Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#13601) Deck válasza adamssss (#13597) üzenetére


Deck
titán

Nem veszek olyat ami beéghet. Samsung Q7FN-m van. :P

"60 FPS már a pro konzolokkal régen megvan a legtöbb esetben"

Ezt úgy almodtad? Vagy csak beírtál valami hülyeséget poénból? :D

PS5

(#13602) l.skywalker válasza Carlos Padre (#13598) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ha attól leszek én is kritikus, akkor inkább nem is akarok látni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13603) Carlos Padre válasza l.skywalker (#13552) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ne érezd magad emiatt szarul, Moby kolléga gyakran mond faszságokat, majd ha rákérdezel, vagy rámutatsz hol hibádzik lenéző atyai mosollyal elvonul míg mindenki elfelejti mit irt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13604) sp8787 válasza Carlos Padre (#13603) üzenetére


sp8787
addikt

Ha jol olvasom nem lesz am olyan egyszeru itt gephez jutni.
Egyik helyen 200$ deposit, 1/customer.

EDIT
200AUD, 145USD

[ Szerkesztve ]

(#13605) Moby válasza Carlos Padre (#13595) üzenetére


Moby
addikt

Én ezt tudom. Jelenleg az él "hardveres RT" fogalom alatt, ahol a BVH hardveresen gyorsított. De ezt itt hogy magyarázod el? :)

(#13606) Moby válasza Carlos Padre (#13603) üzenetére


Moby
addikt

Te ehhez pont annyira nem értesz mint ő, csak te ezt az alpári stílusoddal leplezed. Kinek amije van :)

(#13607) opr válasza l.skywalker (#13600) üzenetére


opr
veterán

Semmi gond, majd a mult heten atugrasz es szivesen adok egyet. ;]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#13608) opr válasza sp8787 (#13604) üzenetére


opr
veterán

Es ezzel hol a problema? Vagy volt olyan gondolat, hogy az uj konzolok annyire, de annyira kovetkezo generaciosok, hogy annak is adnak, akinek nincs ra penze? :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#13609) KoNZoLik@ válasza l.skywalker (#13600) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Na ez az, vagy csak hiba van a matrixban 😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#13610) Carlos Padre válasza NyMRooD (#13570) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szerintem jó koncepció, megszünteti az előző gen limitációit, mivel a gpu-t kivéve ugyanaz mint a nagy gép, úgy, hogy semmi limitet nem jelent majd a nextgenben játékfejlesztés téren, miközben az xbone x-nél erősebb. Ja és ne legyenek senkiknek illúziói, ezzel a géppel a Microsoft nem a Sonyt akarja (és fogja) kinyírni, hanem az xbox one vonalat.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13611) Carlos Padre válasza Deck (#13571) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mostanra már épp eléggé leamortizáltad a nicked ezzel az igényességezéssel, engedd el egy időre.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13612) opr válasza Carlos Padre (#13611) üzenetére


opr
veterán

Nem kevered Csokifaloval? :U

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#13613) sp8787 válasza opr (#13608) üzenetére


sp8787
addikt

Nem irtam ,hogy igazan nagy problema lenne vele csak annyi ,hogy ez nem ugy megy ,hogy rendelsz egyet es majd meg is kapod egy heten belul mert siman nem fog jutni tokmindegy mennyi penzed van.

Igazandiobol en remenykedek egy kicsit magasabb arban akkor biztos jut nekem is. :DDD

(#13614) hyggelig válasza sp8787 (#13593) üzenetére


hyggelig
senior tag

Detto :DDD

(#13615) opr válasza sp8787 (#13613) üzenetére


opr
veterán

Jah, persze, ugy egyetertunk, az elso szallitmanyok sanszos, hogy kb el se jutnak addig, hogy ki legyenek pakolva a boltok polcaira, online le lesz rajuk csapva.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#13616) Moby válasza sp8787 (#13613) üzenetére


Moby
addikt

Így volt ez a ps4-nél is. Ott ezzel az volt a gond, hogy előfordultak nem bootoló gépek(kínai vs japán gépek, aki még emlékezik rá), és aki ilyet kapott, annak csere sem volt 1 hónapig, vagy tovább. Merthogy nem volt miből.

