Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120901) kabelmania27 válasza SzGee (#120898) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ezek az értékek rendben vannak.
Ha megírod, hogy milyen osztóval van elosztva a koax kábel és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító ki tudjuk számolni, hogy milyen a bejövő jelerősség.

(#120902) Memora válasza MolTol (#120879) üzenetére


Memora
senior tag

Közben csak kipróbáltam a Win 10 laptopomat is kábellel rádugva a routerre, ill. kikapcsoltam rajta a WiFi-t, és próbaképp elindítottam a HDDsentinel frissíteni, és -meglepetésemre- működött (feltéve, ha jól csináltam, és nem a WiFi megy, de most kis monitor ikon van a hullám ikon helyett).
Akkor most az a helyzet, hogy a router valamiért nem engedi át a Windows 7 (és az XP) gépekről a programokat csatlakozni.

Fancy quote placeholder

(#120903) gduck válasza bodoferi (#120897) üzenetére


gduck
addikt

Nem akarlak elkeseríteni, szerintem nem lesz megoldva. :( NE ÍGY LEGYEN! ;)

Páran "küzdünk" itt a folyamatos újraindulással, sajnos még nincs gyógyszer :( A szép az, hogy a log ÜRES, 0, azaz NULLA bejegyzés van benne :W

[ Szerkesztve ]

(#120904) Csöves


Csöves
senior tag

LETÖLTÉS 2.8Mbps FELTÖLTÉS 16.8
Most mi van?
A vodán mérve. :Y

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#120905) kabelmania27 válasza Csöves (#120904) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha megírod, hogy milyenek modem jelszint értékek meg tudjuk írni, hogy rendben vannak-e az értékek.

[ Szerkesztve ]

(#120906) eris94 válasza ates2 (#120892) üzenetére


eris94
tag

Arris modemem van most, de vicces, mert eleve azért kértem 1 gigás netet, mert előtte a fehér illetve a fekete CB-vel is szívtam. A fehér 2 évig tökéletes volt, aztán elkezdett napi szinten újraindulni... utána hoztak feketét, az fél évig jó volt, aztán jött a hírhedt "Vodás kinézetű" firmware update, azóta kuka. Oldalak nem töltöttek be, illetve 1-2 naponta újraindulás. A logban mindkettőnél "power reset" típusú újraindulás volt, tehát kb mintha az áramellátással lett volna valami, másféle tápegységet is próbáltam hozzá, de azzal sem oldódott meg.

Az Arris nálam először bridge módban volt, akkor kb. pontosan 6 óránként restartolt, aztán végső elkeseredésemben egy fórumtárs tanácsára rakattam át router módba, azóta tényleg király (lekopogom!).

(#120907) gduck válasza eris94 (#120906) üzenetére


gduck
addikt

" rakattam át router módba"

Remélem nem ez lesz a megoldás. :( Nem szeretnék dupla NAT-ot, saját routert meg nem szeretném kiiktatni, mivel a saját tűzfal alap nálam ;)

(#120908) Brekkk


Brekkk
senior tag

Nem akarom elkiabálni, de nálam most volt router csere és egyelőre minden megy.
Feketét kaptam, de 4 órája minden rendben.

(#120909) kezo0 válasza gduck (#120907) üzenetére


kezo0
addikt

+1
Egyetértek. Nehogy már az legyen majd a végleges megoldás erre a szarságra, hogy mindenki csak router módban használhatja a szolgáltatói HGW-t.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#120910) -=Jam=- válasza kezo0 (#120909) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Az biztos nem lesz megoldás, mert nekem abban van, és ugyanúgy fos. Most megint lassú oldaltöltések, újraindulás ezek a szokásos tünetek. Mondjuk nálam nem Arris modem van, hanem CB.

#120908 Brekkk: Nem szeretnélek elkeseríteni, de nálam már cseréltek modemet is feketére, semmit nem változott a helyzet...

[ Szerkesztve ]

(#120911) ates2 válasza eris94 (#120906) üzenetére


ates2
senior tag

hát az igy rohadtul nem jo...

