Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82401) zack válasza zack (#82399) üzenetére


zack
nagyúr

De elég sok variációban elérhető...Szépek, lényegében mindegyik variáció tetszik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#82402) Zoli133 válasza Ra3 (#82398) üzenetére


Zoli133
őstag

Egyszerű, elegáns, (fémszíjas) tartós cucc kellene, mostohakörülményekre való tekintettel egy zafírüveg-nek mindképp örülnék, de nagyon nem ismerem a lehetőségeket. :B

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#82403) Ra3 válasza Zoli133 (#82402) üzenetére


Ra3
őstag

Első körben timecenter.hu-n nézz körül, a Casio-k között ennyiért már elég nagy a választék, akár zafírosban is, ha automatát szeretnél akkor az Orientek között keresgélj a tutuora.hu-n.
Van részletes kereső mindkét oldalon, ahol beállithatod a lényeges dolgokat.
Ha személyesen is meg akarod nézni akkor a westend alsó szintjén van egy csomó órás bolt, ez a kettő is.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#82404) Zoli133 válasza Ra3 (#82403) üzenetére


Zoli133
őstag

Azt hiszem találtam is megfelelőt. [link]
Köszi a segítséget. :R

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#82405) vadászcsiga válasza Zoli133 (#82404) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Viszont a titán tok nem bírja a strapat.

(#82406) phranxinatra válasza zack (#82399) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

A PVD - mint ahogy előttem is írták - idővel megkopik, ronda lesz. Felejtős.
Nem tudom, mit látsz ezekben a tizenkettő egy tucat kvarc chronokban. Előtted pár hozzászólással írta valaki, hogy Longines Hydro 230-ért rendelhető. Ahogy levettem, nem szereted a divereket, pedig ez a Longines jól mutat öltönnyel, farmerral, tréningruhával, fürdőnacival. És ETA szerkezetes automata! Ha nem tetszik a fémszíj, teszel rá bőrt vagy gumit, bár amit írtál, hogy a fémszíjat nem lehet patentre beállítani, szerintem hatalmas hülyeség. Vagy van a csaton mikroállítási lehetőség, vagy félszeme(ke)t toldhatsz be a szíjba. Vagy a kettő kombinációja.

(#82407) ForgacsB


ForgacsB
csendes tag

Srácok nem tudnátok tanácsot adni, honnan, illetve kitől lehetne beszerezni " jól árasított " casio g-shock órát. Ha jól olvastam itt van több fórum társ is aki foglalkozik ilyennel :)

[ Szerkesztve ]

Mondottam, ember küzdj és bízva bízzál!

(#82408) fiktív1 válasza phranxinatra (#82406) üzenetére


fiktív1
tag

Ezek automata kronók.

[ Szerkesztve ]

(#82409) zack válasza phranxinatra (#82406) üzenetére


zack
nagyúr

"Nem tudom, mit látsz ezekben a tizenkettő egy tucat kvarc chronokban"

Főleg hogy automata. :U De kb már 88x le lett írva.

PVD-t valószínű kihagyom. Túl drága ahhoz, hogy lekopjon, és ha ez a rózsaarany megkopik, az igazán ronda lesz.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#82410) condy válasza ForgacsB (#82407) üzenetére


condy
senior tag

Timecenterre és Young78 fórumtársakra gondolsz szerintem. :)

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#82411) Zoli133 válasza vadászcsiga (#82405) üzenetére


Zoli133
őstag

Ohh, akkor esetleg EZ, designban nincs nagy különbség, viszont nemesacél, gondolom akkor jobb választás lenne.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#82412) vadászcsiga válasza zack (#82409) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vegyél egy ilyen certinat aztan lépjünk már tul ezen a témán.

Zoli133
:K

[ Szerkesztve ]

(#82413) phranxinatra válasza fiktív1 (#82408) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Akkor 12 egy tucat automata(I)(/I) kronók. :)

(#82414) fiktív1 válasza Zoli133 (#82411) üzenetére


fiktív1
tag

Jó választás, nagyon szép élőben a Curator. Rendkívül jó bőrszíjjal.

