Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#35601) Tomtailor85


Tomtailor85
senior tag

Ezért várt mindenki az új PS5-re, hogy utána eladja 2-szer olyan drágán? :F

(#35602) Kendek válasza Tomtailor85 (#35601) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Van akinek a pénz jobban számít. Ezért is van rá vevő, mert olyan is van akinek pedig a konzol a fontosabb. Mindaddig amíg nem üzletszerű a ténykedés, addig elfogadható a dolog, mindenkinek joga van hozzá.

<-ƘƘ->

(#35603) Tomtailor85 válasza Kendek (#35602) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Nem is azt vitatom! Csak sokan úgy várták, mint a messiást, most meg....

(#35604) Kendek válasza Tomtailor85 (#35603) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azért csak sokan itt vagyunk, és nem eladtuk, hanem használjuk az új konzolunkat! :K

<-ƘƘ->

(#35605) Tomtailor85 válasza Kendek (#35604) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Nekem egy ismerősöm szólt, hogy indul a telekomos rendelés. Úgy sikerült venni egyet. Eszem ágába se lenne eladni. Tudom mindenki pénzből él, de nem minden a pénz...

(#35606) kIsDe` válasza Tomtailor85 (#35603) üzenetére


kIsDe`
tag

Szerintem az egy egészen más réteg, akik nagy haszonnal árulják. Akiket itt a fórumba láttál, hogy nagyon várják a konzolt azoknak semmi köze a scalperekhez.

(#35607) EczkE válasza Tomtailor85 (#35601) üzenetére


EczkE
addikt

Most lattam .Lnb killega is arulja a sajatjat. :F Aztan hogy izgult erte.

Asszem mindenféleképpen!

(#35608) Tomtailor85 válasza EczkE (#35607) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Például! De isten őrizz nem akarok, és nem is fogok senki felett ítélkezni, meg jogom sincs, csak érdekesnek találom. ezeket, mikor vártuk a konzolt, mindenki nézte az infokat, vártuk a fejleményeket stb.. Úgy látom minden csoda 3 napig tart...

(#35609) Deck válasza EczkE (#35607) üzenetére


Deck
titán

Neee... Komolyan? :Y

PS5

(#35610) Kendek válasza EczkE (#35607) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Lehet, hogy nem jött be neki. Vagy már végig is tolta az összes nyitócímet, és amíg nem jön más, addig minek tartsa meg porosodni...

<-ƘƘ->

(#35611) KoNZoLik@ válasza kIsDe` (#35606) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Aha ja😂 Minimum 10 embert tudnék hirtelen mondani innen, aki már eladta nagy haszonnal, vagy árulja, pedig úgy várták mint a messiást...akik pedig szégyellik ezt, vagy nem akarják a saját nevük alatt árulni és ezért csináltak egy kamu reget, hogy dehogy kiderüljön róluk is, hogy csak egyek a sok skalper közül, nos azokról már nem is beszélve 👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#35612) sp8787 válasza Tomtailor85 (#35603) üzenetére


sp8787
addikt

Az volt a hype ez meg most a valosag.
Vszinu tobben ugy vannak vel ,hogy igy ingyen lesz a konzol.

Senki nem szamitott arra(rajtam kivul ;] ) ,hogy igy felszaladnak majd az arak es meg meg is veszik(a ketto osszefugg mondjuk).

(#35613) nxswitch válasza Tomtailor85 (#35608) üzenetére


nxswitch
senior tag

Én is vártam nagyon. De ha valaki adna érte dupla árat, adnám neki, vennék egy boxot, és pár hónap múlva mellé PS5öt. Vagy lehet várnék pár hónapot, és vennék egy rakás játékot.

(#35614) KoNZoLik@ válasza Kendek (#35610) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Akkor miért nem a normál árban adja :F 370-ért hirdeti :Y

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#35615) Lotus_Omega válasza Lackooo84 (#35395) üzenetére


Lotus_Omega
tag

USB 2.0 előlapi:

Type-C:

//Z390 AORUS MASTER//9900k@4.8//2x16GB BALLISTIX@3.5//RTX 4070TI//

(#35616) Deck válasza KoNZoLik@ (#35614) üzenetére


Deck
titán

Egyetlen 1 ember volt HA-n aki az eredeti árat kérte érte... Neki biztos nem kenyérre kellett...

