Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102751) jegenye77 válasza dethroner (#102750) üzenetére


jegenye77
addikt

Itt Németországban lenne vásárolva :)
Tehát az utolsó kettő.
Köszönöm a segítségeket!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#102752) pitrikzoli válasza jegenye77 (#102751) üzenetére


pitrikzoli
csendes tag

Én is vettem itt Baden Badenben egy 55J6289-et,nagyon meg vagyok elégedve vele,jó kis tv :) 600 euróért sikerült hozzájutni+90 euro volt 5 év gari. :))

(#102753) jegenye77 válasza pitrikzoli (#102752) üzenetére


jegenye77
addikt

Szuper :)
50 es fér el max a szekrénybe. Havernak aki veszi, a 32" orion lcd után elég jelentős lesz a változás :)

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#102754) Luna73


Luna73
tag

Sziasztok.
Most vettem egy UE49K5500-as tv-t.Valaki segítene hogyan tudom beálítani a csatornák sorrendjét a saját izlésemnek megfelelően? Előre is köszönöm.

(#102755) BBéci válasza Luna73 (#102754) üzenetére


BBéci
titán

A Chansort program segítségével.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#102756) Batib válasza Luna73 (#102754) üzenetére


Batib
őstag

Ne Magyarországot állítsd be a felh. helyként! Ha van akkor az "egyéb" opciót válaszd!

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#102757) Jovanny2 válasza d.beni (#102744) üzenetére


Jovanny2
őstag

Annyi, hogy oda kell visszaküldeni, ha bármi baja van. :U

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#102758) Flashget válasza jambiyya (#102739) üzenetére


Flashget
félisten

droidosrol....
chuwi droid/win10 tabrol (hozza valo billel olyan mint egy laptop) szoktam neha streamet kuldeni a tv-re.

Realme GT Master Edition

(#102759) Syz válasza RobexX10 (#102729) üzenetére


Syz
senior tag

Te használod egyébként az Xboxhoz az HDMI UHD Colort?Nekem tegnap PS4-en nem csinálta (ott nem beállítva nekem ez az opció) de amikor a PC-t bekapcsoltam akkor utána csinálta ezt a fekete képernyőzést.Bementem a tv menüjébe és néztem mit csinál,gyakorlatilag a csúszkák (kontraszt,szín,háttérvilágítás) lifteznek ilyenkor.Tehát a Szín ugye a HDMI UHD Colornál 50-50%-ra lövi be magát és inaktív a csúszka,nem tudsz rajta változtatni,ilyenkor viszont azt is ki-be kapcsolgatja.Mikor kilőttem az UHD Colort akkor utána nem csinálta ezt a fekete képernyőzést.Viszont tuti biztos hogy valami beállítási baja van az Nvidia Vezérlőpulttal vagyis hogy ott nem tetszik neki valami.DDU-val letöröltem tegnap az Nvidia drivert,lepucoltam minden beállítást és mappát aztán újraraktam,UHD Color be és azóta nem csinálta.Nem nyúltam semmihez az Nvidia vezérlőpultban még,tehát nem lett megadva köztes felbontás sem még.Amúgy érdekes de amíg a 3D Samu tévém volt összekötve a géppel addig lassabban állt fel a gép,tehát a Windows logó megjelenése után eltelt kb 8-10 mp is mire bejött az Asztal,a KS7000-relkb 2 mp-ig van kint a logó és utána már bent is vagyok.Ugyanazokkal a hardverekkel és ugyanazzal a HDMI 2.0 kábellel..Érdekes :)

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#102760) PuMbA válasza Syz (#102759) üzenetére


PuMbA
titán

Muszáj használni a HDMI UHD Colort, mert egyébként a képminőség rosszabb lesz, hiszen kevesebb színinformációt dolgoz fel a TV a kapott adatokból :)

[ Szerkesztve ]

