Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#35401) F-ECT$ válasza Beleth (#35400) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem is szar volt, aztán vettem 1 éves előfizetést az akcióban a Store-ból, most már írja.

Dive ever, work never.

(#35402) CptAdamica válasza Edem05 (#35399) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszi, akkor ezért nem ismertem. :D

Megyen!

(#35403) Beleth


Beleth
csendes tag

igen, én is most szeretnék venni, csak kiváncsi lettem volna, mikor jár le.

(#35404) tboy93 válasza Beleth (#35400) üzenetére


tboy93
nagyúr

Valami BUG miatt nekem is csak azután vált láthatóvá, hogy múlt héten vettem újabb egy évet. Ezt hozzáadva már látható, hogy meddig érvényes.

(#35405) tboy93 válasza Beleth (#35403) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ugyan ez volt nekem is, mindent megpróbáltam, semmi nem vált be csak a plusz előfizetés vásárlás... Vagy supporton keresztül megkérdezed.

(#35406) nitro16 válasza F-ECT$ (#35390) üzenetére


nitro16
senior tag

Kitudja, hogy ül ott, amúgy akkor optimális a magasság ha a tv közepe egy szintbe van a szemeddel.

(#35407) tboy93


tboy93
nagyúr

Féloff, de ha konzoloztok Ti min ültök? Én fotelen szoktam, de nem igazán kényelmes. Érdemes gamer fotelben gondolkodni? Vagy valamilyen lábtartós sima fotelben?

[ Szerkesztve ]

(#35408) .LnB válasza tboy93 (#35407) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A kanapén, vagy a kanapé előtt a földön. Felváltva, de talán a földön többet is.
Este meg félig fekve a kanapén.
Szóval ez már gémer kanapé, és gémer padlószőnyeg. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#35409) tboy93 válasza .LnB (#35408) üzenetére


tboy93
nagyúr

A kanapé túl messze van (3 méter) és kicsi a TV (55") :D Földön ültem egyszer-kétszer amikor még 40" volt, de nagyon kényelmetlen volt.

(#35410) .LnB válasza tboy93 (#35409) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amúgy szerintem hülyeség a kérdés. :)
Ha kényelmetlen ami van, akkor kényelmeset kell venni. Nem gamer, meg speciális, hanem valamit, ami kényelmes. Nem fogjuk úgy se azt írni, hogy ne vegyél semmit, inkább szenvedjél tovább! :D

Egyébként én egy nagyobb TV-t javasolnék. 70"-80"-t. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#35411) kIsDe` válasza .LnB (#35408) üzenetére


kIsDe`
tag

Azt hittem a gamer szőnyeg a kanapé előtt az egyedi dolog nálam, de akkor más is nyomja. :)) mondjuk szőnyegen fekve nem szoktam az már túl playboy lenne ;]

(#35412) temes69 válasza F-ECT$ (#35398) üzenetére


temes69
aktív tag

Sztem mindegy. Nekem így fért be a szekrénybe. Először állítva akartam, mert úgy szimmetrikusabb sztem, de úgy éppen befért volna és sztem nem tudott volna megfelelően szellőzni, így maradt a fektetett mód. 3nap alatt ráállt a szemem, de így inkább érdekes, mint szép :) Olyan nagy buflák :)

[ Szerkesztve ]

(#35413) F-ECT$ válasza tboy93 (#35407) üzenetére


F-ECT$
titán

Gamer szék + lábtartó.

Dive ever, work never.

(#35414) .LnB válasza F-ECT$ (#35413) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De a világítós ledes! Az biztos kényelmesebb! :D ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#35415) vonSux


vonSux
őstag

Ki, hogy használja a hang kimeneti jelét? Nálam alapból be volt kapcsolva a 3D hangzás a menüben. pl a Tsushimánál jobb kikapcsolva.

(#35416) F-ECT$ válasza .LnB (#35414) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, úgy az fps is több :D

Dive ever, work never.

(#35417) EnterR


EnterR
veterán

Na végre ideért. :D

PSN ID: marquuard

(#35418) .LnB válasza F-ECT$ (#35416) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[kép] Több, de csak fehér LED-nél. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#35419) tboy93 válasza .LnB (#35410) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tegnap néztem, az LG-nek van valami új 86"-os TV-je, egészen fasza, az 3 méterről már tényleg mozi élmény.

(#35420) rolcsy94


rolcsy94
tag

Ilyen SSD jó lesz késöbb a ps5-höz? Vagy milyet ajánlotok?

(#35421) F-ECT$ válasza rolcsy94 (#35420) üzenetére


F-ECT$
titán

Még várj vele, nincs hivatalos infó.

