Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103701) sityupityu válasza Flashget (#103699) üzenetére


sityupityu
veterán

Rengetegen vannak (vagyunk). Én is játszom, pedig már 38 vagyok és hát vannak úgynevezett igazi hobbik is amiknek hódolok (horgászat, motorozás). Még jóval idősebbek is vannak akik játszanak.
Mi meg téged nem értünk, hogy te miért nem játszol. :) :DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#103702) DragoonFly válasza kola99 (#103683) üzenetére


DragoonFly
csendes tag

2. (PC/DVI)

▌║║▌║█│║▌║│█║▌││█║║▌▌║█

(#103703) Jovanny2 válasza Flashget (#103699) üzenetére


Jovanny2
őstag

Tényleg nem vagyunk egyformák. Én is 32 vagyok, két gyerkőccel, és esténként konzolon játszom. Hidd el, nem a 18 évesek szórakozása. Kikapcsol a haverokkal (szinte mind 30+) játszani miután a gyerekek már lefeküdtek. Többen vagyunk, mint gondolnád, úgyhogy szerintem ne írd le ezt a hobbit se. :)

Ja, és egyébként az Xbox One-é itt az egyik legkulturáltabb fórum...

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#103704) belan


belan
addikt

Sziasztok egyszer csak be kapcsolt magától a tv mi lehet a baj ?ks 7500 lenne szó

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#103705) dwd1


dwd1
tag

Két napja megjött az eMAG blackfriday-es UE60KU6000. Én eddig teljesen meg vagyok elégedve vele, egyetlen dologra nem jöttem rá: Beállítottam, hogy bekapcsolásnál indítsa a Smart Hub-ot. Ez így is történik, max fényerővel egy pillanatra aztán jócskán lejjebb veszi. Ilyet nem csinál miközben nézek valamit, mivel a System -> Eco solution -> Eco Sensor, az Energy Saving Mode és a Motion Lightning is Off-ra van állítva. Valahol máshol is elrejtettek valamit? Mindamellett valószínűleg ha nem oldódik meg is fogok tudni aludni :) Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#103706) e.vid válasza Flashget (#103699) üzenetére


e.vid
senior tag

46 vagyok és időnként ps4-el tolom esténként. :)

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#103707) kutya.


kutya.
csendes tag

sziasztok!

egy KU6000 55' feliratbeállításával küzdök, s a fórumot/kezelésit átlapozva se leltem válaszra:

DNS-320L-ről nem olvassa be a filmmel egy mappába tett, azonos nevű stb. srt-t és subot (pendrive-ról igen), de minden második filmhez automatikusan elindít egy feliratot (gyakran a szinkronnal azonos nyelvűt), anélkül, h ahhoz bármilyen sub is lenne a gépen. ad/subt. gombra funkció nem elérhető választ ad.

tudja valaki, hogy lehet ki- és bekapcsolni, váltani a feliratokat a tv-n, ha külső forrásról megy a film?

kösz!

Rock n' Roll, or nothing !

(#103708) Flashget


Flashget
félisten

Úgy látom nem értettétek meg, pedig zárójelbe raktam. :)
40 évesen klánba toltam a cod-ot, 45 évesen Kiss Norbi ellen a szimulátort...ha már bevallunk dolgokat. ;)
konzol az csak arcade semmi komoly történet :D

H6500-on néztem xboxal mekkora az inputlagja beállítás után..durván nagy volt számomra játszhatatlan.

Realme GT Master Edition

(#103709) richfuel válasza kutya. (#103707) üzenetére


richfuel
csendes tag

Már ketten vagyunk, ugyan ez a TV- van, és hasonló a problémám. DLNA serveren nem tudom a feliratot bekapcsolni.
A PLEX applikáción működik, de kellene a DLNA is mert gyorsabb és nem igényel nagy server erőforrást.