(#102761) Syz válasza PuMbA (#102760) üzenetére


Syz
senior tag

Igen tudom, használom is. Észrevehető a különbség. Amíg az nincs bekapcsolva addig az NV Vezérlőpultban is pl. csak a YCbCr420 kimeneti színforrás az egyedüli opció, UHD Colornál elérhető az RGB és a Teljes dinamikatartomány is. Egyébként az előző driverben variáltam a színekkel az NV Vezérlőpultban és kijelöltem hogy az Nvidia által beállítottakat használja, tehát magamnak húztam még rá színt pluszban. Gyárilag ugye az van most hogy a színbeállításokat más alkalmazás végzi. Lehet ez volt a gond hogy ott babráltam, az a biztos hogy a fekete képernyős jelenségnek köze van az NV driverhez.

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#102762) Rp526


Rp526
aktív tag

Sziasztok,

tapasztalat az alábbi állvánnyal vkinek, megéri megvenni, stabil?
STELL SHO 1005B TV állvány
[link]

49KS7000-hez tervezem és a forgathatósága miatt lenne fontos, mivel éles szögből is néznénk a TV-t.

Köszi

(#102763) RobexX10 válasza Syz (#102759) üzenetére


RobexX10
aktív tag

Szerintem be van kapcsolva. Este azért megnézem. Nálam a 2 eseten kívül többet nem csinálta. Tegnap pedig pár órát játszottam. Lehet nálam is valami áram ingadozás lehetett.

(#102764) Syz válasza RobexX10 (#102763) üzenetére


Syz
senior tag

Oké,majd írj.Melyik HDMI porton használod a konzolt?

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#102765) RobexX10 válasza Syz (#102764) üzenetére


RobexX10
aktív tag

HDMI2 vagy 3.

(#102766) Syz válasza RobexX10 (#102765) üzenetére


Syz
senior tag

Délután átrakom a PC-t a HDMI 1 portba és megpróbálom úgy is.Elvileg pedig mind a 4 port 2.0a és HDCP 2.2 képességű..

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#102767) opti06


opti06
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy KS7000-es szériás tv és egy asus N18U router amin keresztül Samba-n van megosztva egy merevlemez, ha innen játszok le hálózatról akkor a feliratokat nem ismeri fel a tv még ha azonos neven van mint az mkv fájl akkor sem.
Ugyan ez a tartalom közvetlen tv-re rakva rendesen megy.

ha a feliratot rá muxolom mkv-ra akkor tökéletes samban keresztül is, ezt el szeretném kerülni, ha már pont a másolgatást akarom megspórolni..

Ha tudtok rá megoldást megköszönném.

(Illetve volt egy másik gond is ami úgyfest megoldódott, dobálta a wifit ugyan erről a routerről youtube is akadozott, 2.4Ghz bgn mix, auto Hz. Tv-nek adtam statikus ip-t illetve összes portot kinyitottam routeren, azóta nem dobál, nem akad, hátha másnak is segítség ez.)

(#102768) Celtis válasza Rp526 (#102762) üzenetére


Celtis
veterán

Nekem is a MALL-nál vásárolt STELL SHO állványom van. Nem pont ez a típus, kicsit másként néz ki.
Nálam 60-65-ös TV-k lógtak rajta gond nélkül. Van benne anyag, brutálisan erős. Ha rendes tiplikkel szereled fel, előbb fog a fal kidőlni mint ez leszakadni.

Viszont szerintem ez nem úgy van kitalálva, hogy állandóan mozgasd. Viszonylag nagyobb erő kell a megmozdításához, hogy stabilan álljon a TV. A Sony TV-t még meg mertem a két szélén fogva mozgatni és forgatni meg húzni, de ez a Samsung KS7000 annyira nyeklik-nyaklik, hogy féltem baja lesz ha annál fogva mozgatom. Persze lehet, hogy kisebb méretben ez nem olyan vészes.

(#102769) Celtis válasza opti06 (#102767) üzenetére


Celtis
veterán

Vegyél egy médialejátszót.

