Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16651) Intruder2k5 válasza Brekkk (#16650) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor lehetséges, hogy az fárad! A többi gép nem torrentezik? Azok nem okozhatják, amikor nálad éppen nem megy a torrent?

(#16652) Brekkk válasza Intruder2k5 (#16651) üzenetére


Brekkk
senior tag

Nem, csak 1 gép torrentezik. A többi csak netezni szeretni.
Most is olyan 45-50 fok lehet a router háza.

(#16653) kabelmania27 válasza Brekkk (#16637) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Rendben vannak az értékek, biztos ami biztos alapon nézd meg milyen osztóval van elosztva a koax és van-e nálad csillapító. Szerintetek mitől lehet hogy egy hd boxon m2 kivételével nem jönnek be az adók?
Van feltöltés jel ráfogás, videótár bejön.

[ Szerkesztve ]

(#16654) kabelmania27 válasza kabelmania27 (#16653) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Helyesbítek ingyenes műsor sem működik azt írja ki hogy nem rendelkezik előfizetéssel.
Ismerős analóg bronze mellé kapta a boxot, egy ideig minden rendben volt aztán bizonyos adók helyett fekete képernyő jött be.

(#16656) Balinov válasza kungzi (#16610) üzenetére


Balinov
félisten

Na sracok, erolkodtem meg tobbfele tippel a 7vegen, aztan tegnap mergemben felhivtam oket es kertem egy uj Cisco box-ot. Mondtak, hogy 3-4 napot kene varni, epp egy szallitmanyt varnak, igy inkabb valtottam az uj Horizon-os UPC szolgaltatasra. Samsung BOX-ot adnak, ami GW is, all in one box. 4HD adas szimultan rogzitese, 500GB tarhely, meg kicsit modernebb megoldas. Androidos appal. Kis ismerteto. Remelem nem banom meg

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16657) Mate válasza Balinov (#16656) üzenetére


Mate
nagyúr

Na menj te a .... :D 2-3 év és mi is megtudjuk milyen :D

(#16658) kezo0 válasza Mate (#16657) üzenetére


kezo0
addikt

Nyugi, mire nálunk is bevezetnék, addigra rég elavult lesz, szóval lehet, hogy Mo.-n végül soha nem is fogjuk megismerni. ;) Nekem tavaly (!) nyárra ígérte az üfsz a hazai tesztek elkezdését...

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#16659) Balinov válasza Mate (#16657) üzenetére


Balinov
félisten

ha erdekel valakit irhatok par tapasztalatot, sztem 1-2 het es belakom, kiprobalok minden feature-t.

Itt amugy tavaly nyaron kezdtek, fel kellett ra iratkozni, nem csak siman megrendelemes dolog volt. itteni forumokon viszont qrva sokan kopkodtek, hogy szar az fw, instabil a net, box-tol 30cm-re dobalja a wifi-t egy N-es adapterrel, stb...szoval rohadt kivancsian varom. Boxot kivittek delelott, asszonykam be is uzemelte, TV van, de a netet nem birta SSID/PW kombo alapjan beloni egy HP laposon.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16660) rayoliviero


rayoliviero
veterán

RTL klub Vidótár feliratot, hogy lehet örökre eltüntetni a képernyőről? Rááadásul nem is a képernyő szélén jelenik meg egy jó nagy téglalap. Az RTL teszi be ezt a képernyőre vagy a UPC?

[ Szerkesztve ]

(#16661) pjen válasza rayoliviero (#16660) üzenetére


pjen
félisten

Pár másodperc után magától eltűnik,legalábbis nálam. :)

[ Szerkesztve ]

(#16662) rayoliviero válasza pjen (#16661) üzenetére


rayoliviero
veterán

Sejtettem, így sem néztem sokat, de ezután még a híradót sem fogom. :(((

(#16663) blakey válasza pjen (#16661) üzenetére


blakey
titán

Ezt miből gondolod? Szerintem a upc, de amióta HD van azóta nem érdekel, mert ott nincs. :)
Rengeteg csatornán ott a videótár felirat.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#16664) pjen válasza blakey (#16663) üzenetére


pjen
félisten

O.K.a sima logóra gondoltam,de aztán végig olvastam,de nálam jó ha 20 másodpercig fent van.

