Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121301) Euroman


Euroman
csendes tag

Üdvözletem! feltöltésben ezek az 50 feletti jelszintek nem nagyon tetszenek nekem, mert volt már meleg, ennél melegebb is, de ilyeneket nem, pedig naponta többször nézem. Konfig változatlan, csak net, osztó nélkül, összesen kb. 2m légkábel, mert az oszlop a házelőtt, csak a járda van a ház és az oszlop között. Ezek nem túl magas értékek?

[ Szerkesztve ]

(#121302) Ledi válasza Zoshi85 (#121298) üzenetére


Ledi
aktív tag

Nekem még UPC időkből van ez a videoklub(ex my Prime) akkor ingyen adták a csomaghoz.

Aktiválni nem sikerült semmit. Csak kíváncsiságból nyomtam az HBO Maxra, de se itt se a weboldalon nem tudom.Ahogy a Filmbox+ se aktiválni. Nem mintha szeretném.

(#121303) Zoshi85 válasza Ledi (#121302) üzenetére


Zoshi85
aktív tag

Akkor ez is az átállás miatt van.. Már eltelt pár nap.. Kérdés mennyi kell még hogy menjen.. 🤣🤣

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#121304) Ledi válasza Zoshi85 (#121303) üzenetére


Ledi
aktív tag

Szerintem ez a hét még így megy ki.

Nekem még most jelent meg a vezetékes telefon az appban. Legalábbis most vettem észre.

(#121305) Nikaré válasza pjen (#121271) üzenetére


Nikaré
őstag

&
Zoz

&
cocka
Köszi a megerősítést, én is ezt gondoltam, hiszen felhőben tárolt adatot (filmet ) kérek le, a felvétel "csak" indexeli amit szeretnék.

Aztán lejátssza vagy nem :(((

(#121306) nxrthesavage


nxrthesavage
friss újonc

Sziasztok,

Vásároltunk egy ShareCenter+ 2-Bay Cloud Network Storage EnclosureDNS-327L otthoni felhasználásra, olyan problémába ütköztem, hogy mivel xy családtagom Budapesten él, ezért a távolihozzáférést FTP kapcsolaton keresztül (FileZilla) szerettem volna megosztani, beállítottam az alábbiakat rajta: [link]

Arra gondoltam, hogy ami kimaradt a wi-fi routeren a 21-es FTP port engedélyezése, viszont a szolgáltató a Vodafone-nál van és mivel saját GUI-t használ a routeréhez ezt nem találtam rajta, esetleg jól gondolom vagy valami más is kimaradhatott ?

De nyitott vagyok további lehetőségekre is, eddig csak ezt találtam a fórumokon, mint lehetőséget.

Előre is köszönöm a hozzászólásokat.

Üdv, Zsolti

(#121307) ledgeri válasza Sweet Lou 6 (#121294) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:C Mondjuk mehetnél egy kört az img-s nélkül is, ha a bejutásod már biztos biztos volt... lehet, hogy azt nem lényeges kivenni ...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#121308) kabelmania27 válasza Euroman (#121301) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nyáron előfordulhat 50 feletti feltöltési érték. Milyenek a letöltési értékek.
Ha megírod, hogy van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító meg tudjuk írni, hogy javíthatók-e az értékek.

(#121309) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Sziasztok.Kíváncsiságból rányomtam a Filmbox+ előfizetésre:
Streaming központ
Minden felsorolt előfizetéshez megvásárolhatod a streaming szolgáltatásokat.
Sikertelen aktiválás
Ellenőrizd újra, hogy megfelelsz-e az előfizetés feltételeknek. Amennyiben igen, próbáld újra az aktiválást.
Na most még a rendszer nem jó a "nagy frissítés" óta vagy a TV HD Basic csomaghoz nem jár.
Bár fentebb meg azt írják, hogy az összeshez.
Amúgy van aki használja? Szülőknek aktiválnám be, hátha van rajta valami tartalom ami érdekli őket. Gondolom reklám nincs?
Ja és ennél nem látom az árat. Tényleg 0Ft lenne ?

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#121310) MiZo1990 válasza Roland8622 (#121309) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Elő kell fizetni a FilmBox (vagy a TV HD Max) csomagra és utána lehet aktiválni 0 Forintért.
Talán külön is elő lehet fizetni a FilmBox+ cuccra közvetlenül náluk (nem a Vodafone-nál).