(#120912) Memora


Memora
senior tag

Azt hiszem, most már holnap elkezdem hívogatni a Vodafone-t, mert már nagyon elegem van az egészből, és szinte 100%, hogy a modem/router és a szolgáltató oldaláról jön a probléma. Pl: portforward-al is mindig probléma volt, most is az a helyzet, hogy be van állítva többek közt a 80 és a 1900 port is a modem menüjében, mégis zárva vannak...

Fancy quote placeholder

(#120913) ates2 válasza ates2 (#120911) üzenetére


ates2
senior tag

Mondjuk nekem a 2. szerelő mondta,hogy a Bridge moddal vannak gondok Arris téren.
De mondtam neki az tök jó,csak ez a modem ment Bridge modban 1.5évig hibatlanul,szóval nem tudom mit csesztek el,de valami nagyon nem jo

(#120914) gduck válasza ates2 (#120913) üzenetére


gduck
addikt

Hát pedig ebből én azt szűrném le, hogy ez egy két éves szoftver, így az nem igazán változhatott mostanában:
AR01.02.068.10_082720_711.SIP.10

Persze lehet, rosszul következtetek a dátumra...

[ Szerkesztve ]

(#120915) FrozenThrone válasza ates2 (#120891) üzenetére


FrozenThrone
aktív tag

Csak egy kis infó tőlem is statisztikának.

Zugló, Arris modem, 1000 -es net, IPV4, Bridge mód, saját ASUS Router.

Uptime since last reboot 10 days, 12 hours and 12 minutes

Firmware version AR01.02.068.11_092320_711.SIP.10

WAN IP: 80.98.78.68

Nálam nem indul újra, de néha szaraxik a net itt is, nehezen töltenek be a weboldalak... De szerencsére nem túl gyakran, mint ahogy itt lehet olvasni sokaknál. :(

[ Szerkesztve ]

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#120916) tomp válasza FrozenThrone (#120915) üzenetére


tomp
félisten

VII. kerület, Arris, 1000-es net, ipv4, bridge mód, nincs router.
Uptime: 27nap de csak azért mert volt áramszünet.
Fw: AR01.02.068.11_092320_711.SIP.10

Nincs gond az internettel.

(#120917) gduck válasza FrozenThrone (#120915) üzenetére


gduck
addikt

Érdekes, neked újabb a firmware verziód, de még a tied se a legújabb. A Voda picit le lehet maradva...

Arris TG3442 firmware verziók, persze ki tudja, lehet benne spéci is:
- AR01.01.117.01_091718_70.PC20.10
- AR01.02.037.03.12.EURO.SIP
- AR01.02.068.10_082720_711.SIP.10
- AR01.02.068.11_092320_711.PC20.10
- AR01.02.068.13_052421_711.PC20.10
- AR01.04.046.07_072921_7244.PC20.10.X1
- AR01.04.046.12_120921_7244.PC20.10.X1

UI: csak nekem van régebbi firmware verzióm?!

[ Szerkesztve ]

(#120918) kezo0 válasza kezo0 (#119227) üzenetére


kezo0
addikt

Hogy ne csak panaszkodjak mindig a hibákra, napok óta úgy tűnik, hogy ez a bug végre megszűnt: immár egy folyamatban lévő rögzítés közben is el lehet kezdeni az adott műsor megtekintését a legelejétől kezdve, legyen az a műsor akármilyen hosszú. Az elmúlt napokban konkrétan három Tour de France-szakasz és két kézilabdameccs megnézését tudtam az elejétől elkezdeni, miközben az adott közvetítések (és azok rögzítései) még folyamatban voltak.
És tetszik az is, hogy miközben a piros csík mutatja alul az idővonalon, hogy én hol járok az adott műsor megtekintésével, egy más színű (talán halványsárga? vajszínű?) vonal mutatja, hogy egyébként valós időben hol tart a műsor annak teljes időtartamához képest.
Mindez az iPadon futó appra vonatkozik, a boxszal még nem próbáltam.

