Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121101) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Sziasztok!
Nincs valami tipp erre?
Régi LG 42 colos TV-ben tökéletesen működik a CI+ kártya. (8-10 éves is van már)

Át akartam rakni az LG 55 B7 OLED-be, és "Please wait for autbentication". Soha nem használtuk kábelre.

Itt beragad. Pedig látja a CI infókat, beállítottam a 43123 Szfvár kódot. Factory resetet is csináltam, de semmi.
Ügyfélszolgálaton sem tudtak segítani, hanem majd valamikor küldenek szerelőt. (Nem mondta mikor)... Meg ugye az egész rendszer le van dögölve pont most.

A kódolt csatornák nem mennek... :o

Esetleg valami tipp?

(#121102) kavics


kavics
csendes tag

Nekem 2 különböző regisztrációm van (2 lakás)
Webesen az egyikkel be tudok lépni ma délutántól, a másikkal meg nem....
3 napig egyik se ment

[ Szerkesztve ]

(#121103) Masato válasza Ren Hoek (#121101) üzenetére


Masato
tag

Ezt akkor csinálja, ha nincs jel a tévén. Le7, hogy hülye kérdés, de behangoltad azt a tévét rendesen? Közszolgálati csatornák legalább mennek szaggatásmentesen?

(#121104) Ren Hoek válasza Masato (#121103) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Igen, M1 HD, Duna meg ezek mennek. A jelerősséget végignéztem, azok rendben voltak...(nem teljes piros csík, úgy 70%). A CI kártyát is észleli. Egyetlen ilyen másik esetet találtam a neten válasz nélkül.

Nem annyira lényeges, mert soha nem nézünk itt TV-t, csak az Eurosport HD-t akartam belőni idefent, mert az EurosportPlayer stream annyira nem túl jó minőség.

[ Szerkesztve ]

(#121105) cocka válasza cocka (#121075) üzenetére


cocka
veterán

A gyűjteményhez egy újabb hibaüzenet (szerencsére nem sok vizet zavart):

Időkorlát-túllépés adatelérés közben. Kérjük, ellenőrizd a routeren az internethozzáférést! [SC401]

Ja persze, timeoutol a sztori, egyébként minden működik és akkor nem ám azzal a szerverrel van a probléma, amihez csatlakozni akar vagy a köztesekkel, hanem az én routerem internethozzáférésével. Vicc.

(#121106) kezo0 válasza Ren Hoek (#121104) üzenetére


kezo0
addikt

Először le kell futtatni a csatornakeresést a tévén, úgy, hogy nincs betéve a mediacard. A tévének így is meg kell találnia az összes Vodafone-os csatornát – tehát még azokat is, amelyekre nincs előfizetésed. Ha ez kész, akkor mehet be a mediacard, ami kikódolja azokat a csatornákat, amelyek kódoltak, és van rájuk előfizetésed is.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#121107) cocka válasza kezo0 (#121106) üzenetére


cocka
veterán

Sőt! Még az aktuális műsor nevét is kiírja kódolatlanul. Egyes német csatornákon még a teletext is kódolatlan. :D

(#121108) gyemipapa válasza SH4D0W2011 (#121091) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Néhány hete ilyen nálam is, szomszédéknál is, hogy mindhárom zöld folyamatosan világít, Azóta van, hogy teljes firmware cserét csinált rajta távolról a Voda. A box beállítások menüi is teljesen mások, ráadásul elég fapadosak. Szóval most ez a normál, hogy minden világít.
Ettől persze még mikroszakadások rendszeresen előfordulnak a neten.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#121109) Toth_Jani válasza Ren Hoek (#121104) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Azt úgy csinálja, mert készülék csere esetén hitelesíti magát a Kártya.
Ez normál esetben 3-45 perc között megvan addig nem szabad kikapcsolni a készüléket, de most lehet hogy ez a része sem működik a rendszernek.

(#121110) perempe


perempe
addikt

jelenleg 3.98Mbps/15.45Mbps a Speedtest (Eger)
idle latency 10 download latency 11 upload latency 50

két perccel később 0.35-tel kezdődik.:O

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#121111) perempe


perempe
addikt

most valószínűleg minden oké.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#121112) forguet


forguet
senior tag

Ez már vállalhatatlan, 1 hónap alatt sokadszorra megy el a net meg a tévé. Általában nem tudjuk meg mi volt, csak megjavul fél óra vagy pár óra után. Volt hogy a szomszéd utcában belógó ágak/vihar miatt ment el a net (ezt mondták), volt hogy nem tudtuk meg, volt hogy szerelő is jött és rendben találta a jelszinteket. Most megint nincs és szerelőt küldenek. Felrobbanok. A upc alatt sztem 15 év alatt nem volt ennyi gondom mint a voda pár hónapja alatt. Upc fehér connect boxunk van amúgy. De a régi és az új firmware-rel is fos. :((

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#121113) Ren Hoek válasza Toth_Jani (#121109) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Köszi, lehet ez lesz a gond... mert a nő valamit erről motyogott a telefonban, hogy majd 2 nap múlva küldenek rá frissítést, de most semmi nem működik.

