Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103351) Hmmm1 válasza adam_gy (#103347) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Hát azért na. Végigolvastam ak ommenteket, sokan elég részletesen leírták hogy nekik is ez a problémájuk és váltottak is. Illetve más is említette hogy nem minden esetben volt judder vagy flicker free a tv, amit ratingsen annak hoztak le, vagy éppen nem mindegyik forrásnál.
És tán a KS7000-nél is ez a baj úgy tudom. Amit te mondassz effekt az még rosszabb ettől is, amit látsz. Ez legalább a valódi filmes élményhez közelít és a valósághoz, nem mint az a ratyiság ahol olyan az egész film, mint valami gyorsított felvétel. Köszi, de ilyen smooth-t nem kérek.
Ez olyan mintha valami akadozik, de a lejátszási sebessége jó lenne, ere csináljunk belőle smoothot, úgy hogy azt az akadozó forrást felgyorsítjuk. Hát persze hogy smooth, smooth lesz az g...i, csak éppen egy pörgetett felvételt fogsz nézni. Szerintem a forrás is jó lehetett. Az egyik esetben valószínűleg külső forrás volt, amleyiken a film megy, a másik meg valami sport műsor. Egyrészt érezhető a különség KU6000-hez képest, de ilyen zsákba macskát, hogy kifizetsz 350 ezret a tv-ért és vagy beválik vagy nem.

(#103352) Hmmm1 válasza kalimist (#103350) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Értem. Azt nézd már meg, vagy ha esetleg tudsz, csinálj már egy videót légyszi, hogy USB-ről film lejátszás, mp4, mkv és SD tartalom is. Úgy hogy nem gépre vagy nem is tudom mire van kötve. Nem teljesen értettem. De ezt így megnézném, ha megoldható. Amit ott mutat , hogy a Martian filmben hogy remeg a kép... na az a problémás, ráadásul nem is mozog ott olyan gyorsan a kép. Ha 300+ ezret kiadnék egy tvért nekem rohadt stabil legyen a kép: d - Youtubeon rengeteg video van ahol PS4 Pro-val meg Xbox One S-el mutogatják stb. az úgy ott tök jónak tünik, meg játékoknál más a helyzet nyilván, de az harmadlagos funkció egyelőre azért.

(#103353) #94529552 válasza Hmmm1 (#103333) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az itthoni Samsung szerviz nem biztos, hogy cseréli a KS7-8000-et a levált ragasztás miatt. A KU6500-6600 hátlapját legalább csavarokkal rögzítik.

(#103354) PuMbA válasza kalimist (#103350) üzenetére


PuMbA
titán

Ott a Kodival van probléma és nem a hardveres gyorsításnál :) Kikapcsolni nem ajánlott, mert vannak olyan 4K 60fps HDR videók, amin megfekszik egy Core i7 is és csak VGA-val megy rendesen.

(#103351) Hmmm1: Nincs felpörgetett felvétel, csak a képrögzítés megalakulása óta a 24fps-t bámuljuk filmek esetén és ezt kegyetlenül megszoktuk :) Ha láttad moziban a 48fps-es Hobbitot, akkor tudod, hogy miről beszélek. Éveken belül sokkal több lesz a 60fps-es felvétel köszönhetően az új 4K Blu-ray-nek, ami szabványban támogatja már ezt. A mai zene klipeket például már 120fps-sel veszik fel, hogy 20 év múlva is jó legyen, ha eljött az ideje ennek. Ez az az fps határ, aminél többet az emberi szem már nem vagy ritkán lát.

[ Szerkesztve ]

(#103355) PuMbA válasza bigdigit (#103326) üzenetére


PuMbA
titán

Nem tudom, de én ugyanennyi pénzért 3,5m-es HDMI 1.4-es Gembird Cablexpert-et vettem, szóval valószínű, hogy ilyen olcsón nem létezik 2.0-ás, de ki tudja :) A megoldáshoz mindenképp ki kell próbálnod egy másik kábellel, ami márkásabb, mint ez a Sandberg...sose hallottam róla.