PS5

(#35617) emre33 válasza Lotus_Omega (#35615) üzenetére


emre33
addikt

és hátul?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#35618) Tomtailor85 válasza Deck (#35616) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Con Troll nevű kolléga nekem is intézett volna beszerzési áron, egy digitális verziósat! Ritka az ilyen ember, aki nem a pénzt nézi maga előtt!

(#35619) KoNZoLik@ válasza Deck (#35616) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ja vágom, de azért 370...ja biztos a plusz joy meg a töltő és játék miatt ennyi, csak...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#35620) Kendek válasza KoNZoLik@ (#35614) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Piaci önszabályozás, annyiért árulja amennyiért a többiek. Hiánytermék esetén ez teljesen megszokott...
Persze ha jó fej akart volna lenni mint opr a játékkódokkal, akkor versenyt hirdetett volna érte itt, és teljesen ingyen adja a szerencsésnek. :DDD

<-ƘƘ->

(#35621) predakon


predakon
őstag

Lnbt is megkisértette a démon, én megértem, engem is. Nem fogok álszentkedni. Ha valaki megveszi vigye ennyiért :)

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#35622) GRaul válasza KoNZoLik@ (#35614) üzenetére


GRaul
őstag

Miert adna annyiert? Ha nekem sikerult volna valahonnan szerezni egy Ps5-t akkor szinten feltettem volna ha mar ennyire felvertek az arat (mondjuk en egy lemezes verzioert max 280-at kernek, mivel abbol lehet meglenne az uj Rx 6800xt kartya :D )
A Ps4 promat majd lecserelnem jovo ev majus kornyeken.

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#35623) Deck válasza KoNZoLik@ (#35619) üzenetére


Deck
titán

Ja így már olcsó is... :DDD

PS5

(#35624) Elektrosokk válasza nxswitch (#35613) üzenetére


Elektrosokk
addikt

és hol vennél boxot ? mivel azt sem nagyon kapni.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#35625) Lotus_Omega válasza emre33 (#35617) üzenetére


Lotus_Omega
tag

Később megnézem.

//Z390 AORUS MASTER//9900k@4.8//2x16GB BALLISTIX@3.5//RTX 4070TI//

(#35626) kIsDe` válasza KoNZoLik@ (#35611) üzenetére


kIsDe`
tag

Ha te tudsz többről is akkor viszont más szitu valóban elég érdekes. :))

(#35627) CptAdamica válasza opr (#35583) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nem semmi! :)

Én nem vagyok nagy Souls like fan, úgyhogy arra nem is szeretnék pályázni. Viszont nagy Marvel fanatikus vagyok, Amerika Kapitány és Pókember a két kedvenc karakterem. Sok relikviám nincs, csak ilyenek. Biztos van nálam nagyobb fanatikus, de örülnék a játéknak! :)

Megyen!

(#35628) nxswitch válasza Elektrosokk (#35624) üzenetére


nxswitch
senior tag

2 hetente jön, sokkal olcsóbb hardveraprón illetve írják, hogy sok helyen van boltokban.

(#35629) Deck válasza Elektrosokk (#35624) üzenetére


Deck
titán

Írta a Ricsi a zöld topikba, hogy holnap is kapnak szállítmányt pl. HA-n is van csak 20k-val drágábban.

PS5

(#35630) Zanik válasza 3L1T3 (#35563) üzenetére


Zanik
addikt

LOL, 07.25, 9:57-es a rendelésem. Ekkora mákot. :DDD

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#35631) .LnB válasza Kendek (#35610) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bejön. Nincs vele semmi baj. De ha valaki megadja ezt az árat, akkor eladom. Kevesebbért nem. Nem véletlenül hirdetem ennyiért..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#35632) KoNZoLik@ válasza kIsDe` (#35626) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Persze,hogy tudok mivel nem egy embertől én vettem meg😅 ,amíg még aránylag "olcsó" volt és nem ezeken az elmebeteg 350-400K-s árak voltak...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#35633) zozika84 válasza Deck (#35616) üzenetére


zozika84
őstag

Megnyugtatlak senkinek sem kenyérre kell :DDD
Lehet hogy ennyire megpörgette a vas a villanyórát, és valamiből fedezni kell a kiadásokat :C
Viccet félretéve magánszemélyként árulhatja akár ennyiért is.
Az már más kérdés, ha lesz olyan hüly....akarom mondani okos ember, aki meg is veszi ;]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#35634) KoNZoLik@ válasza .LnB (#35631) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Meg fogják adni, ha most nem akkor az ünnepi szezonban simán...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#35635) Wesder válasza .LnB (#35631) üzenetére