(#103710) HagaNRG válasza Flashget (#103699) üzenetére


HagaNRG
őstag

Hát, valamivel ki kell próbálnom a 4K-s tv-m:)

Viccet félretéve, évek óta próbálom magam visszaszoktatni a játékokra, kevés sikerrel. Gyakorlatilag, ha eljön a tél, rossz idő, sár, hosszú esték, akkor általában megveszem álmaim konzolját, hogy aztán február-márciusban kb. szalon állapotban, érintetlenül tovább adjam valakinek.
16 évesen bezzeg fel nem bírtam állni a stratégiai játékoktól.

Azóta meg csak 1-2 youtube-os trailer megtetszik, aztán élőben meg kiderül, hogy mégsem köt már le egyik játék sem.
Több, mint egy hete van meg az új One S is a Horizon 3-mal, játszottam is eddig összesen 15 percet rajta kb.

[ Szerkesztve ]

(#103711) sityupityu válasza Flashget (#103708) üzenetére


sityupityu
veterán

Ha ez így van akkor nem lehet hova tenni a (#103699) hozzászólásodat. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#103712) blakey válasza richfuel (#103709) üzenetére


blakey
titán

A Plex is DLNA-n kommunikál, de ha egyszerű DLNA megosztás kell akkor Serviio, Twonky, Universal Media Server amit még kipróbálhatsz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#103713) dethroner válasza Flashget (#103708) üzenetére


dethroner
veterán

Mark Rubin mondta, aki az Infinity Ward ügyvezető producer volt 2015 elejéig: Furcsa, ironikus ezt mondani, de a Call of Duty fanatikusok nem hardcore gamerek, sőt nem is igazi játékosok, de minden este a Call of Dutyval töltik az idejüket, s platformtól függetlenül tovább fognak játszani.” :C

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#103714) lazioko


lazioko
csendes tag

Sziasztok!

A mai nap hozzá jutottam ku6455 samsung tv-hez és lenne hozzá kérdésem.
UPC CI+ kártyát szeretném beállítani de az ország választásnál nincs magyarország csak dánia, finn, norvég és svéd. Hogyan vagy mire állítsam be a tévét ahhoz hogy a digitális adásokat megtaláljam vele?
Alapból finnországra áll, megtalál 5 db digitálist és 29 analóg adást, de nem tudok további digitálist keresni beállítani, hiába van beállítva a mhz és a többi hozzávaló. Mondjuk a települési hálózatot nem engedi beállítani. Egy másik TV-n (ju6400) hiba nélkül megy ugyan ez a kártya, mondjuk ott van magyarországra lehetőség. Valakinek van valami ötlete ehhez? A választ/válaszokat nagyon szépen köszönöm! :R

Üdv.:
Győri Laci

[ Szerkesztve ]

(#103715) blakey válasza lazioko (#103714) üzenetére


blakey
titán

Az a készúlék a skandináv piacra készült, kár volt megvenned ha Magyaroszágon szeretnéd használni, ha a szokásos beállítások nem mennek akkor valószínűleg STB lesz a megoldás.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#103716) lazioko válasza blakey (#103715) üzenetére


lazioko
csendes tag

Köszi szépen a választ, bár sajnos ez nem egy jó hír amit mondasz. Holnap kapok a UPC-től egy másik CI+ modult majd kipróbálom azzal is. Remélem azért csak sikerül kihozni belőle valamit. Esetleg olyat nem lehet hogy egy 6400-nak vagy 6450-nek a software-ét rá tenni? Vagy ez abszolúte lehetetlen ? :)

(#103717) blakey válasza lazioko (#103716) üzenetére


blakey
titán

Nem tudom, hogy szervizmenüben ez állítható, de akár kárt is tehetsz benne, szóval ahhoz a részhez nem nyúlnék.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#103718) Hmmm1 válasza PuMbA (#103685) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

