Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105351) aleister


aleister
veterán

Szépjóreggelt! :)

Úgy néz ki majdnem fél év szopás után, sikerült letudnom a csuklóproblémám. Mindössze egy tubus Voltaren, egy kúra Joint X és egy bödön lóiszap ment belém. Egyetlen előnye volt a dolognak, az újrakezdés miatt minden gyakorlattól izomlázam van. :)

Két gyors kérdés:
1. Na mondom, mivel időm úgyis van, megnézek pár oktatóvideót még az alapgyakorlatokról is. Az oldalemelésnél ti is ezt a befordított csuklójú, hüvelykujj_lent_van megoldást csináljátok? Kipróbáltam, de nekem állati kényelmetlen. Eddig tök simán emelgettem nyújtott könyökkel minimálisan vállmagasság fölé.

2. Előddel mi van? :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#105352) celf válasza FollowTheORI (#105336) üzenetére


celf
őstag

nem szeretek magaslabdákat lecsapni, de azért majd mondd már meg, hogy kell medencét nyújtani. levédjük a módszert és meggazdagszunk

(#105353) Cassidey válasza Woodslave (#105335) üzenetére


Cassidey
senior tag

Nyilván nagyon kevés neki, de én értem mire gondol, feltételezem a hasa plötty és azért érzi úgy, hogy még mindig ott egy csomó zsír. Persze ha lenne izomtömeg nem is látszana zsírosnak a has sem ebben biztos vagyok. :)

(#105354) FollowTheORI válasza celf (#105352) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

;] Jólvan na... :R

Remélem érti mire gondoltam... :P

Ha majd le tud menni hídba, akkor jó lesz neki... :D

"A medence fő izomcsoportjai: a csípőhorpasz izom és a combhajlító izmok. Ezek a sok üléstől és a megfelelő nyújtás hiányában megrövidülnek, így előrehúzzák a medencét: a test egyensúlya máris megbillent."

Tessék, hogy tiszta legyen... ezeket kell nyújtani.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#105355) Ijk válasza IMIIKE1998 (#105311) üzenetére


Ijk
nagyúr

Has méregetés helyett el kéne kezdeni edzeni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#105356) celf válasza FollowTheORI (#105354) üzenetére


celf
őstag

most már az világos, mit akartál, hogy csináljon :) sztem amúgy jót írsz mint lehetséges okot, csak a dolgok neve nem stimmel.
amit idézel viszont hibás megint!

(#105357) Woodslave válasza aleister (#105351) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én úgy de van aki szerint a vállizületet xar helyzetbe hozza, tehát pont a hüvelykujj kéne hogy magasabban legyen nem ahogy ugye bb körökben tanítják.

de semmiképp nem nyújtott karral váll fölé :N

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105358) GoTReX


GoTReX
őstag

Nincs rossz mellem a testsúlyomhoz képest egyáltalán szerintem,de nem vagyok túl jó fekvenyomó ,elég kicsi súlyokkal dolgozok relatív.:S Gondolkoztam a Ch-t kicsit megnyomom (sztem eddig kevés volt) , és ráállok egy darabig a 6-os ismétlésekre 4 v. 5 sorozatokba az eddigi 4x8-10helyett. Szerintetek ez így segíthet? :U

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#105359) kolosanyi válasza GoTReX (#105358) üzenetére


kolosanyi
veterán

Csinálj egy erőnövelő programot. Rászánsz egy 6-8 hetet és elég sokat fog fejlődni a nyomásod.

(#105360) aleister válasza Woodslave (#105357) üzenetére


aleister
veterán

Köszi az infót!

Akkor már csak az érdekel, hogy hova tűnt Előd? :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#105361) GoTReX válasza kolosanyi (#105359) üzenetére


GoTReX
őstag

Elég csak mellre lebontva? :U

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#105362) kolosanyi válasza GoTReX (#105361) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hogy érted, hogy mellre lebontva? A fekvenyomás lesz az erőnövelésed alapja, mire kéne azt még lebontani? :D

(#105363) celf válasza celf (#105356) üzenetére


celf
őstag

vagy a combhajlitok vagy a csipo horpasz rovidul, ha a ketto egyszerre, akkor semmi nem tortenik, csak feszesebbek lesznek, elol, hatul az izmok.

de eleve bullshit mert mi az h combhajlito, olyan sincs, ha a combot hajlitom eltorik ;]

csipo izuletet hajlito es nyujto, ill. terd izuletet hajlito/nyujto izmok vannak.

