Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10951) Laccoss válasza Sub-ZeRo (#10950) üzenetére


Laccoss
addikt

Pl míg bezárogatja az ablakokat, futó programokat.. Vagy csinálsz egy parancsikont neki. De ne kötözködj, a parancs jó, az hogy hogy használja, már az ő dolga.

Win7nél amúgy meg amikor kilépsz, mutat egy ablakot, hogy erőltesse a programok bezárását.. nah ott ha nem az erőltetésre nyomsz, akkor is megszakad a leállítás.

[ Szerkesztve ]

(#10952) Sub-ZeRo válasza Laccoss (#10951) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ki kötözködik? Ha rányomsz hogy shutdown akkor jön egy képernyő hogy shutdown pörög az a sz@r majd leáll. Hova írja? Hogy oldja meg? Az asztalt sem éred el akkor hogy indítod el?!

Ja és nem a parancsal van a baj.
Ha meg azt akarod hogy kötöszködjek, ha már úgy vetted akkor tessék: legalább olyat mondj ami használható is. És nem a parancsra értettem, hanem hogy meg tudja oldani is. Ennyi. De ha nincs az a force shutdown akkor mit csináljon? Nekem is 10-ből egyszer van csak olyan képem.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10953) Laccoss válasza Sub-ZeRo (#10952) üzenetére


Laccoss
addikt

Lassabb gépnél, kevés memóriánál működőképes megoldás, míg kilépeget a programokból.

(#10954) DS39 válasza Laccoss (#10953) üzenetére


DS39
nagyúr

ki kapcsolja ki úgy a gépét hogy mondjuk 10 program fut? logikusan az ember bezárja a használt programokat, és utána kattint a kikapcsolásra, onnantól pár másodperc és vége.

(#10955) kleinguru válasza DS39 (#10954) üzenetére


kleinguru
addikt

A lusta:D

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#10956) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
Vettem egy OCZ Agility 3 120GB-s SSD-t és fel is ment rá a win7 szépen és jó gyors is lett, viszont: miután feltettem mindent az SSD-re meg a régebbi HDD-t is hozzáadtam akkor tűnt fel h jobb alul ahol az értesítések vannak ott jelen van az OCZ Agility 3 SSD és a Samsung HDD-m is és el lehet őket távolítani mint a pendrive-ot vagy külső HDD-ket, ez miért lehet, és hogyan tudnám onnan ezeket kiszedni? Eddig nem próbáltam h mi lesz ha rányomok az eltávolításra csak kicsit zavar h ott vannak alapból, amikor máskor nem volt ott, ez okozhat gondot?

Matthew 24:42

(#10957) eketomy válasza @matthew@ (#10956) üzenetére


eketomy
senior tag

Én úgy tudom, hogy ez akkor fordul elő ha a biosba be van kapcsolva valamilyen mód, de azt meg nem mondom hogy milyen!? AHCI-ben telepítetted az SSD-t? (csak mert úgy kell) ott nem állítottál vagy kapcsoltál be valamit, ami régebben nem volt úgy?

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#10958) @matthew@ válasza eketomy (#10957) üzenetére


@matthew@
őstag

Igen AHCI-ben telepítettem az SSD-t esetleg arról nincs infód/ vagy másnak h mi lehet a BIOS-ban másképp beállítva ilyen esetben?
Amúgy ilyen a lapom: Gigabyte MA770-UD3

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#10959) spiritex válasza Sub-ZeRo (#10909) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi szépen, megvan a választás, ASUS Xonar DX lesz, de még egy utolsó kérdés evvel kapcsolatban: szerinted, szerintetek tuti nem fog futni ez a bugos audiodg.exe nevű win7 process?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#10960) eketomy válasza @matthew@ (#10958) üzenetére


eketomy
senior tag

hát ha az ssd vásárlás előtt nem abba volt akkor az ahci mód hozta elő, de sztem lesz itt olyan aki meg fogja válaszolni a kérdést :)

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#10961) Sub-ZeRo válasza Laccoss (#10953) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ez akkor sem válasz a megoldásodra.

(#10959) spiritex Az audiodg.exe nem bugos, csak te az Enhancements -ket bekapcsolod és azért akad ki. Ezt már linkeltem egyszer.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10962) spiritex válasza Sub-ZeRo (#10961) üzenetére


spiritex
veterán

Hát oké, de alapból nem kéne neki kiakadnia. Ugyanis nem dísznek vannak az Enhancement-ek, nem azért vannak, hogy az ember kikapcsolja őket, mert a kikapcsolásuk nem nevezhető megoldásnak, hiszen akkor semmilyen Equalizer és semmilyen plussz hangszínjavító (Dinamika, Szóló tisztaság, Brilliance, Mélybasszus) nem fog működni, magyarul sokkal gagyibb lesz a hangzás.
Az tény, hogy az Enhancement-ek kikapcsolása megoldja a kiakadást, de milyen áron... ezért kérdezem, hogy egy profi hangkártyával, ahol szintén lesznek majd hangjavítások, ott is ki kell-e majd kapcsolnom őket, hogy ne okozzon az audiodg.exe 50 vagy 100%-os procihasználatot, mert akkor inkább nem veszek ilyen kártyát..