(#16665) Mate válasza Balinov (#16659) üzenetére


Mate
nagyúr

Kíváncsi leszek. Mondjuk hozzánk valószínűleg ilyen formán nem fog elérni, mert olcsósítják elvileg a dolgot.

Mondjuk én jobban örülnék netes tv-nek.

(#16666) canniball válasza Mate (#16665) üzenetére


canniball
nagyúr

Minek? Ugye nem IPTV-re gondoltál? :Y

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#16667) albiosz


albiosz
őstag

Urak!

Határozatlan szerződésnél van valami keménykedés felmondás kapcsán vagy simán be kell menni egy irodába, leadni a modemet, boxot, aláírni 1-2 papírost és csókolom, meg is szűnik a szerződés adott napon? Vagy van valamennyi felmondási idő, egyebek?

Költözünk és sajnos az új helyen is csak UPC van, oda kötnénk inkább egy 2 éves szerződést más névre. Keményen korlátozzák a jelenlegi helyen a torrentezést, remélem az új lakásban valamivel jobb lesz. Sokszor szünetel is a szolgáltatás. Vidéken a szüleimnél Invitel van, zongorázni lehet a különbséget. Szinte semmi probléma nincs velük sosem.

(#16668) Intruder2k5 válasza albiosz (#16667) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Az ÁSZF-ben nyilván benne van, csak meg kell keresni, de tudtommal 8 napos felmondási határidő van!

Egyébként szerintem UPC sem korlátozza a torrentet, vagyunk itt jó néhányan, akik a 300GB-os adatforgalmi korlát mellett is több TB forgalmat generálunk!

(#16669) devil-k válasza albiosz (#16667) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nem korlátozzák a torrentet, esetleg rossz klienst használtál. Az uTorrentek nagy része használhatatlan, a Deluge az maximum sávszélességgel tölt. Bár kicsit fapados.
Meg sem merem mondani, mennyi volt az áprilisi adatforgalmam lefelé... :DDD 4 TB. Átlagosan 3,3 TB az adatforgalmam lefelé. Felfelé 387 MB átlagosan.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#16670) kabelmania27 válasza kabelmania27 (#16654) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Megoldódott, felhívtam 1221-t box és kártya frissítés után megjavult:)
albiosz: Kimenő titkosítást állítsd eröltetvére és használj 3.0-nál régebbi verziót.

[ Szerkesztve ]

(#16671) Balinov válasza Mate (#16665) üzenetére


Balinov
félisten

Na elso tapasztalatok:

A Samsung HD Box a korabbi cisco hd+-hoz kepest egy alom. Eleve nagyobb tarhely, 4 HD adas egyideju rogiztese, menu sokkal smooth-abb, EPG-nel nem volt ritka az 5-10-15mp-s varakozas, mire betoltotte, Horizonos boxnak nem kell tobb 1-2mp. Maga a tallozas az EPG-ben is egy alom, egesz menurendszer interaktivabb, mint a sziszkoe. HDMI-n tudja mar a 1080p-t is, a korabbi 1080i hez kepest. Asszonykam szerint mintha a kep is szebb lenne. Tud tallozni a belso halon, NAS-rol pl. lehet videot/zenet lejatszani, fotokat nezni. Igaz, ezt nem tudtam kiprobalni, mert egyenlore nem latja a Zyxel NSA325-ot, meg az azon futo Twonky DLNA-t. Work in progress.

Vannak appok, pl accuweather, Euronews, Al Jazeera,stb, wiki, fb, twitter kliens is, meg Picasa/Flickr. Ezek kozul mondjuk ido hianyaban csak a flikkert probaltam, de az auth par klikkes, app-ot el kell inditani, ad egy auth+x db szamjegyes linket, azt pc/laptopon be kell potyogni, ami ad egy 3*3 karakteres token kodot, amit be kell potyogni. Flickeres slideshow-t probaltam, popec. Alatta szimultan meg a tv is mehet.

Taviranyito is nagy fejlodesen esett keresztul a Ciscoehoz kepest. Kisebb, nem kell izombol nyomni a gombokat, reagalnak normal erossegu nyomasra is. A hatoldalon egy qwerty billzet + numpad is van, szoval abszolute hasznalhato.

