Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#13301) l.skywalker


l.skywalker
félisten

PSP And PS Vita Will Be Compatible With PS5 :Y

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13302) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Mostmar tenyleg ideje lenne...

(#13303) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani neki, de:

PS5 UK Site Changes Release Window from Holiday 2020 to Late 2020

Eddig a játékok késtek, szerintem lassan a hardverek is belátják, hogy a vírus miatt gondok voltak és korai volt az a holiday... :(

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13304) Wesder


Wesder
félisten

Cyberpunk 2077 Dev Talks Microtransactions -- "We Won't Be Aggressive"

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13305) zkxdn válasza l.skywalker (#13303) üzenetére


zkxdn
őstag

Holiday és a Late az gyakorlatilag ugyanaz. Más országba máshogy fogalmaznak.
Mindenszentek/Halloween/Hálaadás/Miklós bácsi napja/Karácsony/ ezeket öleli körbe az ünnepi szezon. :))

(#13306) zkxdn válasza BoneDragon (#13302) üzenetére


zkxdn
őstag

Ezt a hetet már kihúzhatod....

(#13307) Wesder


Wesder
félisten

Amúgy a szlogen lehetne mindkét cégnél a "Wait has no limits".

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13308) l.skywalker válasza zkxdn (#13305) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én is ezért írtam, hogy nem feltétlen jelent ez semmit se. Csak hát mégis Holiday-ről változott Late-re. Esetleg a global launch előbb lesz USA-ban.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13309) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Az érkező, legújabb Assassin's Creed Valhalla-ban lesznek bordélyházak és halucinogénok :D
Assassin's Creed ESRB Rating Confirms Brothels and Hallucinogenics

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13310) hombre[EU] válasza l.skywalker (#13309) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nagyon fontos...odint akarom szúrni, nem egy n*rkós sz*jhát :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#13311) l.skywalker válasza hombre[EU] (#13310) üzenetére


l.skywalker
félisten

nem érted. betépsz az elején és onnantól tökmindegy milyen a játék, mert "úgy is jó" :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13312) zkxdn válasza Wesder (#13307) üzenetére


zkxdn
őstag

"Waitness Awaits" ;]

(#13313) Wesder válasza zkxdn (#13312) üzenetére


Wesder
félisten

:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13314) hombre[EU] válasza l.skywalker (#13311) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ōszintén, nincs az a skunk,ami elfeledteti az AC hibáit ;] :D

Life, Uh, Finds A Way

(#13315) l.skywalker válasza hombre[EU] (#13314) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én rossz drogos vagyok. Most fejeztem be az Odyssey-t és már ezzel is játszanék. Szerencsére az ára józanul tart :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13316) l.skywalker válasza Wesder (#13307) üzenetére


l.skywalker
félisten

Már a Twitter fel is kapta :D
Image

Soony :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13317) Moby válasza l.skywalker (#13316) üzenetére


Moby
addikt

Sose volt aktuálisabb :)
Soon Or Next Year
Most szó szerint :D

(#13318) saelin


saelin
veterán

Sok a komment. Kiderült az ár? ;] :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13319) Szabi® válasza d@vee (#13287) üzenetére


Szabi®
addikt

Ne foglalkozz vele,csak egy pécés :) A legnagyobb probléma az ,hogy nagyon inkompetensen vannak kezelve azok a figurák ,akik tényleg csak kötözködni jönnek ide,vagy terjeszteni ,hogy a pc milyen jó....
Kit érdekel ? :D

saelin Igen,300 euro a meghajtós változat.... :D

[ Szerkesztve ]

(#13320) RudY válasza Szabi® (#13319) üzenetére


RudY
addikt

Mostanában minden páros héten beesik egy hittérítő, úgyhogy a jövő hét megint esélyes...a stat szerint. :DDD :D

