Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#13801) Moby válasza VTom (#13798) üzenetére


Moby
addikt

Jelen ismeretek szerint ez is valós információ.

(#13802) Mike válasza zozika84 (#13762) üzenetére


Mike
veterán

ezek inkább a hozzá nem értő szülők
az átlaggyerek is pontosan tudni fogja hogy nem a kis xbox kell neki
a gyerekek nem hülyék, tájékozódnak, beszélgetnek

na most a felnőttek mas kategória, mert van saját pénzük, és ha éppen nem impulzusvásárolnak, akkor azért ők is tájékozódnak mielőtt elköltenek több száz eurót

jó pár ismerősöm, aki eddig pc-n játszott, mondta, hogy vesz ps5-t

[ Szerkesztve ]

(#13803) l.skywalker válasza Zoleee83 (#13788) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem az MS emelte ki, hanem Tom Warren írta ezt, a The Verge újságírója.
https://twitter.com/tomwarren

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13804) Mike válasza pzstm (#13795) üzenetére


Mike
veterán

igen, arról
de most hirtelen az erő már nem olyan fontos

(#13805) VTom válasza pzstm (#13800) üzenetére


VTom
veterán

Nem a amrketingen akadtam fent, csak arra reagáltam, hogy a series X-et nem ezzel promózta a MS. De, ezzel promózta.

Engem személy szerint nem érdekel sem a marketing, sem a TFLOPs, én szeretnék már látni egy Sony árat/csomagot is, mert ez a huzavonát szánalmasnak tartom.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#13806) l.skywalker válasza Mike (#13804) üzenetére


l.skywalker
félisten

Még mindig mondom, hogy teljesen felesleges ez a f.rokméregetés (főleg, hogy egyikünk f.ka sem Xbox alakú, se Sony feliratú)

A nyers erőt, tisztán minden nélkül össze lehet adni, de az eltérő felépítésű architektúrák és az apró különbségek fogják meghatározni a gépeket. De még ezen túl is, teljesen mindegy, hogy ki milyen gépet tervez, mert csak az fog számítani, hogy a fejlesztők mennyire fogják tudni azokat kihasználni.

Egyébként mikor a PS4 Pro megjelent, az is a marketing szerint a világ legerősebb konzolja volt:
PS4 Pro | The Future of Play - 4K Launch Video - YouTube

"The world's most powerful console is here. The super-charged PlayStation 4 Pro is now available, featuring dynamic 4K gaming & 4K Entertainment, stunning HDR colour and faster, more stable frame rates."

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13807) TrueGooner válasza Mike (#13802) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Illetve a gyerek sem azt mondja, hogy kell egy konzol. Hanem hogy kell egy PS, vagy kell egy Xbox, mert sok kissrác azért dönt egyik vagy másik mellett, mert a haverok tobbségének vagy egyik, vagy másik van. Ez csak az én meglátásom, de nem gondolnám, hogy a tizen éves gyerekek, akik Fortniteoznak, Codoznak, Fifáznak, az Exclusive címek miatt döntenének egyik- vagy másik konzol mellett.

Szerintem a Sony teljesen jól csinálja, biztosra mennek. A Xbox nem hinném, hogy a leak miatt osztotta volna meg az árat Velünk, mert előtte is "leakelték" már ezerszer. Simán letojhattál volna, és mindenki újabb kamuként kezelte volna. 😀 De a Sony az Xbox árát tudván, valszeg összeül(t) a héten párszor, hogy megvizsgálják a lehetőségeket. Én jövőhét elejére tippelem a hivatalos árakat, és szerintem a Digit, valamivel drágább lesz mint 115.000, a lemezes verzió pedig valamivel olcsóbb, mint 185.000 Ft. Meglátjuk, de hogy ki mit vesz, szerintem 80%-ban már régen eldőlt fejben.

[ Szerkesztve ]

(#13808) Moby válasza l.skywalker (#13806) üzenetére


Moby
addikt

>Egyébként mikor a PS4 Pro megjelent, az is a marketing szerint a világ legerősebb konzolja volt.

És ez is teljesen megállta a helyét(hiszen 1 évvel később jött a One X). Minden gyártó azt írja, amit le tud írni a termékéről. Ha én gyártanám a legerősebbet, nyilván én is ráírnám mindenhova :)

(#13809) Peace


Peace
nagyúr

Azt hittem, hogy történt valami a 130 új hsz miatt, de nem. :DDD

(#13810) Moby válasza Mike (#13804) üzenetére


Moby
addikt

Ezt ki mondta?