Ami nem tetszik benne (es pl. egy irorszagi forumon sokan kopkodik erte az UPC-t), az a net, konkretan a wifi. Asszonykam 5perc alatt beuzemelte a tv reszet, de nem volt net a Pavilion laposon. N-es Boardcomm wifi-vel. Sem 2.4Ghz-en, sem 5-on. Hazaertem, kinyitom a ceges Latitude-ot (centrino-s N-el), halo megtalal, pass bepotyog, van net. Speedtest : 87mbit down, 16mbit up. Ping 9ms. O gepen barhogy probaltam, nem megy ki a netre (viszont a qrva Skype az bezzeg be tudott jelentkezni 1bol). Kb 2 oramba, 2 box factory resetbe meg mobilon forumozasba kerult, mire mind a 2 laptopon, 2 telefonon, meg az N7-en is megy a net. Viszont hiaba van B/G/N-re belove, ajanlott csatornat valasztva minden eszkoz csak G-n bir csatlakozni. Ha N only akkor meg nagyon nem akar egyik eszkoz sem kimenni a netre.

Alapveto net beallitasokat el lehet erni direktbe a box menujebol. Persze halistennek van admin felulet is, letisztult forma, kicsit kusza, de sztem 1-2 alkalom utan raall majd a kezem. van port foward, TMZ, parental control,stb. Korabbi EPC3295 GW-vel minden eszkoz statikus ip-vel ment, most csak DHCP-vel birtam megoldani a dolgot kisebb szenvedes aran. Kovetkezo par napot sztem ra fogom szanni,hogy kideritsem, be tudom-e a wifi-t ugy loni, hogy N-en csatlakozzon.

Ja, a boxon van USB port, letiltva, ill. egy E-Sata is. Ezeket nem tudtam meg kiprobalni.

udv
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16672) spider80 válasza Balinov (#16671) üzenetére


spider80
őstag

Egy észrevétel: ha wifin mértél a laptopodon 87 mbitet letöltésnek,akkor az nem G-n csatlakozott. Annak 25-27 körül van a vége.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#16673) Balinov válasza spider80 (#16672) üzenetére


Balinov
félisten

Jogos, spongyan fogalmaztam. Az elso meresnel N-en volt, 100%, csak akkor meg semmi mas wifi-s eszkozon nem ment a net, nem ertem miert, mert minden mas eszkoz is N-es.Kicsit olyan misztikus sportgimnasztika szaga van a dolognak.

szerk: lehet az is, hogy DHCP szopatott meg a 2 laposon, most mar mindketton megy a DHCP, megprobalom N only modban ma. max megint szopok 1-2 orat

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16674) mexel


mexel
veterán

Ismerősömnél van 1db DCI 6221 és egy DC 621 KU UPC mediabox. Lehet ezeket használni valami másra is az UPC-n kívül? Vagy nem érnek semmit?

(#16675) Mate válasza Balinov (#16671) üzenetére


Mate
nagyúr

Köszönöm! :)

Nagyjából át tudod számolni Ft-ba, hogy mennyivel kerül többe, mint a sima box?

(#16676) Brogyi válasza mexel (#16674) üzenetére


Brogyi
senior tag

Nem érnek semmit, de arra számíts, hogy a gatyád is rá fog menni mikor behajtják rajtad az árát.

(#16677) Balinov válasza Mate (#16675) üzenetére


Balinov
félisten

Szivesen, nincs mit.

Az ar elegge vegyes. Nem olcso, itt sem az. Vadi uj UPC elofizetoknek ez a csomag 100SD+21HD, 200mbit korlatlan (tenyleg az, nincs cap) meg 400perces telefon csomaggal 80€/ho, amibol az elso 6 honapban 32€-t kell fizetni, utana 80€. Paperless szamlazas/myUPC reg minusz 3.50€.