"Ami változó az a mozgásfelbontás és az elmosódás mértéke"
Értem, jó, csak az mit okoz, ha nem valami magas az a szám? Nem ugyanott vagyunk akkor azzal?: D Vagy nem tudom hogy tudja a KU6000 az akadásmentes mozgás mejgjlenítést ha rohadt alacsony a mozgásfelbontása amit beszéltek. De azt már túl is tárgyaltuk. Az a tv és még rohadt sok tv is, nem judder free 24p-ben semmiképp se (akármilyen forrásról is nézel rajta valamit, ha 24p, akkor annyi neki) De nem is kell 24p-nek lennie. Mondom 40"esbe láttam youtuberól HD film trailer, rögtön szakadt. Máshol ha megnézed meg tökéletes volt? Csak hogy ne, hogy az legyen hogy a YT miatt szakadt a tv-n. Ha jól rémlik horizontálisan törte a képet. Első tv ott, első próba, rögtön. Amúgy végüls lehet bekevertem a Judderral, azt nem mondom, de akkor ha az nem judder volt, hanem ami a mozgásfelbontásból adódó probléma, akkor az mégrosszabb, mintha remegett volna kicsit :)

[ Szerkesztve ]

(#103719) Hmmm1 válasza Flashget (#103708) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Szóval konzol hater, only pc-s vagy. :D Am butaság, nincs gond az input laggal: d De amúgy ha meg nem multiplayerezel, és itt sokan nem hiszem hogy azt tolnák rajta, akkor meg pláne nem zavaró (egyébként se, game modeban főleg), leülsz és nyomsz vmi kalandjátékot, rpg-t, vagy kocsizol nagy képernyőn.

(#103720) Jovanny2 válasza lazioko (#103716) üzenetére


Jovanny2
őstag

Esetleg próbáld meg ezt, ezzel country code-ot tudsz változtatni. Talán segít. Nem kell hozzá szerviz menü. Mondjuk nem biztos, hogy a te problémádra megoldás.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#103721) Batib válasza Jovanny2 (#103720) üzenetére


Batib
őstag

Nem valószínű, hogy ez segít, hisz ez a SmartHub regióját állítja át.
A megoldás a kiterjesztett szrvízmenüben a local set átállítása EU, pan_eu vagy ilyesmire. (a pontos megnevezést ennél a modellnél nem tudom)
Ehhez sajna factory távszabályzó kell. (az info-menü-mute-power nem elég)

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#103722) knoxhu


knoxhu
senior tag

Sziasztok!
Karácsonyi TV vásárlás kapcsán kérnék segítséget. Nem sok kritérium van amit fel tudnék sorakoztatni, 150 ezer forint a felső határ, 50" képátló környéke és Samsung. Előre is köszönöm a segítséget!

(#103723) Tegla80 válasza Hmmm1 (#103719) üzenetére


Tegla80
addikt

A hit es a valosag kozti kulonbseg szamokban pl bf1stats :D
Asszem ezt rovidre zarhatjuk es lathato,h a pc sehol sincs mar a boxhoz kepest se nemhogy ps4 ellen. A konzolok vilagat eljuk es tovabbra is rohamosan fejlodik ezen felhasznalobazis....(tovabb gyilkolva a pc-s piacot ;] )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#103724) PuMbA válasza Hmmm1 (#103718) üzenetére


PuMbA
titán

"Értem, jó, csak az mit okoz, ha nem valami magas az a szám? Nem ugyanott vagyunk akkor azzal?: D"

Nem olvastad el fönt az oldal tetején téma összefoglalót. Ott képpel van illusztrálva a különbség: nagyon rossz elmosódás és mozgásfelbontás, jó mozgásfelbontás és elmosódás :) Ettől még egyenletes időközönként kapja a képkockákat a TV, tehát nem lesz akadozás.

" Vagy nem tudom hogy tudja a KU6000 az akadásmentes mozgás mejgjlenítést ha rohadt alacsony a mozgásfelbontása amit beszéltek."