(#102770) Rp526 válasza Celtis (#102768) üzenetére


Rp526
aktív tag

Köszi szépen! =)
Valamit ki kell találnom, mert a szoba szűk, de hosszú és szinte a sarokból is nézzük néha a TV-t.
Ez lesz szerintem a megoldás, majd akkor az állványnál fogva fordítom, vhogy majdcsak jó lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#102771) opti06 válasza Celtis (#102769) üzenetére


opti06
aktív tag

:F :W

(#102772) Celtis válasza opti06 (#102771) üzenetére


Celtis
veterán

Nézd, annak idején vettem egy Pana plazmát. Persze volt pár fájl, amit nem tudott rendesen lejátszani. Felvettem a kapcsolatot a szervizzel. Készítettem mintavideókat a problémákról és persze soha nem javították. Aztán kipróbáltam a HTPC-t Kodi-val és azóta csak lesajnálva tudom nézni azt a spártai DLNA felületet, amit egy TV tud nyújtani.
Lehet, hogy van egyszerű megoldás a problémádra és fog menni külső felirat hálózaton keresztül is, de azt a kompatibilitást, flexibilitást, felhasználói élményt amit egy Kodit futtató box tud, azt meg sem közelíti a legjobb tv sem.
Mivel 4K-s TV-ről van szó valószínűleg egy S905 box Libreelec-kel lenne tökéletes. A HDMI-CEC-nek köszönhetően a Kodi látszólag a TV-ben futna.

(#102773) opti06 válasza Celtis (#102772) üzenetére


opti06
aktív tag

tudom mi mire való, van is egy rpi-m kodival, csak még nem a wifis verzió, illetve ha már van routeren winyó ki lehetne használni, tudom beépített lejátszó nem kadenciahelyes meg sok hiányossága van, de sorozatozni bőven elég lenne ha vinné feliratot nem csak muxolva mkv-ba, itt arra reagáltam, hogy ennek semmi köze nem volt a kérdéshez.

(#102774) Celtis válasza opti06 (#102773) üzenetére


Celtis
veterán

Tök jó, mert amúgy is a RPi a kedvencem, csak a 4K hiánya miatt nem mertem javasolni. 1500 Ft hozzá egy USB wifi dongle. Értelemszerűen ez is tudja a routerre akasztott HDD-t kezelni, és elég a Samba share és még DLNA szerverrel sem a kell a routert terhelni.

Ha még nem próbáltad a TV-vel akkor dugd rá és látod hogyan tudod a TV távirányítójával a Kodi-t kezelni.

[ Szerkesztve ]

(#102775) Luna73 válasza Batib (#102756) üzenetére


Luna73
tag

Köszi bejött. :C :R

(#102776) Pokolika


Pokolika
tag

Sziasztok!
Megjött a másodlagos tv nek szánt készülék.
Egy kérdésem lenne csak h mi látható a képen mit tehetek vagy lehet tenni van e valami következménye neki?
Jobb alsó sarkában van egy feketés folt.

(#102777) Pokolika


Pokolika
tag

Hozzáteszem még semmilyen beállítást nem csináltam rajta

(#102778) dethroner válasza Rp526 (#102762) üzenetére


dethroner
veterán

Én ezt használom. Mozgatható minden irányba és nincs kímélve, napi szinten mozgatjuk, ha filmet nézünk jön előre, majd vissza a falhoz ha nincs tévére szükség.
itt egy magyar teszt.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#102779) dethroner válasza opti06 (#102767) üzenetére


dethroner
veterán

Nem ismerem a samba-t, serviio-t használok, de nálam is voltak lejátszásnál időnként hiányosságok. A megoldás nálam az lett, hogy a serviio-ban ki kellett választani a tévé pontos típusát és azóta mindent eszik, mindent lát :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#102780) blakey válasza opti06 (#102767) üzenetére


blakey
titán

Biztos, hogy a tv sambán tartja a kapcsolatot? Szerintem DLNA lesz az. Bizonyos DLNA szerverek ezt nem tudják minden tv számára biztosítani. Ezért jók a NAS-ok esetleg a gépek, mert különböző szervereket tudsz kipróbálni, pl. Serviio, Plex, Universal Media Server, Emby, stb.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#102781) Celtis válasza Pokolika (#102776) üzenetére


Celtis
veterán

Melyik típus ez? Volt nekem ilyen a 65KS7000-en is. Ez volt a legkisebb baja.
Egyenetlen háttérvilágítás amúgy. Nem számít hibának. Ha nem tetszik, és van ilyen lehetőség, akkor vidd vissza. Mindenesetre valós képtartalom mellett nézd, ahogy használni is fogod.