En regi (5 eve min) elofizeto vagyok, sima UPC netem volt csak, 20/30/50/120mbit az evek alatt, 1 eve TV-vel is (korabban emlegettett Ciscso HDR boxxal). Nekem 78.50€-ert van ugyanez a TV csomag, 600p telefon (SIP klienssel UPC-s wifin VOIP-vel is fel tudom hasznalni, a hogyannak nem neztem utana meg) ill. 200mbit. Meg ingyen box, ingyen GLS szallitassal masnapra.

Arfolyammal majd megszorozzatok.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16678) Mate válasza Balinov (#16677) üzenetére


Mate
nagyúr

Köszönöm! :)

(#16679) Balinov válasza Balinov (#16677) üzenetére


Balinov
félisten

Ja, egyebkent egy Samsung SMT-G7400/XEN a box. par Serviio-s topikbejegyzes alapjan XMBC fut rajta.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16680) mexel válasza Brogyi (#16676) üzenetére


mexel
veterán

Nem az enyém, ha az lett volna akkor tudnám mire kell használni. Nekem digi van. Azért érdekelt lehet-e használni valamire. Ha valakinek van upc-je az tudja használni, vagy ezek külön címmel rendelkeznek és regisztráltak?

(#16681) devil-k válasza mexel (#16680) üzenetére


devil-k
nagyúr

MAC cím alapján vannak beregisztrálva és nyilvántartva. Nem lehet szétszedni, megpiszkálni, szoftveres beavatkozást végrehajtani rajta. Ha mégis megteszed és a UPC tudomására jut, akkor úgy fogsz fizetni, mint a katonatiszt.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#16682) blakey válasza Balinov (#16677) üzenetére


blakey
titán

Azért meg kell hagyni nem olcsó. Gyakorlatilag ua. az üzletpolitika, hasonló csomagokkal csak nálunk még nincs Horizon, mondjuk engem egyelőre nem érdekel, de ha lesz akkor lehet, hogy arra váltok. Nekem a cisco box van, de semmi gondom, teszi a dolgát ahogy kell, 1X nem volt fagyás, stb.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#16683) mexel válasza devil-k (#16681) üzenetére


mexel
veterán

Hagyjatok már ezzel hogy fizetek meg stb. Nem ez a kérdés. Nem az enyém, mint írtam másik topikban is: ismerősök vettek lakást, és volt egy csomó router meg beltéri ott. A lakás első tulaja külföldre ment, azóta egy csomó tulaja és bérlője volt akik leléptek stb - elég zűrös előéletű lakás, de ők nem találtak tartozást a szolgáltatóknál azért vették meg. Ki akarják ezeket dobni, és azért kérdezem hogy használható-e valamire. Engem nem érdekel ki miért nem vitte vissza, nem az én dolgom. Engem maguk a készülékek mint műszaki dolgok érdekelnek. Ha semmire nem jók akkor nem foglalkozom velük. De ha használhatóak valamire akkor elhozom.

[ Szerkesztve ]

(#16684) devil-k válasza mexel (#16683) üzenetére


devil-k
nagyúr

Valamire csak használható... dehogy mire...

- mozi bolondéria -

(#16685) mexel válasza devil-k (#16684) üzenetére


mexel
veterán

Ha nincs semmi lehetőség rá akkor azt hiszem nem foglalkozom vele. Az egyikben azt hiszem van valami vinyó, de biztos valami régi darab lehet. Olyasmire gondoltam hogy média felvevőnek, vagy valami hasonlóra használható-e, de kicsinek látom az esélyt erre.

(#16686) Balinov válasza blakey (#16682) üzenetére


Balinov
félisten

Nem, azt meg kell hagyni. Viszont huseghosszabbitas mellett tobbmindent tartalmazo csomagot valasztva viszonylagosan olcsobban jovok ki, mint a nem Horizonos EPC3295=HDR8565 komboval. EPC GW stabil volt, igaz, 2ev alatt 1 megellett (egyszer csak kezdett tulmelegedni, majd x ido utan dobta a netet, kikapcs, kis hules, bekapcs es ment tovabb, majd 1x csak nem. Pedig megneztem, pormentes volt minden belul). A HDR Ciscso-bol meg a 4-ik krepalt be. Az elso mindjart a kezdo, szereld magad csomagos, aztan hozott a szerelo egy 0km-est, ott bontotta ki elottem, az is halott volt. Aztan a 4ik tette a dolgat ugy fel evig, majd -bacca meg, akkor 5 Ciscso HDR ellett meg nalam!!!- majd a leguccso is majdnem annyi ideig.

