Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#36201) -=Jam=- válasza Elderath (#36200) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ja nekem is, mondjuk elkezdtem pörgetni a DLC-s multit, hát az is valami eszméletlen jó, csak a RAID-ekre nincs matchmake :(

(#36202) Peace válasza -=Jam=- (#36198) üzenetére


Peace
nagyúr

TLoU 2-t nálam max a CP 2077 taszítja le a trónról, ha megjelenik idén. :U

(#36203) japunk válasza Peace (#36196) üzenetére


japunk
aktív tag

Ránézek majd ha sikerül elcsípni egy jóárasított példányt a DS platina után. ;]

Nekem idén fixen viszi a TLOU2 a prímet, utána konkrétan 1 hétig azt sem tudtam merre van a balra annyira a hatása alá kerültem. Nagyon-nagyon szerettem még a Doom Eternal-t is, most megvettem még egyszer a DLC miatt.

The owls are not what they seem.

(#36204) Deck válasza -=Jam=- (#36198) üzenetére


Deck
titán

Szintúgy. Aztán de jól tettem, hogy megvettem :C

PS5

(#36205) Peace válasza japunk (#36203) üzenetére


Peace
nagyúr

Azaz!!! Én is csak ürességet éreztem 2-3 hétig, teljesen letaglózott és semminek nem volt se íze, se bűze miután befejeződött a történet. Elképesztően erős alkotás minden tekintetben. Olyat tettek le az asztalra, hogy azt még most sem hiszem el teljesen! Remélem jön majd hozzá egy fincsi kis PS5 peccs!!!!!

(#36206) -FLY-> válasza Moby (#36190) üzenetére


-FLY->
őstag

Mert ha fölöttük nincs léc, akkor csak a lejjebb lévőt nézik (jók vagyunk). Gazdaságilag ez indokolt részükről, nincs baj, de a pénzemet nem adom akármiért amin oops logó van (barátaim sem).
Sonyt sosem szerettem, ők találtak egy piaci rést, amiből kinőtte ekkorára magát a konzolos részlegük (ők sem szeretnek, valamit, valamiért elv).
Nyilván mindenki a pénztárcájával szavaz, amire, amennyiért.
Jut egyáltalán minden 10. gépre ebben az agyon igényes ps társadalomban egy uncharted 4? Nagyon gáz az, ha nem, ultra! Direkt nem a lasszófasz kettőt kérdezem, mert azt tudom, hogy még túl új ahhoz, hogy mindenki észbe kapjon, bla-bla.
Minden telemetria van és biztos vagyok benne, hogy a többség nem a jó irányba viszi el a dolgot, ugye nekik készülnek a produktumok.

[ Szerkesztve ]

(#36207) unreg1 válasza japunk (#36170) üzenetére


unreg1
tag

A GoT sem jött be neked?

(#36208) VTom válasza -FLY-> (#36206) üzenetére


VTom
veterán

"lasszófasz 2" :DD :DD :DD

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#36209) F-ECT$ válasza -FLY-> (#36206) üzenetére


F-ECT$
titán

oops logó
Hogy mi?

Jut egyáltalán minden 10. gépre ebben az agyon igényes ps társadalomban egy uncharted 4?
Miért kellene hogy jusson? Egyébként mivel volt PS+ -ban, ezért gondolom igen.

Direkt nem a lasszófasz kettőt kérdezem
Az mi?

Minden telemetria van
Hogy micsoda?

a többség nem a jó irányba viszi el a dolgot
Azt gyártja MINDEN cég, amire igény van.

Dive ever, work never.

(#36210) Csigavair válasza Peace (#36205) üzenetére


Csigavair
tag

Én mióta ps4-et vettem pc-n csak multizok, de single player játékok fasorban nincsenek egy ps4 exhez képest... kib@sztam magammal, mert előtte pc-n is SP-ztem de ps4 óta ótvar szarnak tűnik minden más, ami nem ps ex...