Peace: állítsd a triggerpontot feljebb. Ha történik valami akkor 1300 lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13811) l.skywalker válasza Moby (#13808) üzenetére


l.skywalker
félisten

Persze, így van. Mikor megszületett az első gyerekem, az is a világ legszebb gyereke volt. Aztán így sorban mind a 4 :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13812) pzstm válasza VTom (#13805) üzenetére


pzstm
titán

mert ez a huzavonát szánalmasnak tartom.

Tökéletesen egyetértek ezzel. Kb csak amiett hiányzik a régi E3. Mindketten kiálltak elmondták mikor mennyiért és csókolom

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13813) pzstm válasza TrueGooner (#13807) üzenetére


pzstm
titán

A Xbox nem hinném, hogy a leak miatt osztotta volna meg az árat Velünk,

Ebből is látszik, hogy átlag PH-s usernek (átlagusernek meg méginkább) lövése sincs egy nagy cégénél az ilyen folyamatokról, tervről, menetrendről. Augusztus végén lett leütve a szeptember következő heti bejelentésre.
I know it's been a wait for price, date, pre-order date. Thanks to the community for their support and encouragement :-) Great to see the reactions, really proud of how the team handled the unscripted announce (was supposed to be next week but oh well...). Can't wait for launch.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13814) VTom válasza TrueGooner (#13807) üzenetére


VTom
veterán

Durvállanám, ha a digitális verziót lehozná 120K környékére a Sony (világmegváltó SSD, adaptive triggers, stb.)

Mindenesetre az XBox árazása barátságos, és nem hagy sok teret a Sonynak, de remélem azért mégis alááraznak :) Egy 150K-s digital edition-nel kibékülnék.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#13815) zozika84 válasza Mike (#13802) üzenetére


zozika84
őstag

Az átlaggyerekek nagy többsége annyit tájékozódik, hogy az osztályban kinek mi van otthon, Ps vagy Xbox.
Nem állnak neki tárhelyet számolni és méricskélni :N

Az érme két oldala vagyunk, az én ismerőseim közül tegnap óta elég sokan rendelték elő a Series S gépet :R

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#13816) l.skywalker válasza VTom (#13814) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ha annyiért adná a Sony, akkor borítékolható lenne a felállás:

Akinek a main platform a PS az vesz PS5 lemezest és Series S-t, akinek az Xbox az meg Series S-t és digitális PS5-t :D

De gyanítom a PS5 Digital ennél durvább áron lesz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13817) l.skywalker válasza zozika84 (#13815) üzenetére


l.skywalker
félisten

Amúgy érdekes, hogy pár hazai forgalmazótól és a hazai Xbox vezetőjétől azt olvastam az elmúlt időkben, hogy idehaza az Xbox az elterjedtebb. Még ha ez nem is igaz, az ismerettségi körömben, a teljesen casual, sőt mondhatni noob ismerősök kivétel nélkül Xbox One S All Digital-t vettek. De vagy 20-an az elmúlt 1 évben. Amikor adták 50ezer forintért az is vett, aki előtte maximum fakockákkal játszott.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13818) Zoleee83 válasza l.skywalker (#13816) üzenetére


Zoleee83
addikt

Szerintem meg nem lesz durva ára a PS5 Digitnek.
Sony simán megcsinálhatja hogy olcsóbban bukóval adja, akkora a játékosbázis, hogy rengetegen váltanak már csak a meglévő library miatt is, a software eladások meg visszahozzák. MS is ezzel próbálkoz(gat), csak nem mindegy ugye a 110M vs 30M körüli játékos bázis.
Aki minőségi játékokkal akar játszani az PS5-öt vesz, a kisebb pénzűek meg vesznek egy Series S-t. (Fifára,GP-re elég lesz..) Max ahogy írod, Ps5+SS.
ÉN nem tudom elképzelni hogy Series X-et vegyek main gépnek, miért maradjak ki a sony exekből, a multicímek meg ugye mindenhol elérhetőek.
Tippre 150k/180k

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#13819) pachito


pachito
őstag

Én 150k/180k körül várom a felállást, ha nem mennek e fölé akkor számomra pc fejlesztés off hosszú ideig :K

