Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#229751) nbukta77 válasza @mriya@ (#229749) üzenetére


nbukta77
addikt

Ez az enyem. Ez nem china.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#229752) SOAD19 válasza dzsi23 (#229747) üzenetére


SOAD19
addikt

Gondolom a Dagaz az. Ha jól sejtem, biztos lenne olyan darab, amivel maradéktalanul elégedett lennél, csak túl drága?! Amúgy én is elég válogatós vagyok, azért nincs túl sok olyan óra, ami abszolút bejön. Igaz, van jó pár, de vagy túl drága és/vagy túl nagy lenne.

(#229753) @mriya@ válasza nbukta77 (#229751) üzenetére


@mriya@
őstag

Ami nem kínai, az hamis. ;]

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#229754) nrg.960 válasza TaylorPro (#229739) üzenetére


nrg.960
tag

Nálam ő fog majd kapni egy jó kis szettet. Már csak a színt és az anyagot kellene eldönteni. A titán nagyon állat, de nem biztos, hogy ér 50-60k-t egy szett.

Nem vagyok a szavak embere..

(#229755) nbukta77 válasza nrg.960 (#229754) üzenetére


nbukta77
addikt

👍

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#229756) TaylorPro válasza nrg.960 (#229754) üzenetére


TaylorPro
addikt

1983 óta változatlan és mégis hibátlan formaterv.

Pixel 8 Hazel

(#229757) Polarstar válasza TaylorPro (#229756) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hmmm... Érdekes! Teljesen jó tervezés volt, ha változatlanul gyártják.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#229758) TaylorPro válasza Polarstar (#229757) üzenetére


TaylorPro
addikt

:K

Napjaink.
De a belsejük full modern lett. Bluetooth, napelem, rádió vezérelt, inteligens szuper illuminátor.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#229759) Nimda válasza TaylorPro (#229756) üzenetére


Nimda
addikt

A first, elvileg ő lenne az:

(#229760) CrissCH


CrissCH
újonc

Ha egy automata órát pl. 6 hónapig nem hordok hogy tároljam?Kihúzott korona vagy csak simán leteszem?Tönkremehet állásában?
Előre is köszi

(#229761) Empsepo válasza mufi (#229733) üzenetére


Empsepo
senior tag

Fullos ez a történet.
Sajnálom hogy eltűntek az órák.
Pista bá órájának számlapja különösen szép lehetett, azok a számok rajzolva vannak basszus.

(#229762) Empsepo válasza CrissCH (#229760) üzenetére


Empsepo
senior tag

Ne húzd ki a koronát, az védi a szennyeződéstől.
Úgyis megáll majd, jobb úgy neki.
Én néha megjáratnám ha lehetséges.

(#229763) pilu01 válasza nrg.960 (#229754) üzenetére


pilu01
senior tag

Nekem most jött ez fém hozzá:

Alis rendelés, meglepően jó minőség, és bár a tok és a szíj egy eladótól származik, kissé mégis eltér a szine.
A szíjszemek hagyományos rugós tokfülstifttel vannak összerakva, a csatt, jól zár.
A gravírozást én húztam ki alkoholos tüfilcel, de hamar kikopik, nincs erre valami jobb megoldás?

Bocs a gyenge képért

(#229764) CrissCH


CrissCH
újonc

Ok.Köszönöm

(#229765) SOAD19 válasza pilu01 (#229763) üzenetére


SOAD19
addikt

Most egy kicsit genyó leszek. Én alapból se tartom túl szerencsésnek mikor az óra mellett ott figyel egy-vagy több karkötő. Egy g-shock esetén meg főleg (nekem legalábbis furán fest egy masszív gshock gyöngyökkel az oldalán). Én a helyedben az órás kéznél hanyagolnám őket, legyenek inkább a másik, jobb csuklódon a karkötők. Itt is él szerintem, hogy a kevesebb néha több. De persze, semmi közöm hozzá. :)
Amúgy, ennél tényleg gravírozott a gshock felirat? Amit én rendeltem, annál csak festett volt, csalódottan is vettem tudomásul: [kép]

[ Szerkesztve ]