[ Szerkesztve ]

(#103356) Hmmm1 válasza PuMbA (#103354) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Nekem akkor is olyan mintha felpörgetnék és azért gyorsabb, emiatt "smoothabb" - Na de amúgy igen, meg is válaszoltad. Na meg ha egyszer a kamera amivel rögzítik a filmeket olyan volt ezer éve. Teljesen rendben volt ahogy eddig ment. Amúgy fleőlem növelhetik az fps-t, de a kép mozgása ne legyen gyorsabb. Mert ha nem is gyorsabb és 1 mp 1 mp, ténylegesen akkor is gyorsabbnak érződik. Nézd meg. Szerintem mindenkinek látnia kellene. Nem a smoothsággal van a baj, hanem azzal hogy túlzásba viszi, túltolja. Visszább kéne egy kicsit fogni. Feljavítanak valamit, de másrészről meg elszaródik valami. Nincs kompenzáció. Húú faszom toljunk rá dupla fps-t a filmre, hát persze gördülékeny lesz, na ná, csak azzal a idióták nem számoltak hogy így hogy fog kinézni valójában az egész. Ami natívban úgy készül ott lehet nincs, vagy nem érződik ez, de így amit kényszeresen felpörgetnek, ott nagyon vicc. Játékoknál is nehezen oldják meg még mindig, főleg konzolon, akkor nem is értem filmeknél mit akarnak. Majd ha normális technológiát építenek mögé akkor esetleg, de ilyen tré megoldások ááh. Komolyan inkább az lesz hogy SD-be megnézem azt a valamit, mert ott sokkal kevesebb érződik mindebből a bullshitből.
Youtube in s tök kevés videó van erről, KS7000-nél is alig mutat valamit, sok baromságot beszéli, a reviewokban, de a lényeget nem mutatja. Mert jajj copyright biztos.

Az embernek az kell ami meggyőzi stb. - hogy néz ki az sd-n, különböző formátumok és felbontású anyagokon. Ez a lényeg, erről kéne nekem rendes videó. Lényeg lejön belőle. A tv adás meg a többi faszság lényegtelen, az úgyis jó lesz, ha ez működik normálisan.

(#103357) Flashget válasza trinitronka (#103344) üzenetére


Flashget
félisten

a válasz arra ment, hogy D szériás tv is ezt csinálja..máskor azt is nézd meg mire megy a válasz mielőtt a magyar abc-ről tanítanál..

Realme GT Master Edition

(#103358) M3aN


M3aN
senior tag

Sziasztok!

J6200-hoz keresnék vezeték nélküli fejhallgatót, mit ajánlanátok, mit tolerál a készülék? Keretként max. 15e van.

(#103359) tyccon


tyccon
tag

Sziasztok! Erről a készülékről kérnék véleményt: UE50KU6000 Elsősorban tévénézésre kellene. Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#103360) tjnet válasza tyccon (#103359) üzenetére


tjnet
aktív tag

Ha sportot és filmet is akarsz nézni akkor a KU6000 széria a nem ajánlott kategória. Ha UHD akkor 7000-es sorozat minimum.

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#103361) Zoli83 válasza belan (#103334) üzenetére


Zoli83
tag

Falra nem tudom tenni, mert 5x3 méteres a szoba, a szélesebb oldalra nem lenne előnyös tenni, a keskenyebbik falon az egyik oldalon ablak a másikon pedig ajtó van. Úgy néz ki akkor maradok a 55KS8000-nél, nagyon nem lövök mellé vele szerintem.

(#103362) PuMbA válasza Hmmm1 (#103356) üzenetére


PuMbA
titán

Értem, hogy mire gondolsz. A felpörgetés viszont csak túl erős beállítás esetén jelentkezik :) Nekem is úgy van beállítva a Motion Plus, hogy ne pörgessen fel semmit. Ez azt jelenti, hogy az Elmosódáscsökkentés és a Torzításcsökkentés nem lehet magasabb, mint 5 és ha az egyik 5-ösön van, akkor a másiknak 3-as alatt kell lennie.

[ Szerkesztve ]

(#103363) tyccon válasza tjnet (#103360) üzenetére


tyccon
tag

Köszi a gyors választ,de miért nem ajánlott? Nem akadékoskodni akarok,csak érveket kérnék :)

(#103364) kola99 válasza bence1990 (#103348) üzenetére


kola99
tag

Hali
rendelj addig egy ilyet a KS7000-hez .3000 ft : Samsung BN59 01180A [link]
/ a skandináv országokban ezt adják 2. távirányítónak hozzá/

(#103365) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Ma vásároltam egy Samsung UE40J5100 TV-t, azonban a csatornahangolással akadt egy kis problémám, ugyanis nem hajlandó a digitális csatornákat megtalálni (kábeltv-n). Az analóggal nincs gond, azt megtalálja és elmenti rendesen.