(#13321) Szabi® válasza RudY (#13320) üzenetére


Szabi®
addikt

"A" hét, "B" hét ..... :D

(#13322) Carlos Padre válasza RudY (#13320) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Minden páros héten? :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13323) wolf13 válasza Carlos Padre (#13322) üzenetére


wolf13
őstag

(#13324) Deck válasza BoneDragon (#13302) üzenetére


Deck
titán

PS5-öt és a 3080-at várom :))

[ Szerkesztve ]

PS5

(#13325) KoNZoLik@ válasza l.skywalker (#13309) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Na akkor már ezekért megéri megvenni 26000-ért, még a hülyének is megéri...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#13326) l.skywalker válasza saelin (#13318) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen. De alkuképes :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13327) RangerFox válasza erahurka (#13292) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha az idei felhozatalra a gyenge jelzőt használod, akkor a tavalyira mit mondanál?

(#13328) KoNZoLik@ válasza RangerFox (#13327) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Pontosan, azért idén voltak jó címek, szerintem...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#13329) Wesder válasza RangerFox (#13327) üzenetére


Wesder
félisten

Gyengébb esetleg?

Egyébként az idei jó év volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13330) sp8787 válasza Wesder (#13304) üzenetére


sp8787
addikt

lol

(#13331) sp8787 válasza sp8787 (#13330) üzenetére


sp8787
addikt

Ez vmi elkepesztoen alszent suketeles egyebkent.

Amugy ez most derult ki vagy eddig is lehetett tudni ,hogy lesz?
Mondjuk ,hogy en nem hallottam rola az kb semmit nem jelent.

