Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103651) Carasc0 válasza opti06 (#103641) üzenetére


Carasc0
őstag

Gyárilag nem lehet rajta 1154 mikor az tegnap jött ki. Én most tettem fel és van net. Szóval jónak tűnik.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#103652) Hmmm1 válasza PuMbA (#103650) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Nem tudom melyik cikkre gondolsz. :) De amúgy igen, még mindig mozgás:d az a legfontosabb szinte. Belenéztem ebbe a tesztbe, az úgy tök jó, de ilyen ábrás hülyeségekre nem adok forintot se. Ráadásul [LED Clear Motion] on, tehát már biztos hogy valós. Ha meg nem jön be hogy ez a clear motion be van kapcsolva? Akkor? Szerintem sokkal jobb ilyen videókat nézni, mint csak a számokra hivatkozni. Amit tán mondtak, meg tán köztudott tv-s berkeken belül hogy a Sony mozgás megjelenítése tán magasan a top. MotionFlow 800meg a 1000-es kamu hz-ekkel együtt véve is. De akinek ilyen tv-je van, mármint ks7000 majd tud rá mit mondani, mert rögtön van összehasonlítási alapja.

(#103653) PuMbA válasza Hmmm1 (#103652) üzenetére


PuMbA
titán

LED Clear Motion néllkül kicsivel jobb a Sony, ehhez elég megnézni az LCD panel elmosódási értékeket :)

"Szerintem sokkal jobb ilyen videókat nézni, mint csak a számokra hivatkozni"

Ilyen videókat nézni teljesen értelmetlen. Fogalmunk sincs, hogy a videófelvétel milyen beállításokkal készült (érzékenység, fehéregyensúly stb.), a szemed pedig máshogy működik, mint egy kamera. Ráadásul amin nézed kijelző az képtelen átadni egy másik kijelző viselkedését, ugyanis a te kijelződ csak azt tudja megmutatni, amit a te kijelződ tud. Nézhetem én a 100 000 Ft-os TV-n az 1 milliós TV videófelvételét, de ettől nem lesz jobb a kép, mint amit a 100 000Ft-os TV-m tud.

[ Szerkesztve ]

(#103654) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Judder reduction 4es erteken es maris nincs gond a mozgasmegjelenitessel!

(#103655) opti06 válasza Carasc0 (#103651) üzenetére


opti06
aktív tag

pedig gyárilag az van rajta... elég friss a tv, szerintem gyártása se lehetett régen, nov első hetében küldte le samsung helyi MM-ba

(#103656) Hmmm1 válasza PuMbA (#103653) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Mondjuk ez is igaz. De ha pl monitoron nézed, ami viszonylag judder mentes, akkor ami judder mentes azon, ezen is az lesz, így értve ad képet. Van judderról és Soap operáról is vdeó, azt a felvételt készítő kamerája rögzíti, hogy látszódjon, így utána látható lesz akármin ha megnézed.

(#103657) PuMbA válasza Hmmm1 (#103656) üzenetére


PuMbA
titán

Igen, de alapból egy TV sem judderes, mert pár éve már minden TV módosítás nélkül meg tud jeleníteni 24, 25, 30, 50 és 60 fps-es anyagot is :) Az meg, hogy bekapcsolod vagy ki a Motion Plus-t, teljesen egyéni kérdés :)

[ Szerkesztve ]

(#103658) metalstorm


metalstorm
aktív tag

Sziasztok! Serviioba álitanék be olyat hogy teljes filmek youtubról (szinkronosok) Jó lenne ha legalább 200-at jelezne! Olvasgattam itt de nem akar müködni!

(#103659) Celtis válasza opti06 (#103641) üzenetére


Celtis
veterán

Hogy a fenébe futtatsz te a TV-n speedtest-et?

(#103660) Corsa02 válasza Celtis (#103659) üzenetére


Corsa02
őstag

Simán a TV böngészőjébe megnyitod. Az előbb kipróbáltam simán lefutott a teszt.

The Truth Is Out There --->

(#103661) Celtis válasza Corsa02 (#103660) üzenetére


Celtis
veterán

A böngészőt megnyitottam, de nem tudok beírni semmit a távirányítóval. Legalábbis a gugli keresősorba.
.