(#229766) Polarstar válasza pilu01 (#229763) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A gravírozás a G-Shock felirat lenne?
Mert arra egy biztos dolog létezik. Feltöltöd modellező festékkel és szépen lecsiszolod ha megszáradt. Ha csak feltöltöd és letörlöd, lehet, hogy nem lesz szép a festék viselkedése, száradása miatt.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#229767) pilu01 válasza SOAD19 (#229765) üzenetére


pilu01
senior tag

Tudtam hogy ezt nem fogom megúszni!
Mentségem hogy a 17 éves csodálatos kislányomtól kaptam ajándékba öket, a tipikus "annak aki öreg, nem feltétlenül kell annak is látszania" kamasz monológgal, úgyhogy hordanom kell!
:K

#229766 Polarstar

Igen, ez G-Shock felirat, a modellező festéket mivel illik csiszolni, ebben az esetben?

(#229768) SOAD19 válasza SOAD19 (#229765) üzenetére


SOAD19
addikt

Nem jó képet linkeltem :(((. Ez akart volna lenni: [kép]

#229767 pilu01
Ok, meggyőztél, vagyis részben. :D De továbbra is tartom, hogy akkor már hordhatnád a jobb csuklódon a karkötőket (amennyiben persze nem foglalt), a balon meg árválkodhatna az óra. A kislányod meg már inkább már nő, szerintem. :) Persze tudom, Neked mindig a kislányod marad, még ha 50 éves is lesz már. :)

[ Szerkesztve ]

(#229769) pilu01 válasza SOAD19 (#229768) üzenetére


pilu01
senior tag

Gravírozott igen!
És a LINK

Ne szörszálhasogass! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#229770) 5-ös kezelő válasza mufi (#229731) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Nekem van driver órám... A Carnival a legjobb vezetéshez. Olcsó - nem kell félteni, masszív acél és zafír, pontos kvarc, kiválóan látható éjjel-nappal.
És jó a történeted, R.I.P. Pista bácsi.

Dzsi23 : Igen jó a bőrcuccokkal a Geckota!
Valamint ma reggel /12-e/ megjött az alkatrész-csomag Komandirskié-ről, kb. egy hónap sima orosz postával. Olvashatatlan ár van feltüntetve a címzésen.

(#229771) Aaron14 válasza dzsi23 (#229679) üzenetére


Aaron14
őstag

Szia!

Koszi az utbaigazitast! Most ezt neztem ki: [link] Esetleg rendelt mar valaki innen? Itthon, akar en is ki tudnam cserelni a szijat?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#229772) @mriya@ válasza 5-ös kezelő (#229770) üzenetére


@mriya@
őstag

Ilyen egy igazi "driver watch".
Fogod a volánt, de látod az időt. :K

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#229773) Caldera


Caldera
aktív tag

Tegnap megérkezett a Pagani Design PD-1667 órám (Omega Seemaster 007 design). Lehet ekézni, hogy ez kínai óra. Igen az, de a $110 áráért nagyon jó minőségű, számomra szép óra. Olyan műszaki tartalommal, amit más nevesebb micro brand-nél csak jóval 100e Ft fölött mérnek. Eredeti Seiko NH35A szerkezet, zafír üveg, kerámia lünetta, tömör szemes szíj és tömör végszem, mart (nem lemezből hajtogatott) nyitás könnyített csat, menetes koronazár logós koronával.
Jó ha nagyon akar az ember biztosan lehet találni finom, apró hibákat, de napi használatra hibátlan.
Ezért biztosan kapok hideget-meleget, de ilyenkor elgondolkodtató, hogy megéri-e csak a márkanév és a tudat miatt jóval magasabb összeget kifizetni azonos tartalomért.

[ Szerkesztve ]

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#229774) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#229775) Taylor79


Taylor79
tag

Nagy- Britanniából vásárlók figyelmébe: [link]
Bár már nyilván mindenki tisztában van vele.

Casio Oc-108, Oc-503 acélszíjhoz keresek 3 db szemet.

(#229776) nrg.960 válasza pilu01 (#229763) üzenetére


nrg.960
tag

Én a feketén/kéken gondolkodom hozzá, vagy esetleg a camo-n. Láttam egy nagyon durva kék camo-t.. csak ott nem sok a visszaigazolás az eladónál.
Tetszik a Rainbow is, csak utcán hordva, lehet azt hinnék a másik térfélre játszom :DDD

Nem vagyok a szavak embere..

