Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105161) kolosanyi válasza Woodslave (#105129) üzenetére


kolosanyi
veterán

Amúgy már nem is érdekel. Erőre megyek, nem esztétikumra. Mellette azért nem akarok zsíros állat lenni, de az akkor se történt meg, amikor junkfoodon éltem, most legalább egészséges dolgokat eszem.

(#105130) Zola007
Nem mondtam, hogy nem működik, tök jól erősödök vele, aminek örülök. Inkább azt érzem, hogy ez egy haladó terv, havi 2,5 kilós progresszióval, ami nekem kevés. Gyorsabb ütemben tudok fejlődni, mivel nem vagyok haladó szinten. Az utasításokat betartom, az 5/3/1 lényege az, hogy minden edzésen van csúcsszéria, ahol az adott súllyal 5 vagy 3 vagy 1 ismétlést kell minimum produkálni. Na most az 5 ismétlés helyett általában minimum 8, de inkább 10 szokott menni, mivel edzésmaxból számol, ami a valódi 1RM 90%-a. Tehát az 1RM 90%-ának a 85%-a az 5 ismétléses súly.

A madcow egy intenzívebb program, gyorsabb a progresszió üteme, ezért hamarabb meg is reked az ember. Viszont én november óta csinálom ezt, szóval korántsem aknáztam ki a bennem rejlő potenciált.

(#105131) Zola007
Elvileg kalóriadeficitben vagyok, mégse fogyok. Nyilván azért, mert nem vagyok deficitben, de hangsúlyozom, nem zavar. Erős akarok lenni, nem szép. A beállításokat automatikusan generálta az óra a fitness tesztjével.

(#105134) nitro16
Én amúgy is napi háromszor akarnám, mégse nézek ki úgy mint egy koxos. Kár, hogy nem ezen múlik. :D

(#105144) Angel2014
Ki akarom hozni magamból, amit hobbi szinten, naturálban ki lehet. Ha összejön a 150/200/250-es fekvenyomás/guggolás/felhúzás, el is megyek valami kis versenyre. Nem azért, mert lesz esélyem, hanem mert az ilyen események segítenek a fejlődésben szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.