[ Szerkesztve ]

(#103662) Hmmm1 válasza PuMbA (#103657) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Naaah : ) Linkeltem már judderes ks7000-es videót. Tessék: KATT! Olvasd végig a kommenteket, van elég friss is közte és nem hinném hogy kamu lenne ott bármelyik is. És rengeteg TV nem Judder free. Azért ez erős túlzás volt amit mondtál. Ennyi erővel bátran lehet ajánlani a KU6000-et is. Mozgás felbontása gyatra - tele lesz képszakadással, és pont ami itt beszélve is lett, hogy nem mindegyik tv tudja azt a képfrissítést, ami a 24p filmekhez kell, másképp megoldja, de olyan is. Vagy most félreértjük egymást nagyon. De ha tényleg ilyen király akkor ott a ku6000. Megnézném hogy mennyire nem remeg azon a kép....

Egyébként azt se értem hogy fél tucat embert kérdeztem (Akinek KS7000) nem e tudna egy 2 perces videót rögzíteni, 2-3 kül. formátumú és minőségű anyagról, de mind lusta volt eddig hozzá. Érdekes, ha nekem lenne tök szívesen megcsinálnám, még jó is lenne. Teljesen más "képet" ad úgy. A tv müsorok nem érdekelnek azt meglehet nézni bármelyik videóba róla.

[ Szerkesztve ]

(#103663) Celtis


Celtis
veterán

Azért ez a KS7000 példány is messze van a tökéletestől. Baromi felhős, de jobbat úgysem kapok ennyiért, meg tök fekete képet amúgy sem nézek gyakran.

(#103664) Hmmm1 válasza Celtis (#103663) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Pedig tán a feketéje is elég jó, meg felhősödésre se nagyon panaszkodtak. :) - Küldtem egy pm-t amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#103665) Celtis válasza Hmmm1 (#103662) üzenetére


Celtis
veterán

Szerinted ezt a durva akadozást a TV teszi bele? Én sokkal inkább a forrásra tippelnék.
Ez a judder. Megmondom őszintén én még lassítva is alig veszem észre a különbséget, de az biztos, hogy ami a te videódon van az tök más.

(#103666) Hmmm1 válasza Celtis (#103665) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Szerintem tuti a tv teszi bele :) Azért is nézném meg hogy valójában milyen. Ja amúgy a forrás. Elmetileg a ks7000 judder free minden forráson kb. Ráadásul mondom nézzétek meg miket írnak ott kommentbe.

(#103667) Celtis válasza Hmmm1 (#103664) üzenetére


Celtis
veterán

Érdekes, hogy a korábbi 60-asnak az egyik pontban a brutális bevilágítása mellett (összeszerelési hiba lehetett) másutt is voltak ilyen egyenetlenségei a feketében.
A 65-ös meg olyan homogén feketét produkált, hogy csak na. Viszont ott a világos részek voltak foltosak.
Ezen megint a világos felületek elég homogének (focimeccs szódával elmegy), de a fekete megint felhős. Mondjuk csak akkor észrevehető, ha valami kis kiterjedésű világos felület van a tök fekete képernyőn. Tipikusan vége főcím és stáblista. Ez viszont annyira nem érdekel. Szerintem ebből a technológiából ilyen spórolási faktorral - mint pl. a gyurmagolyókkal felragasztott hátlap - sokkal többet nem lehet kihozni.

(#103668) Celtis válasza Hmmm1 (#103666) üzenetére


Celtis
veterán

De ha a bejövő jelben nem folyamatos a mozgás, azzal mit kezdjen a TV? Most néztem 4K youtube videókat. Pár úgy döcög, hogy fáj nézni. A többség viszont sima. Ez nem a TV hibája.

Nézd meg a videót, amit belinkeltem. Ott látod, hogy mi a rossz, és az sem akad. Hát még a KS7000, ami jól kezeli a 24p-t.

(#103669) Hmmm1 válasza Celtis (#103668) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

#103667: Az szép, hát igen.
"De ha a bejövő jelben nem folyamatos a mozgás, azzal mit kezdjen a TV?"

