Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#35901) tboy93 válasza kicsako (#35871) üzenetére


tboy93
nagyúr

Miért fontos a ps app?

Ja látom.

[ Szerkesztve ]

(#35902) ChiliChili válasza Gáboromm (#35881) üzenetére


ChiliChili
tag

:) Te mikor rendelted? Mindkettőt egyidőben?

(#35903) Zoleee83 válasza Impulsivex (#35886) üzenetére


Zoleee83
addikt

Grat az új gépedhez, az legalább jó helyre került, ahol használják is! :R
Jó játékot kívánok!

+GG a két fórumtársnak, hogy korrektek voltak és nem a nyereség volt a szempont. ;)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#35904) tboy93 válasza Impulsivex (#35886) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szuper, hogy ilyen osszetarto a PH-s közösség (egy része) :C

(#35905) ChiliChili válasza kicsako (#35871) üzenetére


ChiliChili
tag

Szia,

Élnék a lehetőséggel, ha még van rá energiád. Holnap olyan 13:00 körül tut jó nekem.

[ Szerkesztve ]

(#35906) Imilenni válasza manieeec (#35898) üzenetére


Imilenni
addikt

Kíváncsi vagyok, karácsonyra mennyire mennek fel az árak, ha valoban egy pici szállítmány lesz már csak az évben..

Press "F" to pay respects.

(#35907) Madwe válasza Imilenni (#35906) üzenetére


Madwe
nagyúr

Millió felett beszállok én is, előre szólok mindenkinek :)

(#35908) MerLinh válasza Madwe (#35907) üzenetére


MerLinh
senior tag

tiszta bitcoin :D

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#35909) Zanik


Zanik
addikt

Kérdés: a digitális DriveClub (+ DLC-k/Add-onok) letölthetőek a PS5-re, vagy át kell másolni PS4-ről?!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#35910) stickermajom válasza MerLinh (#35908) üzenetére


stickermajom
addikt

Ingatlanbumm. :D Bár az ingatlanos topicot nem követem, de remélem ott is az az erkölcstelen szemét, aki a piacot követi. ;]

(#35911) zenwalk


zenwalk
senior tag

Nba 2k21-gyel játszik még valaki? Elég érdekesen kattog a kontroller, ez normális? :))

(#35912) Zoleee83 válasza stickermajom (#35910) üzenetére


Zoleee83
addikt

A Covid azt a piacot is rendbe teszi lassan. ;)
Kicsit túl van kapva az is...

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#35913) vonSux


vonSux
őstag

Nem vagyok egy platformer játék fan, de az Astro’s playroom -demo ide, vagy oda- állati kedves, szórakoztató játék. És remek gesztus a Sony részéről.

(#35914) dinostaRR válasza zenwalk (#35911) üzenetére


dinostaRR
tag

Nincs meg, viszont láttam tegnap egy külföldi tweetet, ahol szintén azt mutatta a videó, hogy furcsán kattog a dualsense a játék alatt.

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#35915) FLx válasza vonSux (#35913) üzenetére


FLx
addikt

Jaja, a tema is vicces eleve. :D Kedvencem ahogy fel lehet maszni a regi dog PS gepekre, meg a tobbi robot ott simogatja. :D

(#35916) Dilikutya válasza .LnB (#35748) üzenetére


Dilikutya
félisten

Komolyan szurkolok neked, hogy kapj ilyen vagy még jobb ajánlatot. Ha valaki olyan hülye és türelmetlen, hogy inkább megveszi egy felsőkategóriás PC árán a PS5-öt, és nem vár pár hónapot, mire a sarki közértben is beszerezhető lesz, azt nem tudom sajnálni. Átverve nem lesz, nem titok, mennyi a kiskereskedelmi ára.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#35917) GMalik


GMalik
tag

Ps5 felhasználók közül senkit nem zavar, a szinte minden konzolnál megjelenő "tekercs" zaj? (Coil whine)

(#35918) EnterR válasza GMalik (#35917) üzenetére


EnterR
veterán

Az a pici "kerregés" amikor odahajolok? Az nem. Csak üresjáratban hallom, ha egyről beszélünk.