(#121311) Roland8622 válasza MiZo1990 (#121310) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Köszönöm.Okés. Akkor nem erőltetem. Van Netflix / HBO Max / reklámmentes Youtube.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#121312) pjen válasza MiZo1990 (#121310) üzenetére


pjen
félisten

Nekem van film box előfizum+ HD MAX , rányomtam a filmbox + ra hiba üzi. Próbáljam később, már a lehetőséget is elvette.

(#121313) Frenk


Frenk
aktív tag

Sziasztok,
az átállás befejezése(?) óta nem elérhető böngészőből a Vodafone TV.
"Nem sikerült az azonosítás. Érvénytelen felhasználónév vagy jelszó. (WA103)" - ez fogad vasárnap óta. Az érdekesség, hogy a My Vodafone fiókba viszont be tudok lépni.
Azóta minden nap bejelentettem hibaként (már 2x panaszt is tettem) de semmi javulás nem történik. Rendszeresen azzal "passzolnak" le, hogy továbbítják az illetékes háttérosztálynak és kérnek egy kis türelmet. Először még próbálkoztak, hogy biztosan nincsenek kitöltve a személyes adatok, próbáljak másik böngészőt - meg a szokásos.

Esetleg másnak is van ilyen problémája? Teljesen úgy néz ki, hogy ezzel a hibával nem tudnak mit kezdeni.

(#121314) kezo0 válasza MiZo1990 (#121310) üzenetére


kezo0
addikt

Nekem TV HD Plus csomagom van + külön fizetek még havi 900 Ft-ot a Filmbox Pro csomagért (amivel így pont ugyanazokat a csatornákat kapom, mintha TV HD Max csomagom lenne), de így sem kapom meg a Filmbox+ streaminghez a hozzáférést. Személyesen is voltam már bent üzletben, és ott is csak azt bírták mondani, hogy a Filmbox+ csak a TV HD Max csomaghoz jár... Mondtam, hogy akkor kenjék a hajukra.
Persze most nekem is felajánlja a fiókomban, hogy 0 Ft-ért aktiválhatom, de ugyanúgy sikertelen, ha megpróbálom...

pjen: ha F5-tel befrissíted az oldalt, újból felkínálja – csak hát minek. :P

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#121315) MiZo1990 válasza kezo0 (#121314) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Biztos van benne logika, csak mi ezt nem tudhatjuk meg, de ez szerintem is butaság.

(#121316) kezo0 válasza MiZo1990 (#121315) üzenetére


kezo0
addikt

Hát az benne a „logika”, hogy a HD Max sokkal többe kerülne, mint amennyit most a HD Plus + Filmbox Pro csomagokért együttvéve fizetek. :P

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#121317) kezo0 válasza kezo0 (#121316) üzenetére


kezo0
addikt

Jut eszembe, a fb-os csoportban volt erre vonatkozó kérdés, de az admin (khm…) már kikapcsolta a hozzászólási lehetőséget, pedig most odakommenteltem volna az alábbiakat:
Másik fórumban most olvastam, hogy valaki ezt írta: „282 mhz-en egy SD teszt csati neve átíródott Match4 HD-ra”.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#121318) Zoshi85 válasza pjen (#121312) üzenetére


Zoshi85
aktív tag

Semmit se lehet aktiválni.. Én próbáltam videóklubot, hbot, sikertelenel visszadob... :U

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#121319) pjen válasza Zoshi85 (#121318) üzenetére


pjen
félisten

Nekem van HBO előfizum és minden HBO képes eszközön tudom használni a Max ot. Viszont a VTV boxon nem enged be. Azonosítót és kódot kér. Az ÜFSZ se tudja mi az azonosító. Valakinek megy boxból, alkalmazásokból? Leirná, hogy csinálta.

[ Szerkesztve ]

(#121320) kezo0 válasza pjen (#121319) üzenetére


kezo0
addikt

Én a box appját használom, de még az HBO Max indulásakor kezdtem el használni, és a fene sem emlékszik már, hogy kellett bejelentkezni…

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#121321) Zoz válasza kezo0 (#121320) üzenetére


Zoz
őstag

Nem a box kért kódot, hanem kiírt egyet, amit az HBO MAX megfelelő weboldalán (valami tévé aktiválás volt a címe) kellett megadni, természetesen miután beléptünk a saját HBO fiókunkba.