Ezt hogy érted? Eh :) Szerintem a linkelt anyagfban ilyen probléma nem lehetett. Az vmi bluray cucc vagy rendes 1080p anyag, ha megnézed. Nem ilyen tákom bákom, meg magánál ennél a filmnél, ki teszi tönkre a jelet, akárhogy módosítgatják az anyagot. De kétlem hogy ez lett volna. (Ja a bitrátára gondolhatsz még - meg írod youtbe-t, na az teljesen más téma ja), de ez tuti nem youtube volt ott. Kétlem hogy ugrált volna a jel, ráadásul nem is volt olyan gyors mozgás stb. - de mondom ott sokan panaszkodtak rá kommentben és nem iylen kezdőknek tüntek. (És KS7000-es tv az is)

Amúgy láttam ratingsnek azt a videóját. Hát nem egy jó példa. Sokat nem látni belőle. Ott tényleg nehezebb kiszúrni. De nézd meg újra amit linkeltem. Sokkal finomabb a mozgás és jobbna látszik is.

[ Szerkesztve ]

(#103670) Celtis válasza Hmmm1 (#103669) üzenetére


Celtis
veterán

Az egy netes TV adás volt.

(#103671) Corsa02 válasza Celtis (#103661) üzenetére


Corsa02
őstag

Én felülre a címsorba simán beírtam, megnyitotta és lefutott a teszt.

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There --->

(#103672) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

KU6000-es sorozatú TV-n van, de gondolom, típus-független a kérdésem:
A TV gyári youtube appját nagyon szeretem, előző H6 és J6 szériás TV_imnél soha nem volt probléma vele, bejelentkeztem a saját fiókomba és örökre benn maradt.

Most a KU6000-esen nem tudok bejelentkezni, mert folyton kapok egy kódot, miszerint írjam be böngészőn keresztül a youtube bejelentkezési ablakába. Egyszer megteszem- így is macera- bejelentkeztet, aztán bekapcsolás után megint kezdi elölről.

Hogy tudnám megértetni vele, hogy ha egyszer login-olok a youtube-ra, akkor úgy is maradjon?

Köszi!

(#103673) Celtis válasza Corsa02 (#103671) üzenetére


Celtis
veterán

Akkor ez volt nálam a hiba. Ha oda mész a mutatóval a címsorba, akkor feljön a virtuális billentyűzet?

(#103674) Imi1981 válasza Celtis (#103667) üzenetére


Imi1981
veterán

Ezt írtad
"Ezen megint a világos felületek elég homogének (focimeccs szódával elmegy), de a fekete megint felhős. Mondjuk csak akkor észrevehető, ha valami kis kiterjedésű világos felület van a tök fekete képernyőn."
Véletlenül nem az van hogy be van kapcsolva a local dimming? Mert olyan akkor szokott lenni amit írtál ha be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#103675) Corsa02 válasza Celtis (#103673) üzenetére


Corsa02
őstag

Igen, akkor felugrik a bill. Nálad nem?

The Truth Is Out There --->

(#103676) Celtis válasza Imi1981 (#103674) üzenetére


Celtis
veterán

Ugyanúgy volt beállítva az összes TV. Alacsony local dimminggel. Nem arra gondolok felhősödés alatt, hogy csak részben van megvilágítva a háttér, tehát egy felirat esetén annak a szélességében van egy világosabb sáv.
Arra gondolok, hogy ami meg van világítva, de amúgy fekete lenne, az nem egyenletes, hanem itt-ott foltos. De nem vészes egyébként.

(#103677) Celtis válasza Corsa02 (#103675) üzenetére


Celtis
veterán

Valószínűleg, de nem próbáltam. A gugli keresősorába akartam írni. Mondjuk megtehetné a TV, hogy az oldalon lévő szövegbox kiválasztása esetén is feldobja a billentyűzetet. Nagyban növelné a használhatóságot.