[ Szerkesztve ]

(#82415) 5-ös kezelő válasza Zoli133 (#82404) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Elsőre jó választásnak tűnik. Ennyi keretből itthon zafírt és titánt is! Még jobb lenne mp stoppos kézzel húzható szerkezet, de azok drágábbak, vagy nem zafírosak ennyiért. Mechanikust szeretne az ünnepelt? Ha quartz is jöhet, Karóraüzlet.hu is játszhat, mondjuk Lorus. De jó ez az Orient, vagy hasonló acéltokos.
Tacto : Ne add fel, te vagy a jobb! Hajrá.
Cha-b : Hogy volt erőd végigolvasni az összes hozzászólást? Én még csak az első 4000-nél tartok, de már ugrál a szemem...

(#82416) Robi1985 válasza vadászcsiga (#82405) üzenetére


Robi1985
csendes tag

Szia!
Bocs, hogy belekontárkodok az eszmecserébe, de hogy értve nem bírja a strapát a titán tok? Karcolódik?
Valószínűleg hülye a kérdésem, de kezdő vagyok a témában.. :B

"You can go to school, but you can't buy class."

(#82417) von toth


von toth
tag

Zafírüveget lehet polírozni? Enyhe, alig észrevehető egyenes karc

(#82418) zack válasza phranxinatra (#82413) üzenetére


zack
nagyúr

Ja. Biztos így van. Bár tény, hogy én nem egy órától leszek egyedi. Ezek csak külsőségek. Egy hétköznapi "szürke" embert biztos feldob, ha a külsőségek terén az egyediségre törekszik, jelen esetben az órákban, de ezzel csak kompenzál.
Én csak egyszerűen egy jó órát akarok, az egyediség külsőségek nélkül is megvan. Az hogy "12 egy tucat" automata chrono, nem igazán érdekel, ha pontos lesz, és megbízható.
Azzal is tisztában vagyok, hogy valakinek ez a hobbija, és akkor más szemmel tekint ezekre, de a legtöbb ember csak egy hozzá illő szép órát szeretne. Biztos egyedibbek amiket ti ajánlottatok, de nem tetszenek. Én egyébként úgy látom, azok jobban "12 egy tucat" automaták, mert lehet ETA 1.000.000 is benne, ha vizuálisan számomra "szürke" akkor mit sem ér.
Továbbá azt sem értem, miért az a jó, ami másnak tetszik, és miért kell fikázni ami nekem. Nem belső szerkezetre gondolok, hanem a külsőre. Én tiszteletben tartom, más választását, ha neki az tetszik, de ettől még nem veszem meg azt amit ajánl, azért mert neki az tetszik.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#82419) condy válasza zack (#82418) üzenetére


condy
senior tag

De ha ennyi minden mindegy, és az itteni egyedi ajánlatok sem kedvedre valók akkor mi a gumimacinak nem veszel már egyett végre??? :DDD
Olyat ami NEKED bejön!!!

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#82420) zack válasza condy (#82419) üzenetére


zack
nagyúr

Mert amikor jött a Certina mint lehetséges választás, mindenki azt írta vegyem ezt, utána jött hogy műanyag alkatrészekkel szerelt, meg nem ennyi meg annyi köves, és a belseje sem túl jó. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#82421) Zozzer888 válasza zack (#82420) üzenetére


Zozzer888
addikt

Kérdezd meg young78-at, hogy mit mond az óráról. Úgyse fog xart eladni, hogy aztán járhass hozzá gariztatni :)

Ha igazán megtetszik egy óra, úgyis megfogod venni, akkor is ha tényleg rossz. Mert ez nem észérves buli. Ha az lenne, már ott lenne a kezeden valami random Orient, 30ért.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#82422) Skimaster válasza zack (#82418) üzenetére


Skimaster
senior tag

Senki nem fikázta a választottad,te spilázod kicsit túl a történetet....Vedd meg ha az tetszik és ne rágódj tovább,ez a lényeg!!!