(#121322) kezo0 válasza Zoz (#121321) üzenetére


kezo0
addikt

Aha, valahogy így volt, tényleg.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#121323) kezo0 válasza pjen (#121319) üzenetére


kezo0
addikt

Na, van egy másik boxom is, amin még nem néztem soha HBO Maxet, megnéztem azon, mit kéne csinálni.
Elindítod az HBO Max appot a boxon, és az appban megkeresed a Bejelentkezést. Amikor ezt kiválasztod, dob egy ilyen képernyőt:


A kitakart részen egy hatjegyű alfanumerikus kód van, azt kell beírni a megadott oldalon. Ezt én most ezen a boxon nem csináltam tovább, de a másik boxnál is így kellett, és működött a dolog.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#121324) pjen válasza kezo0 (#121323) üzenetére


pjen
félisten

Reggel próbáltam így és tegnap is. Ma reggel mindent így csinálva 1 boxon müxik, kettőn nem. Nem értem.

(#121325) kezo0 válasza pjen (#121324) üzenetére


kezo0
addikt

De mit jelent, hogy nem működik? Hol akad el a folyamat?

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#121326) Hajdi válasza kezo0 (#121325) üzenetére


Hajdi
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni abban, hogy mi támogatja a 4k-s adást és a HDR10-et?
Gondolok itt a 2 fajta box-ra, illetve a CI+ kártyára.
Hívtam az ügyfélszolgálatot is ez ügyben, nem tudott segíteni a hölgy, majd átkapcsolt az illetékesekhez és ott sem tudtak érdemi infóval szolgálni.
Édesanyáméknak lett új tv beszerezve és szeretném kihozni belőle a legtöbbet, ha már tudja ezeket. Egy MI P1 "43"-ra esett a választásom.

Jelenleg egy Kaon box van náluk, ami eléggé sok zajt gerjesztett az adás hangjában a régi tv-vel. A Xiaomi készülékről még nem tudok nyilatkozni, de részemről ez a box kuka. Legutóbb a kép is bezöldült.

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#121327) pjen válasza kezo0 (#121325) üzenetére


pjen
félisten

Tv bekapcs,vtv ox alkalmazások, feljön például Addams family, lejátszás. 2 lehetőaég fizess elő és bejelentkezés. Bejelentkezésre nyomok jön a kód.Belépek telón , beírom. Kéri a szolgáltatót, kiválasztom voda.Ezután kér termék azonósítót. Amit az ÜFSZ se tud. De mondom 3 ból egy boxnál beírtam a kódot és megy.

(#121328) Sweet Lou 6 válasza ledgeri (#121307) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

megnéztem, működik az img.en25.com nélkül is, elég csak a tags.tiqcdn.com címet whitelist-re tenni.

sweetlou6.wordpress.com

(#121329) ledgeri válasza Sweet Lou 6 (#121328) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:C :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#121330) crok válasza ledgeri (#121281) üzenetére


crok
nagyúr

Ez de szívás, ezen már végigmentem egy éve.. [link]
Ha hamarabb olvasom mondtam volna.. :W

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#121331) MadMancs válasza Hajdi (#121326) üzenetére


MadMancs
veterán

A Vodafone nem. 4K adás sincs, HDR meg pláne.
Szóval sima MediaCard és a TV kihozza amit lehet SD/HD jelből.

Nekem is 4K HDR10 TV-m van. SD olyan amilyen, de HD már elég tűrhető.

Sajnos TV technika jóval előrébb jár mint a szolgáltatók.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#121332) AtHoS válasza AtHoS (#121275) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát biztos nem a hibabejelentésem miatt kezdett el részlegesen működni, mert ma érkezett reagáló levél rá, de nem is arra reagáltak, mint amiről írtam nekik :DDD No mondjuk ez volt talán eddig is a jellemző :) úgy csinálnak, mintha nem értenék miről ír nekik a paraszt, így a kötelező válaszadás megtörtént, csak érdemben nem sikerül hozzátenni részükről semmit a probléma megoldásához.
Ami meglepő, hogy képként van a válasz a kapott email-be illesztve :F Ez új dolog

read-only mode on the forum

(#121333) ledgeri válasza crok (#121330) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R mindegy :) Az a lényeg, hogy tudunk rászűrni, rájönni... (De mindegy, úgy is mi leszünk a lopós adblokkolós kalózok :((( ...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#121334) Hajdi válasza MadMancs (#121331) üzenetére


Hajdi
senior tag

Értem. Köszönöm a választ. :R Akkor CI+ kártya lesz a többi majd kiderül.