(#102782) Celtis


Celtis
veterán

Ma visszavittem a 65KS7000-et a MM-ba. Feltehetően nem fogok tovább kísérletezni Samsunggal.
Tegnap a haveromhoz átmentem meccset nézni. Van egy 7 éves Pana plazmája. Na ekkor lett a napnál is világosabb, hogy ez ami itt folyik egyszerű konzumidiotizmus. Miért adjak fél milliót, ha utána nem tudom élvezni a TV képét? Hiába a 4K felbontás, a HDR meg hasonlók, ha az ilyen-olyan hibák miatt, itt csíkos, ott foltos, kicsit fura a szín, nem tudom élvezni amit nézek. Kényelmetlenül érzem magam.
Meg mégis milyen már, hogy a gyári "természetes" beállításnál a pálya foszforeszkáló UV zöld színű? A plazmát akárhogy állítgathatod ilyen borzalmas dolgokat nem tudsz kihozni belőle. Egyszerűen normális.

(#102783) Zsorzsi77 válasza Celtis (#102782) üzenetére


Zsorzsi77
csendes újonc

.65-ös milyen árban volt?
Nem kalibráltattad?
Annyi jót írtak róla pedig.

Mindenhol tesztgyőztes!

[ Szerkesztve ]

Minden skorpió g.ci. Ja meg rák.

(#102784) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok! Megjött az UE40K5500.
Elsőre minden jónak tűnt. Semmi pixelhiba. Pár óra használat után megjelent egy kis világos folt, fél cm. Amikor kikapcsolom a tv-t eltűnik és egy kis idő után újra előjön.
Ez milyen hiba lehet? Van esély, hogy idő után elmúlik? Olyan, mintha ott erősebben világítana pár pixel.

[ Módosította: essexboy ]

(#102785) Celtis válasza Zsorzsi77 (#102783) üzenetére


Celtis
veterán

Még a 19%-os akcióban volt 520 körül.
Az Rtings-es ajánlott beállításokkal már elég jó volt.

(#102786) HagaNRG válasza Celtis (#102782) üzenetére


HagaNRG
őstag

"Van egy 7 éves Pana plazmája. Na ekkor lett a napnál is világosabb, hogy ez ami itt folyik egyszerű konzumidiotizmus."

Azért ezt így ebben a formában én nem mondanám. Figyelj, nekem is volt plazmán, kettő is, csoda, legendás, csúcs Panasonic is. Én is kb. könnyes szemmel bosszankodtam életem első LED TV_je hazahozatala után az első filmek alatt. Én is visszasírtam a plazmát. Aztán eltelt pár nap, megszoktam a LED képet és hirtelen fakónak, életlennek tűnt a plazma. Ha ma, 3 év 55"-ös LED TV-zés után iderakná valaki a imádott 50"-es Pana, vagy Samsung plazmáim, szerintem azért sírnék, hogy mi ez. Azért ilyen fényerő, ilyen kontrasztot mégse tudott egyik plazma sem. És azért arra a sípolásra is emlékszünk, ugye? Mikor belépve egy szobába, már a sípoló hangból meg lehetett mondani, hogy itt megy egy TV, ha az adás hangját nem is hallottuk. És a begések? Ott voltak bizony, mindenkinél... csak a legtöbben szégyellték bevallani.

