Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#13651) l.skywalker válasza ldave (#13647) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én is örülnék neki. A lényeg, hogy támogassa a PSVR-t :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13652) NyMRooD válasza erahurka (#13646) üzenetére


NyMRooD
őstag

A Sony megmondta még a múlthéten, hogy nem lesz szó ps5-ről, fölöslegesen várod, fölöslegesen hypolod magad, csalódni fogsz és nyilván nem a Gamestar meg az IGN lesz a hibás érte hanem a gonosz Sony :) Viszont ha érdekel a PSVR akkor elvileg ez a te műsorod lesz (már ha lesz, sajna a fentebb említett oldalak mindent is tényként kezelnek).

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#13653) Wesder válasza ldave (#13647) üzenetére


Wesder
félisten

Van ott hűtés rendesen. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13654) dinostaRR válasza hombre[EU] (#13635) üzenetére


dinostaRR
tag

Remélem egy launch játék lesz :)

[ Szerkesztve ]

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#13655) opr válasza erahurka (#13646) üzenetére


opr
veterán

Soon. ;]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#13656) Wesder válasza NyMRooD (#13649) üzenetére


Wesder
félisten

Ja nekem se tetszett az SS ötlete, na de 299€ kettő-kilencven-kilenc.

SX-et majd késöbb veszek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13657) zozika84 válasza opr (#13655) üzenetére


zozika84
őstag

Lemaradt az "Y" a végéről ;]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#13658) opr válasza zozika84 (#13657) üzenetére


opr
veterán

Jogos, jogos. :DDD :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#13659) tboy93 válasza Wesder (#13656) üzenetére


tboy93
nagyúr

Es 114e a magyar fogyasztoi ar. A nagyteso meg 500$, az a kisteso ara alapjan kalkulalva 190e lesz itthon. Kb ilyesmire szamitottam.

(#13660) _drk válasza Wesder (#13645) üzenetére


_drk
őstag

Nem érint. De jó globálisan kívülről nézni az egész gaming piacot.
Ezért is kezdtem azzal hogy ámulok ezen a lépésén az MSnek mert nem nyomták fullba a kretént, hanem igen is bele vitték a trükköt a játékba.
Ahogy az Nvidia is beszált teljesen máshol, de biztos a next gen konzolokra reagálva, mert a ps4et látva rengeteg PC-s akart PSt venni mondjuk upgrade helyett. Hát most lehet nem fog, inkább vesz egy 3070et.
De amúgy az nem érdekel ki mit csinál, csak hogy a gyártók hogy játszanak az emberekkel, vagyis a vásárlókkal.

(#13661) Carlos Padre válasza _drk (#13633) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Fejlesztői szempontból nem gond, mert a gpu-n kívül minden fontosabb része megegyezik a nagyobb géppel, szóval ez nem fogja majd vissza a nextgent.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13662) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#13641) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13663) Carlos Padre válasza erahurka (#13646) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csütörtökön :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13664) gyuromoj


gyuromoj
veterán

XSX - 185k hivatalosan

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#13665) wjbhbdux válasza gyuromoj (#13664) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Akkor a PS5 November 9-én fog jönni és a CoD lesz a nyitócím.

/s

(#13666) VTom válasza NyMRooD (#13652) üzenetére


VTom
veterán

De tegnap mindeni arról tweetelt, hogy ma lesz PS5-tel kapcsoaltos bejelentés is nem?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#13667) gyuromoj válasza VTom (#13666) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nem csak egy konzolbolt írta?

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#13668) zkxdn válasza wjbhbdux (#13665) üzenetére


zkxdn
őstag

Hmmmmm nem rossz tipp nem rossz :))

(#13669) sting2 válasza Carlos Padre (#13603) üzenetére


sting2
addikt

Ez mekkora!
:C

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#13670) l.skywalker válasza gyuromoj (#13667) üzenetére


l.skywalker
félisten

De. A Game (UK) írta, de aztán később azt is írták mások, hogy semmi nem lesz.