"The Man Who Sold the World"

(#121335) Ledi válasza Roland8622 (#121309) üzenetére


Ledi
aktív tag

Ez tegnap este jött abba az emailbe amibe közlik, hogy véget ért az átállás:

FilmBox Pro és FilmBox+ elérés:

Az informatikai átállás okozta esetleges kellemetlenségek enyhítése céljából 2 hétig (július 21 - augusztus 4) a FilmBox Pro csomagban elérhető TV csatornákat csatornák, valamint a FilmBox+ streaming szolgáltatás ingyenes elérését biztosítjuk Önnek.

Az alábbi TV csatornákat csatornákat élvezheti július 21. és augusztus 4. között:
FilmBox Extra HD, FilmBox Premium, FilmBox Family, FilmBox Stars, GameToon, FightBox, DocuBox
(A FilmBox csatornák extra tartalmait a 121-127 csatornakiosztásban találja.)

Kérjük FilmBox+ streaming szolgáltatáshoz az alábbi kupont aktiválja a filmbox.com/voucher weboldalon a fenti időszak alatt, mely az aktiválást követő 1 hónap elérhető.

Én még nem aktiváltam a kódot, szóval most 1 hónapig így is ingyen lehet nézni a Filmbox+t.
Ui.: most vettem észre milyen jól tudnak fogalmazni:

1." TV csatornákat csatornák"
2. "mely az aktiválást követő 1 hónap elérhető." :C

(#121336) pocok32 válasza kezo0 (#121314) üzenetére


pocok32
csendes tag

Szia! Nekem ugyan ez a panaszom tudták orvosolni a hibát? Mert nekem ideáig nem!

(#121337) kezo0 válasza Ledi (#121335) üzenetére


kezo0
addikt

De most akkor egy hónapig vagy két hétig (júl. 21. – aug. 4.)?

Mellesleg az én levelemben nem szerepeltek ezek a részek. Biztos azért, mert én egyébként előfizetek havi 900 Ft-ért a Filmbox Pro csomagra. Tehát nekem nem jár semmilyen kedvezmény „az informatikai átállás okozta esetleges kellemetlenségek enyhítése céljából”. Én most is pénzért kapom majd azt, amit más erre az időszakra ingyen. Sőt, nekem nem jár a Filmbox+ streaming elérése pénzért sem (mert az valamiért csak a TV HD Max csomagosoknak jár), míg mások most azt is meg fogják kapni ingyen…
Köszönöm, Vodafone, érdemes nektek havi 12 ezret fizetni a vezetékes szolgáltatásokért!

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#121338) pocok32 válasza kezo0 (#121314) üzenetére


pocok32
csendes tag

zia! Nekem ugyan ez a panaszom tudták orvosolni a hibát? Mert nekem ideáig nem!

(#121339) kezo0 válasza pocok32 (#121336) üzenetére


kezo0
addikt

Ez nem tudás kérdése, hanem akarásé. És ők nem akarják, mert ahogy írtam, nem jár.
Ha HD Max csomagod van, akkor kapsz hozzáférést a Filmbox+-hoz.
Ha HD Plus csomagod van, és mellé külön fizetsz a Filmbox Pro csomagért (és így lényegében ugynazokat a csatornákat kapod, mintha HD Max csomagod lenne), akkor NEM kapsz hozzáférést a Filmbox+-hoz.
Hogy miért? Mert csak.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#121340) Ledi válasza kezo0 (#121337) üzenetére


Ledi
aktív tag

A csatornákat csak 2 hétig tudnád nézni. A Filmbox+ pedig legkésőbb aug. 4-ig kell aktiválni és 1 hónapig nézheted ingyen.