Dive ever, work never.

(#35422) FLx válasza tboy93 (#35409) üzenetére


FLx
addikt

Nekem is 3 meter a kanape es elegge hatareset az 50 colos TV. Ha nem nagyon kell olvasgatni a kepernyon, akkor azert siman kanaperol nyomom, de amugy oda szoktam tolni a rendes irodai szekemet. :D

[ Szerkesztve ]

(#35423) FLx válasza rolcsy94 (#35420) üzenetére


FLx
addikt

Ugye PS5 jatekokra a belso SSD kell majd, PS4-es cimekre szerintem jo lehet mint kulso.

(#35424) tboy93 válasza FLx (#35422) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én ha egyszer cserélem ezt az 55-öst, akkor 65 oled jön majd a helyére, mondjuk ha kijön majd max 350-ből :D

(#35425) F-ECT$ válasza .LnB (#35418) üzenetére


F-ECT$
titán

Egyébként egy ilyen kombóm van: szék + lábtartó.

Évek óta szemeztem már a gamer székekkel, aztán a HA-ról sikerült behúzni ~30%-kal olcsóbban, amikor végleg megadta magát a forgószékem. (Egész nap gép előtt ülök, kellett valami minőségibb darab.)

Így pár hónap használat után egyébként elég vegyesek az érzelmeim: messze nem olyan minőségi, mint amit az ára sugall, de kényelmes, és az is biztos, hogy egészségesebb tartással ülök benne, mint egy átlagos székben. Az igazi minőségi irodaszékekkel persze nem veszi fel a versenyt, de olcsóbb is volt azoknál. Még a tartósság lesz a kérdés...

Hosszabb PS-ezéskor meg áthúzom az asztaltól a TV elé, szerencsére egy helységben van a 2.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#35426) FLx válasza tboy93 (#35424) üzenetére


FLx
addikt

En is erre varok, de inkabb mini-led lesz a vege, az talan nem eg be. :D

(#35427) Tomtailor85 válasza tboy93 (#35407) üzenetére


Tomtailor85
senior tag

Én a fenekemen! :DDD :DDD Tudom sz*r poén volt, de hát na! :))

(#35428) .LnB válasza F-ECT$ (#35425) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ilyenhez volt szerencsém. [link] Nem rossz. De én sose vennék.
A kanapéval az a baj, hogy olyankor odahúzom az asztalt, és arra teszem a lábam. Szóval a lábtartó fontos. A földön meg nem kell. :) Ez biztos ilyen csóri módi, de nekem kényelmes a földön, sose gondolkodtam ilyen b*szem-b*szom székekben. Na meg az irodában egész héten ilyenbe ülök, néha már jól esik leülni a földre. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#35429) Madwe válasza .LnB (#35428) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezért kell L alakú kanapé, ott fel tudod tenni a lábad :)

[ Szerkesztve ]

(#35430) kicsako válasza tboy93 (#35407) üzenetére


kicsako
őstag

Noblechairs gamer szék. Asztalnál ps-ezek monitor előtt, így tudok legjobban fókuszálni a játékra.

(#35431) erahurka válasza F-ECT$ (#35366) üzenetére


erahurka
félisten

Life of the Black Tiger Remastered!

(#35432) zenwalk


zenwalk
senior tag

esetleg kapott-e már is ce-17879-2 hibakodot? Nem tudom letolteni a játékokat, megakad a letöltés :(

[ Szerkesztve ]

(#35433) Wesder válasza .LnB (#35346) üzenetére


Wesder
félisten

Én megvàrom GamePass-ba, jó lesz az ott is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35434) keIdor válasza oriic (#35361) üzenetére


keIdor
titán

Én ezt már trailerből, gameplayből láttam nyáron. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#35435) Madwe válasza zenwalk (#35432) üzenetére


Madwe
nagyúr

Rebuild database safe módban megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#35436) oriic válasza keIdor (#35434) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De amugy nem lenne rossz erted, szerintem meg boven nem ronda mint egyesek allitjak, csak teljesen egysiku, minden kuldetes ugyanaz, ok a boss harcok talan elvezhetoek lennenek, de hosszu tavon megaem azok...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#35437) fzks válasza EnterR (#35417) üzenetére


fzks
csendes tag

Euronics áruházi átvétel? Én még mindig várom az sms-t.