Egy vidéki szolgáltatónál (Kőröskábel) vagyunk ahol Koax-on jön a TV és az internet is. Ez van kettéosztva, az egyik fele megy a modembe, a másik pedig a TV-be. Kódolatlanul jönnek a digitális csatornák.
Ugyanezen a kábelen nemrég tökéletesen működött egy USB DVB-C TV Tuner, valamint egy LG 32LB5610 TV is.

A Samsungot ma kipróbáltam a ház több pontján is (3 helyre van levezetve a Koax, de egyik helyen sem működött a digitális kiosztás). Próbáltam kézi hangolást is, de a frekvencián kívül más adattal nem rendelkezem (moduláció, jelátviteli sebesség). Csökkentett programcsomagunk van, a digitális csatornákat elvileg a 134,00 MHz-en lehet fogni (ÁSZF 78. oldal).

Az automatikus hangolásnál természetesen kiválasztottam a kábelt, a szolgáltatónál két lehetőség van (UPC és egyéb), ott pedig az egyéb lehetőséget. Keresési módnak próbáltam a teljest és a hálózatot is.

[link]

A beállításoknál az öndiagnosztika alatt a jelinformáció szürke, tehát nem is tudok rámenni.

A DVB-T része tökéletesen működik a TV-nek, mert találtam itthon egy botantennát, amivel sikerült befogni a digitális csatornákat.

Mit ronthattam el? Rossz lenne a DVB-C tuner része a TV-nek?
Holnap még ki tudom esetleg próbálni egy rokonomnál, de ott is ugyanezen szolgáltató van (ahogy a város túlnyomó részében).

:R

(#103366) blakey válasza bajaki (#103365) üzenetére


blakey
titán

A digitális hangoláshoz nem elég egy adat, valahogy derítsd ki, hogy pontosan miként kell beállítani, ennek a szolgáltató oldalán szerepelnie kéne.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#103367) bajaki válasza blakey (#103366) üzenetére


bajaki
őstag

Igen-igen tudom. Nem hagyott nyugodni a dolog, felhívtuk az egyik szerelőt a cégtől (anya osztálytársa volt), megadta az adatokat, így már bejöttek a csatornák.

Kőröskábel: 256 QAM a moduláció és 6900 KS/s a jelátviteli sebesség, így már jó. Hátha valakinek még szüksége lesz rá a topikban.

:C

[ Szerkesztve ]

(#103368) demmer123


demmer123
őstag

Samsung ue48h6400 Tv ti milyen kép módban használjátok?

Kiemelt,Természetes, vagy Normálba ?

(#103369) bence1990 válasza kola99 (#103364) üzenetére


bence1990
csendes tag

igen az lesz, köszi :R

(#103370) zoltan6 válasza demmer123 (#103368) üzenetére


zoltan6
őstag

Én mostanában kiemeltbe,mert annyira szokatlan a régi tv-imhez képest,hogy ennyire színtelen, a többit olyan életlennek színtelennek,fakónak találom.

(#103371) Tomenko


Tomenko
tag

Segítsetek választani, a köv. 2 versenyző közül:
1.UE49KU6400
2.UE55K5500

Filmek,sport és xbox one s ( hdr támogatás ) fut majd rajta. Nem érdekel különösen a smart funkció lényeg,hogy kielégítő képet produkáljon. Köszönöm a válaszokat.

(#103372) PuMbA válasza Tomenko (#103371) üzenetére


PuMbA
titán

KU6400 nem kérdés, kevesebb az elmosódása :)

(#103373) Tomenko válasza PuMbA (#103372) üzenetére


Tomenko
tag

Köszönöm, én is így láttam.Volt még egy Sony Bravia KDL-50W805C ami vonzotta a szemet de maradok a Samunál.