A te esetedben ez csak mind feltételes mód. :K

Most megnéztem a Vodaboxon és a tévén mennek a csatornák, de VTV appban azt írja, hogy nincs előfizetésem a csatornára. Úgyhogy csak remélem, hogy Tv Comfort csomaggal majd lehet nézni a nyaralóban. :U

(#121341) Toth_Jani válasza Ledi (#121340) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Hát a Filmbox csomag kb: semmit sem ér, de a Stream talán használható, viszont az eddig fel sem tűnt, csak ahogy itt nálad olvastam. :K
Közben meg is néztem, az sem ér pénzt. :(

(#121342) olloczky válasza Gubu0101 (#121168) üzenetére


olloczky
senior tag

En sem tudom letolteni telon bongeszobol a szamlat... bezzeg befizetni siman be lehet.. tudtok erre vmi tippet?

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#121343) mrlujoak válasza Ledi (#121335) üzenetére


mrlujoak
veterán

Tegnap én is megkaptam, meg is néztem, és bár nem indítottam újra a boxot, ezeket a csatornákat csak a csatorna számának beírásával érem el (121 pl, de ha a 122-t szeretném nézni, akkor a P+ gomb megnyomására nem a 122-re vált, hanem a 150valahanyadikra :) )

Ergo végig kellett tegnap pötyögnöm 121 - 122 - 123...

Ja, és mindegyik esetében ott marad az alsó infó sáv. Nem tűnik el.

Éjjel gondolom megint restartolt a box (szokott) na majd ma megnézem változott-e

Sima fekete set top boxom van Horizon talán...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#121344) Benny21


Benny21
csendes tag

Sziasztok! Tegnap este volt frissítése a connectboxnak? Ki, mit tud? Azóta többször újraindult vagy nekem kell újra indítani mert nincs net. Modem módban használom egyébként. Net sebesség is csak 50-60mb/s. Persze 500 ról nem is álmodok. Köszönöm előre is a válaszokat.

(#121345) Littoral válasza Ledi (#121335) üzenetére


Littoral
aktív tag

"...most vettem észre milyen jól tudnak fogalmazni:..."
Ez kb. olyan, mint a most pluszban kínált csatornák közül az egyik dokumentumfilm-jellegű, ahol olyan borzasztó német akcentussal beszéli az angolt az alámondó hang, hogy extra és prémium sebességgel kapcsoltam tovább. Később, éjjel kiderült az adásszünet feliratból (Fernsehpause vagy valami ilyesmi), hogy egy kiváló német csatornáról van szó. A német nyelvet megértem, de sajnos nem (nem-nem-nem) szeretem. Úgyhogy nekem ezek a plusz/extra/prémium csatornák ingyen sem kellenek. :N Azt viszont megértem, ha valakinek mindegy, és megkedveli őket.

[ Szerkesztve ]

(#121346) kabelmania27 válasza Benny21 (#121344) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Ha megírod a modem jelszint értékeket meg tudjuk írni, hogy rendben vannak-e az értékek. Amennyiben router üzemmódban van a cb modem 1270-es számon kapcsoltasd ki az ipv6-ot. Ha leírod, hogy milyen osztóval van elosztva a koax kábel és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító ki tudjuk számolni, hogy milyen a bejövő jelerősség.

[ Szerkesztve ]

(#121347) Sleepyhun válasza Benny21 (#121344) üzenetére


Sleepyhun
csendes tag

Sziasztok!
#121344 ez engem is érdekelne, nekem is 100 alatt produkál az 1000es csomagom.

[ Szerkesztve ]

(#121348) kabelmania27 válasza Sleepyhun (#121347) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Nézd meg, hogy megvan-e a modem és a gép között a gigabites lan kapcsolat és nézd meg milyenek a modem jelszint értékek.

[ Szerkesztve ]

(#121349) Sleepyhun válasza kabelmania27 (#121348) üzenetére


Sleepyhun
csendes tag

Felettéb érdekes.
Valamiért a 4 Lanportbol az egyik 1G az összes többi 100mbps.
Ez multhéten nem így volt.
Az 1Gs portra tett gépen rendesen megy.

[ Szerkesztve ]

(#121350) Sleepyhun válasza Sleepyhun (#121349) üzenetére


Sleepyhun
csendes tag

Teljesen érthetetlen számomra.
rebootoltama connecboxot. és megdupláztam a 1G portokat vele....
mostmár 2 gép kapja rendesen de a 3. még mindig 100-ason van :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.