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#10963) Fire/SOUL/CD válasza creed33 (#10947) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Holnap lesz időm, ha gondolod írok egy egyszerű progit, amivel megoldhatod. (pl 5 másodpercről számol vissza mielőtt leállítaná/újraindítani a gépet és ezt teheti normál vagy force módban is, persze olyan gomb is kaphat helyet rajta, hogy ne várja meg a számlálót)

@matthew@ 10958 - [link] (konkrétan ez a deszka nincs benne, de annyiféle különböző van, hogy a Te deszkád BIOS beállítására is rá fogsz ismerni)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#10964) @matthew@ válasza Fire/SOUL/CD (#10963) üzenetére


@matthew@
őstag

Oksi, köszi a linket hétvégén átrágom a BIOS-t sztem :K

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#10965) Sub-ZeRo válasza spiritex (#10962) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ez nem a win7 hibája, még ha az ő exe-je is okozza a gondot, hanem az a fos alaplapi hangkártya drivere, ami semmire sem jó. A hangkártya meg még annyit sem ér.
Ezt a hangkártya driver készítőjét kellene megoldania, de nem fogja.

Nekem is alapból be van lőve és 0%-on megy a process. Igaz nekem audigy4-em van, nem xonar.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10966) creed33


creed33
aktív tag

Tehát nincs olyan billentyűkombináció amivel pár másodperc elteltével megakadályozhatnám a rendszer leállást. :U
Köszönöm mindenkinek aki segíteni próbált! :C

(#10967) spiritex válasza Sub-ZeRo (#10965) üzenetére


spiritex
veterán

Köszönöm szépen, akkor azt hiszem most már minden világos, tehát valószínűleg minden okés lesz, ha veszek egy jó féle kártyát.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#10968) forestwow


forestwow
csendes tag

üdv!

lanozni szeretnék, 5 gép van 2 routerrel összekötve.
2 gépen azonban nincs internet, helyi hálón látjuk egymást de net nincs.
net csak a win7 gépeken nincs az xp-s gépeken minden megy tökéletesen.

tud rá valaki valami megoldást az irjon legyen szíves, elég sűrgős!!!

Ami elromolhat, az el is romlik.

(#10969) eketomy válasza forestwow (#10968) üzenetére


eketomy
senior tag

automatikus az ip címkiosztás vagy manual? állítsátok be manual az átjárót (az a router ip-je) ill. a dns-t (ez is a router ip-je, bár ez netfüggő) jah meg persze adjatok manual ip címet de ne u.az legyen és úgy próbáljátok!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#10970) gabo89


gabo89
senior tag

Sziasztok!
Meg lehet oldani bármely módon, azt hogy a windows-t egy külső usb-s merevlemezre telepítem?

indul a sörös aludni

(#10971) eketomy válasza gabo89 (#10970) üzenetére


eketomy
senior tag

Igen, meglehet! :K

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#10972) gabo89 válasza eketomy (#10971) üzenetére


gabo89
senior tag

És tudtok valami linket adni, vagy egy rövid leírást? :R

[ Szerkesztve ]

indul a sörös aludni

(#10973) forestwow válasza eketomy (#10969) üzenetére


forestwow
csendes tag

ty!!!!

Ami elromolhat, az el is romlik.

(#10974) eketomy válasza gabo89 (#10972) üzenetére


eketomy
senior tag

Igazából u.úgy kell mint ha a normál merevlemezre telepítenél azzal a különbséggel hogy a bios boot menüjében fel kell cserélni majd a bootolási sorrendet a telepítés idejére!
1. az optika
2. a usb drive
3. akármi lehet innentől kezdve vagy disable

amikor pedig bejön a win7 telepítő akkor értelem szerűen ki kell választani az usb-s hdd-t lehet formázni particionálni és telepíteni!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#10975) gabo89 válasza eketomy (#10974) üzenetére


gabo89
senior tag

Ja, hogy ennyi, nincs semmi kunszt. :)
Akkor valamikor meg is nézem (még vennem kell egy külső racket). Köszi! :R