Majd hétfőn újra megpróbálom. Csak 10 percig hagytam bent elsőre... Annak idején a régi TV-n kb pár perc volt.

:R

(#121114) kezo0


kezo0
addikt

No, hát már több mint egy órája júl. 17. van, de persze a tv.vodafone.hu-ra továbbra sem lehet bejelentkezni... WA103 hibakód.
Esetleg volt olyan infó is, hogy az átállás után új felhasználónév és/vagy jelszó kell majd hozzá?

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#121115) kezo0 válasza kezo0 (#121114) üzenetére


kezo0
addikt

My Vodafone bejelentkezésre kattintva sem történik semmi, a Voda főoldala változatlanul azokat az infókat mutatja, hogy mi nem lesz elérhető JÚLIUS 16-IG. Mondjuk lett volna rá egy fogadásom, hogy mindez így lesz, de valahol annyira jellemző... És ez lenne egy világcég (jelentsen ez bármit is).

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#121116) cocka válasza kezo0 (#121115) üzenetére


cocka
veterán

A United Kingdomban feltehetően oda is figyelnek arra, hogy világcég módjára működjenek illetve viselkedjenek, de feltehetően úgy vannak vele, hogy Kelet-Európának elég ez is.

mi nem lesz elérhető JÚLIUS 16-IG.

Most gonosz leszek, de sehol nem írja, hogy melyik év július 16-ájára gondoltak. :DDD

Ismerik magukat és legkorábban 2023. július 17-étől lesz valami érdemi "változás".

Vagy Gipsz Jakab véletlenül beletörölt az adatbázisba, amit át kéne menteni. :DDD

Amúgy az is marha jó, hogy ha van egy mobil meg egy vezetékes előfizetésed külön, akkor csak a mobilos azonosítóval lehet majd állítólag belépni.

De mi van azokkal, akiknek csak vezetékes szolgáltatása van? Ők milyen "mobilos azonosítót" kapnak?

(#121117) kezo0 válasza kezo0 (#121115) üzenetére


kezo0
addikt

Reggel 6 óra is elmúlt, de a Vodafone-nál még mindig nem múlt el július 16. :(
Bejelentkezés gomb nem él, tv.vodafone.hu oldal sem enged be.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#121118) MadMancs válasza cocka (#121116) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem "mobilos" azonosító lesz, hanem 1 közös.
Mindenki újat kap, legyen az mobil vagy otthoni, azaz 1 felületen látsz mindent.

Számlázás viszont egyenlőre marad külön külön.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#121119) MadMancs


MadMancs
veterán

Valami van.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#121120) Zoshi85 válasza MadMancs (#121119) üzenetére


Zoshi85
aktív tag

Van. Pl prémium csomagokat is elvileg lehet itt is rendelni/ aktíválni, de egyenlőre hibával vissza dob. Talan később. De alakul ✌️

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#121121) Harbinger85 válasza MadMancs (#121119) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Nekem kicsit necces, de rájöttem mi a baj a belépéssel. Volt egy 2 éves régi UPC-s TV fiókom és egy másik a mobil miatt - tavaly így vettem új telót + szolgáltatás, nem tudtam/mertem egybe fűzni. De rájöttem hogy utóbbi, mobilos fiókkal tudok csak belépni. Minden oké. Sőt! A havi Tv és net számlám csak 1100 Ft a 14000 Ft helyet 8szolgátltás 3 készülék részlet. Ez létezik vagy hiba? Nem mintha bánnám.

(#121122) kezo0 válasza kezo0 (#121117) üzenetére


kezo0
addikt

Na, él a My Vodafone. Rögtön jelszómódosítást kellett végrehajtani (plusz egy biztonsági kódot is létrehozni), utána be lehet jelentkezni a személyes profilba - és ezzel az új jelszóval megy már tv.vodafone.hu oldalra is a bejelentkezés.
A személyes profilban azért vannak furcsaságok:

Mert ugye nem valószínű, hogy csaknem 22 éve használom a két Vodaboxot + a mediacardot, és hát még véletlenül sem ugyanakkor lettek aktiválva... Meg hát nem vagyok abban sem biztos, hogy a fehér Connect Box 2003 óta nálam van. :D
De azért tényleg alakul valami.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#121123) kabelmania27 válasza perempe (#121110) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha megírod, hogy milyenek a modemértékek meg tudjuk írni, hogy rendben vannak-e az értékek.
Amennyiben leírod, hogy milyen osztóval van elosztva a koax kábel és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító bekötve ki tudjuk számolni, hogy milyen a bejövő jelerősség.