(#103374) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Kicsit off, de böngészgettem eBay-en és találtam egy 55 colos Ks7000-es TV-t eladót - nem viccelek - 280fontért kirakva zsír újonnan. Az eladó teljesen új tag lehet, a csoma pedig Hongkongbol jönne elvileg. Lehet rákéne csapnom aztán max nem kapom meg a TV-t a pénzem meg visszakérem. Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#103375) XtremLor válasza KD6-3.7 (#103374) üzenetére


XtremLor
őstag

Maradjunk a foldon, mesekbe ne hiszunk, nem kapnal te semmilyen tv-t.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#103376) Hmmm1 válasza PuMbA (#103362) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Értem. :) Bár én a kicsit is észreveszem már. Köszi a beállítás tippet, sajna kipróbálni nem tudom, de tényleg neked milyen tv is van? Adatlapon nem láttam kiírva, mert már megakartam nézni az imént.

(#103377) Imi1981 válasza demmer123 (#103368) üzenetére


Imi1981
veterán

Én normál módba de egyénileg beállítva . Néha természetes (az is egyénileg beállítva ) este mert a nagy felületű fehéret visszafogja és így nem farasztja úgy a szemet.
A kiemelt szerintem sehogy nem jó (bár ha nagyon akarnám biztos azt is be tudnám állítani ) . A film mód ha jól beállítod (nem ahogy van gyárilag mert úgy borzalmas ) akkor az egész jó főleg a bőrszín megjelenítésben de amúgy is természetesebb színekkel operál. Én azért nem használom mert a fekete gyengébb kicsit akárhogy állítom mint a többi módban és nekem a 48 h6400-on a fekete amúgy is kicsit gyenge.

(#103378) PuMbA válasza Hmmm1 (#103376) üzenetére


PuMbA
titán

Nem az enyém a TV, de UE40F6100 :DDD 5-ös Elmosódáscsökkentésen és 0-ás Torzításcsökkentésen van a Motion Plus Egyedi-ben. Így minimálisan változik csak a kép, nekem ez a határ. Ennél feljebb már nagyon észrevehető a belenyúlás.

(#103379) Treff válasza PuMbA (#103378) üzenetére


Treff
aktív tag

Próbáld még ki az 5:2 és 6:2 variációkat is! :U

Én abszolút nem haszáltam ezt a funkciót majd' 2 évig, aztán felhomályosítottak itt a lényegéről, és hogy nélküle egy 5xxx sorozatra butítottam le, valamint arról a beállításról, amikor még nem lesz szappan operás, viszont nincs döcögés sem. :C

(40F6400)

[ Szerkesztve ]

(#103380) Johnny R.


Johnny R.
csendes tag

Sziasztok!

Fogalmam sincs melyik topicban lehet ilyen segítségfélét kérni. Karácsonyra szeretnék egy tv-t vásárolni. Abszolút nincs márkapreferenciám ( ezért bocs h ide, de nem találtam ilyen fórumot- ha van s vki linkeli átírom oda és innen törlöm),
-nem érdekel az ivelt,
- nem érdekel a 3D,
- nem értem hogy mi ez a hype az utlraHD körül (jójó csak mit nézel vele, fotókat max, meg mobilos videót..erre tényleg kell )
Amire szükségem lenne:
- Full HD felbontás,
- 3 HDMI,
-2 USB (egy a pendrive/adathordozók, egy egy usb-s billentyűzet
- Smartot már úgysem tudom kihagyni, uh inkább legyen.
- A legfontosabb, valami olyan konstrukciót szeretnék venni ami már bizonyított, tehát 3 éven belül nem végzi a kukában csak azért mert tervezett elévülés miatt vennem kéne 2-3 évente egy új készüléket. Tehát nem feltétlenül a legújabb model kéne.. és nem is a legolcsóbb. Eddig egy Panasonic plazmám volt, kibirt 8 évet.
Elsősorban tv és filmnézésre használnám, de tervezek húsvét környékén konzolt is venni. Ezért játékra is használnám majd később....Tud vki tanácsot adni, hogy mégis milyen modelleket nézzek, akár Samsung, akár LG, vagymás.

Előre is köszi

(#103381) Treff


Treff
aktív tag

Tv vásárlók figyelem!!!!

Egy fontos tapasztalatot osztanék meg azokkal, akik leginkább csak tvzésre, esetleg néha dvdzésre használnák az új készüléküket. Erre tegnap tettem szert az egyik Szakértős üzletben az ottani, foglalkozását tekintve samsungos, gyakorlatilag semlegesen hozzáálló srác segítségével, ahol is egymás mellett volt kiállítva a 40KU6000, 40K5500, 40J5100 és 4xKU6400 modell, melyek mindegyikén az M4 HD ment és kosármeccs zajlott: az UHD modellek olyan szinten mosták el a részleteket, hogy teljesen ledöbbentünk mind a ketten!!! A laminált padlózat egy összefolyt paca volt, a nyilatkozó kosarasok szakálla és haja egybeálló homályoskás csomó volt, míg a FULL HD-s tvken tökéletesen látszott minden egyes szőrszál, haj, ránc és pályarészlet!