(#82423) condy válasza zack (#82420) üzenetére


condy
senior tag

Mondjuk ezért a pénzért az ebay-en is széles a vãlaszték... Persze ha ragaszkodsz a sok kis kütyühöz a számlapon... ;]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#82424) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Mióta ilyen drágák az Orientek? én még a 33-34 eFt os árakra emlékszem...(szar a Ft, vagy mi?)

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#82425) TripleB válasza vadászcsiga (#82405) üzenetére


TripleB
senior tag

Viszont én megtaláltam így a következő órámat, amit venni fogok :-)

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#82426) resool


resool
aktív tag

Csináltam két képet az automatáimról, gondoltam megosztam, sajnos telos képek és még jpg is lett belőlük, de azért remélem kivehető még.

A Sicura még nagypapámé volt és a mai napig működik szervíz nélkül, igaz ez az én hibám, hogy nem került még oda.

[ Szerkesztve ]

(#82427) simon7012 válasza Zozzer888 (#82421) üzenetére


simon7012
aktív tag

kmm... :U

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#82428) csƵ


csƵ
őstag

Üdv!

Ilyesmi kinézetű órát keresnék karácsonyra ajándékba, de 10-15 körül max.
Van rá esély, vagy felejtsem el?

(#82429) Szabikaa20 válasza csƵ (#82428) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Esetleg...[link]
[link]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#82430) Zozzer888 válasza simon7012 (#82427) üzenetére


Zozzer888
addikt

Ezzel nem az Orienteket akartam leszólni, csak arra céloztam, hogy azok elég ésszerű választások az ár/érték arányuk miatt.

resool:

Szerintem akkor ne nagyon járasd, amíg nem szervizeli le valaki.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#82431) vadászcsiga válasza Zozzer888 (#82430) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én értettem es nagyon jól látod a dolgokat, ha józanul nézzük erről van szó. Néhányunknak vannak ilyen pillanatai es akkor beszerez egy orientet :D

(#82432) csƵ válasza Szabikaa20 (#82429) üzenetére


csƵ
őstag

Találtam hasonlót, Daniel Klein és Cartini névvel. Erről a 2 márkáról mi a vélemény? Esetleg Mark Maddox? De az már drágább.

(#82433) zack válasza Zozzer888 (#82421) üzenetére


zack
nagyúr

Nem mondott róla rosszat. Amik számításba jöttek eddig, azokról egyikről sem.
Szerintem nem adhatnak ezek a gyártók ennyiért rosszat. Óriási presztízs veszteség lenne nekik.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#82434) Szabikaa20 válasza csƵ (#82432) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Hát normális órák között neigazán találsz ilyent föleg nem 15-ig...Nézzél körül Casio és Orient házatáján,hátha találsz valamit...Ha meg nincs rá több és ez a forma tetszik akkor meg tök mind1 melyiket veszed,mert egy noname kvarc lesz benne jobb esetben valami miyota kvarc...

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#82435) Wg5113 válasza BAti77 (#82366) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Minden szó igaz. :K

(#82436) KelemenUhr válasza zack (#82418) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Itt véleményeket kapsz, ha akarod, figyelembe veszed őket, ha nem akkor nem, nézelődsz, megint kérdezel stb. aztán összegzel és döntesz. Azt meg ne várd, hogy mindenki egyetért a döntéseddel, de ezek továbbra is vélemények, nem fikázás,leszólás stb. és a legfontosabb, hogy te elégedett legyél a végén.

