Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116201) Madoc válasza raziel01 (#116199) üzenetére


Madoc
veterán

Az egy multi játék, a 3 kolonc MI társ az azért van hogy egyedül is lehessen játszani.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#116202) VTom válasza raziel01 (#116199) üzenetére


VTom
veterán

Anno ezt próbáltuk csapatban, mikor a Division-nek már kezdett leáldozni.
Pont ezek miatt, amit írsz, trollkodás, meg röhögés lett minden alkalom :) Traktorral mentünk bevetésre, stb.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#116203) Gaben92 válasza Wlac (#116194) üzenetére


Gaben92
őstag

Mikor kijött a remaster épp a Finnországba költözéssel voltam elfoglalva és teljesen átsiklottam felette. Viccen kívül akkor tűnt fel, hogy ki lett adva PS4-re mikor előfizettem PS Plus Premiumra és elkezdtem böngészni a katalógust. :DDD Gondolkodom is rajta erősen, hogy nekiállok valamikor.

Black Flag nekem mondjuk tetszett de nem tudtam AC-ként tekinteni rá a főhős sztorija miatt. Kicsit zavar is amúgy, hogy kimaradt a Rouge, már csak rá kellene venni magam, hogy végigtoljam.

PeterD_81: PayPal ugyanúgy banknak van tekintve szóval ott is figyelni kell ezekre. Pár sikertelen vásárlás után ráadásul a rendszer kizár 12-24 órára minimum (de úgy rémlik általában 72-re) és nem tudom erről gép nélkül hogy kapsz értesítést. PS4 Pro annó nekem dobta az üzentetet, hogy most felejtsek el minden kártyás vásárlást és "próbáljam meg újra 2-3 munkanappal később". Ha valami ilyesmit látsz akkor ne erőltesd mert a "ban" alatt mindegy egyes sikertelen próbálkás újraindítja 0-ról a maximális 72 órát.

[ Szerkesztve ]

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#116204) nitro16 válasza PeterD_81 (#116193) üzenetére


nitro16
senior tag

Ha nincs más az is opció lehet, hogy elmész és veszel feltöltőkártyát majd weboldalon aktiválás után megveszed amit szeretnél.

[ Szerkesztve ]

(#116205) Lackooo84 válasza raziel01 (#116199) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Jó az, igaz, hogy egy gatlinos helivel meg lehet csinálni az összes küldetést benne. :D

The Truth is out there...

(#116206) Atomgeszi válasza Gorgonka (#116189) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szerethetik, de nálunk sajnos csak Zbox van, és azt hiszem feladni sem lehet benne, szóval marad a posta.

(#116207) Atomgeszi válasza RangerFox (#116196) üzenetére


Atomgeszi
veterán

És mit kell mondani, hogy ennyiért menjen el, mert nálunk a postás nem hajlandó megnézni meg megérteni, hogy hogy a legolcsóbb elküldeni ezt? Mert állandóan csomagként akarja feladni, az meg drágább, mint a vaterafutár.

(#116208) RangerFox válasza Atomgeszi (#116207) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ja ez a sima ajánlott levélként való feladás ára. Ha nem kell feladóvevény (amivel igazolod a vevőnek, hogy feladtad), akkor sima levélként add fel. Az talán 600Ft körül van. Elsőbbségi plusz 150-200Ft, akkor gyorsabban odaér. De ha legolcsóbban akarod, akkor sima levélként add fel. Ha úgy kéred, akkor fel kell adniuk, csak nyilván a postás nem fogja a postaládába gyömöszölni a tokot, hanem vagy ajtóig viszi, vagy értesítőt hagy, hogy át kell venni.

[ Szerkesztve ]

(#116209) Jakesz


Jakesz
őstag

Sony bejelentette, hogy a PS VR2 jövő év elején érkezik.

(#116210) marinea2


marinea2
addikt

Vegere ertem a Death Strandingnek. 40+ ora kozepes szinten, a mellek kuldiket kerulgetve. Nekem az elso par ora nehezsege utan a vegere kb TOP5 jatekka notte ki magat. Nem mondom hogy egy tokeletes jatek, nagyon sok hiaba van. Talan ha plusz 1-2 evig tovabb fejlesztik komolyabb hangulat es minosegibb (jarmu kezeles lehetett volna). Egyebkent azokat is full megertem akinek ez semennyire nem jon be. :DDD :R

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#116211) Gorgonka válasza Atomgeszi (#116206) üzenetére


Gorgonka
tag

Amúgy kaptam már postán is meg MPL csomagautomatába is játékot és gyorsan megérkezett, nem volt semmi gond.
Erről a Packeta Z-Boxról tegnap hallottam először. Rágugliztam és kiderült, hogy itt, nálunk is van automatájuk.
Lehet amúgy feladni is: [link]

(#116212) oliwire válasza marinea2 (#116210) üzenetére


oliwire
őstag

Nekem is top játékok közé került, úgy, hogy az első 5-8 óra vele szenvedés volt :DDD Nem találkoztam még hasonló játékkal, de ez tetszett.