(#13820) Moby válasza l.skywalker (#13811) üzenetére


Moby
addikt

:C

(#13821) d@vee válasza Zoleee83 (#13818) üzenetére


d@vee
őstag

PS párti vagyok, de azért az túlzás hogy "Aki minőségi játékokkal akar játszani az PS5-öt vesz".
Igenis vannak jó játékok Boxon, multiplatform gammák is jönnek ki rá, max külön, only Xbox S/X/Y játékai nincsenek.
Úgy módosítanám a kijelentésedet, hogy aki minőségi exkluzív játékokkal akar játszani, az PS-t vesz.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#13822) l.skywalker válasza Zoleee83 (#13818) üzenetére


l.skywalker
félisten

Meglátjuk. Én legközelebb PS-t veszek. Most van One X és év végén lesz PC (Ha a kriptobányászok nem szólnak közbe) és kb. 1 év múlva, valami jó akcióban egy digitális PS5 nagyon jól jönne. Addigra akár egy 180ezres ár is kaphat jó akciót. De ha csak a casual réteget nézzük és a Series S árát, ha megjelenéskor bemegy anya a 2 nevelhetetlen gyerekével a boltba, hogy adjanak valami "szart" amit nyomkodhatnak, hogy ne szedjék szét a lakást és tökmindegy mi az, csak olcsó legyen, akkor sok esetben fognak nyúlni a Series S-hez, ha a digitális PS5 ára nem fogja megközelíteni. Azt mondom, ha 130 alatt lesz PS5 digital, az már nagyon jó, de 160felett már sok a Series S-hez képest, habár teljesítményben pont megérné ekkora különbséggel.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13823) l.skywalker válasza l.skywalker (#13816) üzenetére


l.skywalker
félisten

Elírtam:

"Series S-t és digitális PS5-t :D" - Series X akart lenni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13824) Zoleee83 válasza d@vee (#13821) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ugyanarról beszélünk.
Azt írtam a multicímek mindenhová jönnek, a "minőségi" nálam azok az exclusiveok, amik csak PS-re jönnek. :)
Én amúgy egyik párti sem vagyok, mindkettő rendben van.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#13825) l.skywalker válasza d@vee (#13821) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ő is az exkluzív játékokra értette.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13826) d@vee válasza l.skywalker (#13822) üzenetére


d@vee
őstag

Jó ötlet volt MS részéről ez az olcsóbbik konzol.
Ismerősi körben is sok xboxosnak csak a digit van, mert az olcsó volt de mégis konzol és neve van, ismerik, van rajta fifaXX meg CoD, Intel vga-s notit pedig csak filmezéshez használják
Bemennek mediamartba, látják új XboX, olcsó, fogják és veszik egyből majd. Ja hogy nem tud 4K-t? Azt e tudja a nép nagy része hogy az mi. Látni meg pláne nem fogja :D

Ja

(#13827) Moby válasza Zoleee83 (#13818) üzenetére


Moby
addikt

>MS is ezzel próbálkoz(gat), csak nem mindegy ugye a 110M vs 30M körüli játékos bázis.

Akkor most fordítsd ezt meg: nem mindegy, hogy 11M gépet adsz el bukóval, vagy hármat. Ez nem ilyen egyszerű kérdés. A sonynak az nem jó, hogy a már eladott játékokra veszik meg a gépet, amit ő olcsón ad majd el. Neki akkor éri meg beleállni bukóval, hogy el tud mellé adni játékot is. Ahol $100 számít egy konzolvásárlásnál, ott nem lesz $60-$70 új játékra sem. Ráadásul a mostani generációban lesz egy nagyon fontos kérdés: a cloud gaming. Ami arra éppen jó lehet, hogy ne kelljen elköteleződni egyetlen platform mellett sem. Vagy inkább szabadon el lehet bármelyik mellett. Ha kiterjesztik (az MS megtette), akkor nem kell gépet tartani azért, hogy valaki játszon egy-egy, a platformot meghatározó játék. Még nem látni, hogy a sony mit szeretne a PSNOW és a PS5 viszonyában, meg mikor szeretne valamit. De ha ők is követik ezt az utat, akkor nem feltétlenül kell madj ps5-öt tartani ahhoz valakinek, hogy az exkluzívokkal tudjon játszani.

[ Szerkesztve ]

(#13828) Zoleee83 válasza l.skywalker (#13822) üzenetére


Zoleee83
addikt

Értettem elsőre is ;)
Dilemmázok egyébként, mert eddig rengeteg lemezes játékot vettem amit továbbadtam, most meg azon gondolkodom elég-e nekem a digit változat, ami amúgy eleve jobban tetszik a kinézete miatt. Viszont így csak némi késéssel tudnám játszani az újabb címeket, mert nem vagyok hajlandó 20k+ áron játékot venni. Nem pénz, elvi kérdés . :D
Ja és tuti én sem veszem meg még idén, mert óriási a backlog, plusz megvárom míg a gyerekbetegségek elmúlnak, szal tavasszal csak kb.

