Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16837) jozsef8


jozsef8
aktív tag

Hali! Segítséget kérnék! Gondom lenne az internettel. UPC előfizető vagyok 120-as nettel. Körülbelül 3-4 hete kezdődtek a gondok a nettel. Állandóan elment és magától visszajött, de úgy hogy a modemen nem lehetett látni semmit. Az internet állapotjelző csak egy sárga felkiáltójellel jelzett a jobb alsó sarokban. Az UPC kollégái többször jártak kint nálam, újrakábelezték az egész házat teljesen a modemig. Ott nem találtak semmi hobát, azt mondták nálam lehet a hiba. A modemre két gép van kötve, és mind a 2 gépen megy el egyszerre az internet naponta többször. Van hogy alig egy percre van hogy 5-10 percre is akár modem újraindításig. A modemben van beépített wifi, és ha elmegy a net azt is tesztelem állandóan. A helyzet az, hogy a wifi akkor nem megy mikor rá van dugva az egyik gép. De mondjuk ha épp elmegy a net, a gépeket kihúzom a modemről, akkor visszajön a wifi, és az működik. Már 3 hete ezzel küszköd(ünk) és nem tudom mi lehet a probléma. Mikor elmegy a net pingelést is teszteltem de semmilyen csomagot nem hajlandó küldeni. Azért írok ide, mert láttam hogy itt a témával foglalkoznak, és hát ha tudnak nekem segíteni. Köszönöm szépen! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.