Most már csak azt kéne megoldani, hogy amikor egy éppen rögzítés alatt álló műsort az elejéről szeretne valaki megnézni, akkor legyen erre egy külön indító gomb (mondjuk „Lejátszás az elejéről”), vagyis ne az legyen, hogy a lejátszás indítása után manuálisan kell a műsor elejére visszahúzni a csúszkát. Mert most elég könnyen előfordulhat, hogy egy sportközvetítésbe, amit az elejéről szeretnék megnézni, akaratlanul épp akkor kapcsolódom be, amikor már csak percek vannak belőle hátra, és elég gyorsnak és ügyesnek kell lenni, hogy ne tudd meg az aktuális eredményt, mielőtt a csúszkát visszarántanád a műsor elejére… :P

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#120919) Brekkk válasza -=Jam=- (#120910) üzenetére


Brekkk
senior tag

Sajnos igazad lett.
Továbbra is ugyanolyan szar mint volt. (Ha nem rosszabb)
Éjjeltől továbbra sem megy.
Annyira gáz a rendszer, hogy a telefonom már automatikusan visszaáll mobilnetre, mert a Vodafonos csodából nem kap jelet.

Vajon a kiépített belső koax hálózat amit anno a UPC lerakott használható a telekom által?
Bár sajnos továbbra sem hiszem, hogy lenne az utcában telekom hálózat.

Utolsó mentsvár az IPV4 helyett IPV6-ot kértem.
Bár korábban pont az IPV6 nem ment.

IPV6 alatt lehet valahogy port forwardolni?

(#120920) cocka válasza kezo0 (#120918) üzenetére


cocka
veterán

Most bocs, hogy ezt mondom, de szerintem nem egy átlagos felhasználás, ha egy felvétel alatt álló műsort akarsz elölről nézni. Nálam az az alapkoncepció, hogy azért veszem fel, hogy később megnézzem, nem akkor akarom egyből, amikor még tart. De ezzel biztos csak én vagyok így. :B

(mellesleg VHS-en sem lehetett egy éppen rögzített műsort elölről újranézni)

Mindez az iPadon futó appra vonatkozik

Eddig se volt probléma az appal nem?

Ráadásul ahogy nézem, egyes Tour de France részek bekerülnek a visszanéző szekcióba is. Azokat meg biztosan újra lehet kezdeni, míg megy az adás felvétel nélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#120921) Brekkk válasza cocka (#120920) üzenetére


Brekkk
senior tag

Azért 2022-ben a timeshift funkciónak illene működnie, amikor ez már 10 éve is ment.

(#120922) cocka válasza Brekkk (#120921) üzenetére


cocka
veterán

Na jó, de a timeshift funkció az nem arról szól, hogy megy egy élő adás, aztán megállítom mondjuk a közepén, akkor onnantól venni kezdi az eszköz pl. egy HDD-re, tehát csak annyit vesz fel, amennyi a megállítás óta eltelt az adásból? Aztán ezt a kis részt lejátszhatja, megállíthatja, előretekerheti stb.. csak egyet nem tehet: nem tudja visszatekerni az adott műsor elejére, mert az nem lett felvéve, csak a megállítástól kezdve.

(#120923) fsdb válasza FrozenThrone (#120915) üzenetére


fsdb
aktív tag

A wan IP-t lehetőleg ne irkaljatok már be. Nem tudhatod kinek okoz örömet, hogy támadja a rendszert. Most megadtad az eszközt, a rajta lévő szoftvert, meg az elérhetőségét. Elég magas labda.

(#120924) kabelmania27 válasza Brekkk (#120919) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ipv6-al rosszabb lesz mert bizonyos oldalak nem fognak stabilan betöltődni.
Elvileg 3x árnyékolású koaxkábelt használnak régóta.

(#120925) kabelmania27 válasza FrozenThrone (#120915) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha megírod a modemértékeket meg tudjuk írni, hogy rendben vannak-e az értékek.