Írták már páran, hogy az SD és mezei digitális tv adáshoz nem a legjobb az UHD (legalább is ezek közül), de hogy ennyire fosok legyenek, hát az egészen elképesztő. Ez pedig ráadásul még HD adás is volt!!! Direkt elkértem egy távirányítót is, és megnéztük, hogy azonosan vannak-e (félre)beállítva és ige. Kiemelt képmód, auto-k.
A KU6400-ban óóóóriásit csalódtam, mert az volt a titkos reményem, favoritom, még úgy is, hogy nagyon túlárazott. :(

Kiváncsi lennek, hogy egy 40J6200 és egy 40J6240 hogyan muzsikálna ezek mellett.

Szóval vásárlás előtt tessenek a kiszemelt modelleket átrakatni tv adásra, lehetőleg sport csatornára, hogy kiderüljenek a turpisságok!

[ Szerkesztve ]

(#103382) PuMbA válasza Treff (#103381) üzenetére


PuMbA
titán

A kiemelt mód csinálhatta ezt, ugyanis UHD feldolgozáshoz sokkal erősebb vas kell és nem hiszem, hogy erősebb van benne egy FHD-hoz képest. Ez csak találgatás.

[ Szerkesztve ]

(#103383) Whynot?


Whynot?
aktív tag

Sziasztok! Segítenétek dönteni a 2 alábbi, árban közel azonos készülék között?
Esetleg ha tudtok mást ajánlani 250 körül, ami jobb, azt is megfogadom. 55"-ban gondolkodunk és kb 60% TV (sport nem jellemző), 20-20% 1080P-s filmezés és XBOX360 menne rajta.

SAMSUNG UE55K6300
VS
Sony KDL55W809CBAEP

(#103384) Flashget válasza tyccon (#103363) üzenetére


Flashget
félisten

Ha használnád a keresőt JU6000 vagy KU6000-re megtudnád.
Belépő kategória UHD-ben
300 soros mozgás felbontás, emiatt teljesen pocsék a HD adásban film, sport gyors mozgásnál a jelenetek
ergo akinek tévézéshez, filmekhez kell tv vagy keres és nem a smart része vagy ne ívelt legyen egy 6xxx FHD-t vagy magasabb kategóriás UHD-t vesz 7xxx-től.
Ha nincs ilyen kitételnek megfelelő samsung tv, mert már nem kapható (H6400,J6200)akkor Panasonic DS630e jó alternatíva. Hibái ennek is vannak, de képileg rendbe van H6400-as szintű szintén VA paneles. Ameddig még lehet kapni...

Realme GT Master Edition

(#103385) Flashget válasza Treff (#103381) üzenetére


Flashget
félisten

leginkább csak tvzésre, esetleg néha dvdzésre használnák az új készüléküket.

ez már itt el van rontva :)

Realme GT Master Edition

(#103386) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Üdv
Kéne egy kicsi segítség.
Van egy Samsung tv az usb bedugom az adathordozót pendrive de csak a kép és a zene formátumot ismeri fel a Filmet nem.
A tv tipusa LE32B550A5W
Mi lehet a gond?
Esetleg valami megoldás?

Köszi előre is a segítséget.

(#103387) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Létezik olyan,hogy hdmi átalakító usb-re?
A hdmi bedugom a tv-be a másik vége usb amibe bedugom a pendrive talán úgy működne?

(#103388) Flashget válasza gyuri2008 (#103386) üzenetére


Flashget
félisten

ez már egy kicsit öregecske tv vagy nem tartalmazza az újabb codecet vagy eleve le sem játssza. milyen formátum a film? avi vagy más?
codec csak fw frissítéssel kerülhet rá.

Realme GT Master Edition

(#103389) gyuri2008 válasza Flashget (#103388) üzenetére


gyuri2008
veterán

Frissítettem az fw-t de igy sem ismeri fel.
Próbáltam minden formátummal.
Amikor bedugom a pendrivet ez a kép fogad.
2010-es a tv

[ Szerkesztve ]

(#103390) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Szisztok!