@Moby- Akkor én is megfordítom a gondolatmenetet: Ha bárki megvesz egy akármilyen konzolt, ott már nincs kérdés, hogy mire veszi a játékot. Szal a (feltételezett) bukóval eladott PS5 Digit. mindenképp a későbbiekben kapcsolt áruként játékvásárlást jelent. És az exek miatt ebben pl jobban áll(na) a sony. Ha bármelyik ismerősöm most megkérdezné, hogy mit vegyen mert csak egy gépre van pénze, nem is kérdés mit ajánlanék.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#13829) l.skywalker válasza d@vee (#13826) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én anno így vettem a 360-at. :D

Bementem a boltba 50ezer MM utalvánnyal, amit az első jutalmamnak kaptam a cégnél. Megnéztem a PS3-at, az volt 60+ és az Xbox360 kemény 4GB-os verzióját, az volt 52ezer.

És hopp, így lett a csokapik.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13830) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Több helyen írják, hogy akinek megvan a Control Season Pass, annak letölthető lett az Ultiamte Edition a Store-ban: [link]

Ha ez igaz, akkor mégis csak van Free Upgrade PS5-re.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13831) NyMRooD válasza l.skywalker (#13822) üzenetére


NyMRooD
őstag

A vázolt szituációban egyenlőre még egy one s ad lesz amit kapni fog az anyuka, meg majd még ott lesz a megmaradt one s, ps4, és ps4pro/onex készlet.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#13832) zozika84 válasza l.skywalker (#13817) üzenetére


zozika84
őstag

Nálam is sok ilyen volt. Kellett valami gép az esősebb napokra és beesett a kosarukba a one s digital :))
A nagy többség "koca" gémer mindegy melyik oldalt nézzük :R

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#13833) Moby válasza Zoleee83 (#13828) üzenetére


Moby
addikt

Igen, csak nem mindegy mennyit vesz, milyen áron, és mikor. Csak a játékeladásokból, illetve előfizetésekből lehet kompenzálni a hardver veszteségét. Éshát egyelőre az látszik (bár ez nem túl reprezentatív, hiszen jelenleg inkább a tájékozott közönség követi az eseményeket, később inkább az árak fognak dönteni), hogy annyira azért nem lesz kapós a digit kiadás.

(#13834) l.skywalker válasza NyMRooD (#13831) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azt már hivatalosan nem gyártják. Csak raktár készlet van. Már csak a One S-t gyártják tovább MS-nél actual genből

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13835) Wesder válasza NyMRooD (#13831) üzenetére


Wesder
félisten

Màr csak a One S van gyàrtàsban, a többit júni végén leàllítottàk. Szerintem rajtra màr nem nagyon lesz. AD meg One X.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13836) hombre[EU] válasza l.skywalker (#13830) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az is valami :D szegény remedy szívta meg az 505 hülyeségét
egyébként valami 20évig az 505-é a Control IP,ha jól rémlik...ebbōl lesz még min. 2 remaster :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#13837) d@vee válasza Moby (#13833) üzenetére


d@vee
őstag

Nem jó a felmérés. Anyukák, dolgozó emberek akiknek kocagémerkedésre kell, Pistikének aki karácsonyra PS-t kér de fingja sincs hogy 2 verzió van, stb stb.
Ebből a fórumból se tudnál rendes statisztikát csinálni, mert itt a tájékozott részleg van, aki tuti bőségesen a kisebbség :D Azért nemhiszem hogy a jövőben konzolvásárlók nagy része itt van az oldalon.
Persze, számít a játékeladás a bukónál, bár ha csak a digitet nézzük, az mindenképp visszahozza a bukót pár játék alatt. Lemezes már más tészta, ott megy a használt gamma biznyisz.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#13838) l.skywalker válasza hombre[EU] (#13836) üzenetére


l.skywalker
félisten

Dögöljenek meg én megvettem külön-külön a 2 DLC-t, kvázi a Season Pass-t, de gondolom azzal kitörölhetem majd :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13839) Moby válasza d@vee (#13837) üzenetére