[ Szerkesztve ]

(#105364) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Mióta betartom a kaját és normálisan edzek még szarabbul nézek ki. Felvettem a trikót,ááá :W vállam lófasz,szar minden,elegem van. Kox kéne már. Mindenki koxol,csak én fosok a koxtól. :O

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#105365) Shingen válasza Zola007 (#105313) üzenetére


Shingen
addikt

58 kilósan nem a lapos hason érdemes gondolkodni, hanem hogy mi legyen másnap ebédre. :DD
jah az elég sovány kategória.

風林火山

(#105366) Shingen válasza Woodslave (#105325) üzenetére


Shingen
addikt

80 de olyan picinek látom magam mint az állat..
Ismerős a szitu. :DDD

風林火山

(#105367) Shingen


Shingen
addikt

Ma Hát-tric volt, nem atta.

(#105364) FIREBLADE78 Nyomjad a koxot nem lesz semmi bajod. :DDD

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#105368) FIREBLADE78 válasza Shingen (#105367) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Aszonták szurit kell venni,attól nem lesz :N De most inkább benzinre költök

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#105369) Shingen válasza aleister (#105351) üzenetére


Shingen
addikt

Úgy néz ki majdnem fél év szopás után, sikerült letudnom a csuklóproblémám.

ha elkezdesz majd keményen edzeni, majd előjön ismét. :)

風林火山

(#105370) aleister válasza Shingen (#105369) üzenetére


aleister
veterán

Én is ettől tartok, ezért folyamatosan szedek majd mellette valami porcvédőt. Szerintem kipróbálom az Advanced Joint Support-ot. Egész jókat olvasni róla.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#105371) GoTReX válasza kolosanyi (#105362) üzenetére


GoTReX
őstag

Igy értettem,hogy nem egésztestes kell hanem csak a fny. fejlesztése.De utána is nézek:-)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#105372) Woodslave válasza aleister (#105370) üzenetére


Woodslave
nagyúr

figyelj a csuklótartásra. Sokan nem értenek egyet ezzel, meg kell egy idő amíg rááll az ember, sőt gyengébb is de egyenes csukló mindig. Fekvenyomásnál is, Ohp-nál különösen furcsa.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105373) Zola007 válasza Woodslave (#105372) üzenetére


Zola007
veterán

OHP-nál semmi furcsa nincs benne, csak a többségnek gyenge az első válla és ezért túl szélesen fogja, hogy az oldalsó váll és csuklya besegítsen
ha a knurlingből több mint 2-3-4 centi látszik a fogáson belül és nem vagy kétajtós szekrény, akkor tuti túl szélesen fogod

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#105374) Woodslave válasza Zola007 (#105373) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó de OHP-nél nálam úgy kényelmes, hogy a csukló hátra és a tenyérpárnán van a rúd. Nem úgy hogy tökegyenes a csukló (azaz a alkar egyenes folytatása - nem tudom értelmesebben írni)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105375) aleister válasza Woodslave (#105372) üzenetére


aleister
veterán

Persze, sima liba. Más elemeknél nincs is ezzel bajom. Itt is valahogy alkarból kéne elvileg ráfordítani úgy, hogy a csukló egyenes marad, de nekem ez még a 3. alkalom után is kényelmetlen. Szokni kell még.

Egyébként, ha egyenes karral csinálom az miért nem jó?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#105376) Angel2014 válasza Cassidey (#105286) üzenetére


Angel2014
addikt

Ezek hosszú tàvú kapcsolatok? Vagy csak elvisznek Zakopànéba?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#105377) Woodslave válasza aleister (#105375) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem mondtam hogy nem jó csak hogy én biztos nem úgy csinálom. Bár gondolom nem kiakasztott egyenesre gondolsz, de szerintem nagyobb súlyt tudsz használni ha hajlítva van és nem az oldalsó vállizom munkájának rovására.

De ha jobban érzed akkor csináld úgy ahogy eddig. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105378) KAMELOT válasza GoTReX (#105358) üzenetére


KAMELOT
titán

Szerintem kicsit jobban koncentrálnál a gyakoraltok során és lassan csinálnád negatívban erősödne a mellizmod! Mondjuk így!

(#105339) kolosanyi: Gyógyszer nincs ami van leírtam. Reggeli hasazás és carnitin. Így biztos nem lesz jo-jo effekt!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#105379) Woodslave válasza KAMELOT (#105378) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Reggeli hasazás és carnitin. Így biztos nem lesz jo-jo effekt! ezt akár Angel is írhatta volna :K

:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105380) Zola007 válasza Woodslave (#105374) üzenetére


Zola007
veterán

azért kényelmes, mert nem az alkarizmok tartják, hanem az ínszalag.