(#13332) Csokifalo


Csokifalo
aktív tag

Bocs az OFF miatt. Érdekesek ezek a pc kontra konzol viták, meg a ps vs xbox, ugyanúgy mint a diesel kontra benzin az autós fórumokban. El kellene fogadni, hogy mindenki más igényekkel rendelkezik, de vice versa, mert pl az is "kellemes" amikor mondjuk egy kisebb igényű gamer fikázza azt aki százazreket hajlandó költeni egy pc-re. Megteheti hogy megvegye? Meg. Akkor? Nekem pl visszamenőleg megvan minden konzolom, miután gyűjtöm is. Ha a játékot veszem, soha nem voltam fanboy, bejött a ps1 akkor megvettem mert szerettem az Aliens játékot, akkor az a ps1-en futott, hiába volt SEGA-m a sonic miatt, azon nem futott el...pc-m is volt 1999 óta, szuperül elfutott rajta mondjuk a C.O.D, szuperek voltak a multik, akkor még nagyon csaló se volt, az ember a játék miatt játszott, pedig igencsak szögletesek voltak a grafikák. VGA-t se úgy vettem sose, hogy AMD vagy NVIDIA, hanem ami éppen jó tudású, vagy ár/érték arányban volt. Most pl ugyanúgy van gépem, nem is alsó szegmens, de nem is fullos ( 8600K, 5700XT, és igen egy 90 ezres aorus alaplap meg vízhűtés a majdani proci váltás 9900K miatt előre gondolkodva ), meg játszós konzoljaim, de annak is igaza van, aki közel 3 konzol árával számol, ha nem is 3 de kettő mindenképpen, mert valljuk be pl a ps4 is milyen volt? Kidobták, a sok "alig várom" már előrendelésre rohant rá, aztán jött a slim, az mondjuk még kihagyható, de akinek már évek óta volt 4K tv, persze hogy megvette hozzá a pro-t. És itt kezdődhet megint a ki mire költ, de nálam pl a családba már 45 évesen úgy gonddoltam van hozzá annyi költőpénzem, hogy már évek óta 4k-s tévék vannak, pedig azon is ment a vita hogy "minek" úgysincs 4K tartalom. Mondjuk igaz is de csak részben, mert igenis van torrentezve egy rakás film 4K, de amíg nem is volt, addig is felskálázta a full hd-t 4K-ra, ami szebb képet adott. Szóval nyilván akinek megvolt a 4K tv, az 2 konzol árát költötte el csak PS vonalon. A másik, az exkluzív játákok: engem pl sosem érdekelt annyira, hogy csakis amiatt tegyem le a voksom a két konzol között, sőt, sokak favoriizált exkluzív címei pont nem is érdekeltek. De meg lehet azt is érteni aki emiatt vesz egyféle konzolt. A játékra visszatérve, én pl. az élvezet miatt játszok pl. multit, nem amiatt hogy top3-ban legyek, noha nyilván jólesik ha beleférek, de nem az a cél, szívesebben játszok a multiban is úgy, hogy feladatokkal vegyesen gyűjtök pontot, nem natúr úgy hogy nyomulok agytalanul előre. Pont ezért játszok pl konzolon multit, mert nem jellemző annyira a csalás, mint a pc-n, viszont ha vizuális gyönyör kell, akkor jelenleg egyik konzol se rúg labdába a játékok minőségét illetőleg egy pc-vel ultra grafikán. De nem állok neki számolgatni hogy Te jó ég, ehhez 500 ezres gép kell, miután megvan a gép, de nem játékra, hanem filmezésre, és ezer más dologra, de nyilván úgy raktam össze, hogy játékra IS jó legyen. Ezért is nem értem pl a 180 vagy 220 ezer lesz-e a ps5 kérdéseket, mert azt elhiszem, hogy ma most magyarországon rengetegen élnek a béka segge alatt, ( meg is kapom mindig a pofámba, hogy "na persze vagizol itt a cuccaiddal" noha pl, az senkit se érdekel, hogy mire ide jutottam, pl mennyit jártam pl. piacozni akkor, amikor a legtöbben másik oldalukra fordultak stb. ) de viszont ha valakinek meg megélhetési gondjai vannak, az ne ps5 vásárláson rugózzon szerintem.Visszatérve előnyök és hátrányok, sokan egy gépössszerakás horror árát látják, de azért elég sokan a játékokat utána már okosban ingyen rakják pár hetes megjelenési eltérésekkel, míg a konzolos 20-ért/stück veszi, bár utána azt el lehet adni, de már ott is veszteség van. Én egyébként nagyobb problémákat látok abban, hogy a mai gamer generációnak már többet nyom a latba az, hogy milyen cuccokat tud az asztalra tenni, és azzal a top3-ban lenni, mint az hogy élvezettel játszon bármilyen eszközön.Egyébként meg lehet ésszel is vásárolni konzolt is meg gépet is. Pl én azt vallom, hogy konzolt nem érdemes azonnal venni, mert úgyis jön a ráncfelvarrott változat ami kiküszöböli javarészt az első hibáit, játékok meg úgyis szinte alig vannak az új genre, pc vonalon meg nem kell spórolni egy tápon, deszkán, cserébe elég a későbbiekbe vga vagy cpu csere, és máris erősebb a vas, nem kell kompletten építkezni. Béke

[ Szerkesztve ]

(#13333) opr válasza RangerFox (#13327) üzenetére


opr
veterán

Na ja, ez egy jo kerdes.
Szerintem eddig ez a 2020 PS szempontbol kiemelkedo volt:
- Final Fantasy VII Remake
- Nioh 2
- Predator: Hunting Grounds
- The Last Of Us Part II
- Ghost Of Tsushima
- Fall Guys

Ok, nem mindegyik valo mindenkinek, de azert egy evre, plane arra az evre, amikor jon a nextgen, tehat elvileg mar valamennyire jogos lenne elengedni a jelen generaciot, szerintem nem kicsit eros ev ez.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#13334) KoNZoLik@ válasza Csokifalo (#13332) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Szép gyűjtemény grat hozzá👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#13335) l.skywalker


l.skywalker
félisten

:DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13336) zkxdn válasza sp8787 (#13331) üzenetére


zkxdn
őstag

A Cyberpunk singleplayer részében mondták hogy nem lesz MTX, nem is lesz.
A multiplayer része nagyon úgy nézz ki mostmár hogy külön lesz és LEHET hogy free vagy nyomott áron lesz (mert mamár multis gamet senki nem vesz meg 60 euróért a sok free BÁTLE ROJÁLL között (főleg PCn) így lesz benne MTX, de a singlet nem fogja érinteni.
Ott van a Gwent a CDPRtől, free to play és van benne MTX nem első multiplayer próbalkozásuk lesz ez.
Amugy a multi 2022 előtt tuti nem jön.