Moby
addikt

Ezt én is írtam. Itt az lesz a meghatározó, hogy mennyire tud olcsó lenni a digit. Fingja azért lesz a szülőknek is, mert ott lesznek egymás mellett az online és a valódi boltokban is. Ha jelentősen olcsóbb lesz, akkor lehet annál csábítóbb, mint amit ez mutat. Meghát a szavazógombot "könnyebbb" nyomkdoni, mint vásárlásnál a pin kódot. Egy felmérés meg nem tud nem jó lenni, a felmérés mindig jó, maximum a következtetés lehet rossz :)

[ Szerkesztve ]

(#13840) VTom válasza Moby (#13827) üzenetére


VTom
veterán

A Sony célja az, hogy a 110M Ps4 tualjt átterelje a PS5-re. Akkor lesz aranybánya a PS5. Erre jönne még a hab, ha a tulajok jelentős százaléka digital edition-t venne.
Ehhez simán beleállhat bukóval a konzoleladásba, és lehet hogy a MS árazása miatt bele is kell neki.
Mindenesetre engem hidegen hagynak a Sony pénzügyei, én annak örülök, ha minél olcsóbb lesz minden konzol :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#13841) Zoleee83 válasza l.skywalker (#13838) üzenetére


Zoleee83
addikt

És ha most én megveszem a Control Season Passt 7690.- HUF-ért , akkor kiváltottam az Ultimate verziót 12 490 HUF helyett?!? :DDD :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#13842) ldave válasza VTom (#13840) üzenetére


ldave
félisten

Nincs 110 millió PS4 tulaj, lehet hogy ennyi az eladott gépek száma, de ennél jóval kevesebb az aktív felhasználók száma.

A Slime draws near! Command?

(#13843) Zoltn válasza Zoleee83 (#13818) üzenetére


Zoltn
senior tag

Én logikám szerint pont fordítva lenne az ideális. Veszek egy SX-et, hogy az erősebb gpu miatt minden multiplatform cím tutira jól fusson, és azért a maroknyi exkluzívért meg vennék majd valamikor egy ps5proslimultra kiadást.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#13844) Moby válasza VTom (#13840) üzenetére


Moby
addikt

Ezt nem tudjuk mennyire állhat ebbe bele "simán". Nagyon meggyalogolta a sonyt a koronavírus. És nem csak őket, hanem a vásárlóikat is. Nekik több haszon kéne, a vásárlóknak meg olcsóbb konzol. És itt most nem a fanbase-re gondolok, nekik teljesen mindegy mennyibe fog kerülni.

(#13845) Televan74


Televan74
nagyúr

Hiába a számok,ha a PS5 játékfelhozatala egyelőre nekem erősebbnek tűnik.Aztán lehet később változni fog.Akkor majd ráérek venni egyet a Series S -ből is, ha úgy tartja kedvem.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#13846) Zoleee83 válasza Zoltn (#13843) üzenetére


Zoleee83
addikt

Elfogadom , de másképp gondolkodunk. :)
Az SS-sel kizárom magam a PS exekből, PS5-tel viszont ugyanazokat a multiplat game-ket elérem mint az SS-en. (Micro "exeket" leszámítva természetesen)
Nem minden a GPU, meg a kinézet, engem pl egyáltalán nem foglalkoztat, a játékfelhozatal viszont annál inkább. MS nem is mutogat gameplay-eket, durva hogy már megint kijöttek egy ultraerős konzollal, amit szinte csak multicímek futtatásával+GP-vel tudnak eladni.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#13847) Wesder válasza Zoleee83 (#13846) üzenetére


Wesder
félisten

Ő SX+PS5 kombót mondott, azzal meg nehezen zàrod ki magad bàrhonnan is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13848) VTom válasza Moby (#13844) üzenetére


VTom
veterán

Kénytelen lesz beleállni, mert a casual réteg konzolja jelen pillanatban a Series S.
Persze gyártási költségeket nem tudunk, úgyhogy azt sem tudjuk mennyiért kellene árulnia, hogy legyen rajta profit.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#13849) erahurka válasza Wesder (#13847) üzenetére


erahurka
félisten

Mondjuk a Switch exkluzívokból kizárja magát.

(#13850) Wesder válasza VTom (#13848) üzenetére


Wesder
félisten

Ha mondjuk 600$-ért lenne nullàs a PS5 AD, akkor màr a 399-es àr igen csak necces. Bele sem merek gondolni hogy az MS mennyi bukót vàllalt be ezzel az àrazàssal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.