(#229777) SOAD19 válasza Taylor79 (#229775) üzenetére


SOAD19
addikt

Legközelebb odaírnád a link mögé zárójelben, hogy origos link?! Nem akarom növelni a látogatottságát, annak a szenny oldalnak, még akkor sem, ha nem politikai tartalmú az adott cikk, mint ezesetben. :)
Tudom, hosszan rányomva a linkre, kirúgja, hogy mire mutat, de lusta vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

(#229778) Empsepo válasza csabulaxi (#229774) üzenetére


Empsepo
senior tag

Látványos fotó.
Milyen lehet igaziból?

(#229779) Caldera válasza SOAD19 (#229777) üzenetére


Caldera
aktív tag

Még nyomni se kell, csak rávinni az egérmutatót és a böngésző (pl. Chrome) bal alsó sarkában megjelenik a link útvonala.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#229780) pulutodurumo válasza Caldera (#229779) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Asztali böngészőben igen, de mobilról appból, vagy böngészőből macerásabb. ;)

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#229781) csabulaxi válasza Empsepo (#229778) üzenetére


csabulaxi
senior tag

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#229782) Csigusz 1 válasza csabulaxi (#229781) üzenetére


Csigusz 1
aktív tag

Hú, ez de szép! :C
Épp csak a lume-t hiányoltam, de aztán lejjebb görgetve megtaláltam a korábban feltett képedet - így már perfekt!

[ Szerkesztve ]

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#229783) SOAD19 válasza Caldera (#229779) üzenetére


SOAD19
addikt

Ahogy pulutodurumo is írta, mobilról ez nem működik. Jóval többet netezek mobilról.

(#229784) TaylorPro válasza pilu01 (#229763) üzenetére


TaylorPro
addikt

A gyárin is csak préselt. Vétek színezni. De ki hogy szereti. :R

Pixel 8 Hazel

(#229785) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Zeppelinről mi a véleményetek? Ez tetszett meg , de tartok tőle, hogy ha mégse lenne hosszú életű nálam, mert élőben mégse annyira tuti, akkor nem annyira eladható ,mert alig lehet látni árulva ezt a márkát gondolom nem annyira népszerű és keresett. Volt már Roamer és Bulova órám is amit alig tudtam eladni egyáltalán nem drágán sőt még nagyon kedvezőn is alig sikerült.

(#229786) xcvbxcvb válasza 5-ös kezelő (#229770) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Jól felment a tríciumos Carnival ára, majdnem 100$ lett, viszont csináltak belőle lumés verziót is.
Komandirskis rendelésem még fel sem adták, már 6 napja :(

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#229787) SOAD19 válasza Szilágyi84 (#229785) üzenetére


SOAD19
addikt

Erre jó a netes rendelés a 14 napos elállási lehetőséggel. Vagy arra gondolsz, hogy eleinte lehet tetszene, de hamar ráunnál?

(#229788) xcvbxcvb válasza nrg.960 (#229776) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

A camossal nagyon jól néz ki azt tudom ajánlani. Meg "tronos" van még nekem .

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#229789) mufi válasza dzsi23 (#229740) üzenetére


mufi
senior tag

Igen, sajnos ezt történt, de legalább megpróbálom "pótolni" a dolgot...aztán remélhetőleg nem jut minden órám hasonló sorsra...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#229790) dzsi23 válasza Aaron14 (#229771) üzenetére


dzsi23
addikt

Pillangócsattal engem kínozni lehetne... :D

#229760 CrissCH:
Kvarcoknál szokták kihúzni a koronát, hogy megálljon az óra, és kíméljék benne az elemet, mechanikusnál semmi értelme, mert max. 2 nap után úgyis megáll (ahogy látom 40 órásak az óráid), és a pára sem jut bele, ha a helyén van a korona.