Amúgy ez tuti működik? Túl egyszerü. :))

indul a sörös aludni

(#10976) Sub-ZeRo válasza gabo89 (#10975) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha kipróbáltad és lesz vele szívás akkor majd meséld el itt, hogy másnak könnyebb legyen. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10977) eketomy válasza gabo89 (#10975) üzenetére


eketomy
senior tag

Hát XP telepítésénél bonyolultabb a helyzet, de amikor én csináltam akkor ennyi volt win7 esetében, laptopról usb-s winyóra! :)
Ha valami gáz van (reméljük nem lesz) akkor azért szólj és adjuk még az instrukciókat :)

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#10978) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok,

van egy mappám amit szeretném ha csak én tudnék megnyitni.

két fiók van beállítva: rendszergazda(én), illetve egy vendég fiók.

felhasználóknál tiltom az olvasást akkor rendszergazdaként se tudom megnyitni. ez eddig világos, mert én is felhasználó vagyok :).

hol keresgéljek, hogy elérjem amit szeretnék?

Aurea mediocritas

(#10979) Sub-ZeRo válasza AXisBOLD (#10978) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10980) stefyY


stefyY
őstag

Szép napot uraim. ;)

Win7 64bit Ultimate-t használok, és olyan problémám lenne, hogy bootolás után fagy...mondjuk olyan 70%-ban, de mikor milyen kedve van...mindent létezőt végigfuttattam már a gépen, de elég idegesítő...kezdetben nem volt ilyen, csak kb 2 hete...biztos találkozott más is hasonlóval. Válaszokat előre is köszönöm.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#10981) Воланд válasza AXisBOLD (#10978) üzenetére


Воланд
titán

ehhez nem kell kulso programot telepiteni. jobb klikk a mappan, tulajdonsagok --> biztonsag --> szerkesztes --> hozzaadas --> vendeg fiokot kivalasztod es mindent megtiltasz neki. ennyi.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10982) Воланд válasza stefyY (#10980) üzenetére


Воланд
titán

esemenynaplo, hibabejegyzeseket nezd meg a rendszer resz alatt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10983) Sub-ZeRo válasza stefyY (#10980) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Kókányolt gamer verzió, vagy nomális eredeti win?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10984) eketomy válasza stefyY (#10980) üzenetére


eketomy
senior tag

Milyen a géped paramétere? ill. a fagyás az pontosan milyen? csontra fagy, vagy újra is indul esetleg kékhalállal?
Ha csontra fagy és ha csak resettel lehet újraindítani akkor az vagy hdd vagy tápegység hiba lehet, ha a hdd-t letesztelted akkor meg kellene próbálni egy másik táppal is elindítani a gépet!

Peace! - !!!PC/PNA/NOTEBOOK SZERVÍZ!!!

(#10985) AXisBOLD válasza Воланд (#10981) üzenetére


AXisBOLD
addikt

köszi! sikerült.

(#10979) Sub-ZeRo: köszi a linkeket.

Aurea mediocritas

(#10986) gabo89 válasza eketomy (#10977) üzenetére


gabo89
senior tag

Rendben. Én is pont ezt akarom, amit Te csináltál. Köszi! :R

indul a sörös aludni

(#10987) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Hali!

feltettem egy virtual machine-t a gépemre. épp telepítek rá. rányomtam a full screen módra... ami meg is történt. átváltott teljes képernyős módra, de hogy a rossebbe tudom visszakapni a képem? :) vissza akarom vinni közepesre, de nem engedi... vissza akarom váltani full-ról...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#10988) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló, ahhoz, hogy a két gépem otthoni csoportban lássa egymást, mit kellene külön szabályként pontosan felvenni a Windows 7 fokozott biztonságú tűzfalán?

(#10989) stefyY


stefyY
őstag

normális win7...a gui befagy am, csak annyi...egeret tudok mozgatni, és annyi...nem hinném, hogy hardveres jellegű a probléma. ://

x3 455 cpu, 4gb ram, hd5670, 500as seagate hdd...

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#10990) hackeeeee válasza #41133696 (#10988) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem semmit.. Bár ez csak tipp. :) De azért, mert itt szó sincs tűzfalról.

Véleményem szubjektív...

(#10991) Fire/SOUL/CD válasza #41133696 (#10988) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Elméletileg semmit. W7-es gépek kellenek, meg az IPv6-nak kell mennie, mert az Otthoni csoport azon kommunikál, nem IPv4-en...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#10992) _seth_