(#120926) kezo0 válasza cocka (#120920) üzenetére


kezo0
addikt

Hát bocs, de teljesen hétköznapi dolog, hogy egy még futó adást az ember az elejéről akar elkezdeni nézni. Csúsztatott élő, tudod. Pl. este 8h-kor kezdődik egy meccs, de te csak fél 9h-re érsz haza, akkor viszont miért akarnád megvárni, míg végetér? Nem, nem akarod megvárni. Hazaértél, és elkezded megnézni az elejéről, az élőhöz képest fél órás lemaradással. A félidőben meg előretekersz, és onnan kezdve már csak negyed óra a lemaradásod az élőhöz képest. Minden, felvételre képes UPC-s boxszal működött ez, meg a Horizon Go-val is, és a timeshift-re képes tévékkel is működik.
Ráadásul egy Tour de France szakasz közvetítése olyan 5-6 óra hosszúságú is lehet. Elkezdik mondjuk 13h-kor, én viszont csak 16h-tól tudom elkezdeni nézni. Ekkor még hátravan kb. 2 óra az élő közvetítésből, ezt miért várnám ki? Elkezdem megnézni elölről.
És a lényeg, hogy ezt most már meg lehet tenni probléma nélkül, eddig ugyanis nem ment a dolog, bugos volt. Le is írtam a jelenséget, abban a korábbi hsz-ban (#119227), amire most válaszoltam magamnak. Ha elolvastad volna, most tudnád, hogy visszanézővel ugyanúgy nem ment a dolog, mint rögzítve. Egyszerűen nem lehetett a műsor legelejét megnézni, amíg tartott a rögzítés! (És a jelenséget egyebként már mások is leírták.) A bug minden eszközön, minden platformon fennállt, nem lehetett megkerülni.

Szerk.: ja, és amúgy a timeshift nem azt jelenti, hogy csak onnan kezdve történik a rögzítés, amikor megállítod az élő adást. A timeshift-re képes eszköz folyamatosan rögzíti azt a csatornát, amit nézel, onnan kezdve, hogy odakapcsoltál. Ha egy órája nézed, akkor egy órát vissza is tudsz tekerni.

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#120927) gduck válasza kezo0 (#120926) üzenetére


gduck
addikt

+1

Már egy nyomogomb is elég lenne. Másik adón vagyok, műsorújságban kiválasztom a nézni kívánt műsort, de nincsen olyan gomb ami elejéről indítaná, mint ami a régi beltériken volt. Szóval hang levesz, szem félig becsuk és nagy nehezen elindítom az elejéről. VICC :(

A hibát viszont tök jó, hogy kijavították :K

[ Szerkesztve ]

(#120928) kavics válasza kezo0 (#120926) üzenetére


kavics
csendes tag

Tavaly április óta van meg az új voda boxom, én azóta így tévézek gond nélkül.
Ha már elkezdődött mire hazaérek, megnyomom az újrakezdést és nézem az elejétől, reklámokat áttekerve.
Olyan is volt, hogy valamit néztem az elejétől, el kellett szaladnom valahova, megnyomtam a pause gombot, majd hazaértem és onnan folytattam.
Annyi, hogy vannak műsorok/csatornák, amiknek nincs visszanézési lehetősége (pl. M4 sport is ilyen), ezeknél rögzíteni se lehet. Az újrakezdés itt is megy, de csak addig, míg tart az élő adás, utána legtöbbször megszakad.
Amit viszont nem értek, ha valamit megnézel élőbe (még ha csúsztatva is), minek rögzíteni is? Még a tegnapi Tour szakasz se volt olyan jó, hogy újra meg akarjam nézni azt az 5 órát :)

(#120929) FrozenThrone válasza kabelmania27 (#120925) üzenetére


FrozenThrone
aktív tag


"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#120930) kabelmania27 válasza FrozenThrone (#120929) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ezek az értékek rendben vannak.
Ha megírod, hogy milyen osztóval van elosztva a koax és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító ki tudjuk számolni, hogy milyen a bejövő jelerősség.