[ Szerkesztve ]

(#121124) gduck válasza kezo0 (#121122) üzenetére


gduck
addikt

Na látod, nem kell olyan korán nézegetni :DDD ;)

Elég jól néz ki, a dátum bug nálam is megvan, de azon kívül minden rendben van. A vezetékes számlát nem sikerült megnéznem (nem volt olyan gomb), viszont befizetni sikerült. Alakul ez.

(#121125) gduck válasza ates2 (#120968) üzenetére


gduck
addikt

Nálad van valami pozitív változás?

Itt hétfőn voltak a szerelők (nem voltam itthon, csak telefonon beszéltünk és az utcán javítgattak valamit) Visszajelzést nem kaptam. utána ugyanúgy újraindulgatott.

Csütörtök délután telefonáltam, de az átállás miatt nem tudtak lényegi infót mondani a hibabejelentés állapotáról. Viszont sikerült egy firmware frissítést kérnem és azóta már nekem is ez a verziószám: AR01.02.068.11_092320_711.SIP.10.

ÉS: Uptime since last reboot 02 days, 16 hours and 24 minutes :DD

Reménykedek! :K

(#121126) tomp válasza kezo0 (#121122) üzenetére


tomp
félisten

Régi jelszóval nem enged belépni. Elfelejtett jelszóra pedig nem küldi az emailt. :DDD

(#121127) kezo0 válasza gduck (#121124) üzenetére


kezo0
addikt

Azért azt továbbra is fenntartom, hogy egy nap mindig 00 óra 00 perckor kezdődik, szóval vagy lazán értelmezik a dátumokat, vagy csak többórás késéssel készültek el – de persze ez a legkevesebb, ha minden jól működik.
Nálam pl. olyan is van, hogy a személyes adataimnál megadott telefonos elérhetőségemnél a vodás bp.-i vezetékes számom van megadva, de nem 06 1-gyel kezdődik, hanem 06 61-gyel (???), és nem lehet kijavítani, mert a 06 után csak kétjegyű körzetszámot enged beírni. OK, akkor megadom inkább a mobilszámomat – gondolom én. Mert azt elfogadja ugyan, csak a mentésnél nem történik semmi: nem menti el.
Aztán olyan is van, hogy a streaming-szolgáltatásoknál megjelenik, hogy havi 0 Ft-ért aktiválhatom a Filmbox+ szolgáltatást, de hiába próbálom, „az aktiválás sikertelen”.

tomp: először a régi jelszó kell, arra jön be az az oldal, ahol meg kell adni egy új jelszót + biztonsági kódot.

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#121128) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

na itt is megy az online felület rendesen, viszont a mobilelöfizetés alatt van 15500ft túlfizetésem,ami valós lehet de lassan egy éve nincs már mobilelöfiztésem náluk.
eddig nemláttam mert mivel megszünt az elöfizetés nemtudtam belépni sem, milyen lehetöségek vannak,hogy ezt visszakapjam???

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#121129) tomp válasza kezo0 (#121127) üzenetére


tomp
félisten

Régi jelszóra:

Made in Kókányfone :))

(#121130) polonic válasza kezo0 (#121127) üzenetére


polonic
félisten

Nekem nem jön be semmi a régi jelszóra. Csak egy nagy error.

(#121131) Gubu0101 válasza gduck (#121124) üzenetére


Gubu0101
veterán

Vanaz.Mostmar :D Most mar minden mukodik,nekem legalabb is :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#121132) gduck válasza Gubu0101 (#121131) üzenetére


gduck
addikt

Pont erről beszélek, ott a számla, de nincs gomb, amivel meg lehetne nézni magát a számlát.

(#121133) Gubu0101 válasza gduck (#121132) üzenetére


Gubu0101
veterán

Felre ertettem.En sose tudtam
megnezni a szamlat,csak fizetes utan par nappal.
Most raneznek,de megint tolt egyfolytaban es nem ad be semmit :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#121134) MadMancs válasza gduck (#121132) üzenetére


MadMancs
veterán

Ez nálam is így van.
Appon belül mobil számla megtekinthető és fizethető, vezetékes csak fizethető.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#121135) rgeorge


rgeorge
addikt

Van egy otthoni és egy mobil elöfizetésem, azonos felhasználónév/jelszó volt mindkettőhöz. Most be tudok lépni ugyan, de csak a mobilt látom, az otthonit nem.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#121136) crok


crok
nagyúr

Megnezne valaki barmilyen linux desktop alol barmilyen bongeszovel hogy megy-e a belepes a Voda oldalon? Nekem sehol nem dobja fel a suti elfogadast es ugy nez ki addig nem megy: hiaba kattintok a belepesre vagy barmelyik gombra nem tortenik demmi (csomagok naprakeszek, Manjaro es egy full uj telepitesu EndeavourOS meg Ubuntu (vegso probakepp..) se Chrome, se FFox, se Falcon, teljesen uj, tok ures profil mindben, se adblock se piszkalt hosts se kiegeszoto nincs, inkognitoban se jo).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#121137) LouiS22 válasza kezo0 (#121127) üzenetére


LouiS22
veterán

És komolyan fennmaradtál csak azért, hogy megnézhesd, majd posztolgasd, hogy nem megy 0 óra 1 perckor...