Habár ma este 7-kor nem lesz COD Cold War Multiplayer bemutató? :D

Ott lehet, hogy felbukkan egy Sony-s ember.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13671) Szabi® válasza Deck (#13546) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem ! Engem sem érdekel az RT, RT így,RT úgy,már egy kicsit unalmas,és amit eddig prezentáltak RT-vel, arra a 'szar' jelző is enyhe kifejezés.......
Nagyon Nvidia Hairworks szagú az egész......annak is csak a füstje volt,cserébe lekapott 40 fps-t........

(#13672) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Amúgy ha ma bejelentené a Sony az árat és előrendelhető lenne, akkor szerintetek a fekete verzió is elérhető lesz?

Megyen!

(#13673) NyMRooD válasza VTom (#13666) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ha jól tudom egy brit konzol bolt lánc egyik random üzletének egyik random emberkéje írta, hogy a Sony árat fog mondani. Elvileg lesz valami esemény, talán state of play és azt mondta, hogy ott majd bemondják, de a Sony még az MS leak előtt bejelentette, hogy ott (és ezen héten) nem lesz semmi ps5 infó (meg azóta már voltak pletykák, hogy a SoP is a VR-ról fog szólni).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#13674) predakon


predakon
őstag


Remélem a PS5 launch után lecserélik az egész marketinges csapatot mert ez a kommunikációs teljesítmény kritikán aluli. Nem szoktam ilyesmin bosszankodni de az árazás és előrendelés kapcsán ami megy vagyis inkább nem megy az kínos. Viszont remélem ez nem csak kamu hír, én a western kalapost kérem :D
"Sony Reveals PS5 Fully Customizable With Different Little Hats" :D

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#13675) syIex válasza Szabi® (#13671) üzenetére


syIex
veterán

Pedig a BF V-ben eszméletlenül sokat
hozza ad a játékélményhez. Valamint arra nem próbáltak szériát építeni. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#13676) l.skywalker válasza predakon (#13674) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerintem nem lesz gond. Csak be kell indulnia a dolgoknak, de nem lesz itt hiba. 2 hónap van hátra megjelenésig, ha a hónap végéig mondanak valamit az is jó lesz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13677) zozika84 válasza predakon (#13674) üzenetére


zozika84
őstag

Ez így van sajnos :O

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#13678) hombre[EU] válasza predakon (#13674) üzenetére


hombre[EU]
veterán

VR hét van, most ez a legfontosabb :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#13679) predakon válasza hombre[EU] (#13678) üzenetére


predakon
őstag

Az fontos tényleg :W :)

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#13680) l.skywalker válasza hombre[EU] (#13678) üzenetére


l.skywalker
félisten

Lehet, hogy valamelyik VR bemutatóban el van rejtve a dátum :D Csak forgasd a fejed.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13681) zkxdn válasza predakon (#13674) üzenetére


zkxdn
őstag

A forrásaim azt állítják, ma lesz nagyon sok PS5ös hír..pontosabban 17 és 21 között ;]

/justkidding

(#13682) hombre[EU] válasza predakon (#13679) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nyugi, jövō héten megmutatják a tápkábelt, aztán jön a hátsó portok leleplezése és...a haptic feedbackrōl már hallottál? :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#13683) gyuromoj válasza hombre[EU] (#13682) üzenetére


gyuromoj
veterán

Az semmi, de az új SSD?! ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#13684) Szabi® válasza syIex (#13675) üzenetére


Szabi®
addikt

Néztem róla sok anyagot,de én megvagyok nélküle.
Az ai-t hegyezzék ki,és a környezet rombolhatóságot, az sokkal többet adna az élményhez.
Az elmúlt 10 évben tényleg csak pár játék van,amikben az npc-k nem hülyék,és esetleg a fegyverek golyó nyomai nem tűnnek el 2 perc után,nah meg lehet pályát amortizálni.
Mindegy milyen a külcsín, ha a belbecs rohad.

[ Szerkesztve ]

(#13685) PiszokAlfréd


PiszokAlfréd
tag

Volt arról valami hír, vagy csak utalás, hogy a Half-Life: Alyx jön-e esetleg PS5-re? Nagyon szívesen kipróbálnám, a gépem még csak-csak megbírkózna vele, de egy valamirevaló vr cucc nélkül nem érdemes, annyit meg azért nem ér meg nekem. Nem is tudnék hirtelen más vr címet mondani ami megmozgatná a fantáziám, viszont PS-re remélhetőleg jönnek értelmes játékok.