"okos" tv 2016

[ Szerkesztve ]

(#103678) Imi1981 válasza Celtis (#103676) üzenetére


Imi1981
veterán

Csak tipp volt. Akkor más probléma van ott.
Nekem a 48h6400-as tévém szinte egyáltalán nem foltos feketénél (fehérnél a 4 sarok minimálisan sötétebb) viszont gyengusz a feketéje. Egyben elégedett vagyok vele, hogy nem felhős de kicsit csalódott is, hogy gyenge a feketéje. Haver Samsung UE40F6650 tévéjén sokkal mélyebb a fekete és jobb a kontraszt és a sötét részeknél a színmegjelenítés is. Mikor onnan hazajövok és utána az enyém nézem akkor minden bajom van a tévémmel és bánom hogy ezt vettem. Amúgy jó az enyém is de ezzel a gyenge feketével (ami még így is sokkal jobb mint munkatársam lg tévéjén) sose fogok kibékülni.
De őszintén ha vennék egy ks 7000-et és foltos lenne a fekete én idegbajt kapnék. Igazán oda figyelhetnének már arra, hogy ennyi pénzért ne legyen már foltos.

(#103679) dethroner válasza Hmmm1 (#103652) üzenetére


dethroner
veterán

Oszt ezeket a jutubos videjókat milyen monitoron nézted meg? Az megvan, hogy lehet azoknak a sunyi tévéknek bármilyen faszányos mozgásmegjelenítése is, te csak annyit látsz belőle amit a monitorod meg tud jeleníteni? :W

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#103680) DragoonFly válasza dethroner (#103679) üzenetére


DragoonFly
csendes tag

Itt 1 példa tökre nem adja vissza a valóságot.

Samsung UE55KS7000

▌║║▌║█│║▌║│█║▌││█║║▌▌║█

(#103681) sityupityu válasza dethroner (#103679) üzenetére


sityupityu
veterán

:DD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#103682) Hmmm1 válasza DragoonFly (#103680) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Háhá. Előbb észrevettem ezt itt, mint a pm-et. Mondom gyanús hogy ez mintha a tied lenne, amit linkeltél. : ))
Köszi, hogy időt szántál rá. Gondolom a Walkingot, nem te nézed szinkronosan, hanem csak azt csípted le : ) (Mármint ha nézed akkor inkább feliratosan:d - de biztos csak miattam tetted azt bele, hogy kértem)
Jó lett amúgy. Egy-két filmnél csak lestem mi az. De fasza amúgy. Egyébként minimális szappan opera effekt nincsen rajta? Nem tudom a beállításaid, meg bár lehet te szereted azt ha olyan smooth. Amúgy igen a HDR-es cucc nem jött át, mert oda már tényleg kevés a kamera felvevő, plusz amivel le is játszuk itt. Meg amúgy is az annyira nem is érdekel a HDR. Végülis szebb, fényesebb, biztos jobb. 10%-al a kép. (Ugyanakkor sokan írják azt is hogy nem olyan angy szenzáció ez azért, s el tudom képzelni, hogy így van)
Arról a War Dogs filmről pm-e küldjél már. Küldök pm-be tárhely linket. youtube ne szóljon érte.

dethroner: :) Értelek, de nem rossz az így se, sok látható belőle szerintem. Off-kamera felvétel miatt nekem sokat nem másít rajta, azt a mozgást meg tudja a monitor amiből meglehet ítélni hogy jó vagy sem. Igaz a telefon, vagy amivel felveszik itt az trükközhet és javíthat a mozgáson (24p filmet felvesz mondjuk 60fps-el a telefon). Itt szerintem akkor lenne nem valós, ha 60hz feletti lenne a megjelenítés, képkocka szám/sec. - vagy passz.

[ Szerkesztve ]

(#103683) kola99 válasza DragoonFly (#103626) üzenetére


kola99
tag

Hali
na végre megjött a Samu 60ks7000-es /365k volt szállítással/
az érdekelne ,hogy ugye van 4 HDMI:
1. ( STB ide Set Top Box, vagy Bluray )
2.( PC/DVI )
3. ? (általános?)
4.(ARC ide külső erősítő,vagy házimozi)
Tehát a PS4PRO-t melyik HDMI-re ajánlott kötni , 2. vagy 3. ?

[ Szerkesztve ]

(#103684) saltanus válasza kola99 (#103683) üzenetére


saltanus
aktív tag

iponal vetted?

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#103685) PuMbA válasza Hmmm1 (#103682) üzenetére


PuMbA
titán

"azt a mozgást meg tudja a monitor amiből meglehet ítélni hogy jó vagy sem."