Az az eszmefuttatás meg, hogy ki mitől hogy mennyire lesz egyedi, meg külsőségek, meg pótcselekvés, már meg ne haragudj, de hát hülyeség. Van külső meg belső egyediség, a megjelenésed egyedisége a belső egyediségedből fakad, hiszen te döntöd el, hogy mi az, amit viselsz, az óra meg ígyis-úgyis a külsőséghez tartozik, hacsak nem nyeled le. Az meg, hogy kinek mi tetszik szubjektív, de ha véleményt kérsz, akkor nem fogunk mást mondani, mint amit gondolunk. Na kibölcsészkedtem magam... Menüben kéred? :DDD

[ Szerkesztve ]

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#82437) zack


zack
nagyúr

Nézem a Longines-eket... Eddig ez tetszik: [link]
[link]

Ez nem a 200-300k kategória, de lehet kérek rá egy akciós árat, hátha megéri várni +1-2 hónapot. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#82438) Jojo5 válasza zack (#82437) üzenetére


Jojo5
őstag

Akkor már ez kerámia lünettával+a csatban is kerámiával... :R

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#82439) consono válasza csƵ (#82432) üzenetére


consono
nagyúr

Talán a Casio Sheen sorozatából tudsz találni ilyent, de az is a duplája lesz árban...

"In God we trust. All others must bring data"

(#82440) bbuffy válasza Jojo5 (#82438) üzenetére


bbuffy
senior tag

Kerámia törik, nem gyengén.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#82441) zack válasza Jojo5 (#82438) üzenetére


zack
nagyúr

Ez nem tetszik. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#82442) Jojo5 válasza bbuffy (#82440) üzenetére


Jojo5
őstag

A Rado sem véletlen gyárt kerámiából tokokat, szerintem strapabíró főleg így ötvözve acéllal, arról nem is beszélve, hogy a karcállósága kiemelkedő ami a lünettáknál nem elhanyagolható plusz. :K

zack: A másik, mielőtt megvennéd az órát azelőtt próbáld fel mindenképp, én is Spacematic-ot szerettem volna, de amikor felpróbáltam csalódtam.... ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#82443) young78


young78
tag

Srácok, úgy látszik én ilyen csóró környéken lakom, ahol senki nem gyűjt órákat, de nálunk a Lidl rogyásig van még óratartókkal. (Gubacsi úti Ildl, ha valakit érdekel :)

(#82444) fagyalllo válasza young78 (#82443) üzenetére


fagyalllo
őstag

Holnap reggel 7-kor fórumtalálkozó :)

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#82445) condy válasza young78 (#82443) üzenetére


condy
senior tag

Ez valóban érdekes. A napoban három különböző város üzleteiben voltam. Kettőben ên vittem az utolsót, a harmadikban már nem volt. (Jász-Nagykun-Szolnokban)

Fagyalllo: :DD

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#82446) phranxinatra válasza zack (#82418) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Nincs kétségem affelől, hogy nagyon egyedi vagy. Hát még majd ha felcsatolod a bőrszíjas kronót az Everlast melegítődhöz!
Az első fikázást itt én tőled láttam, amikor letatásoztál pár neked ajánlott órát, csodálkoztam is, hogy egy ilyen pökhendi, nagyarcú kinyilatkoztatás után páran továbbra is milyen kedvesen és türelmesen próbáltak segíteni. Mondjuk ahhoz képest, hogy nem érdekelnek a külsőségek, elég rendesen túlliheged ezt az óravásárlást. Ha jó és pontos órát akarsz, akkor vegyél egy rádiójel-vezérelt japán kvarcot. 10-15 évig biztos elketyeg a csuklódon, és nem is egy hatalmas befektetés.

(#82447) -HTC- válasza phranxinatra (#82446) üzenetére


-HTC-
tag

:K

[ Szerkesztve ]

(#82448) Szabikaa20 válasza phranxinatra (#82446) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Már 300komment vagy 6-ik oldal megy erröl(is) az eszmecseréröl... :DDD és gyakorlatilag seholse vagyunk... :U

[ Szerkesztve ]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#82449) condy válasza phranxinatra (#82446) üzenetére


condy
senior tag

Szerva itt, csere ott...
+1. :)

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#82450) csabulaxi válasza young78 (#82443) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Nálunk egy darab sem volt, vagyis nem hiszem, hogy csütörtök du- 2-re elvitték volna mindet.

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.