Most viszont szopok az N-es wifiel. Talan tudtok benne segiteni, legalabb hibaforras szuresileg.

Van a kovetkezo eszkozpark:
Latutide E6430 Intel(R) Centrino(R) Advanced-N 6205 Intel szerint 300MBit N-t tudja,
Pavilion DV6 Broadcom 4313 802.11b/g/n -al szinten N-es (azt nem tudom, hgoy 150 v 300mbit)
Nexus 7 (2012) Tegra3 SoC, N-es wifivel
HTC ONE (M7) a/ac/b/g/n-val (snapdragon 600 Soc)
SGS III, szinten b/g/n-es wifivel

Mindenhol van halistennek net, de mindegyik eszkoz (akar egyszerre, akar kulon kulon) csak G-n csatlakozik.

Router admin reszen hiaba probalok B/G/N-t, G/N-t, N only-t, mindig csak N, sot, G/N vagy N only modban egyik wifis eszkoz sem bir csatlakozni.

Annyit tudok, hogy ha van egy mixed mod 2,4ghz-es wifi halo, akkor mindig a leglassab eszkoz a szuk keresztmetszet, tehat ha az N-es halon mondjuk 2x N-es eszkoz mellett van 1xG-s, akkor mind a 3 csak G-n fog (ha nem tobbsavos a router persze).

Merre induljak el szerintetek? Halistennek eddig minden muxik (bar a tv-t, a NAS-t, meg a ps3-at nem probaltam), de ba++a az agyam, hogy miert nem megy az N-es wifi.

Koszi (es bocs, ha hosszu lett)

udv
B

szerk: eloszor a HP Lapos Boarcommjara gyanakodtam, megneztem, legfrisebb w7-es driver van fenn, van olyan az adapter beallitasaiban, hogy Preamble mode (ekkor megy fel 54Mbit-en) ill. Greenfield mod, akkor viszont 11mbit/B a plafon. :W

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16687) blakey válasza Balinov (#16686) üzenetére


blakey
titán

Mindegyik eszköznek a neki megfelelő módon kéne csatlakoznia, tehát ha az egyik g-s a másik n-es és a MIXED van beállítva, akkor G ill N módokon kéne csatlakoznia, nálam legalábbis így van. Érdemes a router konfigurálásával kezdeni, a megfelelő módon beállítani, az eszközöknek FIX IP-t adni, beállítani a megfelelő csatornát, ha nálad nem "zajos" a 2,4 GHz-es hálózat akkor azon is múködniűk kell a készülékeknek, de pl. ha van egy olyan routered ami megy párhuzamosan 2,4 ill. 5 GHz-en is akkor az ideális lenne az össze eszköznek. Van erre lehetőség? Sajnos nem ismerem azt a box-ot amit kaptál. :(

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#16688) Balinov válasza blakey (#16687) üzenetére


Balinov
félisten

Hat pont ez az, ami miatt meg vagyok love. Minden wifi eszkoz N-es (kiveve a PS3-at, de azt amugy is CAT5e-vel kapcsolom ra, NAS-t szinten). 16 lakasos tarsashazban vagyunk, de nem latok 16 upc-s SSID-t, kb a lakasok felenel van UPC-s net, szoval a csatik nincsenek nagyon tulzsufolva.

Moddal kapcsolatban ezek a lehetosegek vannak

N only, B/G/N ill. G/N modot hasznaltam, egyedul G/N modban van az osszes eszkozon net.