Rippetoe-nál jobban én sem tudom elmagyarázni:

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#105381) KAMELOT válasza Woodslave (#105379) üzenetére


KAMELOT
titán

Az így is van! miért mi a gond vele?

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#105382) Woodslave válasza KAMELOT (#105381) üzenetére


Woodslave
nagyúr

milyen jojo effektust akadályoz meg a reggeli hasazás? A "jojo" effektus azért van mert az ember a diéta után zabálni kezd és visszaszedi amit ledobott. Tök mindegy hogy hasaztál vagy carnitint szedtél. A jojo effektust az akadályozza meg ha nem hízol vissza. (vagy nem ugyanazt érted jojo effektus alatt mint én, akkor lehet hogy a hasazás és a karnitin akadályozza meg)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105383) Woodslave válasza Zola007 (#105380) üzenetére


Woodslave
nagyúr

bocs nem tudtam hogy most Rip lett a minden ;] De erről beszéltem igen.

De mondjuk ő nem [link]

I go thumbless on all of my pressing. However for overhead work, especially on the military press, it makes EVERYONE press more. I've never had a single person that pressed the same or less, after they switched to a thumbless grip for overhead work. It's an immediate improvement. This is because it move the bar just slightly closer in to your body, and in a much stronger path. It sits in closer to the center line of your body, and gives you a better "shelf" to press off of.

azaz egy oldalon van a hüvelykujj a többivel.. Ezt meg az általad A képen mutatott pozícióban elég nehezen tudod kivitelezni.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105384) Woodslave


Woodslave
nagyúr

lábedzésre érzett ingerencia = 0 :o

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#105385) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Sziasztok!
Segîtségeteket szeretném kérni tőletek mivel az életvitelem eléggé "hard".

Szóval nagyon megkoszonnem ha valaki nagyjabol leîrna nekem egy étrendet,menüt amit betudnek tartani.

12órás műszakban dolgozom, ez ugy nez ki,hogy 2 nap reggeles ( d.e 6 tol d.u 6ig) utanna 2 nap pihenő aztán megint 2 nap éjjeles ( d.u 6tol d.e 6ig)... Aztan 2 nap pihi.

Ezt 12 órás folyamatos muszaknak hivjak. Az alvásom borul mindig. Van ,hogy az edzeseim egybol melo utan kezdodnek. ( nem tul kellemes 12 ora melo utan edzeni).

Edzéseim úgy épülnek fel,hogy heti 2 kondi illetve heti 2 cross fit.

Olvasgattam ,utána jártam a dolgoknak ,hogy hogyan kellene táplálkozni de ilyen munkarend mellett nagyon nehez barmit is betartani ezert arra kernelek titeket, ha átlátjátok amit îrtam akkor egy menüt ha ossze állîtanátok nekem , azt nagyon megkoszonem.

Sajnos az edzeseim is ossze vissza vannak. Ha peldaul hetkoznap vagyok itthon akkor d.e jarok kondiba .

Tehát nem fix d.u. program nekem az edzés.

Nagyon szepen koszonom.

( bocs az ekezetekert)

(#105386) KAMELOT válasza Woodslave (#105382) üzenetére


KAMELOT
titán

jo-jo effekt az amikor gyorsan visszajön azt amit gyorsan leadtál, de ha szépen lassan adod le a zsírt akkor lasan is fog visszajönni! Nekm gyors a metabolizmusom, de ha kiahygyok egy hetet egyből lelassul és már megy is fel a hasra a zsír sajnos!

(#105385) AsusBoy: Amit javasolnék neked az inkább egy munkahely váltás vagy az éjjeles műszakot hadd ki. Az angyon odavág mindennek! Ha kondizol a cross fitet hadd ki.
12 órs műszakban tudsz enni?

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#105387) Shingen válasza AsusBoy (#105385) üzenetére


Shingen
addikt

Szóval nagyon megkoszonnem ha valaki nagyjabol leîrna nekem egy étrendet,menüt amit betudnek tartani.

Étrendet senki sem fog neked írni, nézz a neten utána.
Amit egyél:
Marhahús, csirkehús, csirkemell, rizs, krumpli, durum tészta, hal, zöldségek, zab, zsírszegény sajt, cottage cheese, tojás, túró, gyömülcsök, mogyoró, mandula.
Ilyenek....
Ebből meg olyan étrendet állítasz össze ami neked szimpi.