Az akadásmentes megjelenítés azt jelenti, hogy hogy HDMI-n 24 képkocka esetén a 24 képkockát változtatás nélkül a képernyőre rakja. Amelyik TV nem tudja, az a 24 képkockához berak plusz darabokat.

"Az a tv és még rohadt sok tv is, nem judder free 24p-ben semmiképp se (akármilyen forrásról is nézel rajta valamit, ha 24p, akkor annyi neki)"

Kevered a dolgokat :) A 24p mindig szaggatottnak fog tűnni, ugyanis a 24 képkocka kevés az emberi szemnek, ezzel nem tudsz mit csinálni. Nézz 50p vagy 60p videókat vagy szólj rá a filmkészítőkre, hogy többet ne csináljanak 24p-be filmet.

"Mondom 40"esbe láttam youtuberól HD film trailer, rögtön szakadt."

Lehetséges. A TV-k SMART része olyan, amilyen. Arról semmiféle következtetést nem szabad levonni. Ami mérvadó az a HDMI bemenetről kapott kép.

[ Szerkesztve ]

(#103725) lazioko válasza Batib (#103721) üzenetére


lazioko
csendes tag

Szia!

Erről amit mondasz van valami normális videó vagy valami ?
Amúgy a info menu mute power kombóval előhoz egy menüt és ott a regiot át is tudom állítani paneurora de kell még valami mást is csinálnom pluszba vagy semmit ?
A választ előre is köszi ! :) :R

(#103726) Rp526 válasza knoxhu (#103722) üzenetére


Rp526
aktív tag

Kár, h picit nem több a határ: [link]
Ez jó lehetne. (49KU6400 - 199 990 Ft)

(#103727) Rp526 válasza Tegla80 (#103723) üzenetére


Rp526
aktív tag

Az viszont felháborító, hogy régen egy konzolt megvettünk 5 évre (360 már 10 éve fut és még ma is játszanak vele).. Ma meg már 2 évente dobják ki az új konzolokat és pl most ez a PS4pro is vicc... Jövőre az XBOX kidobja az új Scorpiót és megint elavult lesz minden.

(#103728) Flashget válasza dethroner (#103713) üzenetére


Flashget
félisten

én csak a COD1 + UO-val toltam nem véletlen volt népszerű. ott még kellett célozni is. :D
ami ezután jött ki COD2-3-4-5-189 néven mind unatkozó jenki hülye gyereknek való volt. ;]

Realme GT Master Edition

(#103729) Flashget válasza lazioko (#103725) üzenetére


Flashget
félisten

Hol sikerült egyébként ezt a tévét venned? Vagy kintről hoztad?
Mert én biza visszavinném oda ahol vetted, amennyiben Mo-n.. Volt korábban valaki aki a mall.hu-tól vette a tévét és spanyol,portugál nyelv volt csak benne mivel oda szánta a samsung a tv-t (C végződésű volt a modell nevének a végén nem H), de még szervizmenüben is így nem lehetett átállítani. Mivel ennek a boltnak csak az üzlete van Mo-n a raktára cseheknél így nagyjából ennyi a történet a hova szánt, melyik országba a tv. :)
Visszavitte és kicserélték Mo-ra szánt tv-re.

Ez a sor nálad hogyan fest?
pl.
Samsung UE40K5600AWXXH

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#103730) Batib válasza lazioko (#103725) üzenetére


Batib
őstag

Akkor elméletileg már jónak kellene lenni. Most már választható a setupnál más ország? pl:Magyar cseh, vagy egyéb stb..

