Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66985) Zimi91 válasza #41133696 (#66977) üzenetére


Zimi91
tag

Köszi a választ! DJ. Ru$y leírta a lényeget. Váltanék én szívesen,nagyobb csomagra, ha nem 30 napból 3-4et vagyok otthon. Így nem éri meg, de ha már 20as csomag, és a technológia engedi, akkor nem értem, hogy miért nincs opció rá, hogy olyan eszközt kapjak. Ha 20/20 jönne nem szólok semmit, de 20/16 jön, ami tudom, hogy kishazánkban egyes területeken maga az álom, mert még a 10 se jön rendesen, de itt adott a lehetőség, csak nem adják meg. :) Telefonra amúgy rákérdeztem közben (privátban írt 80-as számon), azt mondták, hogy ameddig nem kötöm össze a dolgokat tudom használni ugyanúgy a telefont, ahogy most van, működni fog. (nagyon remélem végre egy olyan emberrel beszéltem, aki ért is hozzá, nem csak felolvasta a papírról)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.