(#13617) hombre[EU] válasza sp8787 (#13604) üzenetére


hombre[EU]
veterán

aki idén szeretne annak mindenképp ajánlott a deposit

Life, Uh, Finds A Way

(#13618) opr válasza Moby (#13616) üzenetére


opr
veterán

Igen, annyi kulonbseggel, hogy valszeg most nem lesznek olyan fasza videok idiotakrol, akik tapossak egymast agyon a keszletert. Pedig En azokat nagyon szerettem nezni. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#13619) Moby válasza opr (#13618) üzenetére


Moby
addikt

Én erre nem fogadnék bármilyen ár esetén SE :D

(#13620) l.skywalker válasza Carlos Padre (#13610) üzenetére


l.skywalker
félisten

Meg ebből több fér el majd az xCloud szerverekben :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13621) opr válasza Moby (#13619) üzenetére


opr
veterán

Hade ha nem lesz miert verekedni, akkor csak nem fognak tan. Vagy franc tudja, berakunk nekik majd valami focimeccset, es kiosztunk mezeket, minden paros ember egyik csapat, paratlan masik csapat mezeben legyen, aztan lesz musor? :D

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#13622) zozika84 válasza Moby (#13606) üzenetére


zozika84
őstag

:C :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#13623) adamssss válasza Deck (#13601) üzenetére


adamssss
veterán

Max Q9-et vennek jatekra de ha kikapcsolod a local dimminget akkor az is csak egy mezei lcd, ha meg be van kapcsolva akkor elszall az input lag.

ezek alapjan megallja az amit irta hogy a pro-n a legtobb esetben lehet 60fps-el jatszani. [link]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#13624) Carlos Padre válasza Moby (#13605) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pl úgy, hogy hardveresen gyorsított rt-nek , vagy kissé hibásan hibrid rt-nek hívod és nem hardveres rt-nek.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13625) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Life, Uh, Finds A Way

(#13626) Carlos Padre válasza Moby (#13606) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha csak annyira értenék hozzá én sem venném észre hol hibádzik az állításod.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13627) l.skywalker


l.skywalker
félisten

https://twitter.com/FDG_Games/status/1303438434950938624
We’re happy to confirm that MONSTER BOY gets an update for next gen consoles to support native 4K/120fps signal via HDMI 2.1 Please stay tuned! #MonsterBoyGame #XboxSeriesS #XboxSeriesX #PlayStation5

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13628) zozika84 válasza hombre[EU] (#13625) üzenetére


zozika84
őstag

Umm milor jön??? :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#13629) Moby válasza Carlos Padre (#13624) üzenetére


Moby
addikt

És hol hivatkoztam rá hardveres rt-ként? :U

(#13630) zozika84 válasza zozika84 (#13628) üzenetére


zozika84
őstag

Éljen a metro+teló kombó :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#13631) sp8787 válasza hombre[EU] (#13625) üzenetére


sp8787
addikt

(#13632) hombre[EU] válasza sp8787 (#13631) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link]

Life, Uh, Finds A Way

(#13633) _drk


_drk
őstag

Most ámulok ezen az MS húzások, mert ez az egyetlen módja hogy versenyre kelljen a Sonyval. 1 az 1be nem tudott volna menni PS5 ellen a X-el, az tudta mindenki, ezért is nem volt árazás eddig.
Az átlag vásárlót meg rohadtul meg lehet fogni ezzel a 300Dollaros árral.
Szülő bemegy és látja hogy egyik 300 a másik 500, majdnem duplája:
-Ez mivel szarabb mint az 500 dolláros?
-csúnyabbak a játékok.
-de mennek rajta nem?
-mennek persze!
Meg mellé gamepass-al "ingyen játék tömkelege, ez rohadtul megéri sokaknak.

Csak mennyire kibaszás ez az egész generációnak, hogy megint van egy gyengébb konzol, amire megint külön meg kell csinálni a játékot?

(#13634) erahurka válasza _drk (#13633) üzenetére


erahurka
félisten

Lesz egy gyenge meg egy erős Xbox, és egy egész máshogy működő PS5. Érdekes lesz melyikre optimalizálnak majd a cégek.