(#36211) hombre[EU] válasza F-ECT$ (#36209) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az unchartedekbōl,lasszókból,pókokból,kratoszokból ilyen ~20M körül fogy, amibōl kb minden 5. gépre jut :D úgy,hogy az én lemezeim rajtam kívül 4-5 embernél jártak...so? :D

de csak a saját buborékjában vergōdik szóval nem kell ráugrani... ;)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#36212) sp8787 válasza Deck (#36197) üzenetére


sp8787
addikt

En mondtam ,hogy a Nioh 2 "gyenge"/semmilyen.

(#36213) japunk válasza unreg1 (#36207) üzenetére


japunk
aktív tag

Ha a Tsushimára gondolsz akkor nem tudom, még nem próbáltam. A téma nekem mindenképp előny, de félek hogy előbb-utóbb megunnám azt is a rengeteg gyűjtögetnivaló és unalmas sidequestek miatt. Viszont itt legalább van egy valamilyen harcrendszer, szóval mindenképp ki fogom majd próbálni.

The owls are not what they seem.

(#36214) ProEvoFan válasza -FLY-> (#36206) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Neked meg mi bajod? :D
A Sony legtöbb exkluzív címei igen is minőségi produkciók.
Ha tetszik, ha nem.
Remélem a sok(k) felvásárolt Xbox stúdió játékai alulról fogják kapargatni azt a minőséget, amit a Sony ex címei adnak, és akkor én is beszállok az Xbox bizniszbe. ;)

[ Szerkesztve ]

(#36215) F-ECT$ válasza Csigavair (#36210) üzenetére


F-ECT$
titán

Mióta PC-zel? Nekem pl egy Half Life adott akkora flasht anno, mint ma egy PS exkluzív.

Dive ever, work never.

(#36216) Wesder válasza ProEvoFan (#36214) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor most szólok hogy majd talàn a következő geberàcióban lesz màsik konzolod is, de akkor sem biztos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36217) hyggelig válasza VTom (#36208) üzenetére


hyggelig
senior tag

Először néztem, hogy az mi, aztán leesett.
Mától csakis így hívom :D

(#36218) ProEvoFan válasza Wesder (#36216) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igazából már egy van.
Forza Horizon 4. :K

(#36219) Deck válasza sp8787 (#36212) üzenetére


Deck
titán

Ne szórakozz már a kedvenc játékommal.. Lehet nem megy neked az a bajod vele. Kiégtél/kiöregedtél ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#36220) Wesder válasza ProEvoFan (#36218) üzenetére


Wesder
félisten

Persze, mert a Sony-nak nincs rà jàtéka.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36221) Deck válasza Wesder (#36220) üzenetére


Deck
titán

DC-n küldtem barátkérelmet.

PS5

(#36222) Moby válasza -FLY-> (#36206) üzenetére


Moby
addikt

A pénzed viszont adtad az XSX-ért, ami tökéletes érthető, látva a döbbenetes launchlineup-exkluzív-tornádót :C
Írj még kérlek. A mai nap legszebb pillanat lesz, amikor a megélhetési PS5 hiénák után a XSX tulajok fogják a a sony-t ekézni a kevés exkluzív miatt :DDD
Mi jön ma még itt?

[ Szerkesztve ]

(#36223) Deck válasza Moby (#36222) üzenetére


Deck
titán

:C ;]

PS5

(#36224) Peace válasza Csigavair (#36210) üzenetére


Peace
nagyúr

Én '93 óta tolom a PC gaminget, de jó pár éve kezdtem megcsömörleni. A legjobb döntés volt 2018-ban a PS4 Pro vásárlás!!! Egyrészt elképesztő játékokhoz volt szerencsém, amiktől leesett az állam. Másrészt visszahozta a játékok iránti szenvedélyem és azóta nem vagyok képes leállni. :C

(#36225) sp8787 válasza Deck (#36219) üzenetére


sp8787
addikt

A 2-bol tenyleg teljesen kieegtem amugy, meg megfiatalodni se sikerult.
Na de ha egyszer megjon ez a nyuvedek olyan Abyss speedrun-t nyomok amilyet meg nem latott a vilag. :DDD

(#36226) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

HITMAN 3 - Under The Hood

ezeknek a kezében a 007 :) epic

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#36227) Zanik válasza TCr (#36180) üzenetére