De mit kell megítélni? Mindegyik TV tud szaggatás nélkül mozgást jól megjeleníteni :) Az valami tévképzet nálad, hogy baj van a mozgásokkal a TV-ken. Ami változó az a mozgásfelbontás és az elmosódás mértéke, amit ilyen videókból nem tudsz meg, mert a korlátozó tényező a te képernyőd és a felvételi beállítások. Ez pont ugyanolyan, hogy hiába nézegetek koncertekről felvett videót fostalicska hanggal, semmit sem ér. Ha ott vagy élőben, az teljesen más.

[ Szerkesztve ]

(#103686) kola99 válasza saltanus (#103684) üzenetére


kola99
tag

igen

(#103687) kola99 válasza PuMbA (#103685) üzenetére


kola99
tag

Hmmm1-nek egy problémája van,hogyan tudná sajátmagát rábeszélni arra hogy KU6000-es szériát vegyen és ne Ks7000-est mivel az jóval drágább.Ezért fúrja a 7000-est.
De tőletek várja a szakadékba lökést, mert Ő akkor már nem lesz hibás ;]

(#103688) KD6-3.7 válasza Hmmm1 (#103682) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Fu haver te mit szedsz?
Miert ne nezhetne szinkronosan a Walking Dead-et?? Vegyel mar egy TV-t azt kesz! KS7000 ajanlott a Samubol ha meg arra nincs keret, akkor KU6400, ha arra sincs, akkor KU6000. Ennyire egyszeru. Ha nem tetszik a Samsung akkor pedig tudsz valasztani mas gyartok palettajarol is.

(#103689) HagaNRG válasza Hmmm1 (#103682) üzenetére


HagaNRG
őstag

Szia!

Nem tudom, hány éves vagy, de ezt így nem lehet csinálni.

Szr tévéken nem lehet úgy variálni, hogy -főleg, mivel elmondásod szerint még soha nem is volt egyáltalán semmilyen TV-d-variálunk a végtelenségig.

Ezt normális, felnőtt ember ma úgy oldja meg, hogy mivel nincs viszonyítási alapja (ezért is beszél neked a levegőbe mindenki már kb. egy hónapja), úgy akkor inkább vegye meg az olcsóbbat, aztán, ha majd nem lesz vele elégedett, akkor eladja és veszi a drágábbat.

Ez olyan, mintha kocsit akarnék venni, de még életemben kocsit csak a TV-ben láttam és varálok a végtelenségig, hogy bár sajnálom is érte a pénzt, de inkább megveszem a 20 milliós Audit, mert hátha a 2milliós nem lesz nekem elég jó.

Egy olyan ember, mint te, aki soha nem TV-zett, hidd el, marhára nem fogja látni a különbséget a 6 és a 7 ezres Samsungok között.

Megmondtam neked világosan, sőt, többször privát kommentekben már, oldalakon keresztül kivesézve, hogy én, mint átlag TV-néző, akinek volt 3 db plazmája és 5db LED LCD-je sem veszek észre semmi lényegi különbséget a Samsung közép-belépő szeriák között.
Épp ezért hoztam haza két 55"-ös KU6000-et is (H64000 és J6200 helyére) és mindkettővel TÖKÉLETESEN elégedett vagyok. Nincs mozgásmegjelenítési probléma, nincs bevilágítás (legalábbis semmi olyan, ami az eddigi 300-400 ezres TV_imen ne lett volna. Ja és nem száz éves TV_kről beszélünk, mert mind az 5 LED TV_m az elmúlt 3 évben lett cserélgetve és a leggagyibb is a 2014-es H5000-es 50"-es Samsung volt, ettől csak magasabb szériák voltak).

Én már bizony nem fogok több százezret kifizetni egy magasabb szériáért, ezt megfogadtam, inkább lehetőség szerint megyek a nagyobb méretek után.

Vegyél egy bármilyen 55"-ös TV_t, nézd pár hétig-hónapig, majd, ha valami nem fog tetszeni rajta, akkor eladod -30 ezer bukással és veszed a drágábbat.
Ennyit tudok segíteni, szerintem a többiek nevében is.