(#13635) hombre[EU] válasza hombre[EU] (#13625) üzenetére


hombre[EU]
veterán

+ boxartok->[link]

Life, Uh, Finds A Way

(#13636) Wesder válasza _drk (#13633) üzenetére


Wesder
félisten

Mint akinek PS5 lesz a fő platformja, téged miért is zavar a gyengébb box? Lényegében nem fog téged érinteni, ha csak nem veszel boxot is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13637) VTom válasza _drk (#13633) üzenetére


VTom
veterán

Ez a PS5 tulajoknak csak jó, mert lenyomhatja az árakat egy olcsóbb konzol.

Ha a Sony most nagyot akar húzni, akkor legalább a digitális változatot be kell áraznia vastagon a nagy box alá.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#13638) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Xbox lépett, Szeptember 22-től mennek náluk az előrendelések.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#13639) syIex válasza ImACeltic (#13638) üzenetére


syIex
veterán

nVidia is léphetne már.... ;] :DDD

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#13640) zozika84 válasza VTom (#13637) üzenetére


zozika84
őstag

Nekem is ebben van minden bizodalmam.

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#13641) hombre[EU] válasza _drk (#13633) üzenetére


hombre[EU]
veterán

örülj neki...ha az xbox lesz nyeregben (vajmi kevés az esély rá) akkor a sony is elkezd kedveskedni :D mondjuk nem a pénzén fog ülni,hanem felvásárol stúdiókat és még több saját játékkal àll elō.

Life, Uh, Finds A Way

(#13642) _drk válasza Wesder (#13636) üzenetére


_drk
őstag

Most is vannak játékok, például cyberpunk ahol szenvednek a kisebb konzol miatt.

Egyébként most lazán vehetném ezt és gamepass-al elvagyok, majd 3 év múlva ha lesz pár exkluzív majd a PS-t szerzem be.

De mivel 4k tv-m van, és jövőre jön a Horizon FW így elég esélytelen. ;]

(#13643) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Valaki kérdezte itt jópár HSZ-el előbb, hogy a KonzolVilág App, 5%-os kuponja érvényes lesz-e a konzol vásárlásánál is. Na, hát Én ebben a percben rendeltem meg a PS5 + Headset kombót, és a "Termék neve" oszlopban ott szerepel a kupon is. Szóval bár még nincs ár, minden bizonnyal érvényes lesz ezesetben is.

Így egyébként kb. 108.000 forintért már előrendelhető az XSS.

[ Szerkesztve ]

(#13644) zozika84 válasza TrueGooner (#13643) üzenetére


zozika84
őstag

:R

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#13645) Wesder válasza _drk (#13642) üzenetére


Wesder
félisten

Most meg kellett volna sértődnöm hogy PS5-öt akarsz elsőnek? Mint mondtam téged nem fog érinteni hogy lett egy SS az SX mellett.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13646) erahurka


erahurka
félisten

Közben konfirmálta a Microsoft az 500 dodós árat a Series X-nek.

Mikor lesz ma a Sony eventje, amit várunk mint a messiást?

[ Szerkesztve ]

(#13647) ldave


ldave
félisten

Megnézve most ez az Inside the Xbox Series S videót, igazából nekem jöhetne egy olcsóbb PS5, 1080p-re hangolva, úgysincs 4K tévém és nem is tervezem cserélni a mostani még egy darabig :)

A Slime draws near! Command?

(#13648) zozika84 válasza erahurka (#13646) üzenetére


zozika84
őstag

Jó kérdés de az még jobb, hogy mit fognak bejelenteni.

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#13649) NyMRooD válasza Wesder (#13645) üzenetére


NyMRooD
őstag

De, simán érintheti, lásd Cyberpunk csúszások (ha igazak a pletykák), meg korábban mintha te is fel lettél volna háborodva, hogy minek egy gyengébb gép ami visszafogja a fejlődést.

u.i. Ettől függetlenül én örülök neki és valószínűleg beszerzek majd egyet.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#13650) sasa134 válasza erahurka (#13646) üzenetére


sasa134
addikt

El kell ismerni, agresszív lett az MS árazása. Ettől még a játékkínálatuk persze olyan amilyen, de ez így sztem korrekt.
Jöhet akkor a Sony... Versenyképes árakon felül nagyon kéne egy globális elérhetőség a PS Now-hoz (még árat is emelhetnek, az a havi 5Eur mehet akár 10-ig is).

Milyen event? Nem lesz ma semmi (PS5-el kapcs) - netes pletykák terjednek arról, hogy ma a Sony bejelent valamit, de a nyakam nem tenném rá...

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.