(#35438) Wesder válasza rolcsy94 (#35420) üzenetére


Wesder
félisten

PS4 jàtékokhoz jó. Amúgy is le van tíltva a bővítő a PS5-ben jelenleg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35439) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Most hogy megvan az új gép eladnám a régit. Az érdekelne hogy érdemes letörölni egyesével vagy ha van gyári visszaállítás akkor elég azt nyomni? Köszönöm

(#35440) Blaze_ válasza fzks (#35437) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Áruháziról még senki nem kapott értesítést.

(#35441) keIdor válasza Madwe (#35435) üzenetére


keIdor
titán

Az se gyenge, hogy zsír új, pár napos konzolnál már database rebuild kell.
Jó, hát, végül is vállaltuk a béta tesztelést. :DDD
Én lassan kezdem az AC: Valhallát, kíváncsi leszek, hogy lesz-e CE-108255-1 vagy CE-108262-9.
Egyelőre ez úgy néz ki, hogy GPU / Vram hiba lesz. Mert akiknek artifactol azok is ezt kapják, csak nem 30-120 perc között, hanem kb. egyből.

Az enyém úgy viselkedett tegnap, mint egy OC-s PC, ahol -20MHz GPU/mem órajelet kéne csak visszavenni, vagy vgpu-nak adni +0.02V-ot és stabil lenne 24/7.
Úgyhogy egyelőre én úgy látom, hogy ez lesz a gond, de megiszom a KV-m aztán bekapcsolom ezt a szart azt megnézem 2 óra AC-t kibír-e.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#35442) Madwe válasza keIdor (#35441) üzenetére


Madwe
nagyúr

Semmi gond nincs azzal, ps4 launchkor már megszoktuk h nyomogatni kell ezerrel a rebuildet nincs köze ahhoz h mennyi idős a rendszer, ha bugos a rendszer s hibát visz bele, ki kell javítani. Pont h ahogy jönnek majd a rendszer update-ek nem lesz rá többé szükség, addig meg itt marad mint quick fix.. a te géped kb biztos h hw hibás.

[ Szerkesztve ]

(#35443) tboy93 válasza Szilágyi84 (#35439) üzenetére


tboy93
nagyúr

Inicializálás töröl mindent. Olyan lesz mint amikor kivetted a gyári dobozából.

(#35444) KoNZoLik@ válasza fzks (#35437) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ezzel nem vagy egyedül...lehet felhívom őket és kérem, hogy hozzá futár, lehet előbb megkapnám🙄

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#35445) vg válasza tboy93 (#35404) üzenetére


vg
addikt

Ez pontosan így történt nálam is, tegnap aktíváltam két évet. Kár, hogy nincs valami hiba bejelentő vagy, hiba vadászos jutalom akármi oldaluk.

(#35446) Rocso666 válasza fzks (#35437) üzenetére


Rocso666
csendes tag

Én is várom az értesítést...
Remélem tényleg megkapjuk :F

(#35447) keIdor válasza Madwe (#35442) üzenetére


keIdor
titán

Elkönyveltem annak, max jön egy frissítés és pozitívan csalódom, de mivel itt másoknak meg hibátlan így a GPU lesz simán instabil szvsz.
Úgy készülök, hogy tavaszig sztornó lesz mégis. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#35448) Melorin válasza keIdor (#35447) üzenetére


Melorin
addikt

Csak nehogy úgy javítsa ki a Sony, hogy jön egy új FW ami visszaveszi az órajeleket, és így mindenkinek lassulni fog a PS-e :(

(#35449) keIdor válasza Melorin (#35448) üzenetére


keIdor
titán

Pedig benne van, mert én úgy gondolom, hogyha eleve gyenge a yield és igaz az, hogy az SoC-k 50%-a alkalmas csak a gyártásból, akkor csak ez a megoldás, hogy engednek az órajelből. Az enyém ezek szerint mégsem menne át egy alapos QC/QA-n, persze ez nem PC, csak a hardver, a szoftver teljesen más, ugyanakkor 20+ év PC múlttal a hátam mögött ez pont egy instabil GPU OC. Tapasztalataim szerint... Mivel nekem nem artifactol, csak random dobja el magát, ez nem memória lesz szerintem, hanem GPU, méghozzá ez órajel. Vagy vissza kéne venni, vagy egy kis plusz feszt adni neki.
Kár, hogy nem tudok belenyúlni...

Szerk.: Vagy frissítéssel emelnek egy kis vgpu-t. Semmi baja nem lesz, emelkedik +20W-al a fogyasztás azt jóvanazúgy. Elbírja egyébként...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#35450) EnterR válasza fzks (#35437) üzenetére


EnterR
veterán

Futáros volt, csak sokat időzött az elosztóban.

PSN ID: marquuard

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.