[ Szerkesztve ]

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#103731) Hmmm1 válasza Flashget (#103728) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Naa, azért még a CoD2 nagyon is profi volt :D , sőt még a 3 is egész komoly szintet megütött, csak már nem jött pc-re. Sőt utána is még a 4-5, talán BO1 is még nem volt rossz, csak hát ezek már más stílus volt, más hadszíntér, ezt be kell látni. Emiatt (is) lett gyorsabb szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#103732) Hmmm1 válasza PuMbA (#103724) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

"Az akadásmentes megjelenítés azt jelenti, hogy hogy HDMI-n 24 képkocka esetén a 24 képkockát változtatás nélkül a képernyőre rakja. Amelyik TV nem tudja, az a 24 képkockához berak plusz darabokat."
" A 24p mindig szaggatottnak fog tűnni, ugyanis a 24 képkocka kevés az emberi szemnek, ezzel nem tudsz mit csinálni."

Na várjunk, de mégse tűnik annak, meg vagyis akkor a jó, ha mégis abba játssza le az anyagot. Vagy ha jól értem ott jön képbe a mozgás megjelenítés, és az elmosódás dolog. Ergo csak amiatt néz ki jól, ha jó, ha azt a pluszt jól tudja a tv? Mert hogy mondod 24p kevés a szemnek - pedig ha nézel egy filmet, otthon, moziba, mégse érzed annak. De vagyis ha a 300 soros mozg. felbontású tv-t vesszük alapul amit szoktak itt mondani, hogy na azt nem ajálnható nyugodtan filmekre, na akkor ott mi a buktatója a dolognak, a fentieket figyelembe véve? Elméletileg ez a tv nem tud semmiféle 24p-t lejátszani, csak úgy ahogy te mondtad szerintem, hogy plusz képkockákkal oldja meg a dolgot. De akkor az mit jelent, hogy fog kinézni? Ha gyors a mozgás és nem tud vele lépést tartani akkor ott szakadni, törni fog a kép jobban, mint egyébként? És még az elmosódást nem is számoltuk. Ha PC-n nézel filmet, alap 60hz monitor, ott hogy történik a képfrissítés, ha amúgy alapból végig 60hz-en megy a monitor? Csak mert ott nem igazán van ilyen probléma. Gondolom mert ott folyamatosan változik mikor mennyi van épp.

" 24p mindig szaggatottnak fog tűnni, ugyanis a 24 képkocka kevés az emberi szemnek, ezzel nem tudsz mit csinálni. Nézz 50p vagy 60p videókat vagy szólj rá a filmkészítőkre, hogy többet ne csináljanak 24p-be filmet."
Ez sosem zavart, meg szerintem nincs gond vele, legalább is remélem.

(#103733) Celtis válasza Hmmm1 (#103732) üzenetére


Celtis
veterán

A mozgás felbontásnak (elmosódás) és a 24p helyes megjelenítésnek (judder free) semmi köze egymáshoz.

A 24p judder free arról szól, hogy mind a 24 képkocka ugyanannyi ideig jelenik meg a képernyőn. Ha egyik kicsit hosszabb a másik kicsit rövidebb, akkor egyenetlen lesz a mozgás, de nem szakadozik.
Egyszer már belinkeltem a részletes magyarázatot szemléltető videóval.
Egyébként moziban is tisztán látható a 24p darabossága.

Az elmosódás meg arról szól, hogy a mozgó részletek nem élesek, elhomályosodnak. Itt van elmagyarázva.

Légy szíves most már olvass is, ne csak kérdezz.

(#103734) Jovanny2 válasza Rp526 (#103727) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nem tudom mi a baj. Xboxnál 8 éves volt a 360, amikor kijött a One. A Classic 2002-től (2008), a 360 2005-től (2016-ig), a one meg 2013-tól kapható. A 360-ból is volt egy csomó revizió, plusz a Slim meg az E jelű később. A One-ból most jött ki az S, 3.5 év után, a Scorpio meg csak jövő év végén, 4.5 év után jön ki, ráadásul teljesen kompatibilis lesz visszafelé a One-nal. Nem lesz elavult semmi... :N

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#103735) lazioko válasza Flashget (#103729) üzenetére


lazioko
csendes tag

Szia!