Bandwidth-nel 20/40 ill. 20mhz only van, csatornak 1-13-ig + az auto, ill. Power-nel 0, 15,30,60,90,100 (100 a default), ez nem tudom pontosan, mit is takarna.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#16689) blakey válasza Balinov (#16688) üzenetére


blakey
titán

A Mixed (G and N) megfelelő, B-s szerintem neked nincs. :) A Bandwith-nél a 20MHz a stabilabb, kipróbálhatod 40 MHz-en is. Csatornákból meg olyat válassz ami kevésbé foglalt, azaz elindítasz egy app-ot pl. a telefonon, inSSIDer és látod, hogy hol "tiszta a levegő" és arra állítod FIX-re, A másik számsor meg az N-es csatornái.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#16690) facan válasza kabelmania27 (#16670) üzenetére


facan
tag

Ha a kimenő titkosítást erőltetettre állítja bárki azzal veszít egy halom peert, az összeset aki nem használ titkosítást. Ez a tapasztalataim alapján nagyon sok, így szerintem ennek semmi értelme, sőt ronthat a helyzeten. (mint tudjuk a UPC nem korlátozza a P2P forgalmat)
De erről mintha már lett volna szó, bocs.
utorrent 2.0.4 és 2.2.1 hibátlanul megy (ez utóbbi az utolsó verzió amit még a régi utorrent csapat írt), a 3.x verziók felejtősek, tele vannak hibákkal.

(#16691) devil-k válasza facan (#16690) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nálam titkosítottra van állítva a kimenő kapcsolat (Deluge) és semmit sem rontott a helyzeten, sőt.

- mozi bolondéria -

(#16692) kabelmania27 válasza facan (#16690) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Igen, beszéltünk már róla, semmi gond, ismerősöknél jobb eröltetve-vel de ettől még előfordulhat az ellenkezője is.
devil-k: Én is ezt vettem észre.

[ Szerkesztve ]

(#16693) blakey


blakey
titán

Miért nem használtok bittorrentet? Az gyakorlatilag ua. csak épp működik is. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#16694) facan válasza devil-k (#16691) üzenetére


facan
tag

Úgy is kell lennie, de nem erőltetve a tikosítást, mert ilyenkor csak a titkosított peerek-hez fogsz tudni kapcsolódni. Nem sok olyan van, mivel a nagyrészük sima titkosítás nélküli módot használja, ráadásul a uTP protokollt is ki kell kapcsolni mert az sem éppen úgy működik ahogy kellene :)
Deluge pedig olyan amilyen :) (megy, megy, de nálam semmivel sem volt jobb mint az utorrent 2.2.1, sőt....)

Bocsi, én ezeket a dolgokat tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#16695) devil-k válasza facan (#16694) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nincs harag, kinél mi jön be. Nálam a torrentek nagy része a NAS-on fut, azon meg Transmission munkálkodik. A PC-n csak azt töltöm, ami egyből kell, sokan seedelek és mondjuk hamar lejön. :K

- mozi bolondéria -

(#16696) perempe


perempe
addikt

látok egy nyolcast ma a jobb sarokban, milyen adó lehet?
8 óra körül volt magyar bajnoki fociösszefoglaló fél órában.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#16697) Mate válasza perempe (#16696) üzenetére


Mate
nagyúr

C8

(#16698) perempe válasza Mate (#16697) üzenetére


perempe
addikt

köszönöm. igen, ez lesz az.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#16699) RedHarlow


RedHarlow
aktív tag

Sziasztok, új albiban 10 percenként ledob a net majd 10-20 másodperc múlva visszajön, tudnátok segíteni? UPC a szolgálató.

(#16700) Balinov válasza blakey (#16689) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi, marmint ugy erted, hogy a 0/15/30/60/90/100 az elerheto N-es csatornak listaja?

Kozben egyfolytaban azon agyalok, mi a tokomert nem birok N-en csatlakozni. Majd leesett, hogy a doboz hatoldalan egy matrican van az SSID/Pass kombok. Megnezettem asszonykammal, azt latjuk, hogy ami SSID/Pass kombot hasznalunk (mind az 5 wifi eszkozon) az 2.4Ghz-re vonatkozik, de a matrican van meg egy, eltero SSID egy masik jelszoval, ami mellett 5Ghz van feltuntetve.

Lehet az, hogy router resze a boxnak limital G-re, ha a 2.4Ghz-es SSID/PW kombot hasznaljuk? Bar mondjuk az nem magyarazna meg, miert kaptam legelso probakor (mikor a masik laposon egyaltalan nem ment a wifi a DHCP hianya miatt) 8x mbit-et wifin a speedtest.net-en, mert az meg ugye egyertelmuen N-es sebesseg..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.