#229781 csabulaxi:
Dropon szoktam látni ilyen Sturmikat, sokat dob rajta a piros szíj. :)

#229752 SOAD19:
A Dagaz júniusi, a Tisellt vettem legutóbb. :) Bár jött azóta pár óra, pl. a rózsaarany Bulova kronó, de nem tudtam megbarátkozni a méretével, szal csak egyszer volt rajtam, meg volt 1-2 olcsóság, ami csak a próbáig jutott nálam.
"Ha jól sejtem, biztos lenne olyan darab, amivel maradéktalanul elégedett lennél, csak túl drága?!"
Biztos lenne olyan, csak még nem találtam rá, de folyamatosan keresem a számomra tökéletes órát. :D Ha drágán lenne olyan, ami mindenben megfelel, akkor akár évekig is gyűjtenék rá, nem cse$2ném el az órás pénzem olcsó darabokra. :)

#229765 SOAD19:
"Amit én rendeltem, annál csak festett volt"

Pedig a te képeden is "3D-snek" tűnik a G-Shock és a Protection felirat, de akkor csak optikai csalódás.

(#229791) Szilágyi84 válasza SOAD19 (#229787) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Igen pontosan. Tudod amikor nézegetsz egy tetszőlegest már jóideje és megvásárolva hordod is akár rendszeresen, de később mégse marad valami kis apróság miatt vagy nem teljesen jó magadon vagy csak megunod. Ezért kérdezem, hogy mennyire értékálló vagy örülhetnék a kb félárba elvinnék?

(#229792) dzsi23 válasza Szilágyi84 (#229785) üzenetére


dzsi23
addikt

Elegáns órához mérten számomra túl nagy volt, leginkább ezért váltam meg tőle. De amúgy tetszett a két nagy korona, meg rendben volt az egész óra, szerintem szép darab (a szíjáról nem tudok nyilatkozni, mert nem hordok bőrt, csak pár fotó erejéig volt rajtam, aztán cseréltem tropicra). Képek: [link1] [link2] [link3]

(#229793) dzsi23 válasza Szilágyi84 (#229791) üzenetére


dzsi23
addikt

Ez attól függ, hogy mennyiért jutnál hozzá.

(#229794) Taylor79 válasza SOAD19 (#229777) üzenetére


Taylor79
tag

Elnézést kérek, többet nem fog előfordulni!

Casio Oc-108, Oc-503 acélszíjhoz keresek 3 db szemet.

(#229795) Taylor79


Taylor79
tag

Aki esetleg még mindíg vágyódik a Casio Oc108 után: [link] (Nem az én hírdetésem.) A leírás kissé eltúlzó, de az óra szép.

Casio Oc-108, Oc-503 acélszíjhoz keresek 3 db szemet.

(#229796) fagyalllo válasza Taylor79 (#229795) üzenetére


fagyalllo
őstag

Hát igen, a JDM-ség konkrétan nem igaz. :)

[ Szerkesztve ]

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#229797) rozsgyi


rozsgyi
tag

készülj fel, hogy az acél viszont nehéz eléggé. Én is rendeltem egy terepmintásat, de kész szenvedés volt felrakni az egyik szíjvéget, mert vagy a műanyag vagy a fém nem volt pontos. Kicsit már megbántam, vissza is fogom cserélni a jó kis eredeti gumi szíjra. Gondolom minőségben sem azonosak ezek a fém szíjak a casio eredetivel.

ja, ez nrg. 960-nak ment 229754 hozzászólás

[ Szerkesztve ]

(#229798) Polarstar válasza Szilágyi84 (#229785) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ne vedd meg, ha bizonytalan vagy benne!
Órát itt a nagy tömeg azért vesz meg, mert tetszik nekik. Előfordulhat, hogy mégis ezek után van apró hiba. Vagy járástartalék, vagy pontossàg, de a kellemetlen formájú tok (Atlantic WorldMaster Squale vágóan szögletes tokja), reszelős korona, vagy rettenetesen illeszkedő gyári szíj is...
Szóval nem! Nem azért veszünk órát, hogy menjen a piacra rövid idő alatt.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#229799) Polarstar válasza csabulaxi (#229774) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ezt az órát nagyon szeretem! Elegáns, kiválóan olvasható és nem nagy. Sajnos mostmár igen veretesen drága lett.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#229800) 5-ös kezelő válasza @mriya@ (#229772) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Elengeded a kormányt, h megnyomd a világítás gombját. :( Másodperc is gombnyomásra. Egyszerűbb egy csuklófordítás sztem. Marad a Carnival.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.