(#116213) Atomgeszi válasza RangerFox (#116208) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem pár éve valami mérőszalaggal hadonászott a postás hölgy, hogyha ennél vastagabb(a csomag. :D ) akkor nem adja fel levélként, mert csomagnak számít, vagy pedig feladja de akkor postán maradó.
Szóval elég bonyolultnak keverte a hölgyike.. :(

(#116214) Atomgeszi válasza Gorgonka (#116211) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A Zboxok 97%-a feladó és átvevő hely is, a maradék 3% csak átvevő. A miénk pont az. :D

Ja, valószínűleg az lesz a megoldás, hogy vaterafutárral feladom automatába, ha egyáltalán érdekel majd valakit ez a játék. :D

(#116215) marinea2 válasza oliwire (#116212) üzenetére


marinea2
addikt

En csak azon vettem eszre magam a tizen X-edik ora utan hogy mar elvezem a jatekmenetet is :DDD :DDD Amit viszont meszsirol kerultem, az osszes jarmu "hazsnalatat" az katasztrofa.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#116216) oliwire válasza marinea2 (#116215) üzenetére


oliwire
őstag

Egyébként már az elején szóba kerül a játékban az utak építése. Azzal viszont már nagyban könnyebb a szállítás, akár teherautóval is. Én a motort szerettem, mert hegyre is mentem olykor vele, csak kis gyakorlás kell :DDD

(#116217) RangerFox válasza Atomgeszi (#116213) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Közepes méretű bubis borítékban adtam fel mindig, ha úgy kérték, sose volt probléma... De mostanában inkább foxival adom, drágább, de kényelmesebb, meg hát a vevő fizeti a szállítást.

(#116218) S e t h válasza Jakesz (#116209) üzenetére


S e t h
nagyúr

Komolyan? Köszi!
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#116219) marinea2 válasza oliwire (#116216) üzenetére


marinea2
addikt

Ha mukdtek volna rendesen, nekem akkor is feelingtelenek lettek volna. Inkabb gyalogoltam mindenhova szepen lassan :D
Egyebkent kozvetlen a Ghost of C utan kezdtem el a jatekot. Lehet azert is tetszett ennyire. Eleg volt a sok japanbol parbeszedbol :DDD

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#116220) floatr válasza Gaben92 (#116203) üzenetére


floatr
veterán

A sztoriért érdemes végigtolni, de a black flag után unalmas volt a játékmenet, meg kicsit rövid is a történet. Ebben is igaz az, hogy van egy pontja a játéknak, ami előtt mindenki kinyír, utána meg te ölöd halomra a hadseregeket is szinte 0 erőfeszítéssel.

(#116221) Gorgonka válasza Atomgeszi (#116214) üzenetére


Gorgonka
tag

Uh, na az tényleg nagy pech. Ez nem olyan 3%, amiben jó lenni :N
Majd csak elviszi valaki. Sokan vagyunk :)

(#116222) Wolfy33 válasza marinea2 (#116219) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Gyalog??? Volt olyan küldetés ami időre ment és jármű nélkül és jobb utak nélkül nem is ment volna.

(#116223) mkrisz12 válasza WhiteWalker (#116187) üzenetére


mkrisz12
junior tag

Ja, király volt a piramisokban mászkálni meg kívül is felmászni a tetejére :) Igen, hihető, hogy ezeket a több 10 tonnás köveket farönkökkel húzták oda több 100 km-ről, emelték fel és illesztették mm pontosan :))
Akkor nem egy olyan civilizáció emelte ezeket, akiknek sokkal nagyobb tudása volt a valóság természetéről, az ember igazi eredetéről? Persze az ego leszarja ezeket, konteo minden ami nem illik bele a kényelmes kis életébe..

Látom ha hiszem.

(#116224) marinea2 válasza Wolfy33 (#116222) üzenetére


marinea2
addikt

1-2x hasznaltam oket, de fokuldetesben csak 1 "komolyabb" idore torteno kuldetesre emlekszem, amikor valami orvosi cuccokat kellett szallitani at a hegyeken.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#116225) tboy93 válasza raziel01 (#116199) üzenetére


tboy93
nagyúr

En nagyon rafuggtem anno, platinaztam is :D

(#116226) WhiteWalker válasza Gaben92 (#116191) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mikor megjelent nekem sem tetszett. Aztán most hogy megjelent a 60fps patch és akcióba volt a Gold kiadás , mondom adok még egy esélyt neki. Aztán annyira magával ragadott , az elején olyan kis semmilyen , aztán szép lassan beindul. A tájak varázslatosak , szinte lefolynak a képernyőről , szinte mindig egy új helyre visz a játék

(#116227) PeterD_81 válasza Gaben92 (#116203) üzenetére


PeterD_81
csendes tag

Külföldi fórumon olyat olvastam hogy kell hozzá a konzol. Hogy legalább egyszer bejelentkezz rajta. A srác is úgy oldotta meg, hogy a haverja gépére jelentkezett be.

Xboxnál, meg minden más online felületen megy a bankkártya is meg a paypal is. Úgy hiszem hogy ennek ennyi a megoldása mint amit tegnap megtaláltam.