Zanik
addikt

A kérdés azért érdekel, mert nekem megvan a könyvtárban (sőt, telepítve is van a PS4 Pro-mon) a digitális copy és a dlc-k. És a kérdés hogy ha majd PS5-n azonos PSN account-tal lépek be, akkor megjelenik-e a könyvtáramban, és le tudom-e tölteni simán, vagy valamilyen más módszerrel kell átbűvészkednem egyik gépről a másikra.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#36228) unreg1 válasza japunk (#36213) üzenetére


unreg1
tag

Arra gondoltam.
Messze nincs annyi gyűjtögetni való, mint az AC-kben és side missionből is kevesebb van, mindegyiknek megvan a maga kidolgozott története, nincsenek ismétlődő feladatok,
Nem hiszem, hogy csalódnál benne.

(#36229) JanR válasza F-ECT$ (#36215) üzenetére


JanR
addikt

Érdekes ez a "flash". A HL2 az olyan élmény volt PC-n, amit mind a mai napig nem felejtek el, utána talán nekem a The Last of Us Part I volt ami még rárakott egy lapáttal. De vannak játékok, amik bizonyos részek miatt lesznek rendhagyóak. Nem akarok spoilerezni, de az Uncharted 4-ben van egy rész, mikor ilyen fás részen megyünk a csajjal jeep-el. Az is rendesen padlóra rakott, annyira szép volt és "sokatmondó" a sztoriban.

(#36230) japunk válasza unreg1 (#36228) üzenetére


japunk
aktív tag

Köszönöm az infót. :R

The owls are not what they seem.

(#36231) Kendek válasza Zanik (#36227) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ugyanúgy ott lesz PS5-ön is a könyvtáradban, és le tudod majd tölteni. :K

<-ƘƘ->

(#36232) -FLY-> válasza F-ECT$ (#36209) üzenetére


-FLY->
őstag

1. Mert kibeba mód igényes szórakozást nyújt, igényes közösségekbe, az igényes dolgokra, nagy igény van (nem voltam geci, kérdés tárgy lehetett volna ilyen alapon a The Last Guardian is).
2. ákcentusba ott van :DDD , gondoltam nem új, valahol az első rész megjelenésénél hallottam.
3. Mindenen telemetria van, elírtam, nem ragoznám, tudják, hogy mennyit és mivel játszol, stb.
5. Igen, majd számomra érdekes dolgokat meg kiszemezem. :DDD

Nagyon csendben van a pásztorotok, pénzre cseréli a közösségét, lenni rossz testvér? :DDD

(#36233) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Gothalion (streamer) megoldotta, hogy fekete legyen a PS5 :D
Image

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36234) hombre[EU] válasza l.skywalker (#36233) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a GN videó után azt hittem mindenki oldallapok nélkül fogja használni :D

Life, Uh, Finds A Way

(#36235) VTom válasza Zanik (#36227) üzenetére


VTom
veterán

Ugyanúgy meglesz a könyvtáradban, illetve a PS4 mentéseidet is le tudod tölteni, ha van PS+ előfizetésed.

#36233l.skywalker
Nekem nem tetszik. Sokkal izgalmasabb az eredeti fehér/fekete design. Csak ezt a rohadt zongoralakk műanyagot tiltanám be, fél nap után látszik rajta a por, ha rásüt a nap.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#36236) HELLAFLUSH válasza l.skywalker (#36233) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

én már lilát is láttam a tyúktubon. :DDD :D

(#36237) EnterR válasza l.skywalker (#36233) üzenetére


EnterR
veterán

Csakagyári. :K

PSN ID: marquuard

(#36238) vonSux válasza hyggelig (#36217) üzenetére


vonSux
őstag

Játszottál a TLoU vagy a part 2-vel?

(#36239) CptAdamica válasza VTom (#36235) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem is, először festeni akartam, de nem mutatna semmi ilyen jól, mint az alap fehér-fekete.

Megyen!