風林火山

(#105388) aleister válasza Woodslave (#105377) üzenetére


aleister
veterán

Abból gondoltam, hogy a BB direkt kiemelik, hogy mekkora nagy fontossága van, hogy a kisujj magasabban legyen a mozdulat végén, mint a hüvelykujj. Még Zsuzskó is kitér rá a videójában. :)

Egyébként ebben a videóban tök szimpatikus a lány .:)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#105389) FIREBLADE78 válasza AsusBoy (#105385) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Gondolom közalkalmazott vagy. Klinikán is lehet enni,nekem sikerült mindig. Mentőknél is,állandóan nincs riasztás ( pesti viszonylatot nem tudom,ott sok eset van). 2 napod pihenő,ennél jobb nincs is. Simán lefőzöd a kaját,igaz nem friss,de ez van.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#105390) GoTReX válasza AsusBoy (#105385) üzenetére


GoTReX
őstag

Szerintem keress olyat is aki megemészti helyetted,meg egy olyat aki beépíti. De nem valami kókányt aki zsírba építi,hanem olyat aki izomba.

Viccet félretéve fent említett dolgokból kell építkezni,az arányszámok meg alkat/aktivitástól függően. Fehérje 1,2-2 g /tsk, Ch 3-5g/tsk. Rizs csirke default,de nincs kőbe vésve. Én kb 3éve foglalkozom vele ,és van hogy okádásom van a monotoniától olyankor játszhatsz ezekkel.

(#105388) aleister : Te is "kitérnél" rá mi? :U ;]

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#105391) KAMELOT válasza GoTReX (#105390) üzenetére


KAMELOT
titán

Én 15 éve ugyan azt eszem. Más olcsó jó minőségű kaja sajnos nincs!

Azt kell megtudni, tud e valahogy táplálkozni a műszak alatt vagy nem! Mert azt sajnos nem írta le, így meg valamit is ajánlani felesleges. Alap mindig ugyan az csak be kéne osztani. Egyik nap rendesen enni másik nap meg éjjel enni az odavág rendesen a bioritmusnak. Aki edzeni akar az inkább váltson valami nappalos munkahelyet.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#105392) GoTReX válasza KAMELOT (#105391) üzenetére


GoTReX
őstag

Én is két műszakos munkarendben vagyok,kb vágom. Kitérés alatt durumtészta, teljes kiörlésű tészta, néha cs.comb , marha és tojat kombóra gondoltam,nem mekire.:)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#105393) KAMELOT válasza GoTReX (#105392) üzenetére


KAMELOT
titán

Akkor te sem vagy jobb helyzetben!
meki az nem kaja az valami szemét ami kajának néz ki! köszi, de 1500ft-ért nem fogok enni 30g nemtudom milyen eredetű húst! 1500ft-ért 1kg csibemellet veszek! :)

(#105394) kolosanyi: átlagról beszélünk. Nekem is van egy ismerősöm. Dolgozik majd karate edzést tart aztán elmegy lőni majd utána edz. Mellette naponta 60 szál cigi és lefut simán 40km-t. 50 éves! Amiket te mondasz azok SURVIVOR kategóriák. 10 000-ból 1 ember.

(#105395) madle: Pontosan az nem élet, hgoy dolgozol mint a hüle aztán tönkremész!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#105394) kolosanyi válasza FIREBLADE78 (#105389) üzenetére


kolosanyi
veterán

Van tűzoltó kollégám aki ahogy leadja a 24 órás szolgálatot, megy a mentőállomásra és veszi fel ott. A maradék egy szabadnapján meg önkéntes egyesületnél ad ügyeletet. Ennek ellenére jó fizikuma van, gyúr, félmaratonokat fut bevetési ruhában, úszóversenyekre jár stb.

(#105395) madle válasza kolosanyi (#105394) üzenetére


madle
őstag

csak élete nincs :D

(#105396) aleister válasza GoTReX (#105390) üzenetére


aleister
veterán

:K

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#105397) kolosanyi válasza madle (#105395) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mellette családja van, szóval nem tudom mit csinál. Egyszer kifaggatom, mert nem tudom beosztani az időmet. :D

(#105398) madle válasza kolosanyi (#105397) üzenetére


madle
őstag

Az is lehet, hogy csak az alvást skippeli, az elég sok idő nyereség :DDD

(#105399) troller válasza kolosanyi (#105397) üzenetére


troller
senior tag

"Mellette családja van"
Így már érthető, hogy mér akar mindenhol lenni, csak otthon nem... ;] :D

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#105400) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na eléggé atta. Guggolás 5-ök az utolsó 104kg 7x 74kg 22x. Fekvő lábhajlitó merev lábas szuperszett. Lábtoló lábnyújtó. Előtte toltam egy mig 21 protein szeletet :D
Kicsit variálni fogok. Push pull láb lesz heti 5 nap fogok edzeni

Troller: Lol de igaz ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.