Itt vettem magyarországon amúgy egy magán boltból pesten teljesen új dobozosan.
De amúgy nem gond akkor nem lesz CI+, kicseréltetem a set top boxot HDMIisre azt csá.
Amúgy ez csak a UPCnél nem működik digi CI+ simán megy rajta, de annyira már nem is érdekes a dolog megoldom más képpen csak így ugye nem a tv távval irányítok mindent hanem kapcsolgatni kell meg másik táv a set tophoz de ez legyen a legkevesebb. :DD
Amúgy ez egy Samu UE49KU6455UXXE típus :R

(#103736) lazioko válasza Batib (#103730) üzenetére


lazioko
csendes tag

Sajna hiába állítottam át nem jött be több ország.
Egy próbát megért! Írtam fentebb egy komit abban le írtam hogy hogyan oldom meg végül is nem egy érvágás csak jó lett volna :) köszi szépen mégegyszer a segítőkész hozzáállást :) :R

(#103737) Batib válasza lazioko (#103736) üzenetére


Batib
őstag

Rendben. De biztos, hogy a local set-et állítottad át?
Bocsi a képért, ez egy sérült tv.

[ Szerkesztve ]

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#103738) Hmmm1 válasza Celtis (#103733) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Értelek, ezeket láttam, meg minden szép és jó. De sokkal okosabb nem lesz tőle az ember. A példákat amiket ott mutat szar és alssítva mutatja javarészt, meg akadoztatva, hogy lásd azt a kis semmi különbséget, OTT!
Én csak azt mondom hogy ne töredezzen akkor összevissza a kép. (Nem a 7-es szérián) Azért megnézném ha egymás mellé tennénk akkor a ku6000-est, meg a 7-est ugyanazon beállításokkal, ugyanazon forrás és elindítanánk a videót, hogy melyiken hogy nézne ki már a mozgás. Na ez lényeg, meg ami fontos. Csak mert PuMbA majdnem azt mondta, vagy azt éreztem ott tartunk, hogy a KS6-osnak is baromi jó a megjelenítése stb.

(#103739) PuMbA válasza Hmmm1 (#103732) üzenetére


PuMbA
titán

"Elméletileg ez a tv nem tud semmiféle 24p-t lejátszani, csak úgy ahogy te mondtad szerintem, hogy plusz képkockákkal oldja meg a dolgot."

Pedig a KU6000 tud 24p-t megjeleníteni rendesen, benne van a tesztekben :) A KS7000-nek kevesebb kicsit az elmosódása, valamint a Motion Plus-t vagy a LED Clear Motion-t bekapcsolva jobb a mozgásfelbontása.

[ Szerkesztve ]

(#103740) knoxhu válasza Rp526 (#103726) üzenetére


knoxhu
senior tag

Köszönöm a tippet, ha tudsz / tudtok még más alternatívát kicsit olcsóbban akkor hálás lennék. :)

(#103741) Hmmm1 válasza PuMbA (#103739) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Mondom, lassan ott tartunk, hogy tökéletes lesz és ajánlani fogod a ku6000-t is és nem kell venni 7-est, ha valaki filmezésre akarja. Kész. :D

(#103742) Rp526 válasza Jovanny2 (#103734) üzenetére


Rp526
aktív tag

A 360-nál pont azt emeltem ki h milyen király volt, hogy majd 10 évig tartott. A One, + S vátozata már csak 5 év, és jön is a Scorpio ami ha képes lesz valós 4Kra (márpedig más cél nem lehet, már csak az FPS kérdéses), akk a One-nak kapufa. Az a HW képtelen lesz az új játékokat úgy futtatni ahogy azt kellene és ugyan az lesz mint a nextgen vs sima volt pár éve..
A One felbontása játékokban pedig elég karcsú volt:
[link]
Én is sok éven át 360-nal toltam, de így már, hogy a felbontás is szar + ugyebár a tört játékok sem opció, így csináltam egy gépet ONE helyett.
Remélem am az XBOX ezzel a Scorpióval megint tud olyan maradandót alkotni mint a 360-nál. :)