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#121138) Gubu0101 válasza rgeorge (#121135) üzenetére


Gubu0101
veterán

Kicsit akadozik meg a rendszer,en betudtam fizetni,mobil,otthonszamlat is.Van aki belepni se tud.Most az otthon szamlat nem tolti be a mobil resz tokeletes.Laptoprol is meg mobilrol is.Applikacional se vettem eszre bugot.
Most az lesz a baj,hogy mindenki is ma akar belepni stb :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#121139) Kicsirics77 válasza crok (#121136) üzenetére


Kicsirics77
veterán

linux mint 20 chrome alatt minden rendben nálam

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#121140) norbertoth


norbertoth
senior tag

Nocsak, az app-ba is be lehet lépni és az otthoni számlát is be lehet majd fizetni, sőt kártyát is tudtam hozzáadni :C :Y

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#121141) Toth_Jani


Toth_Jani
őstag

Úgy látszik aki nem Vodafone mobil előfizető azt kiutálták, a mobil fiók jelszavával és azonosítójával lehet belépni, utána már látszik a vezetékes is..

(#121142) Kicsirics77 válasza Toth_Jani (#121141) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Ez sem igaz,mivel nekem csak vezetékes van már több mint egy éve,és remekül megy az e-mail cím jelszó páros amivel regisztráltam még upc alatt 2017-ben.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#121143) polonic válasza Kicsirics77 (#121142) üzenetére


polonic
félisten

Nekem sem akar menni. Hibás adatok, azt tolja vissza.
Nagyon régi upc-s regisztráció

(#121144) margithid


margithid
veterán

Sim kártyát más se tud aktíválni még?
Végigviszem a folyamatot és hibát ír ki a végén.

(#121145) tomp válasza Kicsirics77 (#121142) üzenetére


tomp
félisten

Akkor biztos Béla ügyfelenként másolja vissza jegyzettömbből az adatokat hómofiszból. Nekem azt adja, hogy hibás email cím vagy jelszó. Be se enged. :DD

(#121146) ztsoft válasza crok (#121136) üzenetére


ztsoft
őstag

Arch Linux, Plasma 5 (KDE), Firefox működik.

Az viszont hozzá tartozik, hogy csak feltöltőkártyás mobil előfizetésem van. Nálam maradt minden a régiben, maradt a két fiók (egy élő, és egy tiltott mobil) azonos néven, a régi jelszóval simán beengedett, nem kellett jelszót változtatni, pin kódot megadni.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#121147) gduck válasza rgeorge (#121135) üzenetére


gduck
addikt

Ezt kellene látnod:

(#121148) rgeorge válasza gduck (#121147) üzenetére


rgeorge
addikt

Ezt látom is, de csak mobil előfizetésem látszik. Vodafone Tv app működött amíg ki nem jelentkeztem, újra belépni nem tudok már.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#121149) AtHoS válasza rgeorge (#121148) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Volt vagy 10 évvel ezelőtt Voda mobil előfizetésem, de aztán elváltunk egymástól -> a hozzá kapcsolódó fiókba egyből be tudtam lépni, a UPC-től megörökölt fiókba ideiglenes jelszó kérése, majd új jelszó beállítása után sikerült csak.

Viszont összehozták a feltöltőkártyás voda számom és az otthoni előfizetéseim egy kalap alá, de lecserélték a kapcsolattartási telszámot a feltöltőkártyás számra, amit faterom használ, lakcím kártya száma 999999XL és nem lehet módosítani, ráadásul otthoni szolgáltatásoknál a bekért lakcímnél nem ajánlja fel az utcát, ahol lakom és van élő net/tv/telefon előfizetésem :DDD

szerk.
Ja és a Készülékeimnél a 6666 Ft-os Tv részletemből valamiért 7618 Ft lett, ráadásul: Hozzákötve ehhez: Internet 300
nem is értem, hogy TV-t miért internet előfizuhoz kötik hozzá és miért nem a Tv szolgáltatáshoz :F de ez biztos csak számomra tűnik hülyeségnek :B

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#121150) Toth_Jani válasza Kicsirics77 (#121142) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Nekem viszont mindkettő van, és csak a Mobilt adja be, persze lehet hogy a másik párost is elfogadta volna.
Igaz a mobil előfizetést már kidobtam 1 éve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.