(#116228) oliwire válasza marinea2 (#116219) üzenetére


oliwire
őstag

A Tsushima után nem volt kicsit lassú menete? :D

(#116229) dunc


dunc
nagyúr

Ma a Pécsi MM be egy raklap, PS5, és only Digital is, a Horizon pakk 235K. Vettem is egyet, volt már pár db ezúttal, egy full csendes példányt fogtam ki! :))

[ Szerkesztve ]

(#116230) KoNZoLik@ válasza dunc (#116229) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Digitális verziót mennyiért adja most az MM?

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#116232) Mezcal válasza dunc (#116229) üzenetére


Mezcal
addikt

egy full csendes példányt fogtam ki! :))

Miért, van hangos is? :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#116233) dunc válasza Mezcal (#116232) üzenetére


dunc
nagyúr

Van amelyik kicsit "zörög".

(#116234) BaLee válasza dunc (#116231) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

9 (max 10k) körül elmegy.

(#116235) KoNZoLik@ válasza BaLee (#116234) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Annyiért sajnos már nem, gyakorlatilag mindenhol telített velük a piac, olyan 6-7000ft a maximum inkább...persze ha eladni akarja az ember és nem hetekig árulni :K

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#116236) BaLee válasza KoNZoLik@ (#116235) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

9000-től látok a hardver aprón dobozos PS5 változatokat, kódkártyát nem is látok most. Vannak olyanok akik kimondottan kódkártyásat keresnek, mert vagy digitális változatuk van vagy nem akarnak lemezzel szórakozni.

Szóval én 9nél kevesebbért nem tenném fel.

(#116237) KoNZoLik@ válasza BaLee (#116236) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Pontosan, kodkartyat sokkal kevesebbert tudod csak eladni...ha a lemezes 9K akkor kód 6K max...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#116238) KoNZoLik@ válasza dunc (#116229) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Amúgy ha raklap szám volt sima Ps5, akkor miért nem azt vettél, ha a Horizont úgy is eladod :U Így egy cseppet sokba lesz a lemezes ps5, gyakorlatilag majdnem 230-ba még ha eladod a kódot akkor is... :Y Vagy csak bundle gépek voltak?

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#116239) Gorgonka


Gorgonka
tag

Kiváncsiságból kipróbáltam a Ratchet & Clank egy korábbi részét a PS Plusban, aztán nyomban rajta is maradtam :). Valahogy nekem ez eddig kimaradt vagy csak nem emlékszem...
https://www.gamekapocs.hu/cikk/2214/ratchet_clank_nexus_teszt

Még mai szemmel sem csúnya, a játékmenet pedig jó pörgős. Ha netán valakinek kimaradt, szerintem érdemes pótolni.

[ Szerkesztve ]

(#116240) Kendek válasza Gorgonka (#116239) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem mostanra már sokan bepótolták, hiszen tavaly év elején ingyen be lehetett húzni. :)

<-ƘƘ->

(#116241) dunc


dunc
nagyúr

köszönöm.

(#116242) Gorgonka válasza Kendek (#116240) üzenetére


Gorgonka
tag

Akkoriban még adtak PS3-as játékokat is?

(#116243) Kendek válasza Gorgonka (#116242) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jah, nem erre gondoltam, hanem a reboot első részére. PS3-as játékokat természetesen nem adtak, hiszen azok nem futnak PS4-en és PS5-ön.

<-ƘƘ->

(#116244) Gaben92 válasza WhiteWalker (#116226) üzenetére


Gaben92
őstag

Mondom én, hogy ezért nem jött be nekem. :DDD Anyám imádja Egyiptomot, és egy időben gondolkodott rajta, hogy elrángat magával nyaralásra tolmácsnak de mondtam neki, hogy inkább fizetek csak ne. :DDD Egy végtelen jégtáblát tudok élvezni, egy végtelen homoktengert meg...

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#116245) WhiteWalker válasza Gaben92 (#116244) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

:DDD:DDD
Engem lehet ezért nem hoz lázba a Valhalla? :U:DDD

(#116246) Gaben92 válasza WhiteWalker (#116245) üzenetére


Gaben92
őstag

Sanszos. :) Én amiatt tértem vissza az AC-k világába. Vikingekkel meg úgy általánosságban havas tájakkal nekem bármit el lehet adni. Még a Death Strandingben is akkor csillant fel a szemem mikor rájöttem, hogy a hegyekbe is fel lehet menni. :DDD Nem véletlenül élek Finnországban. :B

[ Szerkesztve ]

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#116247) Gorgonka válasza Kendek (#116243) üzenetére


Gorgonka
tag

Egyénként az is jó volt :)

(#116248) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

DualSense Edge kontroller - fucking finally. Csak remélni tudom, hogy a Sony eszénél lesz az árazásnál, és nem lesz 70K forint. :U

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#116249) BBenceTM


BBenceTM
csendes tag

(#116250) Lackooo84 válasza KaitouP (#116248) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

És ez mivel tud többet? Ennek már nem 8 órát bírja az akkuja, hanem 9? :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.