(#103743) PuMbA válasza Hmmm1 (#103741) üzenetére


PuMbA
titán

Mivel előző hozzászólásaid alapján ódzkodsz a Motion Plus-tól és a LED Clear Motion-tól, mert szerinted nem könnyű rendesen beállítani meg zavar a villódzás, ezért igen :) Egyébként KU6400-et érdemesebb venni, mint KU6000-ret :)

[ Szerkesztve ]

(#103744) Hmmm1 válasza PuMbA (#103743) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Áh a 6400-esnek nem tetszik a designja, standje és szürke asszem csak. Nem pont hogy a KS7-est nem nagyon kell állítgatni és azért elég jelentős a különbség minden tekintetben? Amiket láttam demo anyagok elég meggyőzőek, kétlem hogy a 6-os megközelíti azt. Illetve ja ha villódzik és bárki által láthatóan villódzik egy képernyő az szerintem senkinek se tetszik, de ezt leszámítva is jobb lehet. (Nem csak a HDR-ben, remélhetőleg, meg h Quantum dotos vagy mi a szar) Beállításokkal az elején elbabrálok még szívesen, úgyis minden új, aztán átnéz mindent az ember: d

(#103745) Smiley


Smiley
őstag

Hali,

Errol a tipusrol mi a velemeny: Samsung UE60J6240AWXXH
Ez ilyen brutto 270 korul van, vagy van ennel jobb vetel ebben a meretben max 300-ig?
Nekem a leirtak alapjan tokeletesen megfelelne.

Elore is koszi!

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#103746) meke11


meke11
aktív tag

Hogyan lehet a kódolt/nem nézett csatikat letiltani/átugrani/eltüntetni a csatornalistából? Válaszokat előre is köszönöm.

(#103747) Celtis válasza Hmmm1 (#103738) üzenetére


Celtis
veterán

Milyen kép töredezik összevissza, miről beszélsz?
Pont amit belinkeltem ott van lassítva is, hogy mit jelent ez a jelenség, hogy megértsd. Utána egymás mellett két TV-n párhuzamosan ugyanaz a jelenet. az egyik helyesen játssza le a 24p-t a másik judderrel. Ha jól értelmezem az Rtings tesztjeit, akkor a KU6000 nem tud judder free 24p-t. (Mjad PuMbA kijavít ha nem így van.)

Szóval a videón a bal oldali a KU6000, a jobb meg a KS7000. Mit akarsz még?

(#103748) sandró60 válasza meke11 (#103746) üzenetére


sandró60
addikt

Usb pendrive-re töltöd a csatorna menűt, utána ezzel tudod a számítógépen rendezni majd, visszatöltöd usb-n.[link]
Vagy választasz más országot akkor nem kell ez a program.

[ Szerkesztve ]

(#103749) meke11 válasza sandró60 (#103748) üzenetére


meke11
aktív tag

köszönöm

(#103750) Flashget válasza lazioko (#103735) üzenetére


Flashget
félisten

De amúgy nem gond akkor nem lesz CI+, kicseréltetem a set top boxot HDMIisre azt csá......de annyira már nem is érdekes a dolog megoldom más képpen csak így ugye nem a tv távval irányítok mindent hanem kapcsolgatni kell meg másik táv a set tophoz de ez legyen a legkevesebb.

Számomra ez elfogadhatatlan lenne, hogy egy bolt valahonnan vesz egy nem ide szánt tv-t szürke importban és ezzel majd én szopjak a későbbiekben vagy rontsam a képi élményt egy beltérivel, + egy áram fogyasztó, mert ők a hunyók a kérdésben...
De hát a te pénzed nem az enyém. :)

Realme GT Master Edition

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.