Szóval azért nagyon nagy konzervatív embernek kell ma lennie valakinek, hogy egyértelműen azt mondja, hogy még egy 7000-es Samsunghoz képest is annyira csoda képű egy régi plazma. (Ok, szépek a plazma feketéi, hiányoznak, ez tény. De a LED fehérjei is hiányoznának szerintem nekem már egy sárga fehérekkel operáló plazmát nézve)

És ma már kb. a legutolsó plazmák is 3-4 évesek és köztudottan a legutolsó, legutoljára kifuttatott LG-k sem voltak már csak árnyékai a néha csúcs Panasonic plazmáknak. (kb. ugyanez ment anno a CRT- plazma váltáskor is, akkor is szerettük visszasírni a CRT-t még sokáig-egyesek még most is).

De ez van. Nekem semmi bajom a LED TV-mmel és imádom a képét:)

(#102788) RobexX10 válasza Syz (#102759) üzenetére


RobexX10
aktív tag

Megnéztem és nem volt bekapcsolva az HDMI UHD Color. Nem is értem miért. Most majd így tesztelem. HDMI 3-as porton van az Xbox.

(#102789) BBéci válasza HagaNRG (#102786) üzenetére


BBéci
titán

Hirtelen jó sok butaságot hordtál össze. :(((
Meséld el kérlek, mekkora annak az LCD tévének a kontrasztaránya? Legjobb esetben 3500:1, ha jó VA paneles. Ezzel szemben a Panasonic GT60-é 16000-23000:1, a VT60-é eléri a 35000:1-et, méghozzá ANSI ábrán mérve.
A működési zaj esetleges, példányfüggő. Némelyik tényleg sípol, leginkább a Samsungok.
A beégés rendkívül ritka, csak extrém használati körülmények következményeképpen fordulhat elő.
Ha a fehéret nem fehérnek láttad, akkor nem volt normálisan beállítva, kalibrálva a plazmatévéd, az nem a készülék hibája.
Odatettem a 7000-es és 8000-es Samsung UHD tévéket a sajátom (GT60) mellé és egyértelműen a plazmának volt jobb a képminősége. A tesztelés pár órája után szépen visszacsomagoltam mindkettőt, úgy pihentek a kanapé mögött két hétig és várták, hogy visszavigyék a raktárba.
(Nem egyszerre volt nálam a két Samsung, hanem egy hónap eltéréssel.)

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#102790) _aDm


_aDm
csendes tag

Sziasztok!

Új tévét szeretnék venni a felső határ 100k (próbálkozok black fridayel is)
40"-ben gondolkozok, kb. 2méterről nézném, leginkább filmezésre használnám, bőven elég az FHD.

ami másodlagos, de lehet használnám a WiFi, később egy xbox onet kötnék rá.
Tudom elég alapmodellek vannak ennyiért de Samsung es LGben gondolkozok csak.

Eddig ezt néztem Samsung UE40J5100

előre is köszi a segítséget! :R

(#102791) klaya86 válasza _aDm (#102790) üzenetére


klaya86
senior tag

Szia! Kb fél éve én is tv vásárlás előtt álltam. Az egyik kiszemelt a j5100 volt. Többször is megnéztem a tvt több helyen. Aztán nem mellette döntöttem. Fakóbb volt a képe, mint más samsung tvnek! Szerintem abban nem VA panel van. J5500 lett helyette. Most akcióban lesz valami Lg 80ért, 43col. Black friday. Annyiért az nagyon jó. Ha samsung mellett dontesz, akkor szerintem nézz meg más típust, vagy élőben sasold meg a j5100at! Nem mondom hogy rossz volt a képe, de egyértelműen fakobb.

(#102792) Flashget válasza klaya86 (#102791) üzenetére


Flashget
félisten

J5000 IPS a J5200 VA paneles már.
sajna itt nem írja a J5100 milyen.

Realme GT Master Edition

(#102793) Lipton válasza liszi70 (#102707) üzenetére


Lipton
őstag

Voltál már ilyen helyen?