(#36240) Deck válasza sp8787 (#36225) üzenetére


Deck
titán

Kíváncsi leszek :C Tavasszal kezdem az első részt újra mikor kijön a Remaster PS5-ön. :P

PS5

(#36241) Kendek válasza l.skywalker (#36233) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Eleinte én is ódzkodtam a fehérségtől, de az a helyzet, hogy így élőben egészen pofás ez a fekete-fehér dizájn. A konzol is remekül fest, és a kontroller is mutatós. :)
A zongoralakkal csak ilyen technikai jellegű problémáim vannak. De amíg nem ujjlenyomatos és poros, illetve amíg nincs összekaristolódva, addig tetszetős.

<-ƘƘ->

(#36242) -FLY-> válasza Moby (#36222) üzenetére


-FLY->
őstag

Nekem az előző gen kimaradt zöldeknél, pc-n meg nem szeretek játszani.
Nem értem az összefüggést, ott a pass fillérekért (nettó megéri), benne pl az ori, fh4, ezek kategóriájukban nagyon igényes játékok és nekem kimaradtak, sajnos nem voltak ps-re.
A nagy sony-tól csak lehetnek már elvárásaim, hagy valami friss egészet hozzanak indításra, amivel behúznak?!
PS-en nekem nincs pótolandóm, ez van.
Végeztem.

[ Szerkesztve ]

(#36243) l.skywalker válasza Kendek (#36241) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem "odaát" az első fehér volt és teljesen megszerettem. Utána már a fekete lett volna tök idegen :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36244) Deck válasza -FLY-> (#36242) üzenetére


Deck
titán

Első számú elvárás a normális mennyiségű készlet és folyamatos szállítás... A Sony itt elbukott. :(((

PS5

(#36245) sp8787


sp8787
addikt

Godfall was way worse than I expected (Review)

Nem mindig ertek egyet ezzel a joemeberrel de most gyanus ,hogy igaza van.

(#36246) KKaresz45


KKaresz45
senior tag

Sziasztok! Tegnap délután nekem is jött egy all digital példány a Euronicstól. A beállítás simán ment, viszont kb. 30-40 perc Miles Morales után (cutscene közben) a gép kikapcsolt. Pár perc után vissza tudtam indítani és a rettegett CE-108262-9 üzenet fogadott indításkor (pont mint keIdornál). Ami meglepett, hogy a játékot pont onnan tudtam folytatni ahol voltam a kikapcsoláskor. Mentette az állást, újraindítás után meg tudtam nézni a cutscene-t.

Olvastam sokat erről a problémáról a neten, fel vagyok rá készülve hogy gariztatás lesz a dologból. De előtte még kipróbálnék 1-2 dolgot, érdekel hogy mi lehet ez.

Azoktól szeretnék kérdezni akik probléma nélkül végigvitték (vagy legalábbis több órát játszottak) a MM-el. Milyen módban játszottatok FIDELITY (RTX) vagy PERFORMANCE (60 FPS)? (Nekem fidelityben jött a hiba). Köszi előre is!

(#36247) Elderath válasza KKaresz45 (#36246) üzenetére


Elderath
őstag

Most is azt mondom, hogy ez software crash. Nem kell emiatt aggódni. Nekem ilyet a prom is csinált pár hónapja pl, simán OSbe meghalt és újraindult

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#36248) boost válasza Elderath (#36247) üzenetére


boost
addikt

redditen is azt írják, hoy szerintük szoftver hiba

(#36249) -FLY-> válasza Deck (#36244) üzenetére


-FLY->
őstag

Lehet kapni gépet, nem számolom össze, de azért van elfekvő itthon is. Persze az ember önbecsülésének nem tesz jót, ha olyannak töm pénzt a zsebébe, akinek az ásó élével tudna ártani. Csak óvatosan. :DDD

(#36250) keIdor válasza KKaresz45 (#36246) üzenetére


keIdor
titán

Ez nekem megoldódott a legújabb patchel, ami tegnap jött ki.
Nézd meg, van-e frissítés. Írják is, hogy improved stability.
Tegnap 4+ óra nyüstölést kibírt hiba nélkül.

Egyébként végig Fidelity.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.