(#103690) HagaNRG válasza PuMbA (#103685) üzenetére


HagaNRG
őstag

"De mit kell megítélni? Mindegyik TV tud szaggatás nélkül mozgást jól megjeleníteni :) Az valami tévképzet nálad, hogy baj van a mozgásokkal a TV-ken. Ami változó az a mozgásfelbontás és az elmosódás mértéke, amit ilyen videókból nem tudsz meg, mert a korlátozó tényező a te képernyőd és a felvételi beállítások. Ez pont ugyanolyan, hogy hiába nézegetek koncertekről felvett videót fostalicska hanggal, semmit sem ér. Ha ott vagy élőben, az teljesen más."

Én eleve azt nem értem, hogy páran itt hajlamosak magukba beszélni, hogy 2016-os, új LED Samsungok, bármi egyéb TV_k szaggatnak.
Én a 7-es széria árkülönbözetéből vettem egy Xbox One S-t és játszom a gyönyörű Forza Horizon 3-mal. Felskálázott 4k HDR_ben, gyönyörű. Autóverseny, no szaggatás. Semmit nem is állítottam a TV-n, max. a HDR_t bekapcsolom (ok, tudom, hogy a KU6000 nem is igazi HDR:). De akkor is. Tökéletes, semmi baja. Én nem akarok már 32 évesen nüansznyi hülyeségeken kötekedni és plusz százezreket kifizetni drágább modellekért...

(#103691) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Azon gondolkodom, hogy kicserélném a KU6000-esem egy KU6400-ra.
Most Xbox One S-sel akciósan kerek 300-ért láttam KU6400-at (55"), ha valaki elvinné a KU6000-em, szerintem jó vétel lenne az akciós csomagban a KU6400.

(#103692) saltanus válasza HagaNRG (#103691) üzenetére


saltanus
aktív tag

hol lattad ezt az akciot?

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#103693) Luigi962 válasza saltanus (#103692) üzenetére


Luigi962
őstag

Euronics,de az olcsóbb tvk-hez Xbox 360-at adnak.

(#103694) belan válasza HagaNRG (#103689) üzenetére


belan
addikt

Valahol meg értelek hogy inkább méretre mész rá és nem magasabb széria számú tvre .nekem volt ku6450 és most ks7500 van és azért jobb a kép minőség és van itt már valós feketéje is ks szeriának

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#103695) saltanus válasza Luigi962 (#103693) üzenetére


saltanus
aktív tag

ez az KU6400 biztosan nem adnak ott onet....

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#103696) HagaNRG válasza saltanus (#103695) üzenetére


HagaNRG
őstag

Nem az Euronicsben, hanem kerek 1000 euroért egy külföldi boltban láttam ennyiért.

(#103697) tchriss


tchriss
tag

Sziasztok!

Sok tévét nézek és ezek is benne vannak a számításba.

Samsung UE40ES7000

Samsung UE40ES8000

a 8000 megéri azt a +20k t?

ez a sorozat gyengébb mint a ks?

ott minimum 49" kezdődik de az már nem fér be én nem tudom 90cm ről nézni az uhd adást :d
meg már elég drága is:D

(#103698) PuMbA válasza tchriss (#103697) üzenetére


PuMbA
titán

Ha megnézed fent a téma összefoglalót, akkor kiderül, hogy ezek régi TV-k. Támogatás nincs hozzájuk, USB-ről csomó fájlt nem tudnak lejátszani, nincs rajtuk újabb szabványú HDMI bemenet, szóval csak óvatosan ezekkel. A KS-ek egy teljesen új TV-k.

[ Szerkesztve ]

(#103699) Flashget válasza HagaNRG (#103690) üzenetére


Flashget
félisten

Én eleve azt nem értem...

én meg azt, hogy valaki 32 évesen konzolos játékkal szórakozik mint egy 18 éves. :)

(tudod az emberek nem egyformák)

Realme GT Master Edition

(#103700) DragoonFly válasza Hmmm1 (#103682) üzenetére


DragoonFly
csendes tag

Walking-ot nem nézem (nem fogott meg). Szappanopera hatást nem tapasztaltam. Hozzáteszem 1 hónapja van meg a tv és időm még nem volt állítgatni. Nekem nagyon tetszik a HDR videók a tv-n.

War Dogs = ok, rendben

▌║║▌║█│║▌║│█║▌││█║║▌▌║█

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.