Wesder
félisten

Az a szerencséd hogy nagy eséllyel talàlsz majd olyan hülyét, aki megveszi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35636) Bencus88 válasza Tomtailor85 (#35605) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én fél misiért se adnám oda senkinek, nem egy changelife pénz, de mások vagyunk el kell fogadni mindenkinek az álláspontját. Valakinek ráér és kisegíti a plusz pénz vesz belőle valamit, valaki meg annyira tele van nem használja de megtartja szóval ez van mindenki azt csinál a konzollal amit szeretne, látod vannaknolyan bolondok akik megvették és töbkretették. Kifizették az árát joguk van ezt megtenni ő dolguk

(#35637) KoNZoLik@ válasza Wesder (#35635) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ez nem szerencse, mert hülyéből sokkal több van mint okosból, tehát nyert ügye van😅

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#35638) Tomtailor85 válasza Bencus88 (#35636) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Én is így vagyok vele! Csak gondolom sok emberben elindult a vezérhangya, látván, hogy milyen áron mennek a ps-ek. Szerintem is lesz az ünnepek előtt 400ezer fölött az ára. Igazad van, nem vagyunk egyformák.

(#35639) KoNZoLik@ válasza Deck (#35623) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

belan "barátod" is árulja már pár napja 340-ért, pedig még nála sincs a gép+ő is úgy várta elvileg...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#35640) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Most nézem a linkelt videót, és itt jól látszódik az a ragasztószalag ami egy szalagkábelt fogat le, és ha bénán van felhelyezve, akkor az egyik vége belelóg a ventilátorba. Aztán jó kis kerregős hangot ad ki mikor pörög.

<-ƘƘ->

(#35641) kIsDe` válasza KoNZoLik@ (#35639) üzenetére


kIsDe`
tag

Mondjuk nekem eszem ágában nem lenne hetekig, hónapokig újra pro-n szenvedni miután eladtam az 5öt.

(#35642) Tomtailor85


Tomtailor85
senior tag

Vtom te is fiam bluetooth ? :DDD

(#35643) KoNZoLik@ válasza kIsDe` (#35641) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Azért nem annyira szenvedés azon sem még a game-elés, szerintem...még évekig támogatva lesz és elég sok game kijön arra is, amire azt mondták először,hogy nem fog👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#35644) predakon válasza Tomtailor85 (#35642) üzenetére


predakon
őstag

mondom, a démonok :D

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#35645) Wesder válasza KoNZoLik@ (#35643) üzenetére


Wesder
félisten

De, szenvedés. Most Controlban 3-5s egy töltőképernyő, PS4-en meg sokszor ennyi, legyen az sima vagy Pro. Faxnak sem kell màr az előző gen, ha sikerült venni az újból.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35646) Elderath válasza kIsDe` (#35641) üzenetére


Elderath
őstag

Én már abba is hagytam Pron a valhallat, mert idegbajt kaptam a töltési időktől :D

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#35647) pzstm válasza Elektrosokk (#35624) üzenetére


pzstm
titán

Most irt Elite epp a Series X topikba a holnap erkezo masodik koros keszletrol ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35648) Tomtailor85 válasza predakon (#35644) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

:DDD :DDD :DDD :))

(#35649) japunk


japunk
aktív tag

Én biztos nem adnám el a gépet dupla áron sem. Ismerem magamat, biztosan nem tudnék várni hónapokat egy Demon's Soulsra. :D

The owls are not what they seem.

(#35650) sp8787 válasza KoNZoLik@ (#35639) üzenetére


sp8787
addikt

Megneztem mar ezt az aprot.
Hat ez egy goldmine! :DDD

Vannak olyan dumak errol a bena karacsonyrol..etc. ,hogy mindjart riijok.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.