A szalagon jönnek a dobozok a konténertől és a futárok válogatják le a saját területük csomagjait cím alapján. Ez úgy néz ki, hogy áll a szalag (vagy görgő) mellett, és ami az övé az lelöki a beton a padlóra egy kézzel majd lábbal még igazít rajta egy kicsit ha útban van. Innen válogatja kupacokba város és/vagy utca szerint majd dobálja be a kocsiba. Saját szememmel láttam, nem csak "hallottam valakitől".
Van ahol rollkocsis rendszer van, ott sem finomkodnak a dobozokkal.
A termékek egy része törik, sérül, a futárt abszolút nem érdekli. Amennyiben a doboz egyben marad akkor szállítja ki, ha nem akkor az aktuális cég (DPD, DHL, stb) foglalkozik a kérdéssel. Megnézi, és ha jónak ítéli akkor saját szalaggal ragasztja is vissza.
Egy termék elés sok átpakoláson esik át, ki kell bírni mindegyiket (például DPD ausztria: üzlet - felpakoláls - szállító elviszi a reginális gyűtőbe - lepakolás - regionális gyűtjő elküldi a szortírozó állomásra - felpakolás - küldik a regionális depo-ba - lepakolás - viszi a futár - felpakolás).
Azóta nem rendelnék TV-t futárral. A raktárban ahol voltam külön zárt rész volt a sérült TV-k részére, szépen néztek ki).

[ Szerkesztve ]

(#102794) liszi70 válasza Lipton (#102793) üzenetére


liszi70
nagyúr

Értem én, tudom, hogy így megy. Én is láttam kandikamerás videókat "csomagkezelésről", de bevallom, az 1,2 méter magasról leejtés "szabványa" még engem is meglepett hirtelen, pedig eléggé realista-pesszimista vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

(#102795) Celtis válasza HagaNRG (#102786) üzenetére


Celtis
veterán

Nekem meg 3 plazmám volt, én nyertem. Egy éve LCD fogyasztó vagyok, így ez a véleményem amit leírtam.
Természetesen vannak a plazmáknak is nyűgjeik, olyan is, ami miatt nem tudtam együtt élni vele, de amit leírtál az inkább csúsztatás.

(#102796) tmbsls


tmbsls
újonc

Sziasztok!

Nálam hozzább értők emberek segítségét kérném, két+1 tv között gondolkodom.

SAMSUNG-UE49KS7000SXXH-SUHD
[link]

jobb e annyival, h megérje az árát?

V
SAMSUNG-UE50KU6000WXXH-UHD
[link]

esetleg
SAMSUNG-UE49KU6400SXXH-49
[link]

előre is köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#102797) PuMbA válasza tmbsls (#102796) üzenetére


PuMbA
titán

KU6000 kiesik, azt nem érdemes venned. Azt meg, hogy megér-e neked annyi képminőségbeli plusz annyi pénzt, mint amit a KS7000 ad, csak akkor tudod eldönteni, ha áruházban megnézed őket pendrive-on vitt anyaggal.

[ Szerkesztve ]

(#102798) gyeniko válasza Celtis (#102795) üzenetére


gyeniko
őstag

Nekem 6 plazmám volt, tehát én nyertem. ;] Duplán is, mert az egyik egy 65VT60E volt. VOLT.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#102799) ht42


ht42
senior tag

Sziasztok!
Egy 40-43 coll közötti VA paneles FullHD tv kellene. Csak a képminőség és az ár számít, smart, 3D, wifi, MR nem érdekel. Filmeket (RasPi-vel) és meccseket néznék rajta. Minél természetesebb a kép, annál jobb. Most egy kalibrált Pana 48AS640-est nyúz a család, nagy megelégedéssel. E mellé kéne második tvnek, hogy ne kelljen verekedni a távirányítóért :D . Maximum 140000 Ft-ot költenék rá. Mit ajánlanátok?

(#102800) Flashget válasza ht42 (#102799) üzenetére


Flashget
félisten

Panasonic DS630e

Realme GT Master Edition

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.