(#13337) zkxdn válasza zkxdn (#13336) üzenetére


zkxdn
őstag

Na amit elmagyaráztam ki is tweetelték...

(#13338) d@vee válasza Szabi® (#13319) üzenetére


d@vee
őstag

Már nemérdekel :DDD
Amúgy a nagytisztű modi aki törölte azt a haszontalan kommentem, törölhetné azt is amire reagáltam vele. Az sem szebb. Ja egyiknek szabad másiknak nem, akk nemszóltam :U
Nem lesz itt a héten árhirdetés, de posztoljon mindenki ilyen Sanyi piszkáló dolgokat. Hátha ráugranak és mérgükben elkottyintják az árat ;]

Ja

(#13339) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Series S 299$
Series X 499$

November 10.

Ezek alapján a lemezes PS5-nek is 499$-nak kell lennie. A digitálist nem tudom, hogy letudják-e nyomni 299-re.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#13340) Deck válasza ImACeltic (#13339) üzenetére


Deck
titán

Kizárt a 299, inkább 399.

PS5

(#13341) Oppenheimer válasza ImACeltic (#13339) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Miért kéne hogy lenyomják addig?

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#13342) ProEvoFan válasza ImACeltic (#13339) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

?
A Series S elvileg sokkal gyengébb lesz, mint a ps5.Akkor árban minek igazodni hozzá?

(#13343) ImACeltic válasza Oppenheimer (#13341) üzenetére


ImACeltic
őstag

Végülis jogos, elég lesz 399-ért kiadni.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#13344) Wesder válasza ImACeltic (#13339) üzenetére


Wesder
félisten

Igaz hogy még nem hivatalos, de ezek utàn akkor a Sony végre mondhatna àrat+dàtumot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13345) erahurka válasza ImACeltic (#13339) üzenetére


erahurka
félisten

Azért nem ártana alá vágni, a PS4 is úgy lett népszerű hogy olcsóbb volt. Főleg hogy mindenhonnan az folyik, hogy a Sony gépe gyengébb.

(#13346) Wesder válasza erahurka (#13345) üzenetére


Wesder
félisten

Jó, nézd màr meg miből készült...
-Jobb hűtés
-Vilàgmegvàltó SSD
-qrvàra bonyolult innovatív controller

Ezek szerinted filléres tételek?

Az SX is biztos nem kis bukóval lesz 499 ha igaz. Ràadàsul ott minden spórolós volt, kivéve a gép tudàsàt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13347) keIdor válasza Wesder (#13344) üzenetére


keIdor
titán

Órák kérdése szerintem... :D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13348) mettek válasza erahurka (#13345) üzenetére


mettek
addikt

Ez a Playstation most 600 eurót is megér mert hosszú évekre kapsz egy innovatív komplett gépet. Azokat az időket éljük amikor egy jobb telefon 600-1000 euró, egy normális videókártya belépő ára 500 euró, egy processzor 200-300 euró, 1tb SSD 100 euró.

Ezek mellett ez az 500-600 euró nem kirívó egyáltalán. Csak a magyar fizu szar.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#13349) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Az S dizájnja mondjuk több, mint érdekes. Engem egy hangszóróra meg régi rádióra emlékeztet.

[Series S - Series X összehasonlítás]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#13350) erahurka válasza mettek (#13348) üzenetére


erahurka
félisten

Én az Xboxhoz viszonyítom az árát. Telefonhoz meg ne mérjük mert az 15x többet tud mint egy konzol.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.