor vajon mikor jön el a pont, hogy a szervezet a zsírhoz nyúljon... Persze a 3-500 kcal deficitet megkreálod ekkor is.

Biztos én vagyok ennyire qrva naív, de kizártnak tartom ha reggel éhgyomorra felülsz egy biciklire és tekersz 50 percet, akkor tényleg a szervezeted lebontja az aktív izomszöveted

ahogy kéred :D ne mondja senki hogy nem vagyok polkorrekt

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105180) HussarF válasza rwin5 (#105178) üzenetére


HussarF
addikt

Nem vagy te túl érzékeny ehhez a topikhoz? ;]

(#105181) negyedes válasza Woodslave (#105179) üzenetére


negyedes
addikt

spinnig=szobabicikli. :DDD

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#105182) GoTReX válasza userxy (#105166) üzenetére


GoTReX
őstag

Valahol olvastam ,hogy az illegális teljesítmény fokozók használata a Pedofilia után a leginkább titkolt /tagadott magatartásforma.(lásd Am. Profi baseball liga,vagy foci perek)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#105183) CptAdamica válasza GoTReX (#105182) üzenetére


CptAdamica
veterán

Itt is úgy említik, mint a legtitkoltabb dolog. [link]

Megyen!

(#105184) syl5 válasza HussarF (#105180) üzenetére


syl5
őstag

Biztos nem volt meg a megfelelő levezetés kúra után. :DDD

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#105185) madle válasza GoTReX (#105182) üzenetére


madle
őstag

Jaja, ez tényleg így van. :DDD

(#105186) celf válasza userxy (#105166) üzenetére


celf
őstag

Ha már szedi, vállalja fel aztán ennyi.
vagy csak kussoljon.
sztem amugy (remelhetoleg) mire mi oregek leszunk, ott fog mar tartani a tarsadalom, h megtanuljak hasznalni legalasian, oszinten, es az alszent kocsog konzervativ hozaallas kihal...

(#105187) GoTReX válasza celf (#105186) üzenetére


GoTReX
őstag

Vagy a jövő az hogy nem kúraszerű lesz,hanem belenyúlnak az alapokba,és olyan leszel mint a szárazhúsra tenyésztett marha.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#105188) Shingen válasza Zola007 (#105067) üzenetére


Shingen
addikt

Az még hagyján ha lent maradsz, a jó amikor állnál fel nem bírsz és a súllyal együtt elborulsz mint egy zsák krumpli. :D
Aztán meg téged néznek a terembe hülyének. :))
Pedig nem tudják az ember mennyire kihajtotta magát.

風林火山

(#105189) Woodslave válasza GoTReX (#105187) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez kéne milyen faxa lenne uszonylábú úszókat látni ;]
De még a forma1-ben is csak azt nézik hogy tudjál lassítani a fejlődést...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105190) Shingen válasza Apollyon (#105094) üzenetére


Shingen
addikt

:DD :DD :DD

風林火山

(#105191) Shingen válasza szuszinho (#105103) üzenetére


Shingen
addikt

De a bicepszet is övvel csináld, mint a nagy testépítők videoin látni. :DDD ;]

風林火山

(#105192) FIREBLADE78 válasza HussarF (#105125) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Mester. Ragd már össze az étrendem. Majd meghívlak egy felesre. :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#105193) Shingen válasza HussarF (#105180) üzenetére


Shingen
addikt

Sensitive.....

風林火山

(#105194) kolosanyi válasza FIREBLADE78 (#105192) üzenetére


kolosanyi
veterán

Reggelire spiro kardióval, ebédre vajas kenyér napcsival, estére meg winyó propival. Lesz tömeg, szálka és erő is bőven. ;]

(#105195) GoTReX válasza kolosanyi (#105194) üzenetére


GoTReX
őstag

Naaaa...A fehérkenyér hizlal ;]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#105196) GoTReX


GoTReX
őstag

Bcaa-t és/vagy Aminót használ közületek valaki? :U

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#105197) kolosanyi válasza GoTReX (#105196) üzenetére


kolosanyi
veterán

BCAA-t igen, hamarabb regenerálódok tőle. De lehet, hogy csak beképzelem, mindenesetre amíg akár placeboként is, de működik, addig jó. :))

(#105198) GoTReX válasza kolosanyi (#105197) üzenetére


GoTReX
őstag

Gondolkozok rajta,lehet veszek egy olcsóbb F2 tipusút. Glutamine?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#105199) kolosanyi válasza GoTReX (#105198) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ha telik rá és szeretnéd kipróbálni, miért ne? Max nem jön be, akkor ésszerűtlen kiadást eszközöltél, ami igazából irreleváns, mert hobbiról van szó.

(#105200) GoTReX válasza kolosanyi (#105199) üzenetére


GoTReX
őstag

Honnan tudod ,hogy nem a Mr. O-ra hajtok? :U ;] :F

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.