_seth_
veterán

Adott egy Windows Home Premium OA-val rendelkező noti (Asus 1215n), felraktam egy 64 bites home premiumot, de nem megfelelő a kulcs neki, ilyenkor mi okozza a hibát? Lemezt persze nem adnak hozzá így meg lehet találgatni, hogy milyen lenne jó hozzá.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#10993) Fire/SOUL/CD válasza _seth_ (#10992) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Azért nem jó, mert a gyárilag előtelepített W7 az OA változat volt, nem OEM, Te meg most egy OEM-et tettél fel (ez kapható kereskedelmi forgalomban, OA nem). Ha minden partíciót letöröltél, akkor most buktad az eredeti OS-t és a beépített recovery sem működik már... Max írhatsz az Asus Support-nak, hátha küldenek pár ezresért egy telepítőt...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#10994) hackeeeee válasza _seth_ (#10992) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Erről beszéltünk korábban, gyártófüggő, hogy melyik noti fogadja el, és melyik nem..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#10995) #41133696


#41133696
törölt tag

Akkor ezt majd Windows 7 alatt megnézem, mármint hogy a két Windows 7 látja e egymást :)
Van még egy gondom :)

Windows 7 és Vista között...

Elértem, hogy a Vista lássa a Windows 7 -et otthoni csoporton keresztül, és fordítva is. A gond csak az, hogy a Vista tud a Windows 7 -es gépre írni és olvasni is, sőt látja a nyomtatót is, de a Windows 7 azon túl, hogy látja a Windows Vistás gépet, hogy ott van a hálózaton, már csatlakozni nem tud hozzá. A Vistán továbbá nem tudok megosztani mappát sem amit a Windows 7 írni és olvasni tudna...

Windows 7-ről nézve a Vistás gép (X2)

Az X4-es Windows 7 hálózati beállításai

A Windows Vista hálózati beállításai

A Vista ezt látja...

... ha rákattintok az X4-re akkor megjelenik az ott megosztott mappák és nyomtatók neve

Már próbáltam az ADSL modem kikapcsolása után, hogy leállítottam az Agnitum Firewall PRO-t is ideiglenesen, de úgy sem ment, szóval az nem kavar ezúttal. Mit ronthattam el? :)

(#10996) Fire/SOUL/CD válasza #41133696 (#10995) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Lehet, hogy korábban nem fogalmaztam egyértelműen: Szóval az Otthoni Csoport az egy W7 szolgáltatás, csak és kizárólag W7-es gépek között működik, XP és Vista-val nem. Ha Vista is képbe kerül, akkor a sima fájlmegosztást használd, akkor el fogja érni.
(kerülőmódszerek vannak, pl skydrive-on megosszák az otthoni csoport fájlait meg hasonlók, de az már nem otthoni csoport)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#10997) creed33 válasza Fire/SOUL/CD (#10963) üzenetére


creed33
aktív tag

Rendes tőled,de nem erre gondoltam. :B

Köszönöm szépen az odafigyelést! :R :C

(#10998) _seth_ válasza Fire/SOUL/CD (#10993) üzenetére


_seth_
veterán

Értem, már valaki formázta előttem és angolt tett fel ezért cseréltem le egy magyarra, gondoltam majd ez jó lesz, na mind1. Nem sokat ér a windows ha nem adják oda lemezen... ehhez pedig nincs, egy vinyócsere esetén szintén annyi a windowsnak csak mert nincs meg a recovery? Igaz ezzel az OA változattal nem találkoztam eddig, saját notijaimon nem ilyen matrica van és azok telepíthetőek is gond nélkül. Még garis, lehet írok valóban az asusnak, hogy mit lehetne tenni esetleg.

Köszi a válaszokat!

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#10999) #41133696 válasza Fire/SOUL/CD (#10996) üzenetére


#41133696
törölt tag

Na most nekem az nem világos, hogy ha otthoni csoporton belüli megosztást állítottam be a Win 7 alatt ,akkor a Vista miért látja a Win 7 megosztásait ?

Vistában megvan osztva, de itt:

nem kellene látnia az X4-et?
Már csak azért is ,mert a Vista látja az X4-et egyébként ... Viszont így hiába osztom meg a Vistán a mappát...

A Vista egyébként azóta látja, mióta a hálózati és megosztási központban átállítottam a hálózatot személyes hálózatra.

[ Szerkesztve ]

(#11000) keszegduda


keszegduda
őstag

Üdv!

Megpróbálok rövid lenni. Hálózat megosztás történt két gépen, mindkettő win7 alapú. Minden ok látják egymást még a nyomtató is. Igen de szeretnék egyik gépről nyomatni (nem ide csatlakozik a nyomtató) és csak akkor hajlandó kinyomtatni a lapot ha újraindítom azt a gépet ahová csatlakoztatva van ténylegesen a nyomtató. Ahogy feláll a rendszer és betölt a tálca már nyomtatja az előző várólistás nyomtatásokat a másik géptől ahonnan ténylegesen kapta az jelet...
Egyszerű beállításra gyanakodnék, de nem nyúlnék bele.
Köszi!

MOD: nem közvetlen csatlakoznak egymáshoz a gépek, köztük router van, a nyomatató pedig HP 1018

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.