(#120931) kezo0 válasza kavics (#120928) üzenetére


kezo0
addikt

„Amit viszont nem értek, ha valamit megnézel élőbe (még ha csúsztatva is), minek rögzíteni is? Még a tegnapi Tour szakasz se volt olyan jó, hogy újra meg akarjam nézni azt az 5 órát.”
Nem biztos, hogy értem a kérdést… Azért rögzítem, mert meg akarom nézni, de még nem tudom biztosan, hogy mikor tudom majd megnézni. Lehet, hogy csak akkor lesz rá időm, amikor rég vége az egésznek. Szóval amikor beállítom a rögzítést, még nem tudom, hogy tartani fog-e a közvetítés, amikor majd elkezdem nézni az elejéről. És ha van is visszanézési lehetőség, én azért biztosra szeretnék menni, ezért beállitom a rögzítést is. Volt már, hogy ez jól jött…
Egy biztos: megnézés után „törlöm a felvételt”, szóval csak egyszer nézem meg.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#120932) llacee


llacee
őstag

Sziasztok!
Van esetleg fórumtárs, aki Voda szerelő?
Családi ház tető csatlakozásomat szeretném egy meglévő falikampóra áthelyezni.

(#120933) gduck válasza kavics (#120928) üzenetére


gduck
addikt

"Tavaly április óta van meg az új voda boxom, én azóta így tévézek gond nélkül."

Nem vagy jó béta tesztelő :DDD :R Ha már több mint 2 órája tartó műsort akartál elölről indítani, az nem működött.

(#120934) kavics válasza kezo0 (#120931) üzenetére


kavics
csendes tag

Azt írtad, eddig ha ment a rögzítés közben nem tudtad elölről kezdeni, erre reagáltam
Mellesleg amit lehet rögzíteni, azt 7 napig vissza is lehet nézni, így én még sose rögzítettem semmit :)

(#120935) kavics válasza gduck (#120933) üzenetére


kavics
csendes tag

Semmilyen tesztelő nem vagyok :)
Ilyet én még sose tapasztaltam, de könnyen lehet azért, mert nem is figyeltem soha :D
Ritkán nézek olyat, ami összességében több, mint 2 órás :)

(#120936) kezo0 válasza kavics (#120934) üzenetére


kezo0
addikt

Esetleg olvasd el, amiket korábban írtam (és nem csak én) erről a hibajelenségről, tehát ne csak az utolsó hsz-t. A bug jellemzően akkor jelentkezett, ha egy bizonyos időtartamnál hosszabb műsort akart valaki rögzítés közben a legelejéről elkezdeni. Nem mértem meg, hogy pontosan milyen hosszú műsor kellett ehhez, de az biztos, hogy egy Tour-szakaszt, ami mondjuk 13-tól 18h-ig tart, hiába akartál 16.30-kor elkezdeni nézni a legelejéről, a műsornak ahhoz a részéhez, ami eredetileg 13h-kor volt adásban, nem lehetett visszaugrani – egészen addig, amíg véget nem ért az egész műsor ill. annak rögzítése.
Továbbá utaltam rá, hogy volt már olyan, hogy egy műsort csak rögzítve lehetett megnézni, a visszanéző nem működött – és fordítva is. Szóval inkább biztosra megyek, és beállítom a rögzítést is, mert ennél a rendszernél sosem lehet tudni. Elég megbízhatatlan, más anomáliák is vannak, mint a most tárgyalt, ami remélhetőleg már pont rendbe lett téve.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#120937) cocka válasza kavics (#120934) üzenetére


cocka
veterán

Utóbbi mondatban azért ne legyél ennyire biztos. :)

(#120938) kavics


kavics
csendes tag

Ok, akkor én vagyok a kivétel, aki erősíti a szabályt :)
Téma lezárva ;)

(#120939) Toth_Jani válasza kezo0 (#120936) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Nekem van ismerősöm aki nem ül végig a TV előtt egy Tour szakaszt, de simán leteker a Balatonra Szegedről egy délelőtt. Pedig azért az odébb van egy kicsit. :)

(#120940) Ledi


Ledi
aktív tag

Ennyi volt!

Lelőtték az Otthoni fiókot. Már be se lehet lépni. :(
Aki eddig nem töltötte le esetleg a számláit már nem tudja megtenni.