(#13686) Carlos Padre válasza predakon (#13674) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szerintem meg zseniálisan végzik a dolgukat :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13687) zkxdn válasza Carlos Padre (#13686) üzenetére


zkxdn
őstag

Háááááát ha te mondod.......

(#13688) Wesder válasza zkxdn (#13687) üzenetére


Wesder
félisten

Neki minden zseniàlis, ami PS-sel kapcsolatos. Nekem meg ami Xbox-szal. Van ilyen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13689) NyMRooD válasza Carlos Padre (#13686) üzenetére


NyMRooD
őstag

Jó, ahhoz hogy te ps5 - öt vegyél nincs szükségük marketing csapatra, elég ha annyit mondanak, hogy továbbra is jönnek single gameek hasonló minőségben, sőt te enélkül is vennél day1, engem sem kell meggyőzni, mert ha ezt folytatják majd veszek, max arról tudtak volna, hogy day1 vegyek, na ezt viszont elcseszték, viszont azoknak akiknek nem feltétlen ez volt a fő szempont (single játékok) nagyon gyorsan mondani kellene valamit, mert az a hallgatás addig fért bele ameddig a másik fél is hallgatott. (legalább is szerintem)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#13690) l.skywalker válasza NyMRooD (#13689) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem, ez nem így van. Neki elég ha az MS csinál valamit és ő Playstationt vesz. Ezen a héten pl. eléggé biztos lett a dolgában :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13691) Kicsimix válasza syIex (#13675) üzenetére


Kicsimix
őstag

Az új Metro-is brutális ahogy kinéz RT-vel. De ezt még mindig nagyon nehéz elmagyarázni mert sokan a mai napig nem látták / nem értik mi a különbség. Az RT igenis számít és hozzáadott érték. Enélkül nem megyünk fotorealisztikus irányba grafikailag.. Az egész játék atmoszféráját befolyásolni tudja..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#13692) zkxdn válasza NyMRooD (#13689) üzenetére


zkxdn
őstag

"mert az a hallgatás addig fért bele ameddig a másik fél is hallgatott. (legalább is szerintem)"

Teljes mértékben egyetértek :R

(#13693) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Black Legend - Reveal Trailer | PS4, PS5

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13694) zozika84 válasza NyMRooD (#13689) üzenetére


zozika84
őstag

Pontosan. :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#13695) Szabi® válasza Kicsimix (#13691) üzenetére


Szabi®
addikt

Fotórealizmust már hozott a Crysis 2007-ben, és mégis volt mindenkinek egy hiányérzete :)
Maga a grafika nem elég,már nem,akkor sem volt az.
Elég kiábránditó ha valamilyen objektumot felrobbantasz,felégetsz ,szétversz stb és fél perc múlva eredeti állapotában lesz.Már ha lehet,mert a mai játékok terptárgyai elég statikusak.

[ Szerkesztve ]

(#13696) TCr válasza l.skywalker (#13693) üzenetére


TCr
veterán

Soulsborne klón lesz?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#13697) Carlos Padre válasza NyMRooD (#13689) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nézd, tegnap bemutatták a Series S -t és mi volt trending a twitteren? A Sony. Ma leleplezték az X árát is, a dátumokat, is mi a trend? A Sony és a PlayStation, nem az Xbox. Közben a Sony szépen csepegteti az infokat, betol néha egy két trollposztot, csinálják a dolgukat mintha a Microsoft nem is lenne , és szépen húzzák mindenki agyát a lehetséges végső mértékig. Zseniális a marketing csapat.
Aztán persze lehet az lesz a vége mint a Nintendo Switch VR--nek ;] :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13698) Wesder


Wesder
félisten

Sunyi majd mond szépen egy 449/399-es àrat, és mindenki cserélhet bugyit.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13699) Carlos Padre válasza l.skywalker (#13690) üzenetére


Carlos Padre
veterán

És Series S-t, nem ér elhallgatni a tények felét :P

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#13700) hombre[EU] válasza TCr (#13696) üzenetére


hombre[EU]
veterán

dark turn-based strategy game...szerinted? :D

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.