Szándékomban áll egy új Samsung Tv-t vásárolni mégpedig egy UE55KS7000-et, olvasgattam teszteket és persze itt a fórumon a hozzászólásokat. Kezdek egy kicsit belezavarodni a videókimenet típusok sokaságába, így kérnék egy kis segítséget.
Számítógépről szeretném tartalommal "meghajtani" a TV-t + Netflix 4K.
Kérdésem: -jelenlegi VGA egy 970-es, alkalmas a TV teljes tudását kihasználni ( UHD, HDR )?
(Én eddig úgy értelmeztem, hogy a HDR-t nem tudja "átvinni" )
Egy Rx 480-as alkalmas lenne? milyen kábellel?

Köszi a segítséget előre is! :R

(#103391) PuMbA válasza gyuri2008 (#103389) üzenetére


PuMbA
titán

Ilyen régi TV-vel felesleges szórakozni, szinte semmit nem játszanak le :)

(#103392) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Köszönöm a válaszokat :R

(#103393) abyssc2


abyssc2
tag

Samsung termékregisztráció sikerült már valakinek eMAG-on vásárolt TV-nél?
A magyar oldalon nincs pontosan ugyanaz a "Model code", ami a tvmen van, ilyen esetben nem lehet regisztrálni? Vagy esetleg külföldi (román?) oldalon kellene próbálnom?

(#103394) Treff válasza PuMbA (#103382) üzenetére


Treff
aktív tag

Semmi köze hozzá a kiemelt módnak, az csak a fényerőt, kontrasztot, stb cseszi fel az égbe.

Sajátomról tudom (F6400).

(#103395) PuMbA válasza Treff (#103394) üzenetére


PuMbA
titán

Tudom, nálam is, csak gondoltam ki tudja, hogy az új TV-k, hogy működnek :)

[ Szerkesztve ]

(#103396) XtremLor válasza abyssc2 (#103393) üzenetére


XtremLor
őstag

Minek akarod regisztralni? Nekunk 2 samsung tv is van az emagtol, de mind a kettonel a garancia hozzajuk szol, nem gyartoi, a weboldalon a szamlat, garanciapapirt kell letolteni. (Magyar forgalmazon keresztul ertekesitett pedig ott van a sarkan a papir)

"Legen...Wait for it...Dary"

(#103397) Treff válasza Flashget (#103385) üzenetére


Treff
aktív tag

Már megint mi nem tetszik neked? :((
Igen, néha dvd nézésre. Magamból indultam ki, aki 1 évben max. 5-10 alkalommal néz dvd-t, 99%-ban sima tv adást, és egyértelműen ez alapján fogalmaztam meg az ajánlásomat!
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#103398) Flashget válasza Treff (#103397) üzenetére


Flashget
félisten

:)

DVD az nem FHD tv korszaknak való felbontás..ilyen tv-hez már a BD film való. csak ennyi.
szörnyű a képe ha egymás után néznél BD vagy DVD filmet..

Realme GT Master Edition

(#103399) laccczka


laccczka
tag

Több K5500-as tesztben is megemlítik az elmosódást.

Aki rendelkezik ilyen készülékkel annak a tapasztalatára lennék kíváncsi, hogy mennyire látható a leírt jelenség.
Például egy focimeccsnél már élvezhetetlen a kép vagy csak nem tűéles?

Mivel főleg sporteseményeket nézek tv-n így számomra ez a mérvadó.

"...mert a víz melegebb mint a hőmérséklet..." egy ismeretlen zseni értekezése a víz felett lévő ködről.

(#103400) zoltan6 válasza gyuri2008 (#103386) üzenetére


zoltan6
őstag

A B550-es alapból nem támogatja a filmlejátszást usb-ről,de egy kis ügyességgel szervízmenüből bekapcsolható.
[link]
Csakis saját felelősségre!
itt egy képekkel illusztrált részletesebb leírás.
[link]
Nem tudom miért írjátok neki hogy nem tudja a lejátszást,ebben a topikban is volt róla szó 2012 körül,a B széria a legjobban moddolható készülék,az 550-est szinte B650-es szintjére fel lehet okosítani.
Egy kis olvasnivaló samygo fórum

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.