(#120941) kezo0 válasza Toth_Jani (#120939) üzenetére


kezo0
addikt

Gratulálok az ismerősödnek, de hogy jön ez ide?

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#120942) MadMancs válasza Ledi (#120940) üzenetére


MadMancs
veterán

Már tegnap írta is azt írta nyista, majd 17.-én találkozunk egy megújult felületen.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#120943) szabi__memo válasza Ledi (#120940) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Pont most akartam számlát fizetni. Erre közli, hogy júl 11-től nem lesz elérhető. Nézzek vissza 16.-án. Tudnak

(#120944) Ledi válasza MadMancs (#120942) üzenetére


Ledi
aktív tag

Tegnap délután még be tudtam lépni. Gondolom este kapcsolták le. Lehet Mari néninek mondták azt a zsinórt nyugodtan kihúzhatja, nem lesz már rá szükség. :DD

(#120945) kezo0 válasza kezo0 (#120918) üzenetére


kezo0
addikt

Na, ma megint nem tudtam a hosszú műsort elkezdeni az elejéről nézni, míg be nem fejeződött a műsor. :(
Tanulság: ha valami hosszú idő után végre jól működik három napon át, a Vodafone-nál még simán lehet, hogy az csak véletlen. :P
Szinte várom a jövő hetet, amikor az informatikai átállás miatt egyáltalán nem fog működni a Vodafone TV app, mert így legalább nem lesz min bosszankodni...

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#120946) Peterka31


Peterka31
csendes tag

Nyíregyháza kertvárosi részén 2 hétig volt központi hiba, 10 percenként teljesen megszűnő szolgáltatással, amit a mostani hét elején "megcsináltak", az ügyfélszolgálat is jelezte hogy elkészült. Pár napig nem is volt gond. Persze itt a hétvége és újból előjött ez a földöntúli hiba. De már online hibabejelentés nincs, a telefonra is szarnak (majd) rá mint eddig is.

Amellett, hogy a kötbér igényt benyújtom, érdemes az NMHH felé bejelentenem a bandát? Ez már kezd röhejes lenni...

(#120947) Gubek-Einste válasza Peterka31 (#120946) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha nem csinálják meg/nem veszik fel a hiba bejelentést akkor igen.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#120948) gduck válasza ates2 (#120891) üzenetére


gduck
addikt

Jelenleg Guinness rekord beállítása van folyamatban! :D

Ilyen magas értéket eddig még nem láttam! Lehet a Voda rendszerének leállása meggyógyította! :D
Uptime since last reboot00 days, 15 hours and 09 minutes

UI: neked amúgy melyik firmware verziód van? 082720 vagy 092320?

[ Szerkesztve ]

(#120949) Revideal


Revideal
friss újonc

Sziasztok! Kb 4-5 éve használok fehér, anno UPC, most már Vodafone rootert. (Nem cserélték, csak a brand változott.) Két és fél éve használom úgy, hogy egy TP-Link rooter is rá van kötve, hogy legyen net a lakás másik felében is. A Vodafone/UPC rootert vezetékes és wifi, a TP-linket csak Wifi hálózati elérésre használom. Az első két évben semmi gondom nem volt, de pár hónapja állandóan akad a net, Wifin és vezetékesen egyaránt. Volt kint két technikus is, szerintük és a telefonos kisasszonyok szerint is a szoftver a gond, amit azóta frissítettek. Persze ugyanúgy nem jó a net. Válasz: az én wifi rooterem okozza, oldjam meg én, nem az ő bajuk! Az hogy két évig jó ezzel a rooterrel, az persze nem érdekel senkit! Mit tudok tenni? A válaszaitokat előre is köszönöm. :)

(#120950) kabelmania27 válasza Revideal (#120949) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Amennyiben a CB modemet router üzemmódban használod ügyfélszolgálattal kapcsoltasd ki az ipv6-ot.
Ha megírod a modem jelszint értékeket meg tudjuk írni, hogy rendben vannak-e az értékek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.