PSN ID: marquuard

(#35919) VTom válasza vonSux (#35913) üzenetére


VTom
veterán

Bizony. Csak lassan adagolom magamnak, mert játék közben vigyorgok, mintha újra gyerek lennék :) Biztos, hogy elő fogom még venni később is.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#35920) FLx válasza GMalik (#35917) üzenetére


FLx
addikt

Kozelrol nalam is hallani valamit, de kb tenyleg olyan mintha valami matrica logna bele a ventillatorba. :D Amugy nem nagyon erdekel. :D

(#35921) Zsohi


Zsohi
őstag

Nálam semmiféle zaj nincsen egy enyhe süvítő hangon kívül, mint egy halk egyedi építésű PC. A Series X-nél viszont tényleg semmi, de a meleget okádja.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#35922) hombre[EU] válasza Impulsivex (#35886) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szép volt fiúk :) 👍

Life, Uh, Finds A Way

(#35923) Bazsi1987 válasza Dilikutya (#35916) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én a helyedbe eladtam volna, van az a balek aki kifizetti a 350k-t egy használt gépért az a hülye nem az aki eladja.. Kereslet kínálat... Vegyél egy xboxot és maradékbol tavaszal egy ps-t addig hatja jön ki rá exluziv cím ;)

(#35924) stilo18


stilo18
addikt

Nocsak, nocsak...

Felröppent a pletyka, hogy nextgen patchet kap a Last of us 2 :))
Biztos, hogy végig tolom akkor még egyszer ;)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#35925) mettek válasza VTom (#35919) üzenetére


mettek
addikt

Nekem is leesett az állam az Astro alatt főleg a kontroller miatt de az a baj hogy amit a kontroller ott mutat annak nyoma sincs pl egy Miles Moralesben. Remélem a jövőben jobban ráfekszenek erre.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#35926) kicsako


kicsako
őstag

Őszintén szólva elég gyatra lett itt is a start, nincsenek normális exklúzívok megjelenésre (MM kb. egy DLC, DeS pedig egy javított verzió), és neten olvasottak szerint még ezek sem használják ki a konzol minden újitását. Béta szintű OS, Rest mode kuka, lemezolvasó furán viselkedik, 90-100fokos értékek konzolon belül :F

Viszont tényleg gyorsabb a töltés, én elsősorban emiatt vettem :DDD :C

(#35927) GMalik válasza Zsohi (#35921) üzenetére


GMalik
tag

Az a süvítő hang (pulzalo magas frekv.) valószínűséggel tekercs, táp felől.
Nálam 3 nap után jelent meg, másoknál 1 hét us regioban.
Ez teljesen oke, csak megijedni nem szabad tőle.

(#35928) Deck válasza kicsako (#35926) üzenetére


Deck
titán

A DeS nagyon nem csak egy javított verzió.. :U

PS5

(#35929) mettek válasza kicsako (#35926) üzenetére


mettek
addikt

Én azt javaslom hogy akinek ezek a címek nem jönnek be vagy már lenyomta őket az nézzen rá a Tsushimára vagy a Days Gonera amik 60 fps-sel új szintre léptek. Kinézetre meg hozzák a nextgen érzést.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#35930) -FLY-> válasza mettek (#35929) üzenetére


-FLY->
őstag

És aki lenyomott már mindent, mert van 2X éve pse? Mindig csak az új belépők... :DDD
DG sosem felejtem el, olyan bugos és mocskos mód szarul van lekeverve az audio része (random mindenki ordít, hogy b@szná meg).
Amúgy egy jó játék és élem ezt stílust.

[ Szerkesztve ]

(#35931) VTom válasza mettek (#35929) üzenetére


VTom
veterán

Én pont ezért vártam meg ezekkel, meg a God of war-ral a PS5-öt. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#35932) bexinho23 válasza -=Jam=- (#35861) üzenetére


bexinho23
őstag

Persze, hogy egyértelmű... Csak éppen az elmúlt napokban-hetekben nem csak a Sony szerencsétlenkedett a gépek gyártásával, hanem a magyar üzletek is az előrendelőkkel való kommunikációval. Mivel korábban elsősorban a telekom, mm és a konzolvilág pörgött itt a topikban, mint főbb ps értékesítők, gondoltam egy hozzájuk képest kevésbé célkeresztben lévő euronics sem biztos, hogy zökkenőmentesen megbirkózik a "ps-mizériás" feladattal. Ráadásul számomra tök nagy meglepetés, hogy ilyen üzenetet kapok, miközben a telekomnál és más online weboldalakon is szeptember 22-én rendeltem/jegyeztem elő a gépet.

#35857Madwe és #35856F-ECT$ köszönöm a válaszotokat.

#35858predakon Nyugat-Dunántúl.

[ Szerkesztve ]

(#35933) mettek válasza -FLY-> (#35930) üzenetére


mettek
addikt

Nekem is volt ps4-em pc mellett de nálam pl a Days Gone le lett rakva mert nem bírtam elviselni a 30as fps számot ami sokszor 25re esett. Most viszont élvezet folytatni.

Érdekes hogy a Tsushimánál nem jött ki ez a probléma ennyire,ott nem éreztem hogy zavaró lenne a 30fps.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#35934) VTom válasza bexinho23 (#35855) üzenetére


VTom
veterán

Bátran sétálj be, és vedd át.
Én tegnap hoztam el, szintén szept. 22.-ei rendelés.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#35935) Bencus88 válasza stilo18 (#35924) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én most készülök beszerezni, ez remek hír :) Lehet tudni kb mikor?
Days gonet végigpörgetem aztán mehet is :D

(#35936) zenwalk válasza dinostaRR (#35914) üzenetére


zenwalk
senior tag

(#35937) -FLY-> válasza mettek (#35933) üzenetére


-FLY->
őstag

Megjelenés után pár patch-et megvártam, aztán kinyomtam, mert már nem volt mivel játszanom. Technikailag hulladék volt, az audio keverés főleg.

(#35938) mettek válasza -FLY-> (#35937) üzenetére


mettek
addikt

Szerintem most eléggé rendben van, hangsávban sem érzek hibákat. Látványban meg olyan hogy azt mondom ha hozza ezt a szintet a Cyberpunk akkor nem panaszkodom.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#35939) Neoteric


Neoteric
addikt

Sokaknak hasznos lehet:
Best PS5 Video Settings Demonstrated Using LG CX OLED TV

Spoiler: hagyj mindent automaticon konzolon is és tv-n is :D

PSN: ne0teric_sAN

(#35940) GMalik válasza VTom (#35931) üzenetére


GMalik
tag

Ps5 konzolon sem fog menni 4k/60fps-vel!
Hacsak nem rendelkezel GoW lemezzel, patch nélkül megy gond nélkül! Csak ne frissítsd!

(#35941) Madwe válasza Neoteric (#35939) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tévét pc módra kell tenni azért s a profilt game modeba, nem :)?

(#35942) ImACeltic válasza kicsako (#35926) üzenetére


ImACeltic
őstag

Nem értem, hogy mi ez a nyavalygás a launch-ról...

Hiába csak egy nagyobb DLC méretű a Miles Morales, bele lehet tenni 15-20 órát simán, ha nem csak a fő sztorit csinálja az ember, ráadásul itt jobbak lettek a mellékküldetések, mint a 2018-as játékban. Cross-gen játék oké, de azért nagyon durván néz ki, na.

Demon's Souls egy Remake és nem is akármilyen, ezt sem kéne fikázni. Ez pedig már PS5 exkluzív, úgy is néz ki.

Ott van az a Sackboy, én arról nem tudok szinte semmit, de metacriticen a kritikusok szerint 80, felhasználók szerint 92. Mivel ezt a játékot nem övezik botrányok, ez reális is lehet.

Az Astro Room-ról ne is beszéljünk, hogy milyen fantasztikus kontroller demót kaptunk teljesen ingyen, még ha ez tényleg rövid is.

Tehát itt van 3-4 exkluzív cím a konzollal együtt egyből megjelenéssel, a launch windowon belül pedig jönni fog még a Ratchet and Clank, Gran Turismo 7, Horizon Forbidden West és a God of War Ragnarök (ebben én nem vagyok biztos, lehet átcsúszik 2022-re).

Szóval van itt játék dögivel. Az Xbox-hoz nem is akarom hasonlítani mert hát.... nem lehet. No offense.

A kezdeti hibák meg milyen ilyen forradalmi technológiánál nincsenek?

A vírushelyzet ellenére pedig - hiába maradnak konzol nélkül milliók tavaszig - több gépet gyártottak, mint a PS4 launch idejében.

Szerintem semmi okunk a panaszkodásra.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#35943) Madwe válasza Madwe (#35941) üzenetére


Madwe
nagyúr

Megnézve azért egy tippet még beletennék: addig, ameddig nincs elterjedve a HGIG (jelenleg alig van ami használja) ne HGIG kalobráljátok a tévét hdr-re hanem DTM-el.
ha hgiges játékkal játszotok jobb hgig-et használva, ez igaz. De amennyiben nem akkor fallbackel dtm offra, s nem lesz annyira jó (+újra kéne kalibrálni a hdrt ilyen esetekben)
DTM-re kalibrálva mindig ugyanolyan, közel hgig szintű eredményt kaptok, de konstans minden játéknál.

(#35944) echterion válasza .LnB (#35748) üzenetére


echterion
nagyúr

Tegnap este percek alatt elment a gépem 299-ért. Csak pislogtam, hogy most akkor mi van, túl olcsón raktam fel? Én úgy döntöttem, ennyiért akkor legyen más a bétateszter, én nem leszek az. És megértelek, van rá három ímmel-ámmal nextgennek nevezhető játék meg egy marék bug. A serpenyő másik oldalán meg ott a *2 mani. Ahhoz sztem komoly rajongónak kell lenni, hogy ennyiért ne csábulj el, plusz azért ne egy internetes fórum határozza már meg azt, hogy te vagy bárki mit miért csinál. Nem tartozol itt senkinek elszámolással meg magyarázattal, tedd, amit magad szempontjából jónak ítélsz.

**********

(#35945) RolEnD_ válasza GMalik (#35917) üzenetére


RolEnD_
tag

De, engem rohadtul zavar, mert háklis vagyok az ilyen zajokra, főleg egy 185ezer forintos gépnél. Nálam terhelés alatt csinálja, de csak néma csöndben zavaró, mondjuk éjszaka. Akkor mondjuk nagyon. :((( Azt nem tudom, hogy ezzel később lehet e gariztatni...

(#35946) boost válasza echterion (#35944) üzenetére


boost
addikt

Annyira nevetséges az egész topik. Főleg, ahogy megideologizáljátok, miközben eddig szidtátok a scalpereket. :C :CÖröm nézni.

[ Szerkesztve ]

(#35947) -FLY-> válasza ImACeltic (#35942) üzenetére


-FLY->
őstag

Sony pápa vagy, vagy mi? Attól, hogy megszokottan szar a launch, még nem lesz jó.
Ne várjunk el és akkor nem is kell teljesíteniük. Elég nekik, ha perkálunk.

(#35948) prokxy válasza ImACeltic (#35942) üzenetére


prokxy
veterán

"Szerintem semmi okunk a panaszkodásra." => rendben, köszönjük, örülök, hogy így látod! :)

Majd ezzel nyugtatjuk magunkat, akiknek nem jutott PS (több 1000 ember), hogy neked nincs okod a panaszra, mert lett Ps5-öd, kaptál 2 nextgen játékot, amiből egy 10 órás, másik igen rétegjáték és van hozzá egy rövid astro. Ez utóbbi tény, hogy a forradalmi kontrollert kihasználja, de egyelőre még semmi más nem teszi és még egy ideig nem is fogja.

Félreértés ne essék, én is vágyom egy PS5-re, szívesen újrajátszanám a régi kedvenceket 4K (?) 60-120FPS-sel, örülök annak is, hogy sokan kaptak és tetszik nekik, nincs a gépnek komolyabb hibája a béta OS és kezdeti apróbb nehézségek kivételével. De sajnos a Sony egy balfasz volt és most is az, sokan elvakultak, pedig tényként kellene nézni sok dolgot. Xbox-ot vettem kényszerűségből és azt kell mondjam, hogy meglepődtem mennyire jó dolgok vannak a GP-ban. :) Persze a barátok, főbb játékaim PSN-ön vannak, az a main, szóval várjuk a megjelenést, mert eddig csak béta volt. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#35949) l.skywalker válasza KoNZoLik@ (#35632) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ne haragudj, de a vitrin után ezt miért higgyük el neked? :U

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#35950) Deck válasza l.skywalker (#35949) üzenetére


Deck
titán

Hát igen... :DDD

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.