Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#953) anulu válasza Jarlaxle (#951) üzenetére


anulu
félisten

a fő gond szerintem az, h a magyar WoW-osok nagy részének gőze nincs arról, hogy mennyi meló van 1-1 ilyen bossban. akik tudják, azok együtt örülnek velünk, akik meg nem, ők vagy irígységből vagy IQ negativus miatt fikáznak minket, ahol érnek.

1-2 olyan emberrel, akik azt hiszik, h azért haladunk, mert megvan a gearünk meg ''nolifer kockák vagyunk'' meghallgadtatnám 1-2 Al'ar wipe utáni ventri szövegelést (1st kill előttről).

részemről annó maximális tisztelettel gondolkodtam a Decurse tagjairól (jóvanna, akkor még nem ismertem Sleepet :DDD), és ha fizetett volna vki, akkor sem fikáztam volna őket.

nem értem, h miért van erre szükség. ahelyett, h úgy állnának a dologhoz, h ''ha melózunk, odafigyelünk, akkor lehet úgy haladni